PDA

View Full Version : Имам паласки....



lek0_ludnala
06-20-2008, 09:55
Имам паласки, някой знае ли ефективен начин за да ги премахна.Защото все пак лятото идва.... много ще съм ви благодарна ако ми помогнете за решаването на този проблем. ((:

adizitk1
06-20-2008, 10:03
На Avon има серия за отслабване няква козметика,лилава е...чувала съм добри отзиви за нея.

adizitk1
06-20-2008, 10:04
На Avon има серия за отслабване няква козметика,лилава е...чувала съм добри отзиви за нея.

jujulinkaa
06-20-2008, 10:40
На Avon има серия за отслабване няква козметика,лилава е...чувала съм добри отзиви за нея.

и аз съм чувала че помага :grin:

hottie
06-20-2008, 10:44
Ритуал за промяна на физическото тяло
Трябват ви лист, кварцов кристал и връв
Напишете името си на листа,нарисувайте часта от тялото си, която искате да промените и как искате да изглежда.Хванете листа в ръцете си и визуализирайте как тялото ви се променя.След това сгънете листчето и го вържете към кристала.Отново визуализирайте.Правете така всяка вечер докато не получите желания резултат.Когато това стане разскъсайте листа и го хвърлете на вятъра,буквално.

Не съм го пробвал, видях го в един сайт 8-)

ХАХАХХАХАХА разби ме това !

А по темата : странични коремни преси, въртене на обръч и намали сандвичите и пиците.

Chacho
06-20-2008, 10:59
Ритуал за промяна на физическото тяло
Трябват ви лист, кварцов кристал и връв
Напишете името си на листа,нарисувайте часта от тялото си, която искате да промените и как искате да изглежда.Хванете листа в ръцете си и визуализирайте как тялото ви се променя.След това сгънете листчето и го вържете към кристала.Отново визуализирайте.Правете така всяка вечер докато не получите желания резултат.Когато това стане разскъсайте листа и го хвърлете на вятъра,буквално.

Не съм го пробвал, видях го в един сайт 8-)

Прати ме под масата :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Идеята с визуализацията не е лоша. Сега само трябва да си намеря кварцов кристал.. :::

bonbonkata011
06-20-2008, 11:00
az izpolzvam novata seriq na avon lilavata s masajorai e mnogo hubava naistina pomaga,ako ne ti pomogne pyk pone nqma da ti navredi a i e mnogo priqtno da si pravish neshto kato masaj s onova lilavo masajorche,to pomaga na kojata da absorbira ot krema po byrzo i taka :)

LadyCarameL
06-20-2008, 11:58
Упражнения,упражнения и пак упражнения! :)

fenkatakrisi952
06-20-2008, 13:15
На Avon има серия за отслабване няква козметика,лилава е...чувала съм добри отзиви за нея.

и аз съм чувала че помага :grin:

+1

Kras4eto_lp
06-20-2008, 16:33
Леле мале тва мързела е голямо нещо...манете ги тия кремове и глупсоти това без упражнения не помага. Аз ще ти кажа как премахнах мойте паласки даже още не мога да повярвам. Ходих си на фитнес и там имаше един уред специално за това, който има тежести долу а ти въртиш тялото си. Използвах го вски път като ходих и вече нямам никакви паласки :)

П.П. малко лошо ми е описанието на уреда ама не му знам името.

nia711
06-20-2008, 18:24
az 4estno kazano pravq masaji sama s takava 4etka kadeto e lilavate seriq na avon.ne mi trqbvat nikakvi kremove .prosto 4etka .taka savlih nqkolko santimetra za dosta barzo vreme ,nali znaete 4e 1 sm e 1 kg po tezi mesta.a pak i da koremni presi i ti4ane ne e tolkova slojno .po 1 4as na den otdelq6 vreme i takmo 6te svali6 nqkoe izli6no kilce. :) :) :)

nia711
06-20-2008, 18:25
samo 4e masajite se pravqt malko razli4no .pitai ako te interesuva i 6te ti obqsnq kak to4no :pPP no pomaga . a i nqma da hvarlq6 pari za ne6ta koito moje da se okaje nakraq da si alergi4en ako ima6 po 4uvstvitelna koja. :)

TheNewReligion
06-20-2008, 19:16
Ритуал за промяна на физическото тяло
Трябват ви лист, кварцов кристал и връв
Напишете името си на листа,нарисувайте часта от тялото си, която искате да промените и как искате да изглежда.Хванете листа в ръцете си и визуализирайте как тялото ви се променя.След това сгънете листчето и го вържете към кристала.Отново визуализирайте.Правете така всяка вечер докато не получите желания резултат.Когато това стане разскъсайте листа и го хвърлете на вятъра,буквално.

Не съм го пробвал, видях го в един сайт 8-)

ХАХАХХАХАХА разби ме това !

А по темата : странични коремни преси, въртене на обръч и намали сандвичите и пиците.
+1 Случайно да сте чували за търсачка ? :)