PDA

View Full Version : Обича ли ме наистина?



kuchence
06-19-2008, 23:18
zdraweite....zanimawam se s edno mom4e ot godina i nesshto..hodili sme i sega pak sme zaedno..mn go obicham toi e edinstwenoto mom4e koeto sam obichala istinski i sam sposobna na wsichko za nego..no ima problem ..razdelq ni razstoqnie i ne se wijdame mn chesto ..pak i toi e dosta zaet w momenta i az obryshtam wnimanie i na priqtelite si i se wijdame po rqdko 3 4 pati w sedmicata..twardi che me obicha i az my wqrwam no ponqkoga prawi razni raboti i se samnqwam w chywstwata mu...w razni sites mi se strywa che zaribqwa pytki i izliza s tqh dori no wiinagi se oprawdawa che sa my samo priqtelki ...ssashto taka mi e spodelql che predpochita jenskata kompaniq ...nz ko da si mislq gowori si s priqtelkite na milo i slance i t.n. i mn pati sam prawila problemi za towa..no prodaljawa..wapreki towa mu wqrwam ..priqtelkite i priqtelite mi ne odobrqwat da sam s nego sawetwat me da go ostawq che ne me zaslujawa i t.n. i mi goworqt kup gluposti che me izpolzwal i t.n. no az mislq che go razbiram do nqkude...pak i mi e mn kofti che ne se wijdame chesto nz kakwo prawi..ot mn wreme sme zaedno i sam sig che i toi me obicha kogato sme dwamata winagi se celuwame i pregryshtame i me gleda wlubeno..mn me pritesnqwa i mnenieto na priqtelite mi karam se s tqh zaradi nego te ne mogat da me razberat i prodaljawat da mi natqkwat che me laje...no az go obicham super mn i iskam da sam s nego!kogato sme dwamata si4ko e prekrasno mislq che ima chywstwa..ta iskam da wi popitam kakwo wi e mnenieto da ostana li s nego i wazmojno li e da me laje i da ima neshto sdr momicheta..da priema li negowoto darjanie za normalno ..sashto taka za mn moi jestoki greshki mie proshtawal dori kogato sam se gawrila...mn pati sme se karali i winagi se sdobrqwame...nai gadnooto e za priqtelite pak i dori nqmame obshti kompanii ne poznawam negowite pr i toi moite ne poznawa...typo mie taka nz kajeete mi kakwo da naprawq???

т.7
krem4et0

Marianella
06-19-2008, 23:29
Е това с приятелите,че не си познавате ме разби :shock: Според мен има някакъв афинитет към курварлък :-o Тия описания са ми добре познати на тип селски тарикат :-D Пък и така като не му знаеш приятелите откъде може да си сигурна,че там в неговата групичка си няма и още една приятелка...не знам според мен поговори да те предстви там пред приятелите си,ако не иска явно те ебава...,а ако е така го разкарай.

kuchence
06-19-2008, 23:33
prosto kogato se wijdame winagi sme samo dwamata...izlizala sam nqkolko pati s negowi priqteli no ne sam gi opoznala shtoz a hora sa...i toi poznawa moite ...no nishto dr winagi sme dwamata

Marianella
06-19-2008, 23:38
Ми не знам ,но е съмнителен.На колко години сте с него?

Lord_Of_The_Night
06-20-2008, 07:03
Виж сега ние неможем да знаем дали той наистина не те мами,но това което ми казваш че се виждате 3-4 пъти в седмицата тва хич не е малко според мене,но човек когато е влюбен е така,та да се върнем на въпроса еми добре де,защо не седнеш и не поговориш с него за това което те измъчва,щом сте от доста време заедно,мисля че няма да има проблем,ти трябва да си прецениш,дали това което ще ти каже е истина или те лъже,и те съветвам да оставиш чувствата си настрана,в този момент и да си дадеш реална преценка на нещата.А доколкото приятелите еми нали уж не го познават толкова добре,тогава защо са те посъветвали да го оставиш и че те лъже,за мен лично ако не познавам добре един човек не бързам да давам оценки.

miss_asi
06-20-2008, 07:11
Моето гадже също предпочита женскита компания.Има 2-3 момичета които са му много добри приятелки.Редевно се караме заради тва.В положението в което си е много гадно стаа въпрос с кои да останеш-с гаджето или с приятелите? Гаджетата се сменят докато приятелите почти не могат да се заменят!Ти си прецени.

kuchence
06-20-2008, 07:26
goworila sam s nego i winagi mi kazwa nqma druga iskam samo teb i t.n.....ama sam wijdala tez priqtelki kakwi raboti mu pishat sex simwol celuwki i razni takiwa ...2 3 pati mi se e sluchwalo weche..i kato mu zagoworq za towa samo mi se smee i mi wika stigas gluposti dori ne se otnasq seriozno...

otka4ena
06-20-2008, 08:55
Щом не се отнася сериозно,значи не е сериозно.Не се вманиачавай,момчето те обича,не разваляй отношението си с него заради параноя:)

Marianella
06-20-2008, 18:24
Аз пък смятам,че целувки и разни секс символи не е никаква параноя.Чисто си е някакво леке тоя....

fuck_me_pls
06-20-2008, 18:30
Емм..послушай сърцето си :)
Наистина има възможност да се зарибява и с други но в крайна сметка щом те обича както казваш кво ти пука кво си говори с неговите приятелки дали им казва : мило,слънце или подобни..!Ако ти му вярваш няма значение какво мислят другите,поне за мен е така!

NaNa_SladuRana
06-20-2008, 18:33
Пф,има хора,които не виждат и по толко гаджето си :( Ако му имаш доверие защо се съмняваш и се правиш на детектив?А ако му нямаш какво подяволите правиш с него?!

cinderella_gugutka
06-20-2008, 19:58
остани си с него...ако той ти изневерява рано или късно ще го хванеш,няма смисъл да късате предварително без основателна според мен при4ина :)

kuchence
06-20-2008, 21:46
blagodarq za sawetite :)