PDA

View Full Version : a kajete mi i na men "normalno li e?"



Clara_
06-20-2008, 15:16
zdraveite..se gledam nqkfi temi "normalno li e?" ili nqkfi takiva...zatova reshih i az da pusna neshto takova....imam priqtel ot 7 meseca, ne sme spali i toi uj tvardi 4e me obi4a..no...kato tolkova me obi4a, az ne 4uvstvam nishto, vijdame se v kraq na sedmicata vinagi petyk i sybota/shtot do sq be6e na daskalo/,zvani mi 2-3 pyti no prez ostanaloto vreme se edno ni6to..prosto ne mi pokazva inateres i ne 4uvstva ni6to..kat mu kaja nali, toi edna sedmica uj se promenq i posle pak po sy6tata svirka prodyljava?a ne moga da go ostavq, nqkolko pyti sam mu kazvala si4ko m/u nas priklu4va ne iskam da mi zvani6 i t.n. toi zapo4va ne iskam da te zagubq, imam o6te 4uvstfa kam teb, sega idva lqto she se vijdame po 4esto i t.n. po princip toi e mn takyv ne govori,se az poemam iniciativata i ve4e zapo4va da mi omryzva taka..toi e po malak ot men,malko sramejliv i ne e hodil s dr momi4e predi men?ta kajete mi normalno li e?da kazva 4e me obi4a i 4e iska da e s men, pak po nikakav na4in da ne 4uvstvam tova?ili vb6te za kfo e s men spored vas, kat izklu4vate sex za6toto toi znae 4e nqma da stane..vazmojno li e da e ot tova 4e e po malyk ili?kakvo da napravq v slu4aq az?aide koito nqma rabota i ako moje da kaje ne6to plsss!!!

P.S. Sorka 4e ne e na kirilica, ama flex type mi e razvalen i ne moa da pi6a na bg :(

vamp
06-20-2008, 15:21
Не разбрах той гадже ли ти е,братче или малка плюшена играчка.
И що да не правите секс?Какво ще стане като правите?Ще умрете ли?
Момчето ще е късметлия ако го зарежеш.
Да,може да те обича и то с тая чиста невинна любов,която я дават по филмите :D Едва ли не платонична любов.
Освен това,не е виновен,че е смотаничък леко и няма опит,вие на колко сте бе хора?

GregoryHouse
06-20-2008, 15:32
В случая си предубедена от възрастта му. Аз имам познати в които момчето е по малко но за сметка на това е мн по-отговорен и "по-напред с матр'яла". Това че не го чувстваш проблема може би е в теб...може би той не ти не го обичаш...запитай с това...

comics
06-20-2008, 15:36
Не разбрах той гадже ли ти е,братче или малка плюшена играчка.
И що да не правите секс?Какво ще стане като правите?Ще умрете ли?
Момчето ще е късметлия ако го зарежеш.
Да,може да те обича и то с тая чиста невинна любов,която я дават по филмите :D Едва ли не платонична любов.
Освен това,не е виновен,че е смотаничък леко и няма опит,вие на колко сте бе хора?
определено ще е късметлия ;)

angelcheeee_93
06-20-2008, 15:57
normalno e.ti neznae6 kakvo to4no 4uvstva toi kam teb,no i teb ne te razbiram,ne go obi4a6 a si s nego.men tova ne mi haresva :? :? :?

fc
06-20-2008, 19:05
az ti otgovarqm
nenormalno