PDA

View Full Version : Имам ли проблем? :/



^__MiLkY__^
06-19-2008, 19:31
Здравейте!

Не знам дали някой е имал същия проблем (само момичетата биха могли да ме разберат :oops: )

Значи на мен ми дойде когато бях на 13, през Юли/2004. След това ми се забави може би с около 5-6 месеца и от тогава не ми идва всеки месец, а по някога прескача. Ето например миналата година ме прескочи през Февруари и Декември, сега пък ми прескочи през Април и така като гледам и този месец ще прескочи. Освен това не водя полов живот, така че нямам от какво толкова да се притеснявам. На вас случвало ли ви се е? Трябва ли да отида на лекар? :smt022 Ужасно ме е срам да ходя на лекар, да не вземе да ми предпише някое хормонално лекарство и да ми станe нещо с тялото...

Ако някоя от вас е имала подобен проблем моля да сподели как го е решила 8-[ 8-[ 8-[

hottie
06-19-2008, 20:23
Здравейте!

Не знам дали някой е имал същия проблем (само момичетата биха могли да ме разберат :oops: )

Значи на мен ми дойде когато бях на 13, през Юли/2004. След това ми се забави може би с около 5-6 месеца и от тогава не ми идва всеки месец, а по някога прескача. Ето например миналата година ме прескочи през Февруари и Декември, сега пък ми прескочи през Април и така като гледам и този месец ще прескочи. Освен това не водя полов живот, така че нямам от какво толкова да се притеснявам. На вас случвало ли ви се е? Трябва ли да отида на лекар? :smt022 Ужасно ме е срам да ходя на лекар, да не вземе да ми предпише някое хормонално лекарство и да ми стани нещо с тялото...

Ако някоя от вас е имала подобен проблем моля да сподели как го е решила 8-[ 8-[ 8-[

Много е възможно да имаш хормонален дисбаланс, но не се притеснявай не е задължително да напълнееш!Много момичета НЕ напълняват. Отиди на лекар и да видим какво ще каже.Но не си стой така..

fenkatakrisi952
06-20-2008, 04:35
Моя приятелка имаше същия проблем 8)
отиди на лекар и несе притесняваи,няма нищо да ти стане от хапчетата :)

babylove
06-22-2008, 18:47
tctctc i na mene mi zakysnqva i mi e strashno neredovno... misleh da hodq a ginekolog ama maika mi vse kazva da ne hodq 6toto lekarq mojel da mi izpi6e nqkoi lekarstvo i da stane tei 4e sled vreme da ne moga da imam deca :S ako si mnogo slaba moje zatova da ne ti e redovno

^__MiLkY__^
06-22-2008, 19:23
tctctc i na mene mi zakysnqva i mi e strashno neredovno... misleh da hodq a ginekolog ama maika mi vse kazva da ne hodq 6toto lekarq mojel da mi izpi6e nqkoi lekarstvo i da stane tei 4e sled vreme da ne moga da imam deca :S ako si mnogo slaba moje zatova da ne ti e redovno

Да си призная и мен това ме спира. Страх ме е да не вземе да ми се обърка нещо тялото и после да не мога да се оправя.
Абе де да знам дали съм слаба :D Майка ми казва, че съм нормална за възрастта си, приятелите ми - че съм кльощава, личния лекар - че изглеждам здрава. На кой да вярвам не знам :? 1,65 съм висока и тежа 50 кг, не занм дали е нормално

Imaginar4e
06-22-2008, 19:41
Имам познати с такива проблеми и в повечето случаи се оказва някаква киста...което мисля че беше доброкачествено и се предписват противозачатачни таблетки, обаче ако лекарят си разбира от работата ще ти предпише такива, които няма да навредят на тялото ти и да объркат хормоните ти.