PDA

View Full Version : Дизайнери без работа , или направо казано хора без вкус !



TheNewReligion
06-19-2008, 23:10
Здравейте ! Проверих дали има таква тема пускана наскоро и не открих , следователно реших да пусна.
Напоследък аз имам чувството , че дизайнерите на дрехи и обувки си нямат работа и измислят какви ли не глупости , които лично на мен не ми допадат . На мода внезапно идват полите под , които носиш клин , зления и жълтия цвят , френския палец , прозрачните чанти , селските шарки по ефирните вечерни рокли и поли ... и т.н

Ето и въпроса ми към вас , млади дами :Кои/кое са/е нещата/щото , които/ето в момента са/е на мода и на вас въобще не ви допадат/допада ?
Например на мен въобще не ми харесва толкова носената комбинаци
"зелено и жълто". Също така ми се струва доста селско пола с клин или рокля с клин . Е , вие сте !

Надявам се темата да ви е интересна , а на който не му е ще помоля да не спами излишно , благодаря предварително за което . :)

Bolt_f
06-20-2008, 01:25
Здравейте ! Проверих дали има таква тема пускана наскоро и не открих , следователно реших да пусна.
Напоследък аз имам чувството , че дизайнерите на дрехи и обувки си нямат работа и измислят какви ли не глупости , които лично на мен не ми допадат . На мода внезапно идват полите под , които носиш клин , зления и жълтия цвят , френския палец , прозрачните чанти , селските шарки по ефирните вечерни рокли и поли ... и т.н

Ето и въпроса ми към вас , млади дами :Кои/кое са/е нещата/щото , които/ето в момента са/е на мода и на вас въобще не ви допадат/допада ?
Например на мен въобще не ми харесва толкова носената комбинаци
"зелено и жълто". Също така ми се струва доста селско пола с клин или рокля с клин . Е , вие сте !

Надявам се темата да ви е интересна , а на който не му е ще помоля да не спами излишно , благо
даря предварително за което . :)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Сега следва шумно оплюване от всичко живо. Поне на мен така ми се случи след темата която пуснах :D

*LoRa*
06-20-2008, 05:15
и аз съм напълно съгласна с това
съжалявам ама не мога да възприема че това например е модерно
http://i.actualno.com/club.bg/files/2008/02/18/4b9fa07aed.jpg
http://e-vestnik.bg/imgs/milan_fashion_versace/fashion-milan-021007.jpg
http://img12.nnm.ru/imagez/gallery/8/e/c/f/a/8ecfa569357c867e1c4013c75fc6176e_full.jpg
http://images23.snimka.bg/005132006.jpg

comics
06-20-2008, 05:22
пък аз ак0 видя някоя 0т тези на улицата, 0блечена така, веднага ще й се метна. Вие нищо не разбирате. Или сте метъли/емота/пънкари/скейтъри или просто не сте 0т Варна- града, в който животът ти върви страшно бързо и нямаш време да се 0бърнеш назад...! Тук е животът и куп0нът, тук е истината ;)

glupacheE
06-20-2008, 05:23
na men pak mi haresva kombinaciqta zeleno jalto kakto pola s klin ( a i tova ne e moerno ot skoroo aa mnnnnnnn otdavna ) noooo za prozra4nite 4anti razni ogromni plasmasovi obeci ii ne menn ne mi haresvatt

comics
06-20-2008, 05:31
na men pak mi haresva kombinaciqta zeleno jalto kakto pola s klin ( a i tova ne e moerno ot skoroo aa mnnnnnnn otdavna ) noooo za prozra4nite 4anti razni ogromni plasmasovi obeci ii ne menn ne mi haresvatt
зелено + жълто = ГАДЕН ГУЩЕР !

Spider4eto
06-20-2008, 06:36
Пфф отвратително е. А попринцип тва с полата и клина отдолу, ми мяза малко на циганките през зимата, те така си обличат някакви поли и отдолу панталон 8-)

Aileen
06-20-2008, 07:41
Комбинацията пола+клин е била модерна преди 20тина година. Сандалите, при които се вижда само палеца (предполагам, че това имаш предвид под "френски палец") - също. Преди 2-3 години (точно когато се появиха пак на мода този тип обувки) разглеждах списание от преди 20г. Тогава изложените модели бяха почти същите. Имам чувството, че дизайнерите нямат никакви нови идеи и затова се връщат към стила от преди 20-30-40години, като само добавят нови материи. На мен тези дрехи не ми харесват. А за цветовете: жълтото, което сега излезна на мода има един отенък, който ми харесва (жълто-оранжево или нещо от тоя сорт). Но зеленото е........отврат. Не разбирам защо дизайнерите избират толкова отровни цветове.... А комбинацията между тези два цвята е.......меко казано гадна. :? Но тъй като никога не се водя по модата, а напротив - избягвам я - тези тенденции ме интересуват дотолкова, че ми тровят очите.... :-D

Комбинацията пола+клин е била модерна преди 20тина година. Сандалите, при които се вижда само палеца (предполагам, че това имаш предвид под "френски палец") - също. Преди 2-3 години (точно когато се появиха пак на мода този тип обувки) разглеждах списание от преди 20г. Тогава изложените модели бяха почти същите. Имам чувството, че дизайнерите нямат никакви нови идеи и затова се връщат към стила от преди 20-30-40години, като само добавят нови материи. На мен тези дрехи не ми харесват. А за цветовете: жълтото, което сега излезна на мода има един отенък, който ми харесва (жълто-оранжево или нещо от тоя сорт). Но зеленото е........отврат. Не разбирам защо дизайнерите избират толкова отровни цветове.... А комбинацията между тези два цвята е.......меко казано гадна. :? Но тъй като никога не се водя по модата, а напротив - избягвам я - тези тенденции ме интересуват дотолкова, че ми тровят очите.... :-D

И за тези, които се чудят: не съм нито метъл/емо/пънкарка/скейтърка и не съм от Варна (тъй като твърдеше @comics по-горе, че това е причината), а от София, където животът също не е като в някое селце - бавен и спокоен.

sexa_na_kompleksa
06-20-2008, 07:50
То за по-лесно да кажа какво ми харесва от това дето е модерно... Да, еми нищо! Егати грозните дрехи и обувки! Не мога да си намеря нищо свестно по тия магазини! Добре че майка ми ми праща дрехи от Италия, иначе щях да ходя гола сигурно! А най-много се дразня като мина покрай някой магазин и цялата витрина е в един цвят. :smt078

Kras4eto_lp
06-20-2008, 08:57
Напоследък нещо не ми харесва цветовете дето са напускали....едни и същи във всеки магазин а на вси1чкото отгоре са ужасни. И все пак тва мене не ме грее щото не си падам по модните неща :D

mumiikataa
06-20-2008, 09:02
Много мразя комбинацията пола или къси панталонки и някъв клин до някъде си.Или сини дънкови панталонки къси с един зелен клин до под коляното ... :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 Абе модата съкс...Както и т'ва с високите талии...Те па такова нещо няма да облека! К'вото ще да става......
Няма нищо по-яко от това човек да има собствен стил,а не всички да са еднакви и да не можеш да ги различиш...

sLaDkA_GrEsHkA
06-20-2008, 09:04
ami polite s klin stavat za zimata sega ne moga da gi razbera momi4etata deto v jegata gi obuvat.... i da i na men ne mi haresvat zelenoto i jultoto i nai ve4e ima edni gadni zeleni pantaloni tip moliv deto vsqka vtora gi nosi... te sa prosto.... NC i kato se razhojdash po magazinite vse edno si v nqkakuv drug svqt imam 4uvstvoto che tiq hora se obli4at kato za cirka... btw obedena sum 4e i tezi koito nosqt "modernite" drehi ne gi nosqt do tolkova zashtoto ima haresva a zashtoto sa moderni... mnogo qko da znaesh ch e 1/4 ot bulgarite sa sus su6tite... ama kakto i da e =] hora vsqkakvi, neka se gledame nas, a ne tqh.. 4e da ne ni prihvane neshto... =]

LadyCarameL
06-20-2008, 09:40
Мале тфа зеленото и жълтото ще ме извинявате ама..голяма селения............всяко второ момиче е с дрехи в жълто и зелено :? Ква е тая мода просто не знам.Ама мен лично много ме дразни.

SiNiStEr
06-20-2008, 09:49
Забелязала съм,че всяко едно момиче трябва да има някаква жълта дреха и то непременно платът трябва да е сатен.И като всички се плъзнат из центъра и не осъсзнават,че са еднакви.
И непременно трябва да са с малките цървули(почитателките на тези обувки им викат ''пантофки'')
Тези цървули + някой жълт непременно сатенен панталон + някоя сатенена ярко розова цикламена блузка+големите очила тип мухата Цеце.

_FaShIoN_
06-20-2008, 10:07
Наистина от време на време срещам много грозни и изчанчени дрехи,но пък повече ми харесват....смисъл има и хубави и грозни дрехи,но има и хора с различни вкусове... :)

borovinkaa
06-20-2008, 10:08
Първо модата се повтаря постоянно и не е от липса на идеи.Майка ми е носела "модерните дрехи" в момента, когато е била на моята възраст.
И аз мисля, че жълтото и зеленото са ужасни, но не трябва да сме толкова тесногръди, защото всеки има различен вкус.
На някой от вас им харесва да ходят целите в черно, някои не излизат без 1 тон грим, но въпреки това не трябва да им поставяме етикети само и единствено заради облеклото.
Аз не съм "фешънка", но този сезон модата е приемлива(просто се спомнете преди 2-3 години модата на обувките тип "Малкият Мук")Сандалите с френски палец са много елегантни, както и високата талия.

adizitk1
06-20-2008, 10:10
Но тъй като никога не се водя по модата, а напротив - избягвам я - тези тенденции ме интересуват дотолкова, че ми тровят очите.... :-D

+1

tItEufFf
06-20-2008, 10:18
Харесва ми жълтото, но зеленото не. Пантофките са страшно удобни - когато е топло и все пак не е все още за чехли. Обувките с френски палец адски много ми харесват. Харесва ми и пола + клин. Не на всички има седи добре, но има и хора, на които им отива. Панталонки с клин не ми харесват - все едно нямаш дънки тях да сложиш. Признавам си, че повечето неща ми харесват. Но не следя стриктно модата и не и робувам. Примерно за жълтото - имам 2 жълти потника, като единия не е в модерното ярко, а и двата са ми подарени. Пантофки също са ми подарени. ...

Между другото сега съм забелязала, че ярко синьото също става модерно и това много ми допада. От доста отдавна съм си го харесала тоя цвят :)

lifelesscorpse
06-20-2008, 10:26
аз НИКОГА не купувам каквото и да било от "модните магазини",където всичко е само за себе си :D така като ги гледам тия модели,които излизат напоследък,чак ме погнусява даже да ги гледам :-& някои дрешки(1 на 1000000000)стават горе-долу,но повечето са пълен боклук :x затова аз сама си правя доста от нещата,които нося или взимам изчистени(напълно) дрешки и си дооформям по мой вкус :grin: а относно дрешките в зелено и жълто :smt078 макар че това са едни от любимите ми цветове,просто като видя какви палячовски дрехи правят и ми се отщява да нося каквото и да било цветно нещо :(

hottie
06-20-2008, 10:29
Здравейте ! Проверих дали има таква тема пускана наскоро и не открих , следователно реших да пусна.
Напоследък аз имам чувството , че дизайнерите на дрехи и обувки си нямат работа и измислят какви ли не глупости , които лично на мен не ми допадат . На мода внезапно идват полите под , които носиш клин , зления и жълтия цвят , френския палец , прозрачните чанти , селските шарки по ефирните вечерни рокли и поли ... и т.н

Ето и въпроса ми към вас , млади дами :Кои/кое са/е нещата/щото , които/ето в момента са/е на мода и на вас въобще не ви допадат/допада ?
Например на мен въобще не ми харесва толкова носената комбинаци
"зелено и жълто". Също така ми се струва доста селско пола с клин или рокля с клин . Е , вие сте !

Надявам се темата да ви е интересна , а на който не му е ще помоля да не спами излишно , благодаря предварително за което . :)

Абсолютно си права !!
А това с клиновете под полите/панталонките е НАЙ-ГУНСНОТО, НАЙ-ГРОЗНОТО и НАЙ-АНТИСЕКСУАЛНОТО нещо на света !!!!! :shock: и не го казвам само аз , а и от мъжка гледна точка(обсъждали сме го с мъжете).

sexy_sladuranka___
06-20-2008, 11:15
Жълтото е ОТВРАТИТЕЛНО ! Зеленото наистина много ми харесва , а и ми отива адски много . Високата талия също ми харесва , какно и сатена , но определено не съм роб на модата . Мразя да виждам едно и също обелечени ... сякаш някой е забравил копирната машина включена :D
Ако искайте ми вярвайте но нямам нито една жълта блуза , пола или панталон .

fiama
06-20-2008, 11:29
Фаворит сред омразните ми модедни тенденции са обувките с френски палец и точно този нюанс на зелено, който се носи сега. Прекалено е... жабешко!

zvezdichkaaa
06-20-2008, 11:32
Не можете да кажете,че жълтото и зеленото са ужасни.От жълто до жълто има разлика.Пък и не е задължително да са съчетани,просто това са модерните цветове.А за френския палец-на мен мноооооооого ми харесва,нима можете да кажете,че това (http://prikachi.com/files/205397O.jpg) е грозно?Пък и досега невидях никой да каже,че модата му харесва.Хората,който харесват тенденцийте са били тесногръди и блаблабла,май вие сте тесногръдите,а?И не,не говоря за момченцата с розовите блузки и огромните очила,а за тези хора които найстина имат вкус и се обличат добре според тенденцийте.

Wrathchild
06-20-2008, 11:42
Обувките с френски палец са ужасни, преди 10 години някъде баба ми имаше такива, е извинете... И модата винаги се повтаря.
Пола с клин също е ужасно грозно, да не говорим, че напоследък взеха много модерни да стават някакви ОТВРАТИТЕЛНО селски шарки. Да не говорим, че все си търся някаква елегантна чисто черна блуза. Не, всичко е наклепано с някакви златни шарки. Или сребърни, ужасно е.
Иначе аз много харесвам и жълтото и зеленото като цветове, но да кажеш, че няма значение дали са съчетани както трябва, е извинявай. То не е само до мода, а и да можеш да комбинираш дрехите.

ЕPu
06-20-2008, 12:25
Събраните на едно: жълто, зелено, цикламено, бенбено etc.

По принцип ярките цветове са страхотни, ама само като акцент, а не да се накичиш изцяло с тях.
Клиновете горе-долу ми изглеждат добре, стига да не се носят с джапанки или ботуши..

borovinkaa
06-20-2008, 13:10
Не можете да кажете,че жълтото и зеленото са ужасни.От жълто до жълто има разлика.Пък и не е задължително да са съчетани,просто това са модерните цветове.А за френския палец-на мен мноооооооого ми харесва,нима можете да кажете,че това (http://prikachi.com/files/205397O.jpg) е грозно?Пък и досега невидях никой да каже,че модата му харесва.Хората,който харесват тенденцийте са били тесногръди и блаблабла,май вие сте тесногръдите,а?И не,не говоря за момченцата с розовите блузки и огромните очила,а за тези хора които найстина имат вкус и се обличат добре според тенденцийте.
Май не си разбрала поста ми.
Казах, че тесногръди са тези, които обиждат това, което е далеч от тях и не им харесва, били то фешъни или пънкари.

o0ps
06-20-2008, 13:22
Аз от край време си харесвам и зелено и жълто и ще си ги нося и този сезон, колкото и „модерни” да са. И няма да спра да си нося само защото всяка втора е в жълто, зелено, цикламено или каквото и да е там. Естествено не съчетани един с друг, така наистина става прекалено. Но примерно вие ако харесвате синьо и то вземе че излезе на мода другото лято и всички почнат да го носят, вие ще спрете ли да го носите? Не ми се вярва… :shock:
А за полите и клиновете…понякога и аз се нося така, примерно когато съм на училище не ми е удобно да съм с къса пола и си слагам и черен клин (на черно-бяла пола естествено, не на шарена) и не го намирам за кичозно…
П.С. Много такива теми се навъдиха вече, разберете че не можете да промените вкуса на хората (или по-точно безвкусието)… :)

zvezdichkaaa
06-20-2008, 15:05
Wrathchild неказах,че няма значение как са съчетани казах,че не е задължително да са съчетани заедно т.е. жълто+зелено.borovinkaa нямах впредвид теб.

SiNiStEr
06-20-2008, 15:18
Сега пък някой хора да не земат да се обидят.
Всеки си има различен вскус и свой начин на мислене.

Carmen_Kass
06-20-2008, 15:40
На мене лично ми харесват нещата от новите колекции на дизайнерите.И 4-5 дена след като съм гледала някое ревю взаимствам от техните идеи за цветове и модели.Доста преди да се залее пазарът ни от еднотипни неща.А надявам се сте забелязали,че нещата в БГ идват с малко закъснение.А и наистина е мноооооого дразнещо да видиш как всички ходят в жълто и зелено просто защото е МОДЕРНО.Ако съм с нещо "модерно" то би било само 1 шал в актуалния за сезона цвят и нищо повече.Обичам да си купувам това което на мене ми харесва,а не това което в момента е "модерно".И все пак всеки си има собствен стил.
А за полите и клиновете...това беше актуално миналата година,че дори и част от по-миналата...(световно ниво имам в предвид) и първоначално се появи в колекцията на Anna Sui.

И една препоръка към метъли и пънкари (най-вече),понеже имате навика да спорите и да критикувате много без да знаете за какво става въпрос,разгледайте колекциите на Vivienne Westwood.Мисля,че ще ви заинтригува.

s1NNer
06-20-2008, 15:58
Определено не ми харесва модата и не се водя по нея ... предпочитам си моя стил! Е вярно е ,че от тези жълтите и зелените дрешки има много яки и като влеза в такъв магазин винаги питам има ли и в черно 8-) ...

А в гардероба ми няма нито една жълта,зелена и някакъв такъв ярък цвят дреха ... единствените светли дрехи са ми един сив панталон и една сива блуза ... всичко друго е тъмно :)

glupacheE
06-20-2008, 16:48
zavisi ot materiata i cveta na drehata .......to jalto i zleno moje i da e mn hubavoo a moje i da eee otvratitelno ( ako stava vapros za tezi novite laskavi ligavii cvetove i na men ne mi dapadat)

MidnightCreep
06-20-2008, 17:15
Има разлика между висшата мода/и дизайнерите,дето викаш,че са без работа и вкус/и чалга фешъна,дето го има само тука.

dare_93
06-20-2008, 17:41
какъв ви е проблема?! като не ви харесва модата не се обличайте по нея

TheNewReligion
06-20-2008, 18:59
какъв ви е проблема?! като не ви харесва модата не се обличайте по нея
Aми , никой не е тръгнал да се облича по модата , като не му харесва . На теб какъв ти е проблема да обсъждаме какво ни харесва и какво не ? :?
Щом темата не ти допада никой не те задължава да изказваш мнение , още повече на тема различна от зададената ! :? Явно на теб не ти изнася чуждото мнение и веднага гледаш да го опровергаеш ! :?

TheNewReligion
06-20-2008, 19:01
Към Дарк_Илиужън : Никой не се опитва да промени чуждото мнение .
Престъпление ли да направя тема в , която момичетата да си изразят СОБСТВЕНОТО мнение ? :-x

o0ps
06-20-2008, 19:09
Към Дарк_Илиужън : Никой не се опитва да промени чуждото мнение .
Престъпление ли да направя тема в , която момичетата да си изразят СОБСТВЕНОТО мнение ? :-x
Естествено че всеки може да си изразява СОБСТВЕНОТО мнение, но просто е тъпо всеки да изрежда че мразел жълто, зелено, розово и т.н., всеки си има собствен вкус. То по тая логика и мен по улицата да ме видите ще ме оплюете, тей като харесвам по-ярките и свежи цветове. Освен това има такава тема... И аз също си изказвам СОБСТВЕНОТО мнение така че не ми се карай ако обичаш... 8)

TheNewReligion
06-20-2008, 19:27
Към Дарк_Илиужън : Никой не се опитва да промени чуждото мнение .
Престъпление ли да направя тема в , която момичетата да си изразят СОБСТВЕНОТО мнение ? :-x
Естествено че всеки може да си изразява СОБСТВЕНОТО мнение, но просто е тъпо всеки да изрежда че мразел жълто, зелено, розово и т.н., всеки си има собствен вкус. То по тая логика и мен по улицата да ме видите ще ме оплюете, тей като харесвам по-ярките и свежи цветове. Освен това има такава тема... И аз също си изказвам СОБСТВЕНОТО мнение така че не ми се карай ако обичаш... 8)
Не ти се карам , просто не се сетих какъв друг емотикон да пусна . Никой няма да те оплюва като те види в ярки цветове (поне аз не бих го направила , защото съм на ясно , че всеки може да се облича както си иска и всеки си има собствен вкус и не е редно , ако чуждия вкус не съвпада с моя да ругая и да налагам своя начин на мислене ) , просто изразяваме мнение . Не видях СКОРО да е пускана такава тема , така че реших да пусна !

o0ps
06-20-2008, 19:33
Към Дарк_Илиужън : Никой не се опитва да промени чуждото мнение .
Престъпление ли да направя тема в , която момичетата да си изразят СОБСТВЕНОТО мнение ? :-x
Естествено че всеки може да си изразява СОБСТВЕНОТО мнение, но просто е тъпо всеки да изрежда че мразел жълто, зелено, розово и т.н., всеки си има собствен вкус. То по тая логика и мен по улицата да ме видите ще ме оплюете, тей като харесвам по-ярките и свежи цветове. Освен това има такава тема... И аз също си изказвам СОБСТВЕНОТО мнение така че не ми се карай ако обичаш... 8)
Не ти се карам , просто не се сетих какъв друг емотикон да пусна . Никой няма да те оплюва като те види в ярки цветове (поне аз не бих го направила , защото съм на ясно , че всеки може да се облича както си иска и всеки си има собствен вкус и не е редно , ако чуждия вкус не съвпада с моя да ругая и да налагам своя начин на мислене ) , просто изразяваме мнение . Не видях СКОРО да е пускана такава тема , така че реших да пусна !
Да, аз не визирах точно теб но просто ми стана смешно как повечето се нахвърлиха срещу момичетатта които носят зелено и жълто. Както и да е...разбрахме се :)

Axel_f
06-20-2008, 19:39
Ххаха това, че в момента всеки втори евтин магазин буквално прелива от зелено и жълто, просто доказва общите им скадове в Турция :D Иначе аз не съм забелязала в хубавите магазини такава тенденция. Мнооого мразя всички като почнат да се обличат еднакво, хубаво е да се съобразяваме донякъде с модата, но всичко с границата си. На мен например много ми харесва вискота талия, но да се облека в зелено и жълто... :lol:

ПП И какъв е тоя "френски палец"? Айде някой да ме светне :shock:

Vilsy
06-20-2008, 19:43
И мен ме дранят тези клинове под полите.Също така не мога да понасям панталоните с много тесни крачоли. :-x Дразнят ме.Също така не мога да понасям намачкатите дънки.изглеждат ми мръсни :?

alxx
06-20-2008, 19:46
na men pak mi haresva kombinaciqta zeleno jalto kakto pola s klin ( a i tova ne e moerno ot skoroo aa mnnnnnnn otdavna ) noooo za prozra4nite 4anti razni ogromni plasmasovi obeci ii ne menn ne mi haresvatt
зелено + жълто = ГАДЕН ГУЩЕР !

+1

o0ps
06-20-2008, 19:48
Ххаха това, че в момента всеки втори евтин магазин буквално прелива от зелено и жълто, просто доказва общите им скадове в Турция :D Иначе аз не съм забелязала в хубавите магазини такава тенденция. Мнооого мразя всички като почнат да се обличат еднакво, хубаво е да се съобразяваме донякъде с модата, но всичко с границата си. На мен например много ми харесва вискота талия, но да се облека в зелено и жълто... :lol:

ПП И какъв е тоя "френски палец"? Айде някой да ме светне :shock:
http://prikachi.com/files/205887B.jpg

little_elf
06-20-2008, 19:52
Мразя жълтото-отвратителен цвят,все едно като някаква патка.А жълто-зелено и зелено-лилаво са възможно най-отблъскващите комбинации.И не само дрехите,а и обувките са в такива цветове и са адски кичозни :smt078 :smt078 :smt078

hgfh
06-24-2008, 12:00
abe koito e glupav shte pruska pari i shte sledva modata vmesto da ima svoi vkus :o

sladur4etyYy
06-24-2008, 12:09
абе наистина има големи грозотии обаче те толко много са разпръснати навсякъде че даже някой неща почнаха да ми харесват честно!! :D и не ме отвръщават толкова нещата които казахте досега, а тия блузи без гръб дето ти се вижда сутиена :? отврат са! и като съм в някои магазин виждам блуза, хубавка отпред и тъкмо да я взема да я пробвам, обръщам отзад и гледам няма гръб! тия хора плат ли нямат кво :o

Pagan_man
06-24-2008, 13:09
оф абе мода квод а го правиш, те зизайнерите убаво си правят ама тея у Турция дето са.
а много ми са странни и не ги разбирам ората - някои изобщо аджеба не помислят абе тжа ще ми отива ли или така. накупуват парцалки без да мсиялт , смао щотот е модерно а мн ме дразнят тея шалвари и късите панталонки (тип шорти)
половината дето ги носят не се поглеждат в огледалото .

rakiQ
06-24-2008, 13:52
ужасни са и аз имам жълти и зелени дрехи но не се влача по тъпата мода щото ако почна не искам да ставам за смях .. както и смотаните токчета от магазин за 1 лев! баси макйата .. ужасно зле е комбинацията от клин къзи панталонки , полички и тн ...

t!nchety
06-24-2008, 14:29
Комбинацията жълто и зелено е ужасна :? ,но ако се носят поотделно ми харесват.А пък пола+клин беше модерно преди повече от година..и никога не ми е харесвало :)

didivid
06-24-2008, 14:39
Аз също не харесвам тази комбинация... Мноого е гадна... И цветовете и клиновете и роклите, вярно е, че дизайнерите нямат нови идеи и се въръщат към старото.

CuRly_Doll
06-24-2008, 19:50
Мразя комбинацията "жълто-зелено" - отвратителна е,като видя някоя мацка по улицата облечена така ми идва да се издрайфам.Имам по странен вкус за дрехи-вярно,обичам шарените неща,но тази комбинация е ужаснааа!!! :?

metaxa
06-25-2008, 08:17
Аз също не харесвам някой нюанси на зеленото и жълтото.Особено като това (че има някой и по-отвратителни ама не намерих в нета :lol: ) http://www.bgwebmarket.com/Formuliari/snimki/io392-1-small.jpeg
Предпочитам светло жълто и зелено като това http://www.deva-bg.com/files/1175343860.jpg Доста циганско е жълто якенце,отровно зелен панталон и някаква бяла риза/блуза поне според мен.Не искам да обиждам никой,но не харесвам тази комбинация :o Относно пантофките нямам против сякаш :grin: :) А очила мухата ЦЕЦЕ и аз имам, но на мен ми ходят, защото съм по пухкавичка :lol: :lol: :lol: :razz: :-D :P Малко модата е тип емо-съчетава несъчетаеми неща :lol:
П.С.:Не съм вкъщи ами в един магазин и през витрината видях поне 10 момичета с това отвратително зелено :grin: :lol:

Pliok0019
06-25-2008, 08:37
Едни приятели казаха, че комбинацията - жълто и зелено е присъща за хората от провинцията.

Puky
06-25-2008, 08:44
Мен за лятото ми харесват свежите цветове . Вярно е че дизайнерите направо се увличат в тяхната фантазия , но има дрехи които са ми грабвали окото и то много :grin: . А за това с клина и полата и мен нещо не ми харесва . Иначе примерно : Синя рокличка с бял кли над колената е якичко . 8)

pinkdiamonds
06-25-2008, 11:59
Аааааааа ,дайте да се разберем-между дизайнерите и тая утвратителна масова "мода" по магазините има огромна разлика!!!!!!
Както и между турската стока и стоката в магазините на отвърдените марки.В МОЛ-овете витрините са различни,има нормални цветове съчетани с интересни модели-друг е въпроса ,че малко хора могат да си позволят да се обличат от там( не говоря за теранова).И тук вече става дума за вкус-когато той липсва -и от главата до петите да си зелен пак няма да приличаш на нищо,ако обаче е налице съм на мнение ,че винаги могат да се намерят симпатични неща на достъпни цени за ЦЕНИТЕЛКИ на собствения стил.
А защо ли си мисля,че изказващите се против дизайнерите и дрешките са скейтърки,пънкарки,метълки ....за ВАС девойки модата е една и съща от 30 години насам,придържайте си се към нея и не лайте толкова...
А за да бъда по-конкретна-нямам нито една жълта дреха,нито зелена-не ми отиват просто и не ми пука ако ще Бойко Борисов да се облича така.....обичам едноцветни дрехи с интересни модели и малко по нестандартни обувки 8-)

mysterious93
06-25-2008, 12:07
за комбинацията жълто и зелено...и аз си мислих че е ужасно обаче до скоро накъдето се обърнех навсякъде момичета със зелени панталонки и жълти потничета и тениски и им свикнах :D иначе аз не бих се облякла така..просто тези два цвята заедно въобще няма д ами стоят добре :)

sladko_dete
06-25-2008, 12:17
ми зависи, ако става на въпрос за шаренииките, с които всяко второ момиче е облечено, не ме кефят, но моделите, които дават по фешън тв са определено страхотни

Nadelina
06-25-2008, 13:08
Az sym pochitatelka na tozi tip na oblichane. Haresva mi da izglejdam taka. Disko stil mai mu se kazvashe - razlichnite qrki cvetove, drynkulki, vyobshte kitcha. Pola s klin otdolu e mnogo sladko spored men. Sandalkite ot tipa ne mi haresvat osobeno, no ne zaradi samia palec, a zashtoto ne moga da vidq nqkoi model, koito da mi haresa chisto esteticheski. ..... I ne moga da razbera kakvo i e na kombinaciata zeleno-jylto?! :?

gothic_angel
06-25-2008, 13:15
:shock:

girl91
06-25-2008, 14:35
И аз не харесвам комбинацията зелено-жълто. До скоро нямах в гардероба жълта дреха, но сега имам две блузки-взех си ги не защото е модерно жълтото, а защото ми харесаха моделите.Бих носила двата цвята, но поотделно.
Някой път ме е срам да се облека с някоя дреха, която примерно е в модерния за сезона цвят, но я имам от преди, защото всяка втора е с нещо подобно.
А комбинацията клин и пола- харесва ми само, когато полата примерно е къса, а клинът е точно под коляното. Грозно е с къса пола, а клинът да е до глезена, и с пантофки.

o0ps
06-25-2008, 14:49
Ето например тази комбинация на жълто и зелено не ви ли харесва? На мен лично много ми допада и бих се облякла така... :-D
http://prikachi.com/files/211783V.jpg

SiNiStEr
06-25-2008, 14:55
По начинът по който се обличаш и държиш показваш своята индивидуалност,някой си избират др копират.
Ако спред вас цветните дрехи биха могли да ''подчартаят'' индивидуалност на някой,ок.Но аз не мисля така....

DisciplineAndOrder
06-25-2008, 15:24
само да те светна- тия боклуци,дето виждаш по витрините на магазинчетата по витошка нямат нищо общо с... висшата мода и дизайнерските колекции ;)

CuRly_Doll
06-25-2008, 16:51
По начинът по който се обличаш и държиш показваш своята индивидуалност,някой си избират др копират.
Ако спред вас цветните дрехи биха могли да ''подчартаят'' индивидуалност на някой,ок.Но аз не мисля така....
Аз се обличам цветно.Мразя я тая комбинация зелено-жълто и въпреки цветните дрехи си имам индивидуалност,просто защото това е моят вкус.Това,че е на мода да се обличаш цветно мен не ме притеснява-това си е моят стил и ДА,подчертава индивидуалността ми :P ( за уточнение не съм фешанка )

SiNiStEr
06-25-2008, 17:21
По начинът по който се обличаш и държиш показваш своята индивидуалност,някой си избират др копират.
Ако спред вас цветните дрехи биха могли да ''подчартаят'' индивидуалност на някой,ок.Но аз не мисля така....
Аз се обличам цветно.Мразя я тая комбинация зелено-жълто и въпреки цветните дрехи си имам индивидуалност,просто защото това е моят вкус.Това,че е на мода да се обличаш цветно мен не ме притеснява-това си е моят стил и ДА,подчертава индивидуалността ми :P ( за уточнение не съм фешанка )
Ок щом ти харесва,аз имах предвид за момичета който копират и едвали не се ''водят по модата''

nailana
06-25-2008, 18:22
Добре,вие т**и ли сте?Защо все гледате кое е модерно и кое не...миналата година всички ходеха само в лилаво,са като изляза на улицата и всички са в жълто...се едно гледам някви глухарчета на токчета.Всеки ден само слушам "Бе знаеш ли кво си купих..." , "аааа ако знаеш какви пантофки си харесах,елееле,ако знаеше"...
Не можете ли да имате собствен стил и отчасти да смесвате с модата?Защо се обличате така както ви казват от телевизора?Писнало ми е да гледам тъпи надути кифли с най - скъпите дрехи,но в лицата да приличат на лайна.

TheNewReligion
06-25-2008, 18:42
само да те светна- тия боклуци,дето виждаш по витрините на магазинчетата по витошка нямат нищо общо с... висшата мода и дизайнерските колекции ;)
Toва всеки го знае , не казваш нищо ново . Казвам "дизайнери" , защото все пак някой е измислил дрехата ... И понеже повечето такива( НЕ КАЗВАМ , ЧЕ ТЕЗИ ХОРА СА ОТ ВИШАТА МОДА ) правят все едно и също и то в еднакви цветове , реших да си изкажа мнението .
Някой беше казал , че тези , които "лаят" ярките цветове и модерните дрехи са пънкарки , метълки и скейтърки .... Доста ограничено мислене ( не казвам "ограничено" , защото няма какво друго да кажа , ами защото такова впечатление ми направи изказването ти ) ! :lol: :lol: :lol: Толкова ли не разбрахте , че не всички харесват еднакви неща ? Престанете с жалките опити да преценявате хората , само защото са си изказали мнението и то не ви изнася ! :?

TheNewReligion
06-25-2008, 18:44
Добре,вие т**и ли сте?Защо все гледате кое е модерно и кое не...миналата година всички ходеха само в лилаво,са като изляза на улицата и всички са в жълто...се едно гледам някви глухарчета на токчета.Всеки ден само слушам "Бе знаеш ли кво си купих..." , "аааа ако знаеш какви пантофки си харесах,елееле,ако знаеше"...
Не можете ли да имате собствен стил и отчасти да смесвате с модата?Защо се обличате така както ви казват от телевизора?Писнало ми е да гледам тъпи надути кифли с най - скъпите дрехи,но в лицата да приличат на лайна.
Явно не си разбрала замисъла на темата ми . :lol:

Cherlotte
06-25-2008, 19:31
Според мен "да имаш собствен вкус" и "да следваш модата" (естествено без да й робуваш и да купуваш всичко що е модерно, без да ти харесва) не е задължително да се изключват взаимно. Аз определено не робувам на модата - от изброените неща харесвам единствено тоз прословут "френски палец" (даже много харесвам такива обувки), но пак пазарувам от магазини и не си шия дрехите сама, така че явно малко или много и аз следвам модата. :)

RaI4etO
06-26-2008, 05:07
И аз много се дразня на тези неща,особено като видя че всички момичета са облечени в един и същ цвят..ужас....имам само една жълта туника,но тя има и други цветове.......не е само жълта...а за комбинацията пола+клин/рокля+клин мога само да кажа,че никак не ми харесва!

sladur4e_
06-26-2008, 07:15
пък аз ак0 видя някоя 0т тези на улицата, 0блечена така, веднага ще й се метна. Вие нищо не разбирате. Или сте метъли/емота/пънкари/скейтъри или просто не сте 0т Варна- града, в който животът ти върви страшно бързо и нямаш време да се 0бърнеш назад...! Тук е животът и куп0нът, тук е истината ;)

Напълно съм съгласна с теб. :-)
Аз бих приела и това (http://65.38.105.137/~yink/arch/2007/02/emagi/04.jpg) за модерна дреха и бих я облякла! 8)
За мен това (http://prikachi.com/files/61359T.jpg) е ужасно като обличане,защото няма никакъв вкус вложен в него,а само някъкви чалгарки искат да си покажат големите цици. :x