PDA

View Full Version : Новото червило Pro-To-Go



girl91
06-19-2008, 21:03
Някой има ли новото червило на AVON Pro-To-Go? Трайно ли е и цветовете съвпадата ли с тези в каталога?

o0ps
06-19-2008, 21:09
Надали някой ще го има все още, то нали е съвсем ново. И на мен ми хареса като го гледах на рекламата, но като видях в каталога в какви гадни цветове се предлага и се отказах. И все пак и на мен ще ми е интересно да следя мненията и най-вече дали наистина има ефект и на балсам. :)

girl91
06-19-2008, 21:17
Някой пртедставител може да го има... беше като подарък към миналата поръчка, а и има мострички.. аз не можах да си поръчам, а исках да видя как са цветовете.

TheNewReligion
06-19-2008, 21:22
Сестра ми е дистрибуторка на "Ейвън" и и дадоха няколко мострички на това червило . Аз си мацнах по малко от всички на китката и да ви кажа честно тея цветове са отвратителни и не прилягат на голяма жена , камо ли на момиче на 14-15 години . :?

08mdam__
06-19-2008, 21:22
Аз го имам и ми харесва:) За цветовете - те никога не съвпадат напълно, освен ако не ти дадат цветна карта:)

preichetoy
06-19-2008, 21:22
Аз го имам. Много е хубаво. Ако имаш някои представител 'под ръка' накарай го да ти покаже цветова карта на про-ту-гоу, дойде със тазмесечната поръчка. В каталога не са съвсем същите цветовете, но в картата - да.

girl91
06-19-2008, 21:31
Аз съм представител на AVON, но не пуснах поръчка и затова го нямам, но имам цветовата карта.. поне цветовете от там съвпадат ли с действителните?

BlackWings
06-19-2008, 21:32
Абе аз само от каталога гледах цветовете , ама нещо не ми харесаха :? :?
А и предполагам , че въобще не си съвпадат...

o0ps
06-19-2008, 21:34
Аз го имам и ми харесва:) За цветовете - те никога не съвпадат напълно, освен ако не ти дадат цветна карта:)
Ами и аз бях представител на Ейвън и имах цветовата карта, ама нещо и оттам не ми съвпадаха... :lol:

pcdollsmimi
06-20-2008, 06:52
az pak sam na oriflame :D:D:D:D naistina izglejda hubavo cherviloto na reklamata...

Liar
06-20-2008, 07:30
Червилото изглежда готино ама не мисля че е подходящо за млади момичета.Пък и такова червено ще седи супер смешно.

adizitk1
06-20-2008, 10:29
На Avon гримове-В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!Първо,че не отговарят на цветовете и второ,че просто са си пълни боклуци.На Avon само козметиката им е хубава,бижутата им също куцат.Казвам го тва от личен опит-патила съм си от гримове и бижута на Avon,но дори и в момента ползвам тяхна козметика и съм мн доволна.

LadyCarameL
06-20-2008, 11:57
Струва ми се,че това червило ще е поредния б0клук от Avon,който девойчиците ще си поръчат и после ще го оплюват както става обикновено 8-)

sodomicdream
06-20-2008, 16:08
абе да си кажа честно щом е на ейвън з мен е боклук!
Преди известно време ползвах само козметика от Ейвън и какво стана? - Цялата бях в рани от някакъв си скапан гланц за устни, а от молива за очи и сенките ми се изсуши кожата там до такава степен, че бяха тръгнали и там ранички. От шампоаните пък взе да ми капе косата... ОМГ!
Затова си карам на NIVEA I DOVE. илиза ми малко по-скъпо понякога, но поне знам, че няма да стана цялата в рано все едно някой ме е спукал от бой егато... :-o

pIsaNkaTa_sTz
06-20-2008, 19:41
ами аз имам мостричка от него мисля че беше perfect pink и мн ми хареса но наистина от каталога не можеш да си създадеш точна представа за цвета

didivid
06-21-2008, 14:33
На Avon всички неща са им пълни боклуци! Не си купувайте, освен ако не искате да останете без кожа!

preichetoy
06-21-2008, 14:44
Червилото изглежда готино ама не мисля че е подходящо за млади момичета.Пък и такова червено ще седи супер смешно. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Все едно няма други цветове :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

preichetoy
06-21-2008, 14:46
ами аз имам мостричка от него мисля че беше perfect pink и мн ми хареса но наистина от каталога не можеш да си създадеш точна представа за цвета точно пърфект пинк имам .. яко е

Decu
06-21-2008, 15:14
На мен ми подариха мостричка. После естествено побързах да го изпробвам. :D
Цветът е добър, но едва ли ще отива на всеки. :)

Liar
06-21-2008, 18:00
Червилото изглежда готино ама не мисля че е подходящо за млади момичета.Пък и такова червено ще седи супер смешно. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Все едно няма други цветове :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Като гледах каталога изобщо нямаше много цветове а и всички бяха супер тъмни.Състаряват и на младо лице изглеждат смешно.Хубаво че и ти осъзаваш колко е смешно :wink:

preichetoy
06-21-2008, 18:21
В каталога въобще не е релано. Това пърфект пинк, което го имам е много светло, почти телесен цвят и е мн красиво.

dare_93
06-21-2008, 18:23
аз искам това като на Рийз Уидърспун в рекламата адски ми е сладко :)

girl91
06-21-2008, 19:31
В каталога въобще не е релано. Това пърфект пинк, което го имам е много светло, почти телесен цвят и е мн красиво.

В цветовата карта изглежда доста тъмничко...ама все пак мисля да си го взема.. а и ти казваш, че реалният му цвят е светъл :)

Liar
06-21-2008, 19:37
Тва пък е супер тъпо особено на червило да не отговаря цвета :?
И понеже аз си търся нещо такова светло розово можете ли да пуснете снимка на червилото или как ви седи на устните? :oops: Много червила и гланцове имам които не са цвета който искам и вече ми втръсна да купувам неща които не ползвам...

m3ch3ncee
06-21-2008, 19:39
Една приятелка го има и мисля че е доволна :) Пък и червилцето е практично и с хубави цветове