PDA

View Full Version : podaru4e za zaminavane ...spe6no :)



GoLdy
06-19-2008, 19:07
tazi tema pak e svyrzana s lubov...za6totot e lubovta kumedna ot nai dobrite mi priqtelki
tq skoro zaminava za pove4e ot mesec i6te mi e mn kofti da se razdelim...
otdale4ihme se posledniq mesec i mi e suvestno
daite varqnt za malko podaru4e za zaminavaneto :)
za da se se6ta za nas kato e tam neiskam da izlejada se edno zaminava dojivotna ama....iska mi se ne6to
trqbva mi spe6no :) mersi predvariotelno

Nefarian
06-19-2008, 19:09
радиатор ДеЛонги или тефлонен тиган :)

Шлядку*бэбэ
06-19-2008, 19:11
Купи 2 герданчета...разделени сърца...и едното го носи ти и другото тя и така ще се сещате и двете една за друга :)

sunset_light
06-19-2008, 19:31
Синджирче,и нещо например като тениска със щампа... :)
Успехчета.

hahavteen
06-19-2008, 19:53
Аз и мойта приятелка си рамзенихме пръстените които носехме най-често
и до сега(вече 6-7 години минаха от тогава) все още си ги носим непрекъснато и се сещаме една за друга. Също и подарих и едно меченце ключодържател ми ту ю на чиято блузка пише отпред Someone loves you... и отзад Me.... И една книжка "Малка книжка за приятелството"... Мн неща съм и подарявала защото живея в чужбина от 10 години но все още ни е трудно като се разделяме в края на ваканцията...

butty
06-20-2008, 06:38
може да и подариш някоя ваша обща снимка в рамка или пък цял албум.. ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-20-2008, 08:45
Също и подарих и едно меченце ключодържател ми ту ю на чиято блузка пише отпред Someone loves you... и отзад Me....
Откъде могат да се намерят такива?

hahavteen
06-20-2008, 10:22
Също и подарих и едно меченце ключодържател ми ту ю на чиято блузка пише отпред Someone loves you... и отзад Me....
Откъде могат да се намерят такива?

Хммм... Нямам идея защото и го бях купила от Кипър но май бях виждала в едно магазинче за подаръци и всякакви джунджуриики близо до Славейков някакви подобни...

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-22-2008, 06:39
Също и подарих и едно меченце ключодържател ми ту ю на чиято блузка пише отпред Someone loves you... и отзад Me....
Откъде могат да се намерят такива?

Хммм... Нямам идея защото и го бях купила от Кипър но май бях виждала в едно магазинче за подаръци и всякакви джунджуриики близо до Славейков някакви подобни...

Ясно, значи едва ли ще намеря. :)

BeautifulWorld
06-22-2008, 08:01
Пръстен или синджрирче - това ще го носи постоянно. Или някакво плюшено животинче - да може да го гушка и да се сеща за теб :-D Миналата година и за се разделях така с една приятелка - два месеца ме нямаше. С нея ми беше най-кофти да се сбогувам, за никой друг не плаках :-)

hahavteen
06-22-2008, 09:17
Също и подарих и едно меченце ключодържател ми ту ю на чиято блузка пише отпред Someone loves you... и отзад Me....
Откъде могат да се намерят такива?

Хммм... Нямам идея защото и го бях купила от Кипър но май бях виждала в едно магазинче за подаръци и всякакви джунджуриики близо до Славейков някакви подобни...

Ясно, значи едва ли ще намеря. :)

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=177965 Тука пише за София ако искаш питай и за твоя град :)