PDA

View Full Version : студено къдрене



Elaine
06-20-2008, 09:12
такам...да попитам, понеже никога не съм си правила и нз как става, та на моя бал исках да съм къдрава и простата ми фризьорка ми направи студено къдрене...за което едвам се спирам и досега да не я застрелям..аз си мислех че просто си ме къдри с ролки,нали разбирате..както всичики други фризьори за бал..тва е един ден все пак майна! както и да е...та уж е за кратко..но за колко точно не знам..питам я кога ще се изправи и тя ми вика след една-две седмици..и вече мина почти месец..някоой ще ми каже ли колко най-малко трае едно такова къдрене..ии понеже косата си ми е права аз си я обичам права,не съм я искала къдрава..и ся полудявам, щото ми е и дълга, къдрава , обемна и в тая жега ауее....тая жена ще мре :-x :-# и нали ще си се изправи напълно...щото ми е кат кошница и ми писва да си я изправям с преса, да си я горя...

Kras4eto_lp
06-20-2008, 09:15
Аз знам че 3 месеца седи студеното къдерене ама при тебе не знам как ще е. Фризиорката ти те е преебала яко...косата ти ще заприлича на гъз след тая процедура :(

Elaine
06-20-2008, 09:23
що? в смисъл няма ли да се изправи всее някога?

zvezdichkaaa
06-20-2008, 09:30
Малее горката ти,вуйна ми се беше накъдрила така и сега косата и е супер изгорена и прилича на вълна.Толкова са я сасипали.Неискам да те плаша,но можеби е по-добре да не я изправяш повече,за да не я досъсипеш.Дано в твоят случай да не е толкова зле,но си попаднала на суууупер тъпа фризъорка.Аз,заради такива никога неходя при някоя новобранка и винаги обяснявам,като на малоумни дори и да е само за връхчета и го повтарям по 20 пъти и постоянно я разпитвам какво прави,ако хване някой непознат препарат за мен.Просто,найстина много съм си патила от такива,който поемат нещата по своя инициатива.Хайде успех,дано се пооправи косата ти,без сериозни последици.

П.П.Извинете ме за дъъъългия ми роман :-D

Elaine
06-20-2008, 09:44
уф...не знаете просто колко съм бясна..супер яка си ми беше косата . :-x :-x да я мия по-често ли к'во..не ми казвайте колко зле е положението, т'ва вече го разбрах :cry: то аз не бях и очаквала да е толкова проста, не ми беше за сефте при нея..както и да е, тя ша мре...просто дайте някъв съвет кака си я подхраня, не искам да ми умре косичката..плюс тва тя не ме държа супер мн..може би 20-30- мин , което не е малко де ама..

zvezdichkaaa
06-20-2008, 09:50
Ами подхранвай я с нещо и ходи по-често да те подстригват,колкото и да е ще се поизправи.Виж има някакви ампули за увредена коса,а и съм убедена,че има хиляди продукти,които могат да ти помогнат.

http://www.pazaruvaj.com/grizha-za-kosata-c3272/nuova-struttura-losion-mineralno-maslo-s-vit-f-10-broja-ampuli-p13094862.html

Elaine
06-20-2008, 09:51
мерси мн

adizitk1
06-20-2008, 10:01
Майка ми се накъдри преди около 2 години и още е къдрава.Тва по прнцип трае доста дълго,така че,се приготви :) .

zvezdichkaaa
06-20-2008, 10:05
Моля,ето още няколко,който намерих.Сигурна съм,обаче че като тръгнеш на пазар ще намериш нещата по-лесно.Естествено можеш да си поръчаш нещо и от интернет.Ето ти линкчета



тук (http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=2937&cat=3255&shop_id=76)

тук (http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=60196&cat=3255&shop_id=12)

и тук (http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=60074&cat=3255&shop_id=12)

Elaine
06-20-2008, 10:29
2 години?!е добре..тя тая коса не расте ли..не вярвам да расте къдрава :x

Elaine
06-20-2008, 10:56
lonely in my live благодаря много..ще тръгна да си ги търся и направо отивам да си скъся гривата..дано помогне малко, поне да не седи кат кошница...вече нямам вяра на фризьори :o

Liar
06-20-2008, 17:27
Боже каква просто жена :-x Как така си предприема неща без да ти разясни всичко по въпроса!Наистина трябва да мре!!!
Иначе студеното къдрене трае до 6м.И не ест че няма косата ти да расте къдрава :) Просто ще трябва да отрежеш къдравото в случай че се изтощи прекалено много косата.Прави си домашни маски и други подхранващи неща както вече те посъветваха =)Успех!

sladur4e_yo
06-20-2008, 18:34
Боже каква просто жена :-x Как така си предприема неща без да ти разясни всичко по въпроса!Наистина трябва да мре!!!

Е то момичето нали каза,че фризьорката й е казала 2-3 седмици,ясно колко е била наясно с нещата.
Иначе както казаха преди мен-домашни маски,балсами,отрежи я малко и може да се оправи.Успех!

Elaine
06-20-2008, 18:40
не,не...тя ми каза впоследствие,като разбрах че е студено къдрене и япитах колко ще ми държи.,..наистина не знаех, че тва прави нито,тя ми гообясни..аз откъде да знам кво прай като досега не съм се къдрила така и не ме е интересувало как става..плюс тва е смешно, щото бала е един ден,мен не ми трябва прическа за години напред

vesssiii
06-20-2008, 21:01
:? :? :? Тцтцтц :o Гати фризьорката :o Я е дай под съд :? :D Шегувам се.. :-D Амм т'ва е много гадно,ама няма ли някакъв по-опитен фризьор в града,който живееш и да се консултираш с него.. :-o

TheNewReligion
06-20-2008, 21:36
Студеното къдрене е перманентно , така , че седи около 6 месеца . Тая пача наистина трябва да я застреляш ! :D После косата става отвратителна и да ти кажа честно най-добре се пострижи късо , г/д като момче , ако не искаш да изглеждаш ужасно . :?