PDA

View Full Version : Тръгна си... "и ся к`во прайм?"



CucAgMuH
06-20-2008, 09:23
Някои жени са тъпи като антични брадви. Изглежда съм случил на такава. :neutral: След като напрaви поредица от глупости (http://www.badmin.org/spam/theme-chache-53723-8743-https-off-ftp-on.html)(забременя и после вместо да ми съобщи само на мен го изръси пред 30-40 човека) сега тя е възмутена. От мен. Поставя ми условия, води преговори, все едно сме си обявили война.

Искала да си запазим детето. Добре, ще освободя малко място във фризера. Чакай малко, защо ми крещиш че съм нещастен идиот? Нали се съгласих с теб... Това жените не знаете какво искате. Искате, искате и като го получите пак сте недоволни... А? Не си имала предвид такова запазване? О, ама мило... аз мумии вкъщи не искам, ще се депресирам съвсем. Пък и знаеш ли как миришат лятото? Ето - пак викаш. Аз ти казах - жените не знаете какво искате... ъ? Добре, хайде обясни ми по какъв начин искаш да го запазим. Имаш предвид живо ли? Такова - мърдащо? От онези с пелените? Омфг. Я изключи факса за момент. Не, не се оглеждай, онзи в главата ти имах предвид. Я сега пак премисли нещата на трезво. Какъв родител можеш да бъдеш? Щото аз не мога. Да, също така и не искам, права си. Виж сестра ми с племенника, например. И ако се чудиш - да, сестра ми някога беше нормална, очите й не бяха кървясли от недоспиване и не крещеше за най-малкото нещо. А и аз не съм като мъжът й. Никога няма да си сложа лепенка "Бебе в колата"... Да спра да говоря ли? Окей, ще се гледаме. Щом така ти е хубаво.

След пет минути мълчание ми поставяш ултиматум? Или теб и бебето заедно или се разделяме? Нека те префразирам заа момент. Или приемам да си имам бебе, жена, да правим сватби, да започна да живея през деня, да прекъсна ученето, да зарежа всичко което е планирано за бъдещето, да си отрежа квитанциите за забогатяване и развитие, да не излизам повече когато си поискам и да правя каквото си поискам, да се съобразявам с някакъв недоразвит организъм и фекалните му процеси... или да вдигна рамене и да си тръгнеш?

"В шаха понякога се налага да жертваш царицата за да се предпазиш от мат... " замислено казах аз(едва ли съм запомнил точният словоред... уатевър). Това бяха и последните ми думи към нея. После станах, отидох бавно до прозореца и се загледах навън. Тя дойде и ме прегърна. Стояхме така около минута. Пълна тишина. Нямаше шум от вентилаторите на компютрите, нямаше часовник който да цъка. Тя ме пусна и се отдръпна леко назад. Оствих ръцете ми да се свлекат от раменете й до кръста й. Премислях какво да кажа. Рядко се случва да не знам или пък да не изръся някоя глупост просот за да си спечеля време докато ответната страна е уудена и се опитва да разбере какво имам предвид. Тъкмо си отварях устата за да спечеля нужното ми време, когато тя целуна показалеца си и го постави на устните ми в знак да замълча. Обърна се и тръгна към вратата. Стиснах зъби и се обърнах отново към прозореца. Вратата хлопна. Аз продължавах да си гледам през прозореца.

Вътрешно не ми е прекалено спокойно... Без мен тя най-вероятно няма да роди това дете, което е и правлното в ситуацията... Винаги съм преглеждал нещата от колкото се може повече гледни точки и съм вземал най-доброто според мен решение. Но правилно ли постъпих този път? И ако е правилно защо се чувствам сякаш мъкна целият свят на гърба си?

FeelMyPain
06-20-2008, 09:28
Научи го да играе WoW, ще ти взима инстанциите вместо тебе :-D

niquetamere
06-20-2008, 09:32
на колко години сте ?

CucAgMuH
06-20-2008, 09:37
на колко години сте ?

Че аз съм дърт вече... на 21. А тя е първа младост - 20...

MoonAngel
06-20-2008, 09:40
Не сте дърти обаче, предполагам, че няма да й е много приятно да я зарежеш бременна. Говорете не знам, преценете готови ли сте за това. Но не я зарязвай.

Erica
06-20-2008, 09:45
Na ei tova mu se vika - razlichna gledna tochka!
Kogato stava vypros za dete i edna jena se chuvstva gotova,za nego...e sposobna da se bori sys zybi i nokti,za negovoro blagopoluchie...
Taka che ne zadavai vypros kakvo iskat jenite - v sluchaq tvoeto momiche opredeleno znae kakvo iska - iska deteto si...gotova e za tazi krachka,i makar i bez teb tq sigurno shte go zadyrji...Tq qvno priema serionzostta na neshtata...,dokato ti samiq oshte ne si siguren...dali si gotov za takava krachka - ili po-tochno te e strah!!!
A shto se otnasq do tova dali si napravil pravilniq izbor...ti sam trqbva da si otgovorish na tozi vypros...ili po-tochno kazano - Shte pojiveem - shte vidim...

CucAgMuH
06-20-2008, 09:57
Не сте дърти обаче, предполагам, че няма да й е много приятно да я зарежеш бременна. Говорете не знам, преценете готови ли сте за това. Но не я зарязвай.

Аз прецених за себе си... И не съм я зарязал, тя си тръгна...


gotova e za tazi krachka,i makar i bez teb tq sigurno shte go zadyrji...

Ти ме гилотинира направо... дайте да мислим позитивно - няма да го задържи... нали?!? :shock: Поне на мен ми изглежда логично...

fuck_me_pls
06-20-2008, 09:59
Не сте дърти обаче, предполагам, че няма да й е много приятно да я зарежеш бременна. Говорете не знам, преценете готови ли сте за това. Но не я зарязвай.

+1 8)

MoonAngel
06-20-2008, 10:02
Не, ти ще я зарежеш, ако не я потърсиш. Не си е тръгнала. Искала е да те остави да решиш какво искаш.

Wrathchild
06-20-2008, 10:17
Обади й се. И го обсъдете, но сериозно, без глупости като тези за фризера и мумията. До известна степен е права - все пак има много лекари, които правят аборти, а не са квалифицирани за това и рискува да остане бездетна после. Наистина го обсъдете, а ти помисли наистина дали е нужно да зарязваш образованието си. Просто наистина поговорете за всички, ама ВСИЧКИ варианти, които ви дойдат на ум и евентуалните последствия. А от там решете кое е най-правилно и за двамата.

CucAgMuH
06-20-2008, 10:23
Не, ти ще я зарежеш, ако не я потърсиш. Не си е тръгнала. Искала е да те остави да решиш какво искаш.

Обаче пък ако я потърся, това май означава да приема бебето, а? Не, не, не... Какво излиза? Ако не я потърся - зарязвам я, аз съм лош... Ако я потърся - натрисам си го здраво - ще си имам бебе... Яяяя... Няма ли начин хем да не съм лош, хем да не ставам баща? :-k


До известна степен е права - все пак има много лекари, които правят аборти, а не са квалифицирани за това и рискува да остане бездетна после.

Мисля че тя няма съмнения по въпроса... аз се лекувам единствено и само в частни клиники от 2001-ва насам. Там не ти позволяват и "Ох" да кажеш. Аха да си отвориш устата и лекарите вече са се погрижили за проблема. Трябва да е от най-античните брадви, ако си мисли че ще идем на друго място(в нещо държавно например...)

kato` limonche
06-20-2008, 10:27
Не, ти ще я зарежеш, ако не я потърсиш. Не си е тръгнала. Искала е да те остави да решиш какво искаш.

Обаче пък ако я потърся, това май означава да приема бебето, а? Не, не, не... Какво излиза? Ако не я потърся - зарязвам я, аз съм лош... Ако я потърся - натрисам си го здраво - ще си имам бебе... Яяяя... Няма ли начин хем да не съм лош, хем да не ставам баща? :-k

Има начин- застреляй се в главата, по възможност с повече куршуми.

Naman07
06-20-2008, 10:27
Вместо да пишеш теми,приятелю,следвашият път вземи си сложи (правилно) един презерватив...Моето мнение е,че разсъждаваш крайно егоистично.С такова мислене,определено не си за родител (все още).Единственото,което си способен да и дадеш в момента е подкрепа,не я лишавай от нея,и съкрати това "Аз,Аз,Аз..."(наблягам на КРАЙНО егоистично,помисли как се чувства тя).Говориш за бебето като за предмет,разбираемо е да си ядосан,объркан,притеснен ...но това е крайност,която сам си си навлякъл.Искрено ти желая успех!!

П.П. чувстваш,че все едно мъкнеш целия свят зад гърба си,нормално.Подсъзнателно сам разбираш,че не постъпваш правилно :? .Пак ти желая успех.

babity
06-20-2008, 10:28
Аз не мисля, че си постъпил грешно. Не смятам за необходимо на 21 да си "сложиш край на живота". Грешки стават. Това дете е точно такова... грешка е! Аз смятам, че си прекалено млад за дете. Ако и ти смяташ същото няма място за съмнения дали си постъпил правилно или не. Колкото до нея... само тя си знае дали ще задържи това дете или не. Аз на нейно място не бих! Ако имаш желание поговори с нея, обясни и отново, че не си готов, ако щеш там и обяснявай колко скъпо излиза едно бебе и бла бла бла... Но дай и да разбере, че не си длъжен да го искаш, че може да те задържи само ако се откаже от бебето. Може да прозвучи садистично, наистина, но това е най - доброто решение - и за двама ви!

kato` limonche
06-20-2008, 10:30
Аз не мисля, че си постъпил грешно. Не смятам за необходимо на 21 да си "сложиш край на живота". Грешки стават. Това дете е точно такова... грешка е! Аз смятам, че си прекалено млад за дете. Ако и ти смяташ същото няма място за съмнения дали си постъпил правилно или не. Колкото до нея... само тя си знае дали ще задържи това дете или не. Аз на нейно място не бих! Ако имаш желание поговори с нея, обясни и отново, че не си готов, ако щеш там и обяснявай колко скъпо излиза едно бебе и бла бла бла... Но дай и да разбере, че не си длъжен да го искаш, че може да те задържи само ако се откаже от бебето. Може да прозвучи садистично, наистина, но това е най - доброто решение - и за двама ви!

Ти пък как разбра кое е най-доброто решение и за двама им? И да й даде да разбере, че не бил длъжен?.. Апо рождение ли си е недорасъл егоист, който не може да поеме отговорност за грешките си?

Al3ksandra
06-20-2008, 10:31
Ти ме гилотинира направо... дайте да мислим позитивно - няма да го задържи... нали?!? :shock: Поне на мен ми изглежда логично...

НЕ че искам да те плаша, но ако тя се чувства готова да има дете и да поеме по този път, ти просто няма как да я спреш... :? :? Възможно е да я убедиш да направи аборт, но аз лично мисля че след време и ти и тя ще съжалявате и това ще бъде като едно черно петно във връзката ви, което ще ви напомня какво сте направили и защо.. Между другото как така е забременяла, в смисъл искала ли е, или е станало случайно?

Наистина лошо, аз съм също почти на 20 год., но ако попадна в такава ситуация с риск да съжалявам, ще направя аборт.. знам че после няма да си го простя и ще ми тежи на съвестта че съм убила детето, плод на любовта на двама... човешка рожба, нещо което ако го запазя, ще ме радва цял живот, ще се гордея с възпитанието му, за което ще се грижа и израстването му като човек и т.н., но иначе ако го запазя ще си пропилея живота... А съм сигурна че твоята рпиятелка сега не мисли и много трезво, не знам дали се е замисляла, че има и други перспективи и че за деца по-добре да се мисли по-късно, след като се ориентираш в живота, образно казано... Все пак това нещо не може да се реши от външни хора, само и едиствено от вас двамата... А това че ти тежи, тижи ти защото ще убете човешки живот :( :lol: :lol:

Erica
06-20-2008, 10:33
Ne tova beshe celta mi - sorry za koeto :)
Prosto ti kazvam svoqta gledna tochka...,ako tq beshe na 16 neshtata shtqha da izglejdat po malko po-razlichen nachin,no tq veche e vyv vyzrast,v koqto moje i sama da vzema resheniq za svoq jivot i se predpolaga che na tazi vyzrast e dostatychno zrqla - i ne na 100% , no pone ot chasti znae kakvo iska ot jivota...i kak da se spravq sys trudnostite sama...
Neiskam da te otchaivam,no spored men neshtata stoqt po-tozi nachin,ot tova koeto sym chela v postovete ti - tq ne e momiche,koeto s leka ryka bi mahnala i bi kazala -

babity
06-20-2008, 10:35
Човешко е да се греши! Но извън клишетата...помисли! Не винаги "да поемеш отговорност" значи да се преебеш доброволно! Човекът е на 21. 21 по дяволите!!! Какво е видял той от живота? А какво е видяла 20 годишната му приятелка? Животът им едва сега започва, а те трябва едва ли не да са длъжни да се откажат от него за да слугуват на едно миризливо, ревящо, солопиво, гнусно изчадие. Ако пък това е твърде егоистичен довод според теб, как се гледа бебе на 21? Животът им не е уреден (или поне на повечето толкова годишни не е), той за себе си не е станал човек все още, а трябва и мърсоливеца да възпитава. Е, как да стане? Или пък според теб трябва да създаде едно от онези "щастливи" семейства, в които майката е като слугиня, постоянно чисти, пере, готви, гледа мърсолана, а бащата е вечно навън, по клубове, с приятели?

Naman07
06-20-2008, 10:40
Аз не мисля, че си постъпил грешно. Не смятам за необходимо на 21 да си "сложиш край на живота". Грешки стават. Това дете е точно такова... грешка е! Аз смятам, че си прекалено млад за дете. Ако и ти смяташ същото няма място за съмнения дали си постъпил правилно или не. Колкото до нея... само тя си знае дали ще задържи това дете или не. Аз на нейно място не бих! Ако имаш желание поговори с нея, обясни и отново, че не си готов, ако щеш там и обяснявай колко скъпо излиза едно бебе и бла бла бла... Но дай и да разбере, че не си длъжен да го искаш, че може да те задържи само ако се откаже от бебето. Може да прозвучи садистично, наистина, но това е най - доброто решение - и за двама ви!

Ама,че лишено от смисъл изказване "Но дай и да разбере, че не си длъжен да го искаш"...тогава дай да правим бебета наляво-надясно,това че го е направил му носи достатъчна доза длъжност.НЕ казвам,че със сигурност трябва да го задържат или че са готови да стават родители(индивидуално),но сигурното в случая е,че няма място за подобни реплики.Ако някак си,идеята ти като цяло е била да направят най-разумното,изказа се доста глуповато.Бебето е грешка?...че нима едно от нешата,които ни правят хора не е това,че се учим от грешките си?Пак казвам НЕ мисля,че той е готов да става родител,или че изовщо са готови.Но трябва да поемат отговорност.

kato` limonche
06-20-2008, 10:40
"Животът им едва сега започва, а те трябва едва ли не да са длъжни да се откажат от него за да слугуват на едно миризливо, ревящо, солопиво, гнусно изчадие"
И ти си била такова "изчадие".. що ли ваште са те създали? И всъщност как са могли да го направят :razz:.

Naman07
06-20-2008, 10:42
Аз не мисля, че си постъпил грешно. Не смятам за необходимо на 21 да си "сложиш край на живота". Грешки стават. Това дете е точно такова... грешка е! Аз смятам, че си прекалено млад за дете. Ако и ти смяташ същото няма място за съмнения дали си постъпил правилно или не. Колкото до нея... само тя си знае дали ще задържи това дете или не. Аз на нейно място не бих! Ако имаш желание поговори с нея, обясни и отново, че не си готов, ако щеш там и обяснявай колко скъпо излиза едно бебе и бла бла бла... Но дай и да разбере, че не си длъжен да го искаш, че може да те задържи само ако се откаже от бебето. Може да прозвучи садистично, наистина, но това е най - доброто решение - и за двама ви!

Ама,че лишено от смисъл изказване "Но дай и да разбере, че не си длъжен да го искаш"...тогава дай да правим бебета наляво-надясно,това че го е направил му носи достатъчна доза длъжност.НЕ казвам,че със сигурност трябва да го задържат или че са готови да стават родители(индивидуално),но сигурното в случая е,че няма място за подобни реплики.Ако някак си,идеята ти като цяло е била да направят най-разумното,изказа се доста глуповато.Бебето е грешка?...че нима едно от нешата,които ни правят хора не е това,че се учим от грешките си?Пак казвам НЕ мисля,че той е готов да става родител,или че изовщо са готови.Но трябва да поемат отговорност.Разбира се те си решават каква да бъде - да приемат бебето (бтв,едно бебе не означава непременно главоболия и страдания -.-) или да го махнат (да се превърнат в убийци,според мен ест).

MoonAngel
06-20-2008, 10:43
Maй няма компромисно решение. Освен ако не я убедиш на направи аборт, но по това което прочетох май ще ти е трудно да я накараш.

kato` limonche
06-20-2008, 10:44
Дано мацката му направи на пук и да роди тризнаци :grin:

Nefarian
06-20-2008, 10:44
Научи го да играе WoW, ще ти взима инстанциите вместо тебе :-D
Да уе :D Направи му холи прийст и ще го взема в гилдията

CucAgMuH
06-20-2008, 10:45
Има начин- застреляй се в главата, по възможност с повече куршуми.

Благодаря за смисленото мнение... не ми се заяжда с никой в момента. Потърси ме след известно време, може да си спретнем някоя интересна кавгичка за спорта. :-)


С такова мислене,определено не си за родител (все още).

Именно, затова и не искам да ставам родител. Не съм оспорвал че не ставам. Мисленето ми се е адаптирало към съвсем различни условия, които не включват бебета, фекалии, памперси и тем подобни...

CucAgMuH
06-20-2008, 10:47
Дано мацката му направи на пук и да роди тризнаци :grin:

Стига де :( Това вече е гадно... Даже не се бях сетил че може да е повече от едно... хора... сериозно ме отчайвате... сега от един проблем станаха евентулни два или три...

w0sh
06-20-2008, 10:47
Научи го да играе WoW, ще ти взима инстанциите вместо тебе :-D
Да уе :D Направи му холи прийст и ще го взема в гилдията

Аз имам ресто шаман.

Nefarian
06-20-2008, 10:48
Научи го да играе WoW, ще ти взима инстанциите вместо тебе :-D
Да уе :D Направи му холи прийст и ще го взема в гилдията

Аз имам ресто шаман.(
lf2m healers :) кой реалм :?

babity
06-20-2008, 10:49
"Животът им едва сега започва, а те трябва едва ли не да са длъжни да се откажат от него за да слугуват на едно миризливо, ревящо, солопиво, гнусно изчадие"
И ти си била такова "изчадие".. що ли ваште са те създали? И всъщност как са могли да го направят :razz:.

За разлика от това бебе, аз съм била много желна и много дълго чакана... можеби затова са ме създали! Аз не обичам бебета, ужасни са, може би и затова съм пристрастна. Смятам обаче, че е крайно глупаво да задържат бебе, за което не са готови. Нека и плати аборта, нека е до нея, да и казва всеки път къде е сгрешила и накъде да се ориентира в живота си, няма нищо лошо в това. Просто не е честно. Детето е и на двамата и тя няма право да му налага мнението си. Колкото е нейно, толкова е и негово. И ако тя държи да си гледа мърсоливеца на 20години, като си засере повечето шансове за професионална реализация, то той не е длъжен да направи същото. Той не и е отказал подкрепа, той просто е отказал да съсипе живота си заради едно нежелано бебе!

kato` limonche
06-20-2008, 10:49
[quote=kato` limonche]Има начин- застреляй се в главата, по възможност с повече куршуми.

Благодаря за смисленото мнение... не ми се заяжда с никой в момента. Потърси ме след известно време, може да си спретнем някоя интересна кавгичка за спорта. :-)

Ти след известно време ще си вече "тати".. по цял ден ще ти се спи, щото по цяла нощ бебето ще плаче.. сладка картинка. Иии да отбележа, че никак не съм се заяждала, но ти не искаш да осъзнаеш, че е малко късно да се намесваш/ти си се намесил вече съвсем достатъчно/.. сега всичко е в ръцете на приятелката ти.

babity
06-20-2008, 10:52
[quote=kato` limonche]Има начин- застреляй се в главата, по възможност с повече куршуми.

Благодаря за смисленото мнение... не ми се заяжда с никой в момента. Потърси ме след известно време, може да си спретнем някоя интересна кавгичка за спорта. :-)

Ти след известно време ще си вече "тати".. по цял ден ще ти се спи, щото по цяла нощ бебето ще плаче.. сладка картинка. Иии да отбележа, че никак не съм се заяждала, но ти не искаш да осъзнаеш, че е малко късно да се намесваш/ти си се намесил вече съвсем достатъчно/.. сега всичко е в ръцете на приятелката ти.

Ти пък си егати гадното изчадие! И на най - лошият си враг не бих пожелала тризнаци на 21! Уфффф, че противнооо!

w0sh
06-20-2008, 10:52
Научи го да играе WoW, ще ти взима инстанциите вместо тебе :-D
Да уе :D Направи му холи прийст и ще го взема в гилдията

Аз имам ресто шаман.(
lf2m healers :) кой реалм :?

Moonglade казва се Dundi ама скоро ще почвам пак да играя и ще го местя на Dentarg

hahavteen
06-20-2008, 10:53
Мило момче позволи ми да ти разкажа една историйка. Майка ми се запозна с мъжа си когато беше на 30, с 2 деца и все още неразведена. Той беше на 19 и току що почваше да следва. Реши че иска да е с нея. Завърши образованието си за 3 години вместо за 5 като през ваканциите работеше на строежите за да може да ни праща пари (не че майка ми не работеше или имахме нужда просто той чустваше че така е правилно защото сме семейство). Заедно са вече 14 години и си имат и едно общо детенце. Мн се обичат, изключително добре сме финансово и майка ми няма нужда да работи. Мисълта ми е че когато наистина има любов и когато си сигурен че искаш нещо винаги можеш да намериш начин да го постигнеш .
Според мен щом ти е гадно значи си знаеш че не постъпваш правилно. Бъди до нея, виж как ще се развият нещата... Не е нужно да се жените ако не искаш. За това винаги има време. Освен това не си длъжен да останеш до живот с нея хората се разделят и събират всеки ден.. Не мисля че има от какво да те е страх и даже сега като ще си притиснат до стената ще имаш мн по-голяма мотивация да постигнеш целите си.
А и още нещо. Живота не свършва след като станеш родител. Не забравяй че има баби пък и винаги може да извикате съседското момиче да погледа бебчо за час-два срещу минимално заплащане. Надявам се да вземеш правилното решение и да не съжаляваш след време. Успех!

Naman07
06-20-2008, 10:55
Човешко е да се греши! Но извън клишетата...помисли! Не винаги "да поемеш отговорност" значи да се преебеш доброволно! Човекът е на 21. 21 по дяволите!!! Какво е видял той от живота? А какво е видяла 20 годишната му приятелка? Животът им едва сега започва, а те трябва едва ли не да са длъжни да се откажат от него за да слугуват на едно миризливо, ревящо, солопиво, гнусно изчадие. Ако пък това е твърде егоистичен довод според теб, как се гледа бебе на 21? Животът им не е уреден (или поне на повечето толкова годишни не е), той за себе си не е станал човек все още, а трябва и мърсоливеца да възпитава. Е, как да стане? Или пък според теб трябва да създаде едно от онези "щастливи" семейства, в които майката е като слугиня, постоянно чисти, пере, готви, гледа мърсолана, а бащата е вечно навън, по клубове, с приятели?

уоу,уоу,уоу..полека..пожелав ам ти,когато решиш,че си готов/а за дете и ти се роди да си спомниш на какво си го оприличавал/а "миризливо, ревящо, солопиво, гнусно изчадие".Ти си пълен идиот,ако мислиш така!!!С пълно основание го казвам...какво ли се занимавам с вас?!

П.П. Към автора...приятелю,ще ти кажа само едно - ако найстина разсъждаваш така негативно и егоистично за бебета,като цяло,и за цялата отговорност...ще направиш голяма услуга на приятелката ти ако я оставиш.(говори ТО от личноста ми :D )Ако трябва да говори разумът - найстина не сте готови..разбирай го както искаш,но това е човешко същество все пак,не го забравяй...както и пълния кретен бибиту -.-..

Nefarian
06-20-2008, 10:56
Научи го да играе WoW, ще ти взима инстанциите вместо тебе :-D
Да уе :D Направи му холи прийст и ще го взема в гилдията

Аз имам ресто шаман.(
lf2m healers :) кой реалм :?

Moonglade казва се Dundi ама скоро ще почвам пак да играя и ще го местя на Dentarg
ее ела на Burning Legion :D

Naman07
06-20-2008, 10:58
Мило момче позволи ми да ти разкажа една историйка. Майка ми се запозна с мъжа си когато беше на 30, с 2 деца и все още неразведена. Той беше на 19 и току що почваше да следва. Реши че иска да е с нея. Завърши образованието си за 3 години вместо за 5 като през ваканциите работеше на строежите за да може да ни праща пари (не че майка ми не работеше или имахме нужда просто той чустваше че така е правилно защото сме семейство). Заедно са вече 14 години и си имат и едно общо детенце. Мн се обичат, изключително добре сме финансово и майка ми няма нужда да работи. Мисълта ми е че когато наистина има любов и когато си сигурен че искаш нещо винаги можеш да намериш начин да го постигнеш .
Според мен щом ти е гадно значи си знаеш че не постъпваш правилно. Бъди до нея, виж как ще се развият нещата... Не е нужно да се жените ако не искаш. За това винаги има време. Освен това не си длъжен да останеш до живот с нея хората се разделят и събират всеки ден.. Не мисля че има от какво да те е страх и даже сега като ще си притиснат до стената ще имаш мн по-голяма мотивация да постигнеш целите си.
А и още нещо. Живота не свършва след като станеш родител. Не забравяй че има баби пък и винаги може да извикате съседското момиче да погледа бебчо за час-два срещу минимално заплащане. Надявам се да вземеш правилното решение и да не съжаляваш след време. Успех!
Евалааа :grin: :grin: !!Ама,че умно изказване "Живота не свършва след като станеш родител." браво ,бравооо .Тъкмо се канех да го напиша,според мен трябва да се объне внимание само на този пост !!Евала!!

П.П. съжелявам за спама :-D

w0sh
06-20-2008, 10:59
ко ще правя там? На дентарг имам поне едно 50-60 човека във фриендс листата ми.

hahavteen
06-20-2008, 11:01
найстина не сте готови..

Аз съм на мнението че човек никога не е готов предварително.

Хора разберете че тва с "наживяването" е измишльотина! Как да се наживееш? Да се напиеш до безпаметност? Оставяш бебето при баба му за 2 дена и готово! Ест че няма да става всяка вечер но един път в месеца също е достатъчно или? ВИНАГИ има начин и имате цял живот да живеете не са само първите 25 години интересни. И на 40 можеш да правиш лудории :-o

Nefarian
06-20-2008, 11:03
ко ще правя там? На дентарг имам поне едно 50-60 човека във фриендс листата ми.
Мм много БГ-та има али, та и хорд, пък и гилдиите са стабилнички

Naman07
06-20-2008, 11:05
найстина не сте готови..

Аз съм на мнението че човек никога не е готов предварително.



Оо,определено има ситуации,в които човек е готов,в пълния смисъл на думата си...

w0sh
06-20-2008, 11:06
ко ще правя там? На дентарг имам поне едно 50-60 човека във фриендс листата ми.
Мм много БГ-та има али, та и хорд, пък и гилдиите са стабилнички

Е аз съм драеней

babity
06-20-2008, 11:09
Добре де, аз съм толерантна към мнението на другите, може и да не са чак толкова противни, айде от мен да мине... днес се радвах на едно,ама като ме олигави... :o :D :D :D Ако иска да има бебе - ще го имат, но той не иска. Защо трябва да го караме да се чувства по - зле? Нямам нищо против бабите и съседските деца и въобще младите семейства, които успяват да съчетаят бебчо с личния си живот, ама не разбирам как можеш да възпиташ дете преди самият ти да си се превърнал в човек? Това е моята гледна точка... И все пак, Naman07, по - добре е да го махнат така, отколкото в следродилната депресия мамата да го хвърли в някое сиропиталище или както се казват там и после цял живот да се чувстват зле затова, че са сгрешили, знаели са си грешката и после пак са се осрали.

Nefarian
06-20-2008, 11:10
мм то аз съм алли там :o Но май си прав Dentarg сигурно е от по - новети риълми и ако не си чукнал 70ка е по-добре да играеш там, според мен

w0sh
06-20-2008, 11:14
мм то аз съм алли там :o Но май си прав Dentarg сигурно е от по - новети риълми и ако не си чукнал 70ка е по-добре да играеш там, според мен

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Moonglade&n=Dundi

Играя Уоу откакто излезе на пазара. Преди имах герой на дентарг и оттогава имам прятели, после си продадох аккаута и сега играя от акаунта на един приятел.

Naman07
06-20-2008, 11:14
Да,но в случая ти не правиш нищо по-различно,babity,освен да пророкуваш негативно.И да го караш да се "чувства по-зле"..

babity
06-20-2008, 11:15
Да,но в случая ти не правиш нищо по-различно,babity,освен да пророкуваш негативно.И да го караш да се "чувства по-зле"..

Различни гледни точки... И ние започваме да спамим, тъй че съм дотук! ;)

Wrathchild
06-20-2008, 11:15
Аз между другото наистина не мога да си обясня защо решавате, че живота свършва с бебето. Напротив, имаш едно малко човече, което да те обича, както и ти него, което да протяга ръчички и със една невинна физиономийка да казва 'мамо/тате'... Учиш се на нов вид отговорност. Едно дете променя много живота и мисленето на човек. И почти никога човек не е готов - винаги ще е или студент, или ще е започнал работа скоро или пък ще е натоварен период във фирмата... и така нататък и така нататък.
Тук проблема е, че липсва желание. А тези, които казват, че мразят деца и не искат да имат такова, просто след време ще видят, че биологичният им часовник ще затрака. И аз мислех като тях преди.

hahavteen
06-20-2008, 11:18
Добре де, аз съм толерантна към мнението на другите, може и да не са чак толкова противни, айде от мен да мине... днес се радвах на едно,ама като ме олигави... :o :D :D :D Ако иска да има бебе - ще го имат, но той не иска. Защо трябва да го караме да се чувства по - зле? Нямам нищо против бабите и съседските деца и въобще младите семейства, които успяват да съчетаят бебчо с личния си живот, ама не разбирам как можеш да възпиташ дете преди самият ти да си се превърнал в човек? Това е моята гледна точка... И все пак, Naman07, по - добре е да го махнат така, отколкото в следродилната депресия мамата да го хвърли в някое сиропиталище или както се казват там и после цял живот да се чувстват зле затова, че са сгрешили, знаели са си грешката и после пак са се осрали.

Той не иска защото има грешна представа за това какво е да имаш бебе(това че сестра ти има бебе не значи че наистина занеш какво е все пак всеки по различен начин изживява нещата а и всяко бебе е с различн характер) и си мисли че не е готов просто защото го е страх от новата ситуация.
Пастрока ми беше на 19 когато се запознах с него (бях на 5-6). Той как ме е възпитал и ме е научил на толкова мн неща, грижил се е за мене и ми е давал това от което съм имала нужда? Научил се е. Всеки се учи. И майка ми не е знаела как да въпитава деца а ме е родила на 25! Никой не е подготвен да отглежда дете докато не му се наложи. Всичко е въпрос на желание. Едно дете може да е нещо прекрасно. Просто трябва да гледате позитивно на нещата и да му давате мн любов на всичко друго ще се научите с времето.

Nefarian
06-20-2008, 11:18
мм то аз съм алли там :o Но май си прав Dentarg сигурно е от по - новети риълми и ако не си чукнал 70ка е по-добре да играеш там, според мен

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Moonglade&n=Dundi

Играя Уоу откакто излезе на пазара. Преди имах герой на дентарг и оттогава имам прятели, после си продадох аккаута и сега играя от акаунта на един приятел.
+1808 healing.. мн дууре

SpOrTs_GiRl
06-20-2008, 11:21
Добре де, аз съм толерантна към мнението на другите, може и да не са чак толкова противни, айде от мен да мине... днес се радвах на едно,ама като ме олигави... :o :D :D :D Ако иска да има бебе - ще го имат, но той не иска. Защо трябва да го караме да се чувства по - зле? Нямам нищо против бабите и съседските деца и въобще младите семейства, които успяват да съчетаят бебчо с личния си живот, ама не разбирам как можеш да възпиташ дете преди самият ти да си се превърнал в човек? Това е моята гледна точка... И все пак, Naman07, по - добре е да го махнат така, отколкото в следродилната депресия мамата да го хвърли в някое сиропиталище или както се казват там и после цял живот да се чувстват зле затова, че са сгрешили, знаели са си грешката и после пак са се осрали.

Той не иска защото има грешна представа за това какво е да имаш бебе(това че сестра ти има бебе не значи че наистина занеш какво е все пак всеки по различен начин изживява нещата а и всяко бебе е с различн характер) и си мисли че не е готов просто защото го е страх от новата ситуация.
Пастрока ми беше на 19 когато се запознах с него (бях на 5-6). Той как ме е възпитал и ме е научил на толкова мн неща, грижил се е за мене и ми е давал това от което съм имала нужда? Научил се е. Всеки се учи. И майка ми не е знаела как да въпитава деца а ме е родила на 25! Никой не е подготвен да отглежда дете докато не му се наложи. Всичко е въпрос на желание. Едно дете може да е нещо прекрасно. Просто трябва да гледате позитивно на нещата и да му давате мн любов на всичко друго ще се научите с времето.
Подкрепям !! .. Всеки се учи. Никой не се ражда научен !! .. Майка ми е забременяма с брат ми, когато е била на 17. Мислите ли, че на 17 е знаела как се възпитават и оглеждат деца?!?! .. Научила се е и го е възпитала............ Мен ме е родила по-късно - на 26.

Erica
06-20-2008, 12:02
Стига де :( Това вече е гадно... Даже не се бях сетил че може да е повече от едно... хора... сериозно ме отчайвате... сега от един проблем станаха евентулни два или три...

Ti opredeleno gledash mnogo pesimistichno na decata,kato cqlo.Nedei taka be chovek,davai go po-spokoino...edno dete ne e kraq na sveta...zashto go oprilichavash kato problem...
Tejko ti e,trudno ti e......Okei vzel si si pravilnoto reshenie za sebe si...,ostavi momicheto da preceni koe e pravilno za neq...Ne nasilvai neshtata,v kraina smetka...kakvoto trqbva da stane - shte stane...Ako ti e pisano da se obesish,nqma da se odavish!

CucAgMuH
06-20-2008, 14:55
Взех си гореща ароматна вана за отпускане. После отидох и на масаж. Премислих нещата отново.

Мацката много и порасна работата покрай мен. Май забрави откъде тръгна, и къде може да се върне бързичко, та започна да ми поставя условия. Опита се да настройва мои познати на нейна страна, а това не го възприемам добре. Никак даже. Време е да остане сама на улицата срещу кучетата за да си спомни някои неща.

Става ми едно криво като си помисля какво я чака... мога да го илюстрирам само с "пясъчен замък пред цунами". Този път няма да се намесвам. Ще инструктирам изрично и моите хора да не се намесват. Според мен няма да издържи на напрежението, слаба е... Знае че мога да й реша голяма част от проблемите с едно махване на ръката и няколко обаждания. Когато й оръфат крилцата с който лети в облаците, да заповяда при мен ако желае...

hahavteen
06-20-2008, 15:08
CucAgMuH ти май изобщо не я обичаш (и дали някога изобщо си изпитвал чуства към нея е спорно като че ли...). Остави момичето намира по-добре. Аз винаги съм била на мнението че след като двама души правят секс поемат и двамата отговорността и са наясно какво ще правят ако се случи нещо но явно ти не си достатъчно отговорен за да понесеш последствията и си с нея само за удоволствие когато и докато ти изнася. Кажи и че не я искаш и не и съсипвай живота по-добре. Май ще е по-добре сама(независимо дали ще задържи детето или не). Игнорирай предишните ми постове.

GregoryHouse
06-20-2008, 15:26
Според мен...Сисадмин е прав за себе си. Той не го иска защото,както той доста цветущо описа ще му разруши до голяма степен постигнатото и възможностите да постигне...пък и на 21 мислиш ли че някой е достатъчно голям за родител...в днешно време е малко раничко а...? Щом според мен решението е да я убедиш да не го ражда...вярвам че си убедителен човек по начина ти на изказване...това е начина хем да не си лошия хем да не си бащата...и да се запази в общи линий предходното положение преди "изверга" ;) Но това е личното ми скромно мнение :P

babity
06-20-2008, 16:51
Аз немога да не се намеся! Защо да не я обича според теб? Любовта няма нищо общо с това да си знаеш мястото. Ами ако е истина? Ами ако тя сама наистина неможе да отгледа това бебе, говорим за чисто финансовата страна на нещата. За какво и е тогава това бебе? Дано да се осъзнае преди да стане твърде късно за аборт и да се оправят нещата. После просто бъди по - стриктен с капутите! ;)

hahavteen
06-20-2008, 17:58
Според мен...Сисадмин е прав за себе си. Той не го иска защото,както той доста цветущо описа ще му разруши до голяма степен постигнатото и възможностите да постигне...пък и на 21 мислиш ли че някой е достатъчно голям за родител...в днешно време е малко раничко а...? Щом според мен решението е да я убедиш да не го ражда...вярвам че си убедителен човек по начина ти на изказване...това е начина хем да не си лошия хем да не си бащата...и да се запази в общи линий предходното положение преди "изверга" ;) Но това е личното ми скромно мнение :P

Защо не четете всички постове? Това че той е един недорасъл егоист който на тея години забременява приятелката си и след това се държи все едно не е участвал и проблема е изцяло нейн не значи че всички са такива. Пастрока ми на 19(!!!) се зае да отглежда деца които дори не бяха негови! Въпреки това сега има 2 висши, собствен бизнес, недвижими имущества... Човек може да успее стига да иска.

hahavteen
06-20-2008, 18:01
Аз немога да не се намеся! Защо да не я обича според теб? Любовта няма нищо общо с това да си знаеш мястото. Ами ако е истина? Ами ако тя сама наистина неможе да отгледа това бебе, говорим за чисто финансовата страна на нещата. За какво и е тогава това бебе? Дано да се осъзнае преди да стане твърде късно за аборт и да се оправят нещата. После просто бъди по - стриктен с капутите! ;)

С кое показва любовта си? Ти забелязваш ли изобщо начина по който говори за нея (не само в тази тема но и в предишни)? Освен това е достатъчно голям че да е наясно че всичко си има последици и не може да се прави все едно тя сама си е направила бебето значи сама да се оправя! Ако толкова не искаше тя да забременее може би трябваше да я пази по-добре а не после да я кара да рискува здравето си (физическо и психическо) само защото виждате ли той не бил достатъчно зрял още! Горкото момиче! :?

GregoryHouse
06-20-2008, 18:04
Слънце в днешно време в лодката спасяваш само твоя задник щото нема място за втори...ако искаш място и за него трябва да изхвърлиш нещо скъпо за теб...и както човека се изказа не става въпрос само за образованието

hahavteen
06-20-2008, 18:27
Слънце в днешно време в лодката спасяваш само твоя задник щото нема място за втори...ако искаш място и за него трябва да изхвърлиш нещо скъпо за теб...и както човека се изказа не става въпрос само за образованието

Разбирам го напълно но след като не е искал бебе можеше да позлва кондоми и да свършва навън. Така шанса момичето да забременее е нулев! След като не е внимавал нека си носи последствията!

FreeSpirit
06-20-2008, 18:30
Тая тема е шега, нали?
Това е живо същество, как може да говориш такива неща????
Явно наистина не си достатъчно зрял за дете, ама то тай, като не мислите какво правите и как го правите ....

Girl-of-Sin
06-20-2008, 21:02
Една връзка винаги се гради от двама човека и когато започне да се руши, то това е дело на същите двама души!

Ок...мога да се съглася, че не е особено коректно да каже, че чакате бебе пред 30-40 човека, но дотук с разбирането ми, за жалост...

Бебето, което чака не е непорочно зачатие, предполагам, че и сам се досещаш за това...и едва ли тя се е самооплодила, колкото и гадно да звучи-това е първото нещо, за което трябва да се замислиш.Участвате по равно в това нещо...

Нещото, което наистина ме изкара извън кожа и едновременно ме отврати, беше как говориш за това дете-да факт е, че е още зародиш, обаче е ТВОЯ плът и кръв.И ако на 21 говориш за нрго като за замразен къс месо или мумия...това ми навява само на едно адско коравосърдечие и егоизъм, които силно се съмнявам, че ще изчезнат през годините...

Другата гадост е как говориш за самата нея-колко е слаба, как "ще и оръфат крилцата"...как само ако искаш с няколко обаждания и махване на ръка ще спреш всичко...много е...посредствено и елементарно...Пишеш, че имаш амбиции, личи, че си интелигентен и с потенциал, но начина ти на говорена за тях е потресаващ!

От постовете ти..останах с впечатление, че едва ли финансовата страна те спира...нещо вътрешно е...
Да, млад си.Предполагам, че охолния живот и свободата не ти се оставят...можеш да изтъкнеш още много причини, но те ще бъдат само оправдания...Ако ти го поискаш...ще се получи..

И...от всички изложени мнения има и за и против с най-различни аргументации, но ти си човекът, който трябва да помисли, но не само за себе си, както досега, а и за онова слабо 20-годишно момиче,, което силно се надявам, че обичаш..
Пожелавам ти да вземаеш най-правилното решение и успех...

ПС:Ако някога изпадна в такава ситуация и човекът, когото обичам говори по този начин за детето ни, вярваи ми, че колкото слаба, сама и безпомощна да съм , колкото и силно и безнадеждно да го обичам, ще го оставя завинаги и сама ще отгледам детето си, дори това да ми коства учене, кариера, свобода и много безсънни нощи!

Erica
06-20-2008, 21:35
Взех си гореща ароматна вана за отпускане. После отидох и на масаж. Премислих нещата отново.

Мацката много и порасна работата покрай мен. Май забрави откъде тръгна, и къде може да се върне бързичко, та започна да ми поставя условия. Опита се да настройва мои познати на нейна страна, а това не го възприемам добре. Никак даже. Време е да остане сама на улицата срещу кучетата за да си спомни някои неща.

Става ми едно криво като си помисля какво я чака... мога да го илюстрирам само с "пясъчен замък пред цунами". Този път няма да се намесвам. Ще инструктирам изрично и моите хора да не се намесват. Според мен няма да издържи на напрежението, слаба е... Знае че мога да й реша голяма част от проблемите с едно махване на ръката и няколко обаждания. Когато й оръфат крилцата с който лети в облаците, да заповяда при мен ако желае...

:-o и ти говориш така за човек,който се предполага,че обичаш!Няма как да не се сългася със Слънчице,че се изевяваш като егоист...Тя ти поставяла условия - а ти,ти какво правиш,не правиш ли същото?Ще направиш това което искам аз или...Окей направил си много за това момиче,но защо сега говориш по-този начин - с две думи " ако не бях аз,тя е никой и няма да постигне нищо " , а не си ли си се замислял,че ако не беше Ти , тя е можела да има нещо много по-добро от теб?(казвам го от личен опит)
Недей да си мислиш,че само ти си жертвата в случая...,нямаш си и на идея какво означава това за една жена...и особено когато го иска наистина!Окей живее ти си - ами живей си,остави и тя да си живее както прецени за добре...Защо трябва с лошо,да постигаш целта си?И какво по-добре ли ще се почувстваш,ако я съсипеш?Не мисля,сега може би да,но след време - едва ли!Ти си си взел своето решение,казал си и какво мислиш по въпроса...окей,сега просто я остави тя да прецени как да постъпи и кое наистина ще е правилното решение за нея!

П.П. : Не вярвам да те е накарала на сила да и направиш дете...Но не винаги решенията,които мислим ние за правилни,са правилни и за отсрещната страна!Има грешки,които немогат да се поправят току така...

5StaR
06-20-2008, 22:13
Пфф аз ако имам бебе на 21, ще си направя харакири + сепуко + ще играя на руска ролетка, докато не се гръмна за по фън ;) ... Дете няма - има някав зародиш... така че отстрането го докато му е времето - ganknete go или иначе казано аборт.

ПС. Аз имах 2 роуг-а и 1 шаман, ама всички съм ги продал :D, с роуг мажа всичко живо ;)

Felis_Dirus
06-20-2008, 22:22
Леле, пич, ти много си се забъркал... :?

taffy
06-20-2008, 22:48
Дообре бе да му се невиди..А ТО кфо е виновно?!?! На 14 съм и главата ми направо дрънка на тая тема ама си е супер гадно..... А и я се постави на нейно място..Сиг съм, че ако го махне после цял живот ще съжалява.. В нито един случай няма да е особено лесно..Хиляда теми с бременни млади какички съм гледала.. И на нея и е трудно.. И тфа дето прави, прави го за бебето..Не да ти прави яд.. Егати от толкова хора дето са писали по тая тема един не спомена кфо ще стане с бебото..

BaiboCo
06-20-2008, 23:03
АВе шибани драматурзи, темата е ебавка мн сте зле

CucAgMuH
06-21-2008, 06:36
Окей направил си много за това момиче,но защо сега говориш по-този начин - с две думи " ако не бях аз,тя е никой и няма да постигне нищо " , а не си ли си се замислял,че ако не беше Ти , тя е можела да има нещо много по-добро от теб?(казвам го от личен опит)

Mожела е да постигне повече, можела е да постигне и по-малко. Избрала е мен и е постигнала толкова. Ако не благодарсност, то уважение малко от малко... а не да се самозабравя, да се бие в гърдите и да вика "Аз еди какво си, ако ти не еди-какво си..."...


Защо трябва с лошо,да постигаш целта си?И какво по-добре ли ще се почувстваш,ако я съсипеш?

Тя е поела по пътя на самосъсипването, а аз просто нямах намерение да й преча. Или сега вече си говорим за престъпно бездействие? Окей, виновен съм за Чернобил, Озоновата дупка, рухването на Римската Империя и всяко по-голямо събитие за което се сетиш.


И ако на 21 говориш за нрго като за замразен къс месо или мумия...това ми навява само на едно адско коравосърдечие и егоизъм, които силно се съмнявам, че ще изчезнат през годините...

Просто различно виждане за нещата. За мен хората са мръвка с кокали. Ти си мръвка, аз съм мръвка. Кофти е, но можем да бъдем замразявани и мумифицирани, тинтири минтири...


но начина ти на говорена за тях е потресаващ!

Мерси. Понякога просто наричам нещата с истинските им имена. Знам че реалността не е особено красива.


Като краен резултат - срещнах се с родителите й, които странно защо споделяха моето мнение по въпроса. Отначало бяха много ядосани хората, но всеки път когато започвах да говоря омекваха малко по малко. А на дъщеря си й бяха набили в главата че е лудост точно в този момент да ражда деца. След като им изложих фактите и от моя страна се убедиха още повече. Общо взето баща й предложи аз да платя половината аборт, тя да плати другата половина. Усмихнах се. Казах че с удоволствие бих поел всички разноски по грешката си и след двуминутен монолог те приеха. Стигнаме вече до консенсус за изхода от ситуацията, после уредихме само къде и как. Харесва ми че баща й е мъж на място и се разбирахме изключително добре, въпреки че се виждахме за първи път.

Това дете просто не уцели момента. Не че съм от "Анти-бебе-ултрас", но е пълна лудост в близката година и половина да се случва нещо подобно. Първо съм инвестирал огромна част от активите си в няколко различни перспективи, по повечето от които работя лично, или поне ги наглеждам от близко. Хвърча като финикиец из България. Документче тук, документче там, подкупче на трето място, да пием и ядем на четвърто за да се запознаем с хората, които ще ни уредят... Вярно отстрани може да й изглежда като "Брей, той се чуди какво да прави и мръднахме 200 километра да пием едно кафе...", но не вижда работата която се върши. Без време, без час. Когато се обадят - тогава. От друга страна майка ми е болна. Което означава че аз по три пъти в седмицата обикалям с нея по болници и разни други институции, където обичат да те правят на хахав. А когато едва имаш сили да вървиш това е лесно. По-лошото е че се налага да наглеждам и баща си. Като малко дете е - ходи за риба, забравя какви ангажименти има, какво е обещал, понякога се напива безпаметно... поне е кротък. А да споменем ли че преди около две седмици приех предложение да съм консултант на интернет оператор извън България? А имам и доста добро предложение за инспектиране на някой неща в Украйна :) (да, и те там са решили да се развиват малко по малко... писнло им е патки да пасат). Също така се обади познат на когото дължа услуга - лятото ще се наложи да свърша малко работа и за него(точно колкото за елият китайски народ). Междувременно се води че работя в банка(стаж, какво да се прави). Като добавим и крайните дати за започнатите проекти(1-ви януари 2009, 15-ти февруари 2009, 15-ти март 2009 и 15-ти април 2009 - през месец) ситуацията не е розова - почти не остана време. Нека да вметна че в момента съм и студент все още, въпреки че си прецаках последните 2-3 изпита заради цялата тази история. Не мисля че трябва жена с която съм от 2-3 месеца да ми ражда деца в момент като този. Освен ако не иска да си ги гледа сама в някой апартамент, докато аз "си хойкам" из България... я за изпит, я за доктори, я за бизнес или пък за нещо друго... и като се прибирам да ми вика изнервена отгоре, а на мен да ми се спи та две не видя. Не мисля че това е правилният начин за отглеждане на деца, а вие?

Виж ако се беше случило след две години, когато нещата се очертава да се успокоят(очаква се че тогава всички от гореупоменатите неща ще са вече в историята и ще са възникнали много, много малко други такива) тогава първо нямаше да изпадна в паника, второ - дълбоко щях да се замисля дали вече наистина не е време и щеше да ми трябва само леко побутване и насърчаване от страна на жената до мен да се съглася.

Колкото до това със забременяването - за да е мирно селото, ще обесня. Предполагам е станало точно онзи път когато си пийнах малко повече. По принцип не пия, ако искайте вярвайте. Но тогава ми беше хубаво и се отпуснах. Един път. Толкова. Остналото са откъслечни спомени за тази вечер. Вечер в която аз не помня тя да е пила, понеже се нареждаше тя да кара колата, зашото можели полицаите да ни спрат(самоубийство, по-добре полицаите да ни спрат... какво като съмм пиян? Ще ми вземат книжката? Че аз и без това нямам...). В крайна сметка се прибрахме с такси вкъщи да си допием. Нищо друго съществено не мога да си спомня. То вече човек да не пие докато е с приятелката си - гледай какви драми стават...

"Аааайде" цирка свърши...

Erica
06-21-2008, 10:44
Само да уточня нещо Сисадмин,никой не е казал,че си виновен за чернобил и т.н. и т.н.
Айди успех в живота и във всичките ти начинания,които си поел!

sladkъ_mackъ
06-21-2008, 10:58
Не сте дърти обаче, предполагам, че няма да й е много приятно да я зарежеш бременна. Говорете не знам, преценете готови ли сте за това. Но не я зарязвай. оф боже аз се стреснах,помислих,че сте на по 14/15.. Ма щом е така Moon Angel е права-не сте някви неориентирани тийнове вече можете даже да го задървите,но явно не искаш..Тогава поговорете и няка тя направи аборт ако не е късн..Съмнявам се че иска да е майка на 20.. :?

sladkъ_mackъ
06-21-2008, 11:02
Не, ти ще я зарежеш, ако не я потърсиш. Не си е тръгнала. Искала е да те остави да решиш какво искаш.

Обаче пък ако я потърся, това май означава да приема бебето, а? Не, не, не... Какво излиза? Ако не я потърся - зарязвам я, аз съм лош... Ако я потърся - натрисам си го здраво - ще си имам бебе... Яяяя... Няма ли начин хем да не съм лош, хем да не ставам баща? :-k


До известна степен е права - все пак има много лекари, които правят аборти, а не са квалифицирани за това и рискува да остане бездетна после.

Мисля че тя няма съмнения по въпроса... аз се лекувам единствено и само в частни клиники от 2001-ва насам. Там не ти позволяват и "Ох" да кажеш. Аха да си отвориш устата и лекарите вече са се погрижили за проблема. Трябва да е от най-античните брадви, ако си мисли че ще идем на друго място(в нещо държавно например...) Да му се не види толко ли не можете да сте си заедно и да мяхнете бебето-така сичко е ок ще сте си добре и няма губещи :shock: Кфо толко има да решавате,Тя ТОЛКОВА ли сика това бебе :shock: :shock: Кфо да не епрестаряла та бърза да има дете :shock: :shock:

vamp
06-21-2008, 11:12
Ей пич,струва ми се,че гаджето ти е тарикатка и иска да те върже за нея в това дете.Изчетох темата,готин тип и с амбиции си.Ще се развиваш,ще правиш пари,може да си намериш и по-добро гадже.Не ти е време за деца според мен.Плащай аборта и това е.Гадно е,но нямаш избор според,другото е латино сериал.Уреждай си живота и се пази от това момиче,не ми се струва "случайна грешка",че е забременяла.Сценария с напиването е като на един от старите ми приятели.Почти го ожениха,ама той се оказа мъжко-момче и оправи нещата.Успех!

MonSitY
06-21-2008, 12:44
щом всеки път постъпваш правилно и този път трябва да го направиш!незнам как да ти кажа но да я зарежеш бременна е меко казнао егоистично защото на 20 едва ли е готова да стане майка не че кат си на 21 знаеш как е да си баща но по добре че не сте на по 15 че тогва вече..... според мен трябва да говориш с нея да се разберете недей я зарязвай защото това е лесното решение да се измъкнеш...

SunShinePearl
06-21-2008, 13:40
ne pro4etoh vsi4ki postove no 6te si kaja mnenieto:
1variant-tq da zapazi deteto i da go gleda sama,a ti samo pari da i dava6,nz kato kompomis li nz,a moje i da q ostavi6
2variant:zadarjata bebeto,ti si ot4aqn totalno a tq 6tasliva i jiveete zaedeno
3variant:tq pravi abort,no ti trqbva da i obqsni6 4e taka e nujno i 4e tova bebe sega nqma mqsto v jivota,nito tvoq,nito neiniq,ne mislq 4e tq misli razumno na 20 koi iska na 20 da ima dete!!!UJAS!!!
az mislq 4e ti razsajdava6 do nqkade pravilno,6tom ne se 4uvstva6 gotov kak 6te stava6 tatko,no qvno tq ne go razbira,sednete i se razberete,spored men trqbva da se napravi abort,makar 4e na mom4ieto sled tova moje da i e gadno,no tq qvno nz kakvo 6te sledva ako rodi deteto!!!opitai se da i go obqsni6.
i da ti kaja ti mi se struva6 super gotin 4ove4ec s celi i to qsno izrazeni,mn malko sa taka i naistina ti se vazhi6tavam na tova :) ne si sasipvaite jivota s tva dete,ti tva go razbira6 ostava da go obqsni6 na neq :) uspeh!!!

SunShinePearl
06-21-2008, 13:46
a sega pro4etoh tva napisanoto ot tebe,saglasna sam s vseki edin red ot napisanoto i sam napalno saglasna s glednata ti to4ka a tezi koito si mislqt 4e trqbva da zapazqt deteto sa mn zle!!!kakav e smisala da radja6 dete kato nemoje6 da mu dade6 vsi4ko i 6te e na zaden plan,super re6enie br br br :) :) :)

raia338
06-21-2008, 16:19
:( ei mi ti na 20 god ne si gotov za seriozna vr1zka ,mi na kolko iska6 da se ojeni6 na 45 li :-x q stiga I KfO i vika6 za bebeto ,ti si vinoven ne momi4eto :(

SunShinePearl
06-21-2008, 20:59
ei mi ti na 20 god ne si gotov za seriozna vr1zka ,mi na kolko iska6 da se ojeni6 na 45 li

ole kakvo mislene spored teb vsi4ki na 20 trqbva ve4e i deca da imat i seriozna vrazka...tva e tapo vseki si precenqva dali e gotov,i koi e kazal 4e na 45 trq da se ojeni spokoino moje i da ne se ojeni ne e zadaljitelno,a moje i na 45 da se ojeni-kvo mu pre4i i na 30 i na 25,da te pitam tebe 20 ne ti li izglejda rano za svatbi i deca?

gPa3HuTeJl
06-21-2008, 21:45
ц1кайте сu WoW двамата и ти дреме ху*

Chefinkaaa
06-21-2008, 22:56
Не сте дърти обаче, предполагам, че няма да й е много приятно да я зарежеш бременна. Говорете не знам, преценете готови ли сте за това. Но не я зарязвай.

Аз прецених за себе си... И не съм я зарязал, тя си тръгна...


gotova e za tazi krachka,i makar i bez teb tq sigurno shte go zadyrji...

Ти ме гилотинира направо... дайте да мислим позитивно - няма да го задържи... нали?!? :shock: Поне на мен ми изглежда логично...

Ти никаде не споменаваш чувствата си към нея.. и какви намерения имаш... до колкото тва с бебето.. тря стигнете до едно мнение... ии като помислиш реално няма мн варианти :)

krem4et0
06-22-2008, 20:19
Човешко е да се греши! Но извън клишетата...помисли! Не винаги "да поемеш отговорност" значи да се преебеш доброволно! Човекът е на 21. 21 по дяволите!!! Какво е видял той от живота? А какво е видяла 20 годишната му приятелка? Животът им едва сега започва, а те трябва едва ли не да са длъжни да се откажат от него за да слугуват на едно миризливо, ревящо, солопиво, гнусно изчадие. Ако пък това е твърде егоистичен довод според теб, как се гледа бебе на 21? Животът им не е уреден (или поне на повечето толкова годишни не е), той за себе си не е станал човек все още, а трябва и мърсоливеца да възпитава. Е, как да стане? Или пък според теб трябва да създаде едно от онези "щастливи" семейства, в които майката е като слугиня, постоянно чисти, пере, готви, гледа мърсолана, а бащата е вечно навън, по клубове, с приятели?

На 21 си е достатъчно голям да има бебе. Изобщо не си права. Да, не е видял много, но възрастта в никакъв случай не е прекалено ниска. А едно дете, което в крайн сметка е и твое, не може да бъде гнусно. Та то е твое, носи твоите гени, твоята кръв, твоите очи, есмихва ти се, гледа те, учи се от теб. Бебето не е гнусно създание. Да, то е огромна отговорност, но в случая авторът не е хлапак и трябва да си я поеме. На 21 е-къде му е акъла да прави бебета!? Да си бере последствията. И такова отношение към своето собствено дете-да го слага в хладилниции, да го мумифицира....иде ми да кажа доста нецензурни думички.

Пич, живота си е твой, но и бебето също. На 21 може да си намериш доходна работа, да следваш задочно и пак да смогнеш да постигнаш целите си. Заради 1 напиване месечно или 1 купон в седмицата струва ли си да убиеш собственото си дете!?? Това са крайно неоснователни причини.

П.С.Написах мнението си провокиано от този гнусен пост. Сега прочетох и по-нататък. Самонадеяно пишлеме, което се мисли за велико и булка, която си гони интереса......пуф, не стават за родители изобщо!

babity
06-22-2008, 20:39
Кремче, винаги съм харесвала постовете ти много. Сега просто сме на различно мнение. :) В неговото положение и аз не бих искала бебе, даже... в никое положение не бих искала бебе на 20 години. Незнам кое е по - добре: да убиеш детето си или да го обречеш на кофти живот и предварително да му го съсипеш. Още повече, че явно е, че момчето май не храни кой знае какви чувства към гаджето си, а и не се знае дали това забременяване не е било планирано от нея. Значи... да си имам дете, което цял живот да си живее с мисълта: Татко не обича мама, и мама не обича татко... аз съм виновно, защото те са заедно заради мен само. Това последното съм го изпитала на собствен гръб! До 12 - 13 годишна живеех в перфектното семейство и като станах малко по - голяма и видях какво търпи майка ми, защото ако си тръгне няма да може да ме издържа... и до днес се обвинявам... Отплеснах се... всеки да прави каквото му харесва!

eleto_ludo_dete
06-22-2008, 23:11
Понеже си на 21 и както и да го погледнем си ГОлям МЪж , трябва да си понесеш отговорността. Предполагам за презервативи си чувал, дано занеш как работи тва чудо-следващият път го използвай. Не искам да ставам съдник , но нали се сещаш,че ако я накараш да направи аборт си нещо като убиец на собственото си дете.
Аз на нейно място бих задържала детето , но никога не бих те потърсила ,особено ако си се изплашил и говориш за бъдещото си дете като за парче месо/
един съвет... ползвайте презервативи , а когато не сте истински мъже по -добре изобщо не правете секс зарежи......
и все пак.... помисли си, аз съм сигурна ,че тя ще задържи детето.. а ти къде оставаш след 7 години например?

CucAgMuH
06-22-2008, 23:12
И такова отношение към своето собствено дете-да го слага в хладилниции, да го мумифицира....иде ми да кажа доста нецензурни думички.

Никога не съм бил силен по български език и литература. Почти винаги изкарвах петици и с триста зора постигах шестица за годината. Никога не разбираха иронията, сарказма и полета на мисълта ми. Брилятните ми разсъждения върху “Изворът на белоногата” бяха категорично отхвърлени от целият учителски състав, начело с директора. И това само защото на няколко места споменавам за някои неща като "изгражденето на местен клон на ВиК, което явно се е оформяло още по времената на турското робство, е само и единствено с цел показване на технологичният напредък на човечеството - научили са се да вгражат сенки в чешми и много държат да се фукат пред просичките селяни с това". Не съм учуден че и сега изразните ми средства не са разбрани правилно. Мислиш ли че ако наистина имам дете ще го пъхна във фризера? Или ще го мумифицирам? Говорят ми абсурдни неща(за раждането става въпрос), съответно и аз говоря абсурдни неща. Мисля че нямаше да постигна същият ефект с "А един мармот завива шоколада в станиол".


Пич, живота си е твой, но и бебето също. На 21 може да си намериш доходна работа, да следваш задочно и пак да смогнеш да постигнаш целите си. Заради 1 напиване месечно или 1 купон в седмицата струва ли си да убиеш собственото си дете!?? Това са крайно неоснователни причини.

Това за доходната работа го зарежи, не струва - пробвал съм. Предпочитам да работя за себе си(което и правя). По купони не ходя. И по пиенето не си падам, май споменах. За последната година ми се събират общо две напивания, което прави по едно на 6 месеца. Мисля че мога да се въздържа и от тях ако си поставя за цел. Ако само това бяха нещата поради които не искам това дете, щях да се съглася, да наведа глава и да се поръся с пепел.


П.С.Написах мнението си провокиано от този гнусен пост. Сега прочетох и по-нататък. Самонадеяно пишлеме, което се мисли за велико и булка, която си гони интереса......пуф, не стават за родители изобщо!

Мдам. След като се присъедини към "the dаrk side" къде да ти изпратим твоите "free cookies" ? Не ставаме за родители. Или поне аз със сигурност - причините не са една и две, колкото повече дълбаем, толкова повече ще излизат(Мечо Пух: "Колкото повече - толкова повече" =) ). Това се опитвах да обесня и на "горкото момиче", както обичате да й викате. За нея не ми се коментира дали става... колкото до гоненето на интереси - всички ги гонят... и мъже, и жени...

Днес около 11:20 ще се извърши "церемонията по ритуалното убийство"(накратко - аборт). Ще кажа пак, за да сте спокойни - няма да го мумифицирам, нито ще го пъхам във фризера.

krem4et0
06-23-2008, 05:58
Дори и да е било иронично или саркастично, самото изказване е отвратително. Е, сега бебето ти ще е в коша за боклук. Така, че явно си бил близо до истината.
П.С.каквото и да е момичето, ако ще и най-долната жена на света, абортът е огромна травма за психиката й. не прави повечеу глупости, седни си на четирибуквието и я остави намира. Аз лично не знам как бих могла да преживея аборт, ако ще детето да е нежелано. А ако го искам........направо не ми се мисли. Не бъди с нея щом не искаш, но не я заплашвай, тормози, унижавай. Достатъчно й е, че след няколко часа ще остържат матката й.

babity
06-23-2008, 07:24
Не разбирам защо го съдите толкова строго човека. Не виждате 70% от 15 - 16 годишните, за които Ескапел е като витамин Це или пък те правят нещо по - различно от гореспоменатото момиче? Аз мисля, че във втория случай психичките травми идват от въпроса: Ами ако не го махнем какво ще стане? Ха, ми те са на 16, на училище са още, по тая логика могат и те да си съвместяват уроците с училището (както предлагате момчето да си съвместява нежеланото бебе с доходната работа, която не се сещам точно каква може да е при не завършено висше образование). Да си гледат бебетата - пикли безотговорни! Сега сериозно... може и наистина това да е убийство в някакъв аспект, но чест му прави на човека, че си преценява възможностите и знае кое е за него и кое - не. Тази, толкова изстрадала мома ако толкова я интересуваше бебето щеше и сама да си го гледа!

deep
06-23-2008, 07:28
И сега доволен ли си?????? Нали това искаше - да се отървеш, да си живееш живота?! Много егоистично :? мдаа... Ти си човек, който не може да поеме отговорност!!!! След като си й направил бебе и то защото си бил пиян и нищо не помниш, няма никакво значение, че се напиваш по 2 пъти на година, ти си виновен!!!!! Сега заради тази грешка едно същество няма да може да се развие и никога няма да живее, а ти вместо да се почувстваш малко поне виновен пишеш разни глупости и обиждаш приятелката си, като я наричаш тъпа! В случая не знам кой е тъп! ... На нейно място така хубаво щях да те зарежа и ако имам възможност да си отгледам детето.... а нямаше да се занимавам с някакъв недорасъл грубиян!!!!!!!!!!!! Сега сигурно животът ти ще продължи по същия начин, нищо няма да се е променило, а момичето да му мисли, нали тя ще има травми след аборта, не ти!! Браво, браво! Дано никога не случа на такъв бягащ от проблемите човек!

babity
06-23-2008, 07:32
Я по - по - спокойно! За какво е виновен той? Нима вече и на гаджето си не трябва да имаш доверие, да не би като пийнеш малко да не реши да се възползва и да си направи бебе?!?!?

hahavteen
06-23-2008, 07:41
Аз по-скоро съм ужасена от отношението на родителите и... Мойте НИКОГА не биха ме принудили да направя аборт... Сигурна съм че ако имаше тяхната подкрепа нямаше да го махне но след като и те застават срещу нея има ли друг избор...

Erica
06-23-2008, 08:28
Я по - по - спокойно! За какво е виновен той? Нима вече и на гаджето си не трябва да имаш доверие, да не би като пийнеш малко да не реши да се възползва и да си направи бебе?!?!?

:razz: :razz: :razz: Leleee tova beshe vicyt na godinata - ujas!!!
Vie iskarahte tova devoiche...nemam dumi...,a pyk nego - gorkiq jiv da go oplachesh...

krem4et0
06-23-2008, 09:58
Аборт и прием на Ескапел са абсолютно различни неща. Все едно да сравняваш аборт с контрацепция, с пиене на ок, презервативи и прочие....На 16 са си деца и не могат да възпитат дете. Но хора на по 20-21 съвсем не са деца. Нещата на 16 и на 21 са доста по-различни. Най-малкото си пълнолетен, можеш да работиш, завършил си средно и прочие....

vamp
06-23-2008, 10:25
Е,не може ей така да съдиш някой без да знаеш в каква ситуация е,без да го познаваш.Хората сме различни,мислим различно,имаме различно минало и настояще.При едни обстоятелства човек е готов да бъде баща и на 18-19,при други и на 30 и никога няма да е готов.

Нормалния начин за създаването на едно дете е 2-мата да го искат.
А не да те "издебне" гаджето.Освен това пича постъпва точно.Аз на негово място можеше да я зарежа или да помогам финансово и когато детето поотрасне и да го взема при себе си.Ако е момче :D

Erica
06-23-2008, 10:38
Е,не може ей така да съдиш някой без да знаеш в каква ситуация е,без да го познаваш.Хората сме различни,мислим различно,имаме различно минало и настояще.При едни обстоятелства човек е готов да бъде баща и на 18-19,при други и на 30 и никога няма да е готов.

Нормалния начин за създаването на едно дете е 2-мата да го искат.
А не да те "издебне" гаджето.Освен това пича постъпва точно.Аз на негово място можеше да я зарежа или да помогам финансово и когато детето поотрасне и да го взема при себе си.Ако е момче :D

A sega si preprocheti nqkolko pyti pyrvoto izrechenie ot posta si...i posle kaji ti zashto sydish priqtelkata na avtora na temata.Ne q poznavash,a pyk q izkara materialistka i neznam si kakvo oshte beshe...Vse pak imash samo glednata tochka na avtora,neinata nikoi ne q znae,ama tova ne ti poprechi da q okachestvish vednaga,kato materialistka - mai mai si protivorechish a?
Az skoro shte zapochna da se zamislqm koi e jenata v taq vryzka...vie kakvoto se pritesnihte za avtora - "lelleee ujas - gorkoto momche...,ama kak moje toi se napil i priqtelkata mu go

Wrathchild
06-23-2008, 10:42
Аз на негово място можеше да я зарежа или да помогам финансово и когато детето поотрасне и да го взема при себе си.Ако е момче :DЕх колко си... не знам и аз какъв, честно. Ужасно мъжка постъпка е да зарежеш бременната си приятелка. И това за момчето... ако е момиче няма ли да я обичаш бе, мозък? Горко й на жената, която ще ти ражда дете.

vamp
06-23-2008, 10:50
Аз на негово място можеше да я зарежа или да помогам финансово и когато детето поотрасне и да го взема при себе си.Ако е момче :DЕх колко си... не знам и аз какъв, честно. Ужасно мъжка постъпка е да зарежеш бременната си приятелка. И това за момчето... ако е момиче няма ли да я обичаш бе, мозък? Горко й на жената, която ще ти ражда дете.

Сега ако кажа и ,че ще бия жена си ще ме линчувате :)
Шегувам се,това което го написах,не го мислех.Някой ден когато стана баща ще направя всичко възможно семейството ми е да добре и да е щастливо,ако ще да е най-гадния момент в живота ми.Ако трябва ще бачкам на 2 места,ако трябва ще стана престъпник,но няма да оставя семейството ми да живее в мизерия.
Обаче някоя смотана курва помисли ли си,че може да ме разиграва като кукла на конци,че може да ме прави на маймуна само защото е майка на детето ми(по лошо стечение на обстоятелствата например),тогава ще сгреши много.

CucAgMuH
06-23-2008, 16:59
И сега доволен ли си??????

;-) [>] Lenny Kravitz - Are You Gonna Go My Way (www.badmin.org/badmin/Lenny%20Kravitz%20-%20Are%20you%20gonna%20go%20my%20Way.mp3) :-({|=


а момичето да му мисли, нали тя ще има травми след аборта, не ти!!

Нали именно затова я заведох при достатъчно добри доктори които няма да претупат нещата? Ако не ми пукаше изобщо сигурно щях да я заведа в касапница( давайте, критикувайте, казах "касапница" =) ). Мисля че хората си свършиха работата по наистина професионален начин... Като започнем от анестизиолозитее, които се опитваха да обеснят в детайли нещата за упойките, минем през сестрите които хвърчаха като гламави и правеха изследвания на всеки половин час и се стигне до тримата доктори които стояха и обсъждаха дребните манипулации до най-малкият детаил. Едно не ми хареса - на мен успокоителни не ми дадоха. Но го преживях и така. Цялата тази идилия можеше да продължи до утре по обед, ако тя не беше поискала да се махнем оттам. Докторите естествено позволиха, но не одобриха и сега през час тичат разни сестри до вкъщи да проверяват как е. Носят й лексотанчета и валерианчета. Завиждам.

Много интересно настроение има - на вълни е. През пет минути иска да я гушкам, стоим така минута-две преди да реши че вече не иска да ме вижда и ми казва да се разкарам. Ми разкарвам се... Мисля че вече си покрих норматива "Спалня->Хол" и "Хол->Спалня" за поне два месеца напред. Всъщност докато напиша това отидох поне пет пъти. Съжелявам ако ми се губи мисълта на места :oops: Шест. Както и да е. Заредил съм се с търпение, кафе и цигари. Някой съсед си е сложил аларма, която се включва постоянно и ме изнервя допълнително =) Благославям наум жена му, майка му и цялата женска част на фамилията му.

Ужас :shock: станала е като малко дете... току що отидох за сладолед. Ядяло й се сладолед. "Ама той е студен". #-o Казвам си наум: "Да, затова има 'лед' в думичката... иначе щеше да е 'сладопяна' или 'сладосметана'". Усмихвам се. Поемам въздух и казвам на глас: "Нямаше топъл в магазина". Следва: "Ама аз искам топъл..." :x Добре, добре... Топлим го. Станах въртоглав. Топли сладолед, ела д ме гушнеш, махни се, какво ми стана със сладоледа, докога ще чакам, ела да ме гушнеш, махни се ама първо ми донеси сладоледа... и накрая: "Ама той топъл бил много гаден..." и го оставя настрани :neutral: ... както и да е... отивам за нов сладолед(студен, ама не много, само колкото да не е гаден, ако може с ягодки - дано продавачката ме разбере горката)...

LetiCherry
06-23-2008, 17:37
A sled aborta 6te produljavata li da ste zaedno kato dvoika? Prosto mi e interesno...

SuNsEt
06-23-2008, 18:02
Имам чувството,че женен мъж с бременна съпруга се оплаква в тийн форум...
Каквото сте си надробили-това ще си сърбате.Не се оплаквай,че за тва дете и ти си помогнал.

CucAgMuH
06-23-2008, 18:13
A sled aborta 6te produljavata li da ste zaedno kato dvoika? Prosto mi e interesno...


Зависи.. все някога ще спрат да й се менят настроенията, и ще остане в едната от двете крайности... нещо подобно на ези-тура :)

krem4et0
06-23-2008, 20:28
Жената е преживяла аборт. Освен всичко друго, това променя и хормоните й. Нормално е да не знае ккво иска. Аз като съм на червено не зная, а в такова състояние не ми се мисли просто.

GregoryHouse
06-23-2008, 20:34
Ще и мине кфо толкова...поне си една торта напред яв онова заведение :D

Felis_Dirus
06-23-2008, 21:09
CucAgMuH, ти си ебати сладура. С повече мъже като теб светът щеше да е къде-къде по-розов и сладък. 8-)

DevilWish
06-23-2008, 21:53
Neznam kak e vr1zkata Vi i ot kolko vreme ste zaedno...ako e d1lgo i ako znae6 ,4e iska6 da prekara6 jivota si s neya ,ne ya gubi ,ako ne ti puka kakvo 6te stane i ako si gotov da ubie6 sobstvenoto si dete- go ;)

GregoryHouse
06-23-2008, 21:56
Neznam kak e vr1zkata Vi i ot kolko vreme ste zaedno...ako e d1lgo i ako znae6 ,4e iska6 da prekara6 jivota si s neya ,ne ya gubi ,ako ne ti puka kakvo 6te stane i ako si gotov da ubie6 sobstvenoto si dete- go ;)

Вече дори го направи :)

Erica
06-24-2008, 07:13
A sled aborta 6te produljavata li da ste zaedno kato dvoika? Prosto mi e interesno...


Зависи.. все някога ще спрат да й се менят настроенията, и ще остане в едната от двете крайности... нещо подобно на ези-тура :)

Taka,sega se stegni...,zashtoto tozi period dyrji nqkyde okolo mesec...kydeto za chasti ot sekundata se preminava prez vsichkite krainosti - sylzi-smqh,bolka-shtastie,nenavist-jelanie,omraza-obich...