PDA

View Full Version : искам го



BigFakeSmile
06-19-2008, 19:14
dobree ami ima edno mom4e kam koeto izpitvam silno fizi4esko privli4ane i sme se celuvali nqkolko pati ii no ne moga da kaja 4e hodim v smisal ako mu predloja toi 6te prieme no 4akam da izlezem pak i togava toi da me pita tai 4e..mn go jelaq nz 6to tai ama kato go vidq i ne6to trapva v men iii iskam da go napravim, znam 4e ako mu go kaja toi nqma da otkaje ama ne sam sig 6tot sam na 15
P.S ne sam nqkva kurva prosto nz kakvo se slu4va tva ne mi se be6e slu4valo takova mn go jelaq i moje bi zapo4vam da se vlubvam vapreki 4e ne iskam a btw zabravih da kaja 4e imame 2 god razlika koeto ne e mn, znam 4e 6e kajete 8 klas iska da pravi sex??? ama nali se pak trqbva kogato si gotova i go iska6 a mai sega e taka...

mimentseto93
06-19-2008, 19:47
ами няма нищо лошо в това, все пак щом казваш че си готова и че го искаш ... а защо пък ти не си първа и не му предложиш? не трябва да те е срам :) действай както ти покаже сърцето . Айде успехчета :-) :-) :-) :-)

dani_flirt
06-19-2008, 20:15
По-добре да изчакаш малко според мен. Няма нищо лошо или срамно в това, че си превлечена от това момче. Излизайте, наслаждавайте се един на друг и те нещата ще се случат от само себе си. :) Опознайте се и се отдайте един на друг... Успехи ;)