PDA

View Full Version : Чувствата или разумът?!



butty
06-20-2008, 05:43
Добро утро на всички!
Искам отново да потърся Вашата помощ и дано успеете да ми помогнете. Историята е дългичка..ама... накратко ще се опитам да я разкажа. Както може би знаете с гаджето ми съм вече доооооста време - 3 години и отгоре.. Но напоследък-в подледната 1 година-нещата се промениха много. ПРеди бяхме в едно училище и се виждахме често, въпреки че сме от различни градове. Но той завърши и отиде да учи в София. Като започна да учи там не ми беше много гадно,даже ми беше ок, по такъв начин той ми липсваше повече и исках да го видя колкото се може по-бързо. Чувахме се всеки ден по телефона.. Но .. последните месеци всичко се промени мнооого.. Оставете че се виждахме по веднъж на 1-2 седмици, ами и по телефона не се учвахме.. На него му беше малко нервно покрай сесията-това,онова..разбирах го, но аз имах нужда просто да му чуя гласът и щеше да ми стане по-добре.. Веднъж замина за около 10 дена на софия.. все аз го търсех,но така и не дигаше.. започнах да се притеснявам много да не е станало нещо.. накрая той ми се обади и каза че му нямало нищо.. Та.. чувствата и на двамата не са охладняли-луди сме един по друг, обичаме се,обожаваме се... Един от проблемите беше може би, че не му казвах много често че го обичам.. и че .. постоянно като се ядосвах си го изкарвах на него.. Знам че изобщо не е правилно, ама някакси като се ядосам, не знам каво правя :-o
Лятото той ще ходи да работи пак в София.. 5 дена ще е там,и ще се връща събота-неедля. Тоест отново няма да се виждаме.. а аз какви планове имах за това лято .. :? Вече от няколко дни не си пишем/говорим/виждаме.. в етап на размишление сме, и .. трябва да видим дали да късаме или да останем заедно..Вие как мислите? Струва ли си да продължим..или по-добре да прекратим всичко?
Благодаря много!

miss_asi
06-20-2008, 05:47
Трябва да продължите щом се обичате толкова много.Не позволявай да си отиде (може би) любовта на живота ти!Успех мила! :-)

shoon
06-20-2008, 06:05
Любов не се поддържа да ти кажа от разтояние, поне при мен така стана... но вие имате така да се каже история и то голяма, така че опитайте се да се разберете :-o за запазването на една връзка е от особено значение компромиса и от двете страни, ако това го има и разбирасе любов... всичко е ясно успех :wink:

Lord_Of_The_Night
06-20-2008, 06:42
За съжеление нещата не винаги стават както ние ги искаме,но е така в живота,според мен трябва да запазите връзката си,щом и двамата сте лудо влюбени един в друг.Все пак като се прибира събота и неделя пак ще може да се виждате,така че да наистина е малко,но все пак.

angelcheeee_93
06-20-2008, 07:07
abe kak 6te kasate,6tom se obi4ate.az i priqtelqt mi nqma da se ijdame cqlo lqto i pak 6te sme zaedno,a vie tuka za 5 dena.ostanete zaedno,spoko :)

soul1199
06-20-2008, 07:57
ostanete si zaedno,6om se obi4ate,nqma smisal da kasate

Mementomori
06-20-2008, 08:00
Щом имате чувства и двамата един към друг,не оставяйте обстоятелствата да ви разделят.Не може ли и ти да заминеш за София и да се виждате по-често?

butty
06-20-2008, 08:16
Щом имате чувства и двамата един към друг,не оставяйте обстоятелствата да ви разделят.Не може ли и ти да заминеш за София и да се виждате по-често?
за съзажелие не мога..аз съм на 17 все още и нашите няма да ме пуснат просто.. пък аз трябва да уча и за изпити лятото.. но .. не знам.. и аз накдъе трябва да се развият нещата

vamp
06-20-2008, 08:26
Горкото момче,3 години си мисли,че има гадже,а накрая когато има проблеми приятелката му е готова да го зареже,само защото не се виждали достатъчно често и не си вдигнал телефона.Аплодисменти,това наистина са "добри причини"!
Пича ще е късметлия ако скъсаш с него,ясно е колко държиш на него щом мислиш така егоистично.

butty
06-20-2008, 08:42
Горкото момче,3 години си мисли,че има гадже,а накрая когато има проблеми приятелката му е готова да го зареже,само защото не се виждали достатъчно често и не си вдигнал телефона.Аплодисменти,това наистина са "добри причини"!
Пича ще е късметлия ако скъсаш с него,ясно е колко държиш на него щом мислиш така егоистично.
Защо се изказваш неподготвен? Въпросът за това дали ще скъсаме или ще останем заедно ще бъде решен и от двамата, не само от единия.. Представи си, че държа супер много на него! Защото той е единственият човек, който знае всичко за мен и може да ми помогне! Аз също съм му помагала много.. и доводите ми за края на връзката не са просто това, че няма да се виждаме и че не си вдига телефона.. всичко е много по-сложно, просто не исках да влизам в подробности.. И двамата сме бъркали в много неща, променяли сме се и т.н. но недей да казваш, че аз не съм го подкрепяла и че ей така ми е скимнало и искам да го зарежа...!

otka4ena
06-20-2008, 09:03
Миличка бори се за любовта си,не я оставяй да си отиде.Гадно ти е,че се виждате по-рядко,но си представи какво ще е ако скъсате.Тогава няма да се виждате изобщо.Може да си дадете малко време,но според мен не сме ние тези,които трябва да ти казваме как да постъпиш.Според мен най-правилно е да седнеш с него и да обсъдите въпроса от игла до конец.Така след дълъг разговор сами ще стигнете до отговора,който търсите.

vamp
06-20-2008, 10:34
Горкото момче,3 години си мисли,че има гадже,а накрая когато има проблеми приятелката му е готова да го зареже,само защото не се виждали достатъчно често и не си вдигнал телефона.Аплодисменти,това наистина са "добри причини"!
Пича ще е късметлия ако скъсаш с него,ясно е колко държиш на него щом мислиш така егоистично.
Защо се изказваш неподготвен? Въпросът за това дали ще скъсаме или ще останем заедно ще бъде решен и от двамата, не само от единия.. Представи си, че държа супер много на него! Защото той е единственият човек, който знае всичко за мен и може да ми помогне! Аз също съм му помагала много.. и доводите ми за края на връзката не са просто това, че няма да се виждаме и че не си вдига телефона.. всичко е много по-сложно, просто не исках да влизам в подробности.. И двамата сме бъркали в много неща, променяли сме се и т.н. но недей да казваш, че аз не съм го подкрепяла и че ей така ми е скимнало и искам да го зарежа...!

Да бе,и тогава как търсиш точен съвет като не си казала цялата истина?Аз все пак държа на мнението си,защото знам какво е "трябва да се разделим,защото ти ще заминеш".Еми разделихме се,обаче аз не заминах,а преди това и казах,че дори и да замина,ще се върна или ще се връщам често.Не беше достатъчно.Само тя загуби,ще загубиш и ти,ако си намерила точния човек.Прави каквото искаш,на мен ми е все тая,но това е моето мнение!

BeboP
06-20-2008, 10:58
Виж... Предполагам, че за цялото това време, в което сте заедно, сте имали доста трудни моменти, различни обстоятелства са налагали да вземате решения, не дотам полезни за връзката ви, това е напълно нормално. Не може всичко да е "цветя и рози". Така че, замисли се, колкото и сложна да е сегашната ситуация (а по думите ти явно е доста объркана), дали си заслужава да сложиш край на всичко... Дали?! Е, вярно, ти най-добре знаеш какво изживяваш, какво ще правиш оттук натам зависи само от теб... Дано да вземеш правилното решение! И стискам палци всичко да се оправи! http://cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/a010.gif

Al3ksandra
06-20-2008, 12:08
Щом се обичате страшно много и така го усещате и двамата, поговорете сериозно. Защото при такива проблеми оцелява само най-силната любов, само любовта която е винаги в сърцето! :) Все пак приятеля ти не отива на края на света :)

Wrathchild
06-20-2008, 12:13
ПРеди бяхме в едно училище и се виждахме често, въпреки че сме от различни училища.А?

sh3_1s_7h3_0n3
06-20-2008, 12:13
Неговият живот започва да бъде в София. Вече повечето му неща ще са там и единствено ти и вероятно семейството му ще останете в родния му град. Постепенно ще започне да се прибира все по-рядко и по-рядко, ще се чувате все по-малко и по-малко... и така докато чувствата ви вече официално не охладнеят.
Според мен няма много смисъл, защото накрая пътят София - вкъщи може да започне да му става по-скоро като 'задължение', отколкото да се връща по собствено желание.

butty
06-20-2008, 13:02
ПРеди бяхме в едно училище и се виждахме често, въпреки че сме от различни училища.А?
Не съм забелязала каква глупост съм написала. Имах предвид различни градове..

butty
06-23-2008, 14:05
Здравейте!
Днес говорихме и решихме да останем заедно .. да пробваме дали ще стане,пък ако не се получи, ще се разделим..но поне ще сме се опитали и ще знаем, че не се е получило.
Благодаря много за пдокрепата! :-)

nevito0
06-23-2008, 14:20
евала :-D :-)

MonSitY
06-23-2008, 19:40
моля :D :D :D :D

GregoryHouse
06-23-2008, 20:17
Реши сама това е важно решение и не мисля че някъф си форум не знаещ хиляди неща за вас трябва да го вземе...

NaNa_SladuRana
06-24-2008, 11:01
"За да успееш в живота,трябва да слушаш ума си,за да успееш в любовта-сърцето!"

koalka
06-24-2008, 11:05
Щом се обичате и сте луди един по друг не трябва да късате, после ще съжалявате.А ти не можеш ли да дойдеш в София и да си с него за малко, да му правиш компания и т.н.?