PDA

View Full Version : Омръзнало ми е от ....



TheNewReligion
06-19-2008, 23:16
Здравейте ! Реших да си излея "мъката" на вас ! :? Ще карам направо !
1. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които не мислят за последствията , преди да предприемат действие !
2. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които не могат да поемат отговорност и доказват колко безотговорни са всъщност , ако случайно трябва да отговарят за нещо !
3. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които смятат че са "гъзарчета" като се бият и псуват невинни хора .
4. Омръзнало ми е от нетолерантни глупаци (буквално) .
5. Омръзнало ми е от дребнави пищящи пикли , които се надуват защото банковата сметка на майките им надвишава 10 000 лева , а бащите им карат последен модел "Мерцедес".
6. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде .
7. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде , но освен това гледат да ти направят мръсно на всяка цена.
8. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде , правят ти мръзно на всяка цена и въртят интриги , без основание .
8. Омръзнало ми е от лигли .
9. Омръзнало ми е от повърхностни хлапенца , които се мислят за особено готини , но тайно си чоплят носа.
10. Омръзнало ми е от хора , които постоянно се опитват да са център на внимание , но не успяват , следователно си го изкарват на другите .
11. Омръзнало ми е от тъпата дума "копеле".
12. Омръзнало ми е от хора , които използват думите науместно .
13. Омръзнало ми е от хора , които винаги смятат ,че са прави и целия свят им е длъжен.
14. Омръзнало ми е от нахакани педалчета (така изглеждат и така се държат , и на казвам това , защото това е единствената обида , която ми идва на ума , ами ги наричам така с основание) , които смятат че като те освиркат един път не можеш да им забиеш 2 шамара . Само на 11 съм , а тези момчета са на 15 , правете си изводите .
15. Омръзнало ми е от хора , които не могат да се лакират както трябва , но въпреки това излизат на улицата с размазам лак , било то на краката или на ръцете .
16. Омръзнало ми е от хора , които постоянно се хвалят.
17. Омръзнало ми е от хора , които смятат за алогично да НЕ си продупча билета , след като се кача на трамвая .
18. Омръзнало ми е от хора , които са мърляви до ушите , но въпреки това те псуват .
19. Омръзнало ми е от хора , които си избиват комплексите на МЕН !
20. Омръзнало ми е от хора , които просто "карат през просото" .
21.Омръзнало ми е от хора , които се страхуват да нарекат нещата с истинските им имена !

Благодаря за вниманието !

П.П Не мислете ,че казвам , че аз съм идеална във всяко едно отношение , но просто днес се сблъсках с 4-ма човека , в които намерих всичките тези недостатъци и трябваше някъде да си излея яда .

Christ
06-19-2008, 23:26
Welcome to the world?

DisciplineAndOrder
06-20-2008, 01:28
22. омръзнало ми е от 11-12 годишни ''интелектуалци'',смятащи,че блестят с красота и ум над масата,непременно широкоскроени и разбиращи от всичко :)

пфхахахахаха

Bolt_f
06-20-2008, 01:31
22. омръзнало ми е от 11-12 годишни ''интелектуалци'',смятащи,че блестят с красота и ум над масата,непременно широкоскроени и разбиращи от всичко :)

пфхахахахаха

Както и такива на 13, а? ;)

DisciplineAndOrder
06-20-2008, 01:41
22. омръзнало ми е от 11-12 годишни ''интелектуалци'',смятащи,че блестят с красота и ум над масата,непременно широкоскроени и разбиращи от всичко :)

пфхахахахаха

Както и такива на 13, а? ;)

не,те вече са големи и разбират :?

jujulinkaa
06-20-2008, 06:01
22. омръзнало ми е от 11-12 годишни ''интелектуалци'',смятащи,че блестят с красота и ум над масата,непременно широкоскроени и разбиращи от всичко :)

23. омръзнало ми е от малките курви който се навъдиха.. :P

_donna_
06-20-2008, 06:01
Мен ми омръзнало от пиячи дет не обичат шкебме-чорба. :o

comics
06-20-2008, 06:26
22. омръзнало ми е от 11-12 годишни ''интелектуалци'',смятащи,че блестят с красота и ум над масата,непременно широкоскроени и разбиращи от всичко :)

пфхахахахаха

Както и такива на 13, а? ;)

не,те вече са големи и разбират :?
има 11 годишни с ум на г0лям и зрял ч0век, а има и 20 годишни с м0зък на лапе 0т детската градина! Хайде да не слагаме всички под общ знаменател, а?
К0лкото д0 авт0ра: премести се във Варна 8-)

RoyTheReaper
06-20-2008, 06:26
Мен ми омръзнало от пиячи дет не обичат шкебме-чорба. :o

:-D

MidnightCreep
06-20-2008, 06:27
Я кажи,от къде го копира това?

RoyTheReaper
06-20-2008, 06:29
22. омръзнало ми е от 11-12 годишни ''интелектуалци'',смятащи,че блестят с красота и ум над масата,непременно широкоскроени и разбиращи от всичко :)

пфхахахахаха

Както и такива на 13, а? ;)

не,те вече са големи и разбират :?
а има и 20 годишни с м0зък на лапе 0т детската градина!

Например аз! :grin:

Ag
06-20-2008, 06:35
22. омръзнало ми е от 11-12 годишни ''интелектуалци'',смятащи,че блестят с красота и ум над масата,непременно широкоскроени и разбиращи от всичко :)

пфхахахахаха

Както и такива на 13, а? ;)

не,те вече са големи и разбират :?
а има и 20 годишни с м0зък на лапе 0т детската градина!

Например аз! :grin:
:shock: :shock:

06-20-2008, 07:03
Мен ми омръзнало от пиячи дет не обичат шкебме-чорба. :o
Шкембе чорбата съкс :x

acleverboy
06-20-2008, 07:45
Честито Вие туко що навлязахте в реалния живот
За да продължите се налага да свикнете с такива неща
За връщане обратно в детството отидете на хипноза
За изход станете ЕМО и си прережете вените

jujulinkaa
06-20-2008, 08:27
Честито Вие туко що навлязахте в реалния живот
За да продължите се налага да свикнете с такива неща
За връщане обратно в детството отидете на хипноза
За изход станете ЕМО и си прережете вените

8-) 8-) 8-)

ScionOfStorm
06-20-2008, 08:35
Няма кашкавал

:(

:? :?

Lunatic-
06-20-2008, 12:13
Мен ми омръзнало от пиячи дет не обичат шкебме-чорба. :o
Шкембе чорбата съкс :x
шкембе чорбата е безценна и вълшебна 8-)

Jeuelle
06-20-2008, 12:40
Хахахах


Вече ми става смешно , като видя някоя подобна тема.
То навик ви стана да се оплаквате....

Lunatic-
06-20-2008, 12:49
dark_sw е пълна скръб
100% няма 14
и вече и е писнало

ЕPu
06-20-2008, 12:59
come on...

на Драганчо му е писнало от пички с разплути кореми, Иванчо е в разгара на хипарския си изблик и плюе и псува всичко наред....

На всеки му е писнало от различни неща, ама си върши работата и не мрънка...:wink:

VerryBerry
06-20-2008, 13:03
Честито Вие туко що навлязахте в реалния живот
За да продължите се налага да свикнете с такива неща
За връщане обратно в детството отидете на хипноза
За изход станете ЕМО и си прережете вените

8-) 8-) 8-)

+1 :-D

_donna_
06-20-2008, 17:16
Шкембе чорбата съкс
Ъъ,тва не го казвай пред никого .. :razz:


шкембе чорбата е безценна и вълшебна
!!!

Именно.

Лейк Бодъм,да не си и ти от грешниците?! ммм?? 8-)

RAWRRR
06-20-2008, 17:19
Хубава е,когато не се сещаш какво месо слагат.

_donna_
06-20-2008, 17:22
Мда.
И ако не мирише прекалено и акооо..не е адски мазна и ако количеството на месото не е символично и ако няма странен тъмножълт цвят,сякаш не само сервитьора се е изпикал вътре ..

Общо взето на много малко места има такова шкембе.
Има едно кръчме "Българан" на бул. Мадрид.Там шкембето е прясно,ГОРЕЩО,месото е много и порцията направо ти я сервират в леген.Едно шкембе и си забравил повече за ядене ..а и е евтино. Ххаха..

И в Ловеч има хубаво шкембе..

ама айде да не започвам,че..ха..

RoyTheReaper
06-20-2008, 17:23
МУСАКА!!! :o

_donna_
06-20-2008, 17:24
ТИКВИЧКИ С КИСЕЛО МЛЯКО! :x

HenykucT
06-20-2008, 17:25
Като Ви е омръзнало, защо продължавате да пишете в тийн форум ?

Lunatic-
06-20-2008, 18:10
Мда.
И ако не мирише прекалено и акооо..не е адски мазна и ако количеството на месото не е символично и ако няма странен тъмножълт цвят,сякаш не само сервитьора се е изпикал вътре ..

Общо взето на много малко места има такова шкембе.
Има едно кръчме "Българан" на бул. Мадрид.Там шкембето е прясно,ГОРЕЩО,месото е много и порцията направо ти я сервират в леген.Едно шкембе и си забравил повече за ядене ..а и е евтино. Ххаха..

И в Ловеч има хубаво шкембе..

ама айде да не започвам,че..ха..
най-добре влиза сутрин
след мощно алкохолизиране :smt060

ScionOfStorm
06-20-2008, 18:16
МРАЗИМ ТИКВИЧКИ БЕ!!!!

и патладжани, всъщност.

:? :x :x

Lunatic-
06-20-2008, 18:18
най сладко е ракия
ама от избата в Рупци :D
и таратор
таратор с орехи, много орехи
ммм безецнно :)

SiNiStEr
06-20-2008, 18:24
ТИКВИЧКИ С КИСЕЛО МЛЯКО! :x
ооо даааа :grin:

_donna_
06-20-2008, 19:37
Бля..таратор с орехи...е тва никога не съм го разбирала!
Като салата с варени яйца! ...

ScionOfStorm
06-20-2008, 19:49
бла, таратора ми го давай само млякото со краставици, повече не щем.

Какво мислите за тоя таратор на Кенар *май* в бутилки, дето го продават, бтв? о.О

_donna_
06-20-2008, 19:50
Не че съм го опитвала,но според мен няма достатъчно чесън в него .. :oops:

А някой маал ли е салати с марка ФФ Вкус,за да мине по-тънко?!
хахах..

ScionOfStorm
06-20-2008, 19:52
Не, обаче преди
(не съм ходил наскоро в Билла)
та там имаше ебати яката ПИКАНТНА салата човече :-) :-) :-)

Като гепвах една 500грамка и все едно се друсаш с извара, лютеница и некви други неща.. ;р

RoyTheReaper
06-20-2008, 19:54
Не че съм го опитвала,но според мен няма достатъчно чесън в него .. :oops:

А някой маал ли е салати с марка ФФ Вкус,за да мине по-тънко?!
хахах..

Да! :?

miminia
06-20-2008, 19:58
^^ Хаха тая салата е с червени чушки :grin:


Иначе не го четох цялото ти ,но на всеки му е писнал от подобни неща ;) Мене ми писна от нафукани бабки гледайките на кръв ,ако не станеш да им направиш нясто :x

o0ps
06-20-2008, 20:15
таратор с орехи, много орехи
ммм безецнно :)
ЕВАЛЛА! :grin:

TheNewReligion
06-20-2008, 21:37
Я кажи,от къде го копира това?
От никъде , просто си изкарвам яда , защото вчера срещнах 4-ма човека , които бяха комбинации от тези човешки недостатъци ! :-x

TheNewReligion
06-20-2008, 21:43
Като заговорихте за таратор ще си кажа мнението ( 8-) ): таратпр без чесън не е таратор , както и шкембе чорба без чесън е боклук ! Не ям нито едно от двете , но все пак колкото и малко пъти да съм опитвала да не повърна съм си направила правилен извод ! :lol:

_donna_
06-20-2008, 21:46
Ясно що ти е писнало от всичко ..
Абе,кой не яде таратор?!?

RoyTheReaper
06-20-2008, 21:51
Някой не яде таратор?! :shock:

TellMeYourName
06-20-2008, 21:52
Кой? :shock:

DisciplineAndOrder
06-20-2008, 22:05
АЗ не ям таратор!

ама за сметка на тва шкембе яко гмуам :---)

Lunatic-
06-20-2008, 22:05
таратора е най-великото "изобретение" на всички времена
който не яде таратор да ми яде оная работа 8-)

get_high
06-20-2008, 22:21
омръзна ми от хора които ядат таратор!!! 8-)

RoyTheReaper
06-20-2008, 22:26
АЗ не ям таратор!

ама за сметка на тва шкембе яко гмуам :---)

Мразя те. :lol:

hole
06-20-2008, 22:57
омръзна ми да съм часовниииик,
омръзна ми да бъда черен хляяяб,
омръзна ми да се въртя напраааазно,
омръзна ми, и още как!

TheNewReligion
06-20-2008, 23:13
омръзна ми да съм часовниииик,
омръзна ми да бъда черен хляяяб,
омръзна ми да се въртя напраааазно,
омръзна ми, и още как!
Аз пък ще ти кажа , че да си черен хляб е най-хубаво ! 8-)

DisciplineAndOrder
06-21-2008, 01:14
АЗ не ям таратор!

ама за сметка на тва шкембе яко гмуам :---)

Мразя те. :lol:

мрази ме,мрази ме :-P

MidnightCreep
06-21-2008, 05:24
Черният хляб е гаден. 8)

teenkopele
06-21-2008, 09:20
...от тъпотията и лицемерието... :(

Lunatic-
06-21-2008, 09:24
сере ми се :(

LadyCarameL
06-21-2008, 12:10
бла, таратора ми го давай само млякото со краставици, повече не щем.

Какво мислите за тоя таратор на Кенар *май* в бутилки, дето го продават, бтв? о.О
На Веселина е,ако въобще става въпрос за него,но е Божествен! 8-) :smt055

jony
06-21-2008, 12:35
Да кисна в нас да го еба 8) :(

Kremana
06-26-2008, 21:04
Здравейте ! Реших да си излея "мъката" на вас ! :? Ще карам направо !
1. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които не мислят за последствията , преди да предприемат действие !
2. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които не могат да поемат отговорност и доказват колко безотговорни са всъщност , ако случайно трябва да отговарят за нещо !
3. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които смятат че са "гъзарчета" като се бият и псуват невинни хора .
4. Омръзнало ми е от нетолерантни глупаци (буквално) .
5. Омръзнало ми е от дребнави пищящи пикли , които се надуват защото банковата сметка на майките им надвишава 10 000 лева , а бащите им карат последен модел "Мерцедес".
6. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде .
7. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде , но освен това гледат да ти направят мръсно на всяка цена.
8. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде , правят ти мръзно на всяка цена и въртят интриги , без основание .
8. Омръзнало ми е от лигли .
9. Омръзнало ми е от повърхностни хлапенца , които се мислят за особено готини , но тайно си чоплят носа.
10. Омръзнало ми е от хора , които постоянно се опитват да са център на внимание , но не успяват , следователно си го изкарват на другите .
11. Омръзнало ми е от тъпата дума "копеле".
12. Омръзнало ми е от хора , които използват думите науместно .
13. Омръзнало ми е от хора , които винаги смятат ,че са прави и целия свят им е длъжен.
14. Омръзнало ми е от нахакани педалчета (така изглеждат и така се държат , и на казвам това , защото това е единствената обида , която ми идва на ума , ами ги наричам така с основание) , които смятат че като те освиркат един път не можеш да им забиеш 2 шамара . Само на 11 съм , а тези момчета са на 15 , правете си изводите .
15. Омръзнало ми е от хора , които не могат да се лакират както трябва , но въпреки това излизат на улицата с размазам лак , било то на краката или на ръцете .
16. Омръзнало ми е от хора , които постоянно се хвалят.
17. Омръзнало ми е от хора , които смятат за алогично да НЕ си продупча билета , след като се кача на трамвая .
18. Омръзнало ми е от хора , които са мърляви до ушите , но въпреки това те псуват .
19. Омръзнало ми е от хора , които си избиват комплексите на МЕН !
20. Омръзнало ми е от хора , които просто "карат през просото" .
21.Омръзнало ми е от хора , които се страхуват да нарекат нещата с истинските им имена !

Благодаря за вниманието !

П.П Не мислете ,че казвам , че аз съм идеална във всяко едно отношение , но просто днес се сблъсках с 4-ма човека , в които намерих всичките тези недостатъци и трябваше някъде да си излея яда .


Впечатлена съм !! :smt119 Само на 11 ли си!? С тези разсъждения може да си ми кака :wink: :smt011 Споделям повечето от твойте недоволства пиййни нещо разхлаждащо пусни си едно филмче и ще ти мине и всеки път така докато тези неща спрат да ти правят впечатление ;-) До няколко години няма да го изживяваш толкова драматично ..и все пак се учудвам на 11 годишния ти обективен поглед хм :)

slarutan
06-28-2008, 11:05
Здравейте ! Реших да си излея "мъката" на вас ! :? Ще карам направо !
1. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които не мислят за последствията , преди да предприемат действие !
2. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които не могат да поемат отговорност и доказват колко безотговорни са всъщност , ако случайно трябва да отговарят за нещо !
3. Омръзнало ми е от плиткоумни хора , които смятат че са "гъзарчета" като се бият и псуват невинни хора .
4. Омръзнало ми е от нетолерантни глупаци (буквално) .
5. Омръзнало ми е от дребнави пищящи пикли , които се надуват защото банковата сметка на майките им надвишава 10 000 лева , а бащите им карат последен модел "Мерцедес".
6. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде .
7. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде , но освен това гледат да ти направят мръсно на всяка цена.
8. Омръзнало ми е от хора , които си пъхат носа навсякъде , правят ти мръзно на всяка цена и въртят интриги , без основание .
8. Омръзнало ми е от лигли .
9. Омръзнало ми е от повърхностни хлапенца , които се мислят за особено готини , но тайно си чоплят носа.
10. Омръзнало ми е от хора , които постоянно се опитват да са център на внимание , но не успяват , следователно си го изкарват на другите .
11. Омръзнало ми е от тъпата дума "копеле".
12. Омръзнало ми е от хора , които използват думите науместно .
13. Омръзнало ми е от хора , които винаги смятат ,че са прави и целия свят им е длъжен.
14. Омръзнало ми е от нахакани педалчета (така изглеждат и така се държат , и на казвам това , защото това е единствената обида , която ми идва на ума , ами ги наричам така с основание) , които смятат че като те освиркат един път не можеш да им забиеш 2 шамара . Само на 11 съм , а тези момчета са на 15 , правете си изводите .
15. Омръзнало ми е от хора , които не могат да се лакират както трябва , но въпреки това излизат на улицата с размазам лак , било то на краката или на ръцете .
16. Омръзнало ми е от хора , които постоянно се хвалят.
17. Омръзнало ми е от хора , които смятат за алогично да НЕ си продупча билета , след като се кача на трамвая .
18. Омръзнало ми е от хора , които са мърляви до ушите , но въпреки това те псуват .
19. Омръзнало ми е от хора , които си избиват комплексите на МЕН !
20. Омръзнало ми е от хора , които просто "карат през просото" .
21.Омръзнало ми е от хора , които се страхуват да нарекат нещата с истинските им имена !

Благодаря за вниманието !

П.П Не мислете ,че казвам , че аз съм идеална във всяко едно отношение , но просто днес се сблъсках с 4-ма човека , в които намерих всичките тези недостатъци и трябваше някъде да си излея яда .
А на кой мислиш, че му пука на тебе кво ти е омръзнало, и на мене ми е омръзнало от такива изявления на 11 годишни пикли/с добро чуство го казвам/ които ги е треснал хормона и нз къде са
Света не е съвършен и никой не може да е, седиш и търпиш и 100 такива теми да пуснеш-все същото...
айде лек ден и помисли малко по-реално за живота :)

didi_baby
06-28-2008, 16:06
Омръзнало ми е от нахакани педалчета (така изглеждат и така се държат , и на казвам това , защото това е единствената обида , която ми идва на ума , ами ги наричам така с основание) , които смятат че като те освиркат един път не можеш да им забиеш 2 шамара .

TheChosenOne
08-01-2008, 00:53
На мен ми е омръзнало от България обаче най-лесно е да се откажеш и да зарежеш всичко, ние сме ,тези които трябва да оправим нашата държава, не някой друг...

Обаче, как ми се яде тараторче....

Iowa
08-01-2008, 04:45
не ми е ясно защо трябва да гледаш само лошото и негативното у хората ;\
вместо да обърнеш внимание на останалите хубави качества, които те притежават.
трябва да се радваш на нещата около теб и да си щастлива : )

животът е красив, ако си сложиш розовите очила и гледаш позитивно на всичко, което се случва около теб. : )



" dont worry about a thing, cause every little thing gonna be all right " 8-)

dmgto
08-01-2008, 06:57
Честито Вие туко що навлязахте в реалния живот
За да продължите се налага да свикнете с такива неща
За връщане обратно в детството отидете на хипноза
За изход станете ЕМО и си прережете вените

8-) 8-) 8-)


:razz: :razz:

Samotno_Angel4e
08-01-2008, 10:46
Честито Вие туко що навлязахте в реалния живот
За да продължите се налага да свикнете с такива неща
За връщане обратно в детството отидете на хипноза
За изход станете ЕМО и си прережете вените

8-) 8-) 8-)


:razz: :razz:
Е тва мн добре измислено... :-D

Pliok0019
08-01-2008, 12:29
dark_sw ти за мен си най-противния човек във форума.

Притежаваш поне половината от качествата, които изброи. Още си много малка, така че се надявам с времето да се осъзнаеш. Или да се самоубиеш.

Благодаря за вниманието.

gluhar4e
08-02-2008, 12:38
много хора ги дразнят тея неща,ама не се депресираме заради тва :) пък и ми се стува,че наистина си доста малка,за да го раздаваш така :)

vampire_queen
08-02-2008, 13:41
купонясвай 8)

i'm so excited!
08-02-2008, 13:57
на мен ми омръзна от хора, които все се оплакват , недоволстват и мърморят.
така стоят нещата ,драга, свиквай.

mariiche
08-07-2008, 21:03
че аз харесвам думата копеле :-D

yuyuto
08-07-2008, 22:00
Е и на мен ми е омръзнало от много неща, ама кво ся? Да се довърша ли? :D :grin:

TheGirlNextDoor
08-07-2008, 22:06
...от тооооооооооооооолкооооооо оооова много неща....ама живота продължава

:---) :) :---) :) :---) :---) :) :---) :) :---)
:---) :) :---) :) :---) :---) :) :---) :) :---)
:---) :) :---) :) :---) :---) :) :---) :) :---)

sweet_s
08-07-2008, 22:16
напълно си права, но за съжаление има още мн какво да се добави. благодарим на теб, че си направи труда да напишеш всичко това :-)