PDA

View Full Version : За "чаршафите"



Fx1
06-19-2008, 17:49
Защо се допускат постове от този тип:








:shock: :shock: :( :? лелее направо нямам думи :? :( :x как може да говорите така,като само ръсите пълни глупости?!?тва да си миеш косата на 3-4 дена е абсолютно нормално :) аз също си я мия на такъв интервал,също ми е мазна и ми изглежда супер,освен последния ден,когато вече си личи ,че е мръсна.а тва,че за вас изглежда НЕЧИСТОПЛЪТНО е мн погрешно :? та дори и майка ми ми е казвала,че така е много по-добре,отколкото да си я миеш с шампоана и то повече от 2-максимум 3 пъти в седмицата,а майка ми е професионален фризьор и е работила 10 години в италия и то за модни къщи :shock: направо не мога да повярвам :-D а и къде в коментарите на създателката пише че се и къпе на 3-4-5 дена? :? все едно чета жълтите преси :D не знае за какво говори,ама упорито държи на своето си :?
Абе момиче я чети по-внимателно :-D Говориш наизуст 1.Написала си го е самата авторка,че сега е почнала да се къпе на 3-4 дори 5 дена!!! :-D 2.Да се мие през 2-3 до 4 дена (айде от мен да мине),но да не й е мазна косата!!!А тя казва,че слага пудра на МАЗНА коса с цел да й се изсуши косъма!!!

И за Боровинка - това беше голяма простутия,че мазната коса се третира,като се къпиш през по-голям интервал от време :-D Я ми кажи ти би ли ходила 3-4 дена с мазна коса на клечки :-D ... Май не искам да знам ама все пак ... няма да откажа да ми отговориш :-D
П.П. Хората не случайно са създали продукти за мазна коса :D
Да, случвало се е когато съм била болна, но по принцип моята коса не е толкова мазна.Когато бях по-малка мислех, че ако се къпя всеки ден ще изглежда супер.Да, ама не.Сутрин я миеш, и до вечерта е на клечки.И щом мислиш, че говоря простУтии, питай фризьорката си.Обясних го горе, и пак ще го обясня за глухите : колкото по-често миеш косата си, толкова повече себум се отделя, и толкова по-мазна изглежда.
1.Не знам как повтаряш за глухите като тук ПИШЕШ а не ГОВОРИШ :razz:
2.Не си струва да занимавам себе си и фризьорката ми с проблеми,които нямам :) :-D И моята коса преди година и нещо се омазняваше много бързо (на около 2 дена),но се справих с проблема НАЛИ?!Щом аз мога - и другите могат (стига да искат)
3.Знам,че не е хубаво да си миеш косата вреки ден,но ако се налага - защо не?!Все пак мисля,че е по-добре човек да се къпе по-често вместо 2-3 дена да стои с коса на клечки (все едно си е сложил 1 килограм гел... :-& :smt078
Не се опитвай да ми търсиш грешки :lol: как би ти звучало - ще повторя за слепите.Така де, няма нужда от излишно издребняване.
Щом нямаш такива проблеми и очевидно не си имала сериозни, не разбирам защо продължаваш да упорстваш и да държиш на своето.Всички сме единодушни в това, че косата не трябва да изглежда мазна.Ядосах се от нападките срещу авторката(или който го е написал), тъй като не бяха основателни.Щом тя е решила да се жертва за месец-два и да се избави от това, не виждам какъв е проблема.
1.Ми щом не звучи добре не използвай този израз бе :-D
2.Май не си забелязала,но в предишния пост бях писала,че преди около година имах проблем с косата (много бързо се омазняваше) и този проблем беше за около 2-3 месеца!!!Ако за теб 2-3 месеца проблеми с косата не са сериозни - сори,но за мен са и то МНОГО (все пак си обичам косата и искам винаги да изглежда добре)!!!Естествено започнах да се грижа по-добре за косата си и този проблем изчезна без да ми се налага да не се къпя по 4-5 дена и да стоя с коса на клечки :-D 8)
Извод:Стоенето с мазна коса и допълнителното й цапане с разни пудри НЕ Е решение на проблема!!! :-D
Айде спирам да споря 8) Щом искате стойте си с мазните и проблемни коси цели седмици,без да правите опити да се оттървете от този проблем 8)
Само да вметна, че на израза му нямаше нищо, докато не се намеси ти и твоите "остроумни" забележки.
И да много добре забелязах, но щом мислиш, че омазняване на 2 дена е многоо сериозно си доста заблудена.Пурденето на косата не е разрешение на проблема, но и къпенето всеки ден също.
Да вметна, че аз мия косата си редовно и полагам много грижи, за да изглежда страхотно(тъй като едва ли не излезе, че не се къпя) и се оттървах от бързото омазняване така.Опитах се да ти обясня, но явно не желаеш да разбереш :?

...след като с няколко кликвания може да се цитира само последното мнение:



1.Ми щом не звучи добре не използвай този израз бе :-D
2.Май не си забелязала,но в предишния пост бях писала,че преди около година имах проблем с косата (много бързо се омазняваше) и този проблем беше за около 2-3 месеца!!!Ако за теб 2-3 месеца проблеми с косата не са сериозни - сори,но за мен са и то МНОГО (все пак си обичам косата и искам винаги да изглежда добре)!!!Естествено започнах да се грижа по-добре за косата си и този проблем изчезна без да ми се налага да не се къпя по 4-5 дена и да стоя с коса на клечки :-D 8)
Извод:Стоенето с мазна коса и допълнителното й цапане с разни пудри НЕ Е решение на проблема!!! :-D
Айде спирам да споря 8) Щом искате стойте си с мазните и проблемни коси цели седмици,без да правите опити да се оттървете от този проблем 8)

...или още по-добре:


...

Мисля, че на никой не му е приятно да чете подобни постове, скролвайки постоянно.

Ако модераторите се заемат да редактират няколко такива поста в различни раздели, предупреждавайки, че повече няма да се толерират, потребителите ще си вземат бележка и темите ще станат много по-приятни за четене.

Fx1
06-19-2008, 20:35
Мен ме кефят :)

И кое по-точно те "кефи"?

xaxa
06-19-2008, 20:54
Мен ме кефят :)

И кое по-точно те "кефи"?
prostiqta!!

bulgarcheto
06-19-2008, 20:55
Дразнещо е, наистина!

Mementomori
06-19-2008, 21:00
Гадно,трябва да се модерира най-добре!

Fx1
06-20-2008, 06:51
Дразнещо е, наистина!


Гадно,трябва да се модерира най-добре!

След като не съм едиствената на това мнение, ще се радвам да се включи модератор в темата.

Lucho
06-20-2008, 13:45
Оф леле...хора,абе вие май не се осъзнавате...
Вие какво очаквате от модераторите ? Да стоят по цял ден пред компютрите си и да ви четат и редактират глупостите ли ?Пък и те са хора,имат личен живот...форума е голям,и неможе да се насмогва на всяка наша потребителска глупост ! :x :? :? :? :x :x :x

krem4et0
06-20-2008, 14:13
Оф леле...хора,абе вие май не се осъзнавате...
Вие какво очаквате от модераторите ? Да стоят по цял ден пред компютрите си и да ви четат и редактират глупостите ли ?Пък и те са хора,имат личен живот...форума е голям,и неможе да се насмогва на всяка наша потребителска глупост ! :x :? :? :? :x :x :x

Това е така, но не значи, че трябва да го оставяме на произвола на съдбата. За всякакви нарушения - темата за модераторска помощ. И все пак-цитирането не е забранено. Ако вие не искате "чаршафи"-редактирайте цитата.

krem4et0
06-20-2008, 15:44
5.Да НЕ публикуват снимки с големи размери, които затрудняват
разглеждането на сайта от останалите потребители


Тук се говори за снимки, а не з цитати.
И на мен не ми харесват и би следвало да се премахват. От името на екопа, моля за съдействие.

Freeminded
06-20-2008, 17:43
5.Да НЕ публикуват снимки с големи размери, които затрудняват
разглеждането на сайта от останалите потребители


Тук се говори за снимки, а не з цитати.
И на мен не ми харесват и би следвало да се премахват. От името на екопа, моля за съдействие.

Тълкуваш правилата прекалено буквално. Смисъла вложен в тази точка не е единствено спрямо картинките.

Fx1
06-20-2008, 18:17
5.Да НЕ публикуват снимки с големи размери, които затрудняват
разглеждането на сайта от останалите потребители


Тук се говори за снимки, а не з цитати.
И на мен не ми харесват и би следвало да се премахват. От името на екопа, моля за съдействие.

Колкото затрудняват разглеждането на сайта големите снимки, толкова, че и повече, го правят тези постове.

Този раздел е за предложения, затова предлагам и това да се впише в правилата, след като няма да затрудни потребителите, а напротив - ще улесни всички и ще направи прекараното време във форума много по-приятно.

Sixxkiller, да, когато някой поеме отговорността да е модератор ще прецени има ли достатъчно време да "насмогва" на всяка "потребителска глупост", което нямаше да е необходимо ако потребителите спазваха някои "неписани правила" що се отнася до интернет общуването.

krem4et0
06-21-2008, 05:51
Някой да прочете последните ми 2 изречения? Просто в темата за модераторска помощ или на ЛС, вписвайте и тези нарушения.

alex
06-21-2008, 07:40
Скоро ще имаме нови правила и ще бъде затегнат контрола не само за подобни теми. Ще имаме и нови модератори за да смогнем.

Spider4eto
06-21-2008, 07:43
Бтв имаше много яка екстра на новия форум: под всяко мнение имаше удивителна, на която като кликнеш и съобщаваш за нередност. Има ли някакъв шанс да се направи на тази версия :-o

alex
06-21-2008, 07:54
Това ще е първата екстра която искам да въведа в тази този форум :) Супер полезна е и на практика вие ще можете косвено да модерирате.

Spider4eto
06-21-2008, 07:58
Дам наистина ще става много по-лесно

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 09:31
Скоро ще имаме нови правила и ще бъде затегнат контрола не само за подобни теми. Ще имаме и нови модератори за да смогнем.
Радвам се че ще се затегне контролът. :)

ANTIHUMAN
06-21-2008, 20:29
Nk@]
Скоро ще имаме нови правила и ще бъде затегнат контрола не само за подобни теми. Ще имаме и нови модератори за да смогнем.
Радвам се че ще се затегне контролът. :)

+1 Аз също!!!Имам една идея!Няма ли възможност тези юзъри които изтривате повече да не могат да се регистрират в teenproblem от същия компютър? :? :-D

Благодаря за отделеното време!

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 20:33
Nk@]
Скоро ще имаме нови правила и ще бъде затегнат контрола не само за подобни теми. Ще имаме и нови модератори за да смогнем.
Радвам се че ще се затегне контролът. :)

+1 Аз също!!!Имам една идея!Няма ли възможност тези юзъри които изтривате повече да не могат да се регистрират в teenproblem от същия компютър? :? :-D

Благодаря за отделеното време!
Да , но ако те изтрият да речем...и си преинсталираш линдолуса и ще си с друг IP адрес и пак ще можеш да пишеш...но иначе е добро като идейка.. :)

Spider4eto
06-21-2008, 21:01
Nk@]
Да , но ако те изтрият да речем...и си преинсталираш линдолуса и ще си с друг IP адрес и пак ще можеш да пишеш...но иначе е добро като идейка.. :) Извинявай ама трябва да си с болен мозък за да си преинсталираш уиндоуса само за да спамиш някакъв форум

krem4et0
06-22-2008, 05:37
Аз съм си преинсталирала Windows-а за последните 4 години най-малко 10 пъти. Да не говорим, че през това време си смених и компютъра. С изключение на това, че в 1 момент интернет провайдъра ми смени всички IP-та, оз си седя с моето си. Но при нас IP-то е обвързано с MAC адреса на устройството :D

Lucho
06-22-2008, 17:22
Ае...всички,стига сте говорили глупости ! Отивате и сменяте нет доставчика и сте готови...А и дори админа може да банне по ИП,и тогава тоя потребител няма да може и да чете във форума !
а най-страшното е,когато админа банне цялата подмрежа на нет доставчика,и тогава никой който е на нет доставчик Х /например/ и тогава никой няма да може да влиза във форума....(
Добре че админите са печени,иначе много хора досега да нямат право да влизат ? :)

FeelMyPain
06-23-2008, 18:07
Да бе баннете ми цялата зала по IP, щото някой лапе се е избазикало... :o

Lucho
06-23-2008, 19:07
Да бе баннете ми цялата зала по IP, щото някой лапе се е избазикало... :o
Eми контрол приятел...
Това е !

FeelMyPain
06-23-2008, 19:36
Да бе баннете ми цялата зала по IP, щото някой лапе се е избазикало... :o
Eми контрол приятел...
Това е !
Ем малко трудно е да контролираш 30-тина дечурлига не мислиш ли :)

Lucho
06-24-2008, 07:00
да,наситина е трудно...ама не ми се вярва от нет залата да пишат във форума..по-вероятно играят на CS и дрееги подобни..

krisiiiiito
07-13-2008, 15:26
мм да наистина е дразнещо ... но да се надяваме че наистина ще се вземат мерки