PDA

View Full Version : Какво означава това ?!? :С



sw33t_g1rl
06-20-2008, 12:23
Здравейте.Нз дали е за тук темата, но поне ще получа повече отговори и ще се радвам на компетентни отговори, а не лигавщини.
Та ето го и проблема.Сега си имам приятел и си го обичам супер много и не се съмнявам в това и съм влюбена в него и виждам, че ми отговаря на чувствата.Преди да тръгнем с него бях с друго момче с което направих доста голяма грешка, която осъзнавам.Беше ми първия...нали разбирате....и след като тръгнах с момчето което съм сега нали не ме интересуваше това другото момче и до момента не е имало такива проблеми.Работата е там, че от понеделника насам...често мисля за предишния и дори с приятеля ми като правим любов и ми се явява като образ и понякога като го целувам и прегръщам.....искам да попитам това според вас нормално ли е ?!?Всмисъл какво може да означава това....ясно ми е, че може да се породят тези мисли от внушение..но искам да видя и вашето мнение.А като мисля и аз не го(стария) искам поне съзнателно.Искам си моето момче и това е.И съм убедена в това, всмиъсл като си представя нещата по друг начин и не ми харесва....всмисъл абе да това е.Дано ми помогнете , че направо ще лудна тука.... :(

Erica
06-20-2008, 12:33
Samo mi e interesno...ti kato si preprochetesh posta razbirash li si neshto...,mnogo obyrkano i protivorechivo si go napisala.Znachi hem pyrviqt ti e greshka,hem obichash noviq....i neznaino kak izvednyj kato si s tozi,koito mnogo obichash...si predstavqsh kak si s

amatorium
06-20-2008, 12:34
Ubedena li si v tova, koeto govorish. Mai purviqt e bil dosta po-dobur lubovnik 8)

Erica
06-20-2008, 12:35
Pak sym az :D
Az lichno kato smqtam neshto,za greshka gledam po vsqkakyv nachin da ne mislq za tova neshto...i da si go izbiq ot glavata do osnovi

sw33t_g1rl
06-20-2008, 12:57
аматориум повярвай ми не е по-добър в нищо.!
Ерица не се заяждам сега с теб, но те моля ако незнаеш какво да съветваш, по-добре недей да даваш съвети.Ако беше толкова лесно да си го избия от главата въобще нямаше да пускам такава тема и да искам съвети от вас тук.
Пак ще го кажа ... Обичам си моето момче , ВЛЮБЕНА съм в него искам да съм с него - бих дала всичко , но просто това е ... нито искам стария глупак , нито ме интересува , дори го мразя - и в същото време ми се появява като образ в някои моменти , което силно ме притеснява и не искам да става така , защото ми става много гадно . Ето ... искам съвет , давайте !

lwsu
06-20-2008, 12:58
пий една с две ледчета.. после се изпраскайте и тва е...

cvetelinaaa
06-20-2008, 13:16
много си се вкарала във филма. пии една вода и излез. не се филмирай повече. :|

amatorium
06-20-2008, 13:19
E dobre de. Kakva e prichnata da ti se poqvqva? S kakvo chuvstvo si go spomnqsh predishniq?

Erica
06-20-2008, 14:16
аматориум повярвай ми не е по-добър в нищо.!
... нито искам стария глупак , нито ме интересува , дори го мразя !

Ако това което твърдиш за бившия си е истина - няма никаква логика той да ти е в главата и то точно в такива интимни моменти...Явно не си го забравила и това е причината да ти е в главата...По-добре седни и се замисли,какво всъщност е бил бившият ти за теб,какво е настоящия ти за теб...Но просто според мен ти не си наясно със себе си...И пак ти казвам с риск да си помислиш отново,че говоря празни приказки...,но едва ли някой може да ти помогне в тази ситуация - разковничето за проблема ти е в главата ти...- просто трябва да се изясниш сама със себе си!!!И да направиш всичко възможно да оставиш всеки един спомен и всичко свързано с бившият ти в миналото,просто трябва да се отърсиш от него,в истинския смисъл на думата!!!Успех

jony
06-20-2008, 14:20
Проблема е, че ти сама си го внушаваш. Като правиш любов с приятеля просто се отдай на удоволствието и т'ва е.
Колкото повече говориш и мислиш за оня, толкова повече ще говориш и мислиш... схващаш ли идеята? 8)

bunit0
06-20-2008, 14:35
be ne misli za nego 6to ti sama mislq6 za nego
sig 6to ti e bilo po odbre s nego
kat ne mili6 za nego nqma da ti e gadno :shock: :? :?

sparco_sl
06-20-2008, 15:12
одари една патека , изпраскаите са и си нов човек :oops: \:D/ :smt112 :smt110 :smt118

Yallama
06-20-2008, 15:22
питай го той дали сънува бившата :D :D може пък да имате още общи неща :D :D

SpOrTs_GiRl
06-20-2008, 15:27
Възможно е да си самовнушаваш, че си го забравила. Да си повтаряш, че е грешка, само защото не можеш да понесеш това, че още имаш чувства към него. Даже е доста вероятно. Колкото и да го отричаш - най-добре е да признаеш чувстата си пред СЕБЕ СИ.
И не ме нападай излишно - и аз съм била така, знам какво е.

FeelMyPain
06-20-2008, 15:35
:---)

Xtuning
06-20-2008, 15:40
Психотерапевт ....

SpOrTs_GiRl
06-20-2008, 15:43
Психотерапевт ....
Недей беее тряа да отиде на гинеколог!! .. :D

Yallama
06-20-2008, 15:51
Психотерапевт ....
Недей беее тряа да отиде на гинеколог!! .. :D..и след това на психо.. :D :D

TotallySexy
06-20-2008, 19:34
Със супер-риска да повторя... От къде на къде питаш нас как се чувстваш!?

sw33t_g1rl
06-21-2008, 08:01
спортс гърл...няма да те нападам.Аз съм мислила върху това....не ми е било по - добре с него...искам да съм със сегашния си приятел и не искам друг.Не мисля, че си внушавам, че съм го забравила, защото година и 4 месеца някъде не мислех за него, всмисъл сещала съм се, но не по този начин...!Аз не го искам и съм сигурна в това!Обичам и си искам моето момче, но просто нз какво ми става...все повече се убеждавам, че е на внушителна основа....признала съм си чувствата пред себе си разбира се...и пак ще кажа, че обичам сегашния си приятел. :(

Barbolinna
06-22-2008, 21:21
Знаеш ли.. и на мен ми се е случвало нещо подобно,не точно същото,но достатачно близко,че за да те разбера ! :(
Според мен ти трябва да останеш за малко сама със себе си и да си помислиш добре,дали има причина постоянно да мислиш за бившия си приятел. Ако наистина няма такава,просто се опитай да си го извадиш от главата и се наслаждавай на моментите с сегашния ти приятел...! :smt008

dirtyyy
06-23-2008, 11:35
пий една с две ледчета.. после се изпраскайте и тва е...
:D Дааа 8-)

ubuntu
06-23-2008, 11:39
Рязко в ъгъла с бръснарско ножче в ръка ..... :D

sindity
06-23-2008, 14:16
:shock: тц.. ти не знаеш кфо искаш :?

no_baby
06-23-2008, 16:19
[quote=Erica]Samo mi e interesno...ti kato si preprochetesh posta razbirash li si neshto...,mnogo obyrkano i protivorechivo si go napisala.Znachi hem pyrviqt ti e greshka,hem obichash noviq....i neznaino kak izvednyj kato si s tozi,koito mnogo obichash...si predstavqsh kak si s

SK0RP10N
06-23-2008, 18:22
Кажи де си да те мина.
Ако и при мен мислиш за бившия си, купувай си ЖП билет за Карлуково и отиди в оная сграда до гарата

InSoMn1aC
06-23-2008, 19:41
питай го той дали сънува бившата :D :D може пък да имате още общи неща :D :D

Ти изобщо нещо смислено казал ли си до ся ?


... и ще се радвам на компетентни отговори, а не лигавщини...

Виж к'во ти казва момичето ти пак продължаваш с глупостите...

А по темата - просто се опитай да не мислиш за него и това е... Като мразиш и не искаш нещо, го забравяш. Както аз направих с мойта бивша.

Virtuallll
06-23-2008, 19:45
Май си слънчасала :o

RyAn
07-02-2008, 09:53
typo

t1n4e7o
07-02-2008, 10:11
Абе според мен ти си толкова омотана, че и аз незнам какво да кажа.. Савземи се малко,.. хем го мразела, хем го искала.. Еми щом си обичаш приятеля стой си с него... и на мен ми се е случвало докато съм с моя да си представям Брат Пит ама... уви... :D :D :D :razz: :razz:

dj_big_m_Si
07-02-2008, 20:31
[quote=Erica]Samo mi e interesno...ti kato si preprochetesh posta razbirash li si neshto...,mnogo obyrkano i protivorechivo si go napisala.Znachi hem pyrviqt ti e greshka,hem obichash noviq....i neznaino kak izvednyj kato si s tozi,koito mnogo obichash...si predstavqsh kak si s

rLOlz
07-03-2008, 08:18
cool-game.n et/file.php?f=942