PDA

View Full Version : И какво стана сега ?!?



ivetoOo
06-19-2008, 20:09
Преди 9 месеца се запознах с едно момче перфектното момче обикнах го толкова много че не можех да живея без него ,но в последствие се оказа че не е толкова перфектен и има неща които не ми е казвал много е проблемен и други неща но нищо но лошото е че се оказа че в живота му има толкова много момичета че просто .. :? :? Не исках да съм поредната единствена за деня исках да съм повече за него но всеки път когато разбера че е казал на някоя друга обичам те и твърдял че тя е всичко за него а същото го казва и на мен имах чувството че сърцето ми се пръска а не можех да му кажа нищо ... и така се стигна до днес когато ми каза че не може да ме търпи вече че съм била странна не съм била мила и много други неща и го изгубих може би завинаги а знам че той е момчето за мен и го обичам страшно много но .... никога не правете тая грешка казвайте каквото ви тревожи а даже и да се скарате няма лошо иначе когато всичко се пази в себе си накрая избухва и става много лошо :?

iCiTyY
06-19-2008, 20:16
emm ko da ti kaja..gledai napred zabravi go ;) aide uspex4ita :-)

Lord_Of_The_Night
06-19-2008, 20:22
Еми добре де той е бил с теб,а е казвал че ги обича на други момичета,а той е бил много мил спрямо тебе като е казал всичко това на други така ли?Съветвам те да го забравиш,явно не заслужава любовта която ти си му дала.

babity
06-19-2008, 20:27
Когато един ден гаджето ми (бившето вече) каза за "връзката" ни: не ми се занимава с глупости, се почувствах ужасно. За части от секундата ми стана нещо... месеци наред след това се разплаквах всеки път,когато ми казваше, че ме обича, защото не му вярвах...

ivetoOo
06-19-2008, 20:33
Когато един ден гаджето ми (бившето вече) каза за "връзката" ни: не ми се занимава с глупости, се почувствах ужасно. За части от секундата ми стана нещо... месеци наред след това се разплаквах всеки път,когато ми казваше, че ме обича, защото не му вярвах... Абе точно това е не че не му вярвам вярвам му за всичко му вярвам но не е на 100% и :? и ми вика ама иве не искам да плачеш за какво ме разплаква тогава бе леле :-x

Sweet_Mi6eto
06-19-2008, 20:58
Според мен това, че не си му казала преди какво мислиш не значи, че не можеш да го направиш сега. Трудно е,но си струва (поне според мен). После, ако разбира се, нещата с изливането на чуствата не стане, опитай да го забравиш. Знам, че не е лесно, но от опит глава не боли. Срещай се с нови хора и т.н. Успех!

Poet_Boy
06-19-2008, 21:05
Преди 9 месеца се запознах с едно момче перфектното момчеЗапомни това, няма перфектни хора. :) Оставяй го тоя цървул и търси достойното за теб момче. :)

BeZrAzLiChNa
06-20-2008, 09:19
Ами мацка опитайте се да оправите нещата.. ако го обичаш и той те обича какъвто и да е щом се обичате .. Опитай ако искаш.. докажи му ЛЮБОВТА СИ ..

Briseis
06-20-2008, 09:23
Намери си друг.

PePeLePew
06-20-2008, 09:41
съжалявам ти си била поредната бройка направи си само изводите

fuck_me_pls
06-20-2008, 09:45
Аве я вместо да съжаляваш,се радвай,че си се отървала от тоя боклук,който само те е използвал..още когато си разбрала,че има и други момичета освен теб е трябвало да го разкараш..просто не си заслужава да обичаш човек,който те използва..ще си намериш по добър повярвай ми.според мен че е те е зарязал е станало по-добре но още по-добре щеше да бъде ти да го зарежеш първа :? :?

ivetoOo
06-20-2008, 10:14
Абе не е толкова лесно да кажа край и това наистина да е край аз наистина страшно много се привързах към него и мисля че наистина го обичам а може би така е по-добре незнам а ако греша и всъщност той е човека за мен много съм объркана вече и много се уморих от него и ...

fuck_me_pls
06-20-2008, 10:20
Абе не е толкова лесно да кажа край и това наистина да е край аз наистина страшно много се привързах към него и мисля че наистина го обичам а може би така е по-добре незнам а ако греша и всъщност той е човека за мен много съм объркана вече и много се уморих от него и ...

Да..но ето той как се държи с тебе..Мислиш ли че заслужаваш това??да бъде с оше няколко и да им казва същото,което казва и на теб??Аз мисля,че не го заслужаваш..но както искаш по-добре го забрави и се радвай,че вече не е с теб! :?

ivetoOo
06-20-2008, 10:36
Абе не е толкова лесно да кажа край и това наистина да е край аз наистина страшно много се привързах към него и мисля че наистина го обичам а може би така е по-добре незнам а ако греша и всъщност той е човека за мен много съм объркана вече и много се уморих от него и ...

Да..но ето той как се държи с тебе..Мислиш ли че заслужаваш това??да бъде с оше няколко и да им казва същото,което казва и на теб??Аз мисля,че не го заслужаваш..но както искаш по-добре го забрави и се радвай,че вече не е с теб! :? Абе нека си ходи нямам нищо против но щом казва на тях обичам те и на мен значи или лъже мен или някоя от тях а защо да не съм аз ;(

Mementomori
06-20-2008, 10:39
Двойките трябва да обсъждат проблемите,страховете си,тук си права,но щом си изгубила доверие в него,явно не сте един за друг.Ти ще продължаваш да се съмняваш и да се дразниш от факта какво е казвал на другите или казва,така че по-добре в случая е раздялата!

MonSitY
06-20-2008, 10:43
незнам нормално е да не му вярваш но пък няма смисъл да се и измъчваш защото явно не си е заслужавало щом бил и с други..

BeboP
06-20-2008, 10:48
http://cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/k040.gif
Е как така ще си затваряш очите?! Ти имаш ли себеуважение??

TvOeTo_mOmcHe
06-20-2008, 15:22
Ah az imam g.d su6tiq problem .. znam kakvo ti e ;( ii e mnogo gadno .. ;( ;( Sujalqvam znam kakvo ti e i kak boli .. ;( mnn kofti ..

ivetoOo
06-20-2008, 16:12
Ah az imam g.d su6tiq problem .. znam kakvo ti e ;( ii e mnogo gadno .. ;( ;( Sujalqvam znam kakvo ti e i kak boli .. ;( mnn kofti .. Кофти е да и то много :( щом и при теб е д/г така ти какво направи? защото аз се отказах да обичам го мисля но сякаш се боря за загубена кауза и само аз страдам накрая

vesssiii
06-20-2008, 18:48
:shock: Абе виж щом докато ходите,той казва и на други момичета,че ги обича смятай.. :? Може да лъже тях,може да лъже теб.. :? Но какъв е смисала да им го казва като си има приятелка?Я помисли! :? Знам,че ти е гадно,нормално е,защото явно го обичаш много и според мен си готова да му простиш всичко,но не трябва!! :) Трябва да се държиш на положение,ти щом доверие му нямаш..Най-важното в една връзка е доверието,а във вашата явно няма такова.. :( Т'ва е адски тъпо да казваш на друг,че го обичаш..Той направо те лъже,миличка :( Зарежи го не те заслужава,няма смисъл да страдаш за такъв човек.. :?

fuck_me_pls
06-20-2008, 18:54
Абе не е толкова лесно да кажа край и това наистина да е край аз наистина страшно много се привързах към него и мисля че наистина го обичам а може би така е по-добре незнам а ако греша и всъщност той е човека за мен много съм объркана вече и много се уморих от него и ...

Да..но ето той как се държи с тебе..Мислиш ли че заслужаваш това??да бъде с оше няколко и да им казва същото,което казва и на теб??Аз мисля,че не го заслужаваш..но както искаш по-добре го забрави и се радвай,че вече не е с теб! :? Абе нека си ходи нямам нищо против но щом казва на тях обичам те и на мен значи или лъже мен или някоя от тях а защо да не съм аз ;(


Еее по тоя начин се унижаваш как няя да имаш против..аз нз кво бих напраила..или ще си е само мой и на никоя друга или ..нз да го яде..пфф

cinderella_gugutka
06-20-2008, 20:03
несподелена любов :?