PDA

View Full Version : Големия филм започва...



babity
06-20-2008, 13:12
Такаа... "Мистър Биг" вече е история. Край, свърши, точка, приключи, финито! Разделихме се с нагласата, че и двамата се обичаме , но разстоянието е пречката помежду ни и няма как да се получи просто, но дали е така? Между приятелите си съм позната като вечната паника, обсебва ме панически страх дори и за глупости, а сега, драги ми съфорумци, съм изправена пред най - големият си страх, а с други думи това, че едва ли не ще си изгния сама и пак никой няма да ме иска. Единственото, което ми остана е... скайпа. В смисъл... да, добре, ще ми се смеете, но... уатевър! Просто... засега успешно се въздържам да контактувам за него. Докато съм на училище не ми е проблемно, но в автобуса към вкъщи, вкъщи, докато уча... лудница. Понякога се заглеждам във профила му, случва се. И... нали... като всеки и той си пише разни неща. Просто... аз съм филмарка. Пише някакви неща и аз незнам за какво става дума, просто... глупаво е, че мисля за такива неща. Просто ме преследва мисълта, че не е просто шибаното разстояние, ами ако се е уредил без да ми каже? Ами ако съм била "утешението" ако го отхвърлят? Тогава... какво? Кога ще спра да се филмирам, за Бога?

pasii_sladuranata
06-20-2008, 13:16
който и какъвто и да е този не ти влияе добре по добре се откажи!! :-o

MostHated
06-20-2008, 13:20
100% е забил някоя... а ти като си умна си го чакай :) на него ще му е добре с 2 ;) а и ти ко си се паникьосала? да не си райбер в лице че не можеш да си намериш друг?

Erica
06-20-2008, 13:22
Просто ме преследва мисълта, че не е просто шибаното разстояние, ами ако се е уредил без да ми каже? Ами ако съм била "утешението" ако го отхвърлят? Тогава... какво? Кога ще спра да се филмирам, за Бога?

Kogato mahnesh tezi tymni ochila,koito si slojila...Kogato spresh da gledash tolkova pesimistichno na jivota...Kogato spresh da tyrsish pod vola tele...Kogato spresh da se zamislqsh kakyv e vsyshtnost zamisyla i poteksta na vsqko edno neshto...,koeto na teb ti se struva stranno i nerealno...Kogato preodoleesh vytreshniq strah...
Pogledni na jivota malko po-vedro...malko po-optimistichno...i shte vidish che vsyshtnost...jivotyt ne e tolkova gaden i kovaren...i che ima za kakvo da se jivee...i ima mnogo krasivi momenti,koito i teb te ochakvat v bydeshte....!
Uspeh!

babity
06-20-2008, 13:23
Другият е работа за едно телефонно обаждане, ама аз си обичам стария уж и сега се чувстам объркана и психясала. :lol:

MostHated
06-20-2008, 13:26
Другият е работа за едно телефонно обаждане, ама аз си обичам стария уж и сега се чувстам объркана и психясала. :lol:

уфф за ко ви е да се влюбвате, след като си знаете че накрая винаги боли? то и аз съм така де ама... :oops: деееазнам. Не си мисли че като е далеко и си чатите ще я кара на сухо. Това е категорично

KariZma
06-20-2008, 13:56
Другият е работа за едно телефонно обаждане, ама аз си обичам стария уж и сега се чувстам объркана и психясала. :lol:
за да ти е по - лесно да Го забравиш и да не се филмираш така - звънни на другия и действай! :wink:

comics
06-20-2008, 14:21
Такаа... "Мистър Биг" вече е история. Край, свърши, точка, приключи, финито! Разделихме се с нагласата, че и двамата се обичаме , но разстоянието е пречката помежду ни и няма как да се получи просто, но дали е така? Между приятелите си съм позната като вечната паника, обсебва ме панически страх дори и за глупости, а сега, драги ми съфорумци, съм изправена пред най - големият си страх, а с други думи това, че едва ли не ще си изгния сама и пак никой няма да ме иска. Единственото, което ми остана е... скайпа. В смисъл... да, добре, ще ми се смеете, но... уатевър! Просто... засега успешно се въздържам да контактувам за него. Докато съм на училище не ми е проблемно, но в автобуса към вкъщи, вкъщи, докато уча... лудница. Понякога се заглеждам във профила му, случва се. И... нали... като всеки и той си пише разни неща. Просто... аз съм филмарка. Пише някакви неща и аз незнам за какво става дума, просто... глупаво е, че мисля за такива неща. Просто ме преследва мисълта, че не е просто шибаното разстояние, ами ако се е уредил без да ми каже? Ами ако съм била "утешението" ако го отхвърлят? Тогава... какво? Кога ще спра да се филмирам, за Бога?
има една опция в скайп "премахни от смисъка с абонати"

sasha_90
06-20-2008, 15:08
Чувстваш се така защото още го обичаш.Ще видиш,че когато спреш няма да си толкова депресирана.И не си втълпявай,че никой повече няма да те хареса,защото не е вярно-"за всеки влак си има пътници".

charlotte
06-21-2008, 06:22
И колко е разтояните,заради което сте се разделили??

MonSitY
06-21-2008, 16:20
филмирай се колкото искаш ама най добре го блокни или пък ти е любопитно да гледаш какво става с него най вероятно е това но докато не го блокнеш няма да спреш да се филмираш
:D

babity
06-21-2008, 19:11
Днес официално излязох от този филм! Докато до преди обяд смятах, че все още има някаква възможност, след 5-минутен разговор последната ми надежда умря, а с нея и филмацията. :grin: :grin: :grin:

Поуката: когато късате казвайте истината! Така ше спестите големият филм!