PDA

View Full Version : Още ли е същото



simonkaa
06-20-2008, 11:33
Значи имам една приятелка , с нея се познаваме от много малки бяхме неразделни. Но след като аз се преместих да уча в друго училище , започнахме да се виждаме все по-рядко и постепенно стана така че се виждахме за по 1 час на 2-3 месеца. Сега тя е в моето училище , но сме различни смени тя е 1-ва а аз 2-ра. Сега започнахме да си говорим по често по телефона и по skype. Но трудно моежем да намерим време мкогато да се видим.Преди бяхме най-добри приятелки , но сега си мисля че тя си е намерила нови приятели и за мен е забравила почти. Та искам да ви попитам за вашето мнение дали ще успеем да запазим нашето приятелство или вече няма шансове :( . Много си я обичам и не искам да се разделяме :?

4eere6ka_kiss
06-20-2008, 11:52
Не искам да те разочаровам , но надали ще си възърнете предишното приятлство :( Много такива случки имам в живота и винаги става така :( Тъпо е , но е истина ! И ти я забрави и си намери нови приятели :-D Щом тя не е заревала за теб и ти не реви за нея :D Тва е ....

simonkaa
06-20-2008, 12:45
Не искам да те разочаровам , но надали ще си възърнете предишното приятлство :( Много такива случки имам в живота и винаги става така :( Тъпо е , но е истина ! И ти я забрави и си намери нови приятели :-D Щом тя не е заревала за теб и ти не реви за нея :D Тва е ....

Tq samata mi e kazvala che mnogo sme se otdalechili i e revala taiche :?