PDA

View Full Version : Skype?



tvoqta__me4ta
06-20-2008, 11:08
Искам да попитам как мога да разбера дали някой ми знае паролата за скайп?дали има някаква защита?напоследак стана доста популярна една програма, за разбиване на скайп пароли? Та исках да знам дали можем да го защитим по някакъв начин, защото все пак това е нашето лично пространство :(

Chacho
06-20-2008, 11:24
Ами не мисля, че има как да я защитиш. По-скоро да си сменяш паролата през ден или нещо такова. Може да си седиш с тази парола и просто да добавяш по една цифра отзад. Пример:

Първоначална парола: БабаПенка

Парола Понеделник: БабаПенка1
Парола Вторник: БабаПенка2
Парола Четвъртък: БабаПенка 4

И т.н.

Все пак не е задължително. На мен още не са ми огепили паролата. И още един съвет. Не стой в скайп ми режим, щото така по лесно ще те намерят и ще си предпочитана мишена ;)

tvoqta__me4ta
06-20-2008, 11:38
Ами защото познавам човек, които незнам каква програма използва ама може да си влиза в който си комп. иска :o Аз лично много мразя такива детективски историй.Имаше някаква програма за защита на компютара, но не помня коя :?

jujulinkaa
06-20-2008, 11:39
можеш да разбереш дали някои ти знае паролата само ако ти смени нещо в скаип .. или направо ти преебе целия скаип :D

Chacho
06-20-2008, 11:47
Слагам си firewall и да видим приятеля ти как ще ми влезе в компа. Програмката сигурно е readmin, че доста й се кефят ;)

slavito007
06-20-2008, 13:00
Сменяй си през ден паролата. Ама да е 16 символна - малки и големи букви, точки, запетаи, цифри,символи. Всичко на разбъркано, но да си го помниш. Това не е 100% защита, но поне ще затрудниш програмата и "хакера". :)

xaxa
06-20-2008, 15:06
ave q da mi razbie parolata skype tenko_lamera 5 bukvi e aide 4akam

Xanibal
06-20-2008, 17:08
ave q da mi razbie parolata skype tenko_lamera 5 bukvi e aide 4akam
егаси кратката мойта е 12 :D
А основната ми с която действам навсякадев с малки изключения е 11 :)

xaxa
06-20-2008, 19:29
ave q da mi razbie parolata skype tenko_lamera 5 bukvi e aide 4akam
егаси кратката мойта е 12 :D
А основната ми с която действам навсякадев с малки изключения е 11 :)
moita se sastoi ot 2 dumi ili 1vata ili 2te xD nikoga po4ti nqmam 1 i sa6t nickname xD
do avtora vij pockazax ti :grin:

xUnfeltxLovex
06-21-2008, 15:16
Искам да попитам как мога да разбера дали някой ми знае паролата за скайп?дали има някаква защита?напоследак стана доста популярна една програма, за разбиване на скайп пароли? Та исках да знам дали можем да го защитим по някакъв начин, защото все пак това е нашето лично пространство :(Абе никой не мое да ти разбере паролата с няква програма... тва са вируси xD

xoEyelinerWhore
06-21-2008, 15:44
Ако то ги няма половината абонати и не моиш си влезеш в акаунта...значи са ти разбрали паролата

inSane_baby
06-23-2008, 13:19
Ако то ги няма половината абонати и не моиш си влезеш в акаунта...значи са ти разбрали паролата

Уаууу как се сетии :lol: не, бе, бъзикам се, да не се обидиш нещо :)


по темата: Сложи си парола в която има много букви и числа да започва от буква от края на азбуката а не с А, В, С... Примерно със X, Z, Y... Така е най- сигурно :-)

mariaaabg
06-23-2008, 18:11
Абе не могат да ви разбият паролата.Трябва да са някакви много опитни хакери, за да успеят, а опитните хакери няма да тръгнат точно на тебе да ти разбиват паролата.Тях не ги интересува с кое момче си чатиш :D
Единственният начин да ти разбият паролота, това е да я налучкат.Така че си сложи по-дълга и неразгадаерма, по възможност букви и цифри и няма да я разберат ;)