PDA

View Full Version : За "толерантните"



Canis_Dirus
06-20-2008, 15:40
Голям мазен "мъжки полов орган" за вас! Позьори и лицемери! Псевдо морално извисени плъхове, страхуващи се да изкажат на глас, какво мислят. Обезличени от от медията, настояващи за собствено мнение, критикувайки мнозинството, без да усещат, че са част от него.

Абсолютно отказващи да приемат друга версия, освен тази, която мнозинството е прияло за вярна. Която им се набива в празните глави.
Това толерантност ли е? "Мъжки полов орган" за вас, роботчета на висшата суета.

В ПРИРОДАТА ТОЛЕРАНТНОСТ НЯМА!

Майната им на всичките култивирани маниери, обноски, пози. Култивирате ума си, мънички колелца в системата.

Трябва да наричам миризливия циганин "Ром", понеже той е пожелал така? Майната му на шибания циганин. Гнусен мангал!
А аз искам, да ме наричате "О, велики господарю".

Майната й и на цензурата. Цензурата и заключването на теми са пълна противоположност на пропагандираната толерантност!

http://youtube.com/watch?v=5Za2k5wA3sk

Lunatic-
06-20-2008, 15:48
браво ;-)

MostHated
06-20-2008, 15:57
типичен комплескар! :razz:

Canis_Dirus
06-20-2008, 16:00
типичен комплескар! :razz:
Aaa комплексар. Най-обидната дума в интернет. Ако имаш мера, да се разберем, да се видим очи в очи, да видиш, какъв комплекс съм ти подготвил за отходното отверстие.

Lunatic-
06-20-2008, 16:01
бой, бой, бой

_donna_
06-20-2008, 16:01
И да мразиш,и да се вбесяваш няма смисъл.
Може да ти е безумно тъпо,кухо и всичко да ти изглежда адски дребнаво,но единственото,което можеш да направиш е да живееш според своите възприятия.Защото другите няма да променят техните.

А тва някакъв филм ли е?
Едуард Нортън?Освен ако е надебелял.. :D

А да и Dire Straits много помагат за спокойствието и непукизма.
Down to the waterline ..

HopeLesss
06-20-2008, 16:04
Внимавай да не се задавиш със собствената си злоба ;)

ScionOfStorm
06-20-2008, 16:08
хейт вълна ^^


Шиана цензура, загрозява всичко. Звучи супер нескопосано ;р

w0sh
06-20-2008, 16:13
бтв и аз не обичам псевдотолерантните. така и не разбрах какъв е проблемът като си изказвам негодуванието към гейовете, циганите турците и грозните хора.

Canis_Dirus
06-20-2008, 16:14
Внимавай да не се задавиш със собствената си злоба ;)
За теб, не се и съмнявах, че ще се обадиш.
Сещам се, как Боби Турбото нареждаше едно копие на Азис:
"изрусен, изсребрен, циганин, дебел, педераст, чалга певец"
Ще си спестя, как ще звучи за теб, но те признавам де. Рядко може да се срещне същество, което да е толкова обзето от манията, да е добричко, миличко, харесвано от всички. застъпващо се за един прекрасен свят, вярваща в доброто начало у хората и тн.

мамка му. на едно място в "Усещане за жена" Пачино с мног готин тон казваше "ПОРАСТНИ".

Ааа и колкото и да бягаш от селото, селото не може да избяга от теб.

_donna_
06-20-2008, 16:20
така и не разбрах какъв е проблемът като си изказвам негодуванието към гейовете, циганите турците и грозните хора.
То не дразни толкова толерантността колкото реакцията срещу всяко мнение,което не е безумно лигавене и мазнене.

Ама кво ти пука.
Така има повече за нас-шашкаме дечицата и си правим смях.

Днес гледах отново Защо тъгува Гилбърт Грейп и ниииищо не може да помрачи радостта ми.

ХАхаха..

HopeLesss
06-20-2008, 16:31
Внимавай да не се задавиш със собствената си злоба ;)
За теб, не се и съмнявах, че ще се обадиш.
Сещам се, как Боби Турбото нареждаше едно копие на Азис:
"изрусен, изсребрен, циганин, дебел, педераст, чалга певец"
Ще си спестя, как ще звучи за теб, но те признавам де. Рядко може да се срещне същество, което да е толкова обзето от манията, да е добричко, миличко, харесвано от всички. застъпващо се за един прекрасен свят, вярваща в доброто начало у хората и тн.

мамка му. на едно място в "Усещане за жена" Пачино с мног готин тон казваше "ПОРАСТНИ".

Ааа и колкото и да бягаш от селото, селото не може да избяга от теб.

Хахах, това пък не го очаквах. Последното, което искам, е да бъда харесвана от група хомофоби, които не могат да погледнат по-далеч от носа си. И на мен не са ми любимци гейовете, но не ми пречат да си живея живота. На теб какво ти пречат? Аз съм достатъчно голяма, за да мога да преценя, че всеки човек има право да избере как да живее живота си. Всеки има право да бъде свободен, щастлив, удовлетворен и ти си последният човек, който може да се възпротиви ;)

Canis_Dirus
06-20-2008, 16:42
Хахах, това пък не го очаквах. Последното, което искам, е да бъда харесвана от група хомофоби, които не могат да погледнат по-далеч от носа си. И на мен не са ми любимци гейовете, но не ми пречат да си живея живота. На теб какво ти пречат? Аз съм достатъчно голяма, за да мога да преценя, че всеки човек има право да избере как да живее живота си. Всеки има право да бъде свободен, щастлив, удовлетворен и ти си последният човек, който може да се възпротиви ;)

Естествено, че не си го очаквала. Все пак в твоите очи оставяш крайно положително впечатление у хората. Е да те светна - не е така. Всеки с повече от три функциониращи мозъчни клетки може да потвърди.
А ако не искаше да бъдеш харесвана от група хомофоби, щеше да очакваш и подобна реакция.

Какво ми пречат гейовете? Дразнят ме с държанието си, дишат ми въздуха и тн.

и да Аз имам право да съм щастлив. И педерасите, мангалите и тн. утайка нямат място в един свят, в който заслужилите хора да бъдат щастливи. Разбирай - моето щастие минава през тяхното потъпкване. Има конфликт на интереси. И аз не съм склонен на толерантности и компромиси.

HopeLesss
06-20-2008, 16:45
Всеки има право да бъде недоволен от нещата, които не са му по вкуса, а особено, ако са група гейове които парадират с извратеноста си.

Защо е необходимо тези хора да излизат на парад (думата парад е интересна, май корена с думата парадирам е един и същ, а?), за повече права ли?
А този парад не е ли дискриминация спрямо хетеросексуалните?

Да, така е, всеки има право да бъде недоволен от нещата, които не са му по вкуса, но мисля, че има доста по-цивилизован начин за изразяването на това недоволство.

А защо е необходимо да излизат на парад... Не знам, не съм лесбийка, но предполагам, че на всички обратни им е писнало да ги подритват, псуват, унижават, уволняват от работа, бият и т.н. Не мисля, че този парад е дискриминационен спрямо хетеросексуалните. Ти лично с какво се чувстваш дискриминиран? Или просто говориш, колкото да не мълчиш?

comics
06-20-2008, 16:48
типичен комплескар! :razz:
а ти си комерсиален, клиширан позьор. Като доказателство взимам снимката ти. FU MFSOB

bungle
06-20-2008, 16:55
Големите мъже.

аре скрийте се някъде.
Задръстеняци.

HopeLesss
06-20-2008, 16:56
Canis_Dirus, и какво, това че не ме харесвате трябва да ме накара да спра да пиша ли? Няма да стане ;)

Можеш да ги мразиш, колкото си искаш, можеш да псуваш, да се оплакваш и т.н., но тях ще ги има и нищо не можеш да направиш по въпроса. ;) Ти с какво си по-добър от тях? Само това, че харесваш жени, не те прави по-успял. Не мислех, че критериите за утайката на обществото, са сексуалната ориентация и етническата принадлежност. И къде по-точно ви се застъпват интересите? Ако наистина щастието ти зависи от тяхното потъпкване, мога само да те съжалявам :?

Canis_Dirus
06-20-2008, 16:56
Големите мъже.

аре скрийте се някъде.
Задръстеняци.

Под полата на мама сме се скрили.

Да припомням ли, кой псуваше като каруцар по повод новата версия на форума?

ScionOfStorm
06-20-2008, 17:00
тая дума лицемерие обаче я подхвърляте насам-натам като котета кълба прежда.

HopeLesss
06-20-2008, 17:01
exploitedteen, аз лично съм била свидетел на няколко побоя над гейове. Имаше един гей в моя квартал, който системно беше спукван от бой, само защото беше обратен. За мен това не е нормално.

Като се оплакваш, че няма парад на хетеросексуалните, хвани се и направи един.

bungle
06-20-2008, 17:01
Това, че натрапвате нон-стоп мнението си и се мислите за големите професори. И съдите останалите, все едно сте някакви богоизбрани.

И какво като съм псувала, бе, галош? Аре да ме баннат един път завинаги.

Canis_Dirus
06-20-2008, 17:05
Това, че натрапвате нон-стоп мнението си и се мислите за големите професори. И съдите останалите, все едно сте някакви богоизбрани.

И какво като съм псувала, бе, галош? Аре да ме баннат един път завинаги.
Просто си го изказваме. както и вие имате право да изразявате обич към педерасите, мангалите и тн. Или да обяснявате, как мразите шовинистичните прасета и патриархалните навици на българина.

От къде на къде, някой ще ме нарича "шовинист" и тесногръд и тн. Айде!

Каквото си псувала - псувала си. Отиде си безвъзвратно с новата версия.

Lunatic-
06-20-2008, 17:06
яко мазници
90% мазници във форума
да ми ядете оная работа висчки :)

OtherDimension
06-20-2008, 17:08
axaxax

Democrat
06-20-2008, 17:13
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/JAG/03-PS21-2~Tolerance-Posters.jpg

Lunatic-
06-20-2008, 17:15
Ми то какъв е смисъла от форума, ако не мога да си изкажа "ограниченото и компелскирано, задръстеняшко" мнение?
За да си викаме колко сме хубави по темите за снимки, да се лигавим и да си правим душевни чекии един на друг?
да, там са най жалките
една оФца пуска снимка
следвщата оФца: "ах колко си сладка"
и тя пуска
предишната и отвръща
и всичи сме доволни :D

Lunatic-
06-20-2008, 17:16
по добре да го завържем за някое дърво
да го бием с ремъци в главата
и накрая да се изпикаем всички задружно върху него

Lunatic-
06-20-2008, 17:19
значи завръзването отпада
ще играе ролята на писоар само

HopeLesss
06-20-2008, 17:21
exploitedteen, не знам колко гейове познаваш, но аз не съм срещала гей, който по някакъв начин да обижда хетеросексуалните. Вие сте тези, които ги мразите.

Canis_Dirus
06-20-2008, 17:22
Обичайте се бе! Обичайте педалите! обичайте мангалите!

Очаквам всички любвеобилни и толерантни потребители изказали се в тази тема, в седващата една година да правят секс с циганин. Да се поставят на мястото на педал / лесбиика, понеже това е основата на толерантността - влизане в положение на другия.

Democrat
06-20-2008, 17:22
Мисля, да отида и да подкрепя ГЕЙ митинга, въпреки, че не одобрявам тяхната сексуалност!

bungle
06-20-2008, 17:23
Aре не се прави на луд.
Едно е да изкажеш мнението си 1-2-5 пъти, друго е да обясняваш на някакви хора, че са селяни и т.н.

Никой не ти говори за душевни чекии, това е за малоумните.

Lunatic-
06-20-2008, 17:26
Мисля, да отида и да подкрепя ГЕЙ митинга, въпреки, че не одобрявам тяхната сексуалност!
отиди
дано те подкрепят отзад
мамицата ти :-x

Canis_Dirus
06-20-2008, 17:34
Aре не се прави на луд.
Едно е да изкажеш мнението си 1-2-5 пъти, друго е да обясняваш на някакви хора, че са селяни и т.н.

Никой не ти говори за душевни чекии, това е за малоумните.
Are пък "толерантните" да не наричат хората "тесногръди" и тн. От кога селянин е обидно? То просто обозначава принадлежността към населено място от определен тип. Все едно да кажеш, че турчин, циганин, варненец и тн. са обидни. Който се обижда - проблема си е лично негов!

mrysnika
06-20-2008, 17:37
Canis_Dirus ти не си ли оня SWASTICA ya ? Ай беги,че миришеш..и аз не проявявам толерантност към такива плужеци като тебе. Като много си имаш личното мнение и като ненавиждаш цигани,гейове и т.н,що не се наемеш да ги убиеш? И аз не ги харесвам,ама не ми пука за тях. Мислиш ли,че на някого му пука за шибаните ти чувства и това какво мислиш ти по даден въпрос? Кого го грее ти какво мислиш в крайна сметка? Свий се някъде. Циганите,гейовете и т..н. (различните общества) няма да изчезнат,но и ти няма да изчезнеш,нали. :lol: А на мен ти ми пречиш също толкова,колкото един циганин или гей. Просто мисля,че си боклук. И аз не понасям тия травестити и другите им подобни,ама да се спасяват. Намирисва ми на огромна доза простотия и ограниченост при тебе. Като не ги понасяш,направи нещо е? Кво си се разпсувал по форумите? Променяш ли така нещо? Смешно леке такова... :o

Canis_Dirus
06-20-2008, 17:41
:o
кога и къде?

А иначе и ти си от хората, които с една камара думи нищо не казват.

Freeminded
06-20-2008, 17:45
А за тези, на които им е безразлично ?

Canis_Dirus
06-20-2008, 17:46
Радвам се, че предците ми не са били толерантни към османското присъствие!

XceSS
06-20-2008, 17:48
Ми да бе "НЕ" на толерантността ! Мразя такива хора като тебе дето мразят всичко и всички.Ебете се в гъза хейтъри смешни ! Спирам да съм толерантен към вас. :smt097 :smt097

NH3
06-20-2008, 17:52
тия дето "толерират" циганите , резняците , гейовете и всякаква такава измет, що не одите да живеете с мангалите по гетата или да се движите в гей среда а ? като сте толкоз отворени и като и те "били хора"


да ви ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКИ ТОЛЕРАНТНИ ЛАЙНЕТА !

Ivalinka
06-20-2008, 17:58
аз вече се научих,че колкото повече се опитваш да убеждаваш някой инат,толкова по-убеден е той в собствената си теория...неприятно,но факт.всеки има свое мнение за нещата,всеки гледа живота от различен ъгъл и е глупаво да се толерира уеднаквяване на възгледите,защото това само ще доведе до нови и нови спорове....мисля,че няма нужда да парадираме със знание,да се подиграваме на другите,че са слепи и с промити мозъци..вярно,понякога е така.просто е неизбежно,но не винаги човекът в първо лице е прав..няма абсолютно вярна теория или твърдение...всичко варира в зависимост от хората :)

Swinkenhoffer
06-20-2008, 17:59
А тези, които се грижат толкова да няма педали и манговци, кво са направили по въпроса?!

NH3
06-20-2008, 18:02
нищо защото света е "толерантен" ако я нямаше тази прототия може да се направят много неща по въпросите , но сега ако посегнеш на мангал е дискриминация , расизъм , престъпление , ама обратното си е нещо нормално мангалите никой не ги пипа с пръст именно заради "толерантността" , която цари и която затрива всичко !!!

Freeminded
06-20-2008, 18:06
тия дето "толерират" циганите , резняците , гейовете и всякаква такава измет, що не одите да живеете с мангалите по гетата или да се движите в гей среда а ? като сте толкоз отворени и като и те "били хора"


да ви ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКИ ТОЛЕРАНТНИ ЛАЙНЕТА !


Толерантността и търпението са 2 различни неща. Второто е качество в смисъла на това да имаш воля, а 1вото е въпрос на чиста дипломация. Демек равни права и свободи за всеки, все 1 собствената свобода да свършва там, където започва чуждата. А ако някой посегне на твоята свобода, то той трябва да бъде наказан съгласно законите, които държавата е определила. И дай една причина защо всички да не се опитаме да бъдем толерантни в такъв смисъл. Няма ли света да стане по-спокоен?

Всичко останало като форма на наказание спрямо дадена група от индивиди, като например дискриминацията не върши работа, само подтиква към злоба и насилие. А ако обичате насилието просто защото искате да сте "корави" или за вас това е форма на забавление или вид изява пред връсниците е друг въпрос.

BlackWings
06-20-2008, 18:10
Абе и аз не харесвам гейове и цигани - не са ми лицеприятни , нито искам да имам общо с тях.
Ама стига да не ми се бъркат и да ми пречат на живота - все ми е тая , да праят каквото искат. Нито съм най-толерантната на света , нито съм тръгнала да пиша псевдо агитиращи речи пълни със цветущи коментари и злоба по форумите, защото най малкото знам , че нищо няма да променя.

hahavteen
06-20-2008, 18:22
а специално аз не съм против гейовете, а против парадирането им с тяхната сексуалност.

Точно това исках да напиша и аз. Гадното е не че са такива каквито са ами че парадират с това. Аз не съм си окачила на врата табелка "Спя с мъже", не ходя по паради, не казвам на всеки срещнат че съм хетеросексуална както и никой друг който е хетеро не би направил подобно нещо. След като претендират че са нормални тогава защо имат нужда от тези неща? Ако просто си живееха както всички други едва ли някой щеше да им обръща такова внимание и да ги дискриминира чак толкова. Пастрока ми има един приятел гей който беше дошъл в нас с гаджето си веднъж и аз изобщо не разбрах че са обратни.Чак после майка ми ми каза. Ми бяха си облечени нормално, не се държаха лигаво... Защо някой да ги закача? Всеки си прави каквото си иска в леглото. Ако всички се държаха така едва ли щеше да има проблем.

kindergarden
06-20-2008, 18:32
Добре де като не са ви приятни циганите и гейовете не им обръщайте внимание,не общувайте с такива хора и си гледайте вашите работи.Всички сме хора и имаме право на избор как да изживеем краткия си живот.Защо трябва с излишна злоба да правим съществуването си по-сложно?Почти всички нападат с псувни и обиди,и заплахи за бой...това е нещо напълно безсмислено и тъпо :? Живейте си живота,когато някой лично ви накърни достойнството или ви попречи с нещо на живота,тогава започвайте да се разправяте.Това,че някой е гей или циганин,нищо не означава,не показва ценностите или същността му :)

_donna_
06-20-2008, 18:34
Хаха,вие и тука на гей парад го обърнахте..

SiegHeil
06-20-2008, 18:36
Всеки път като някой чийто мозък не е промит посмее да каже нещо се почва 'Омразата не е решение' 'Make love, not war' 'бла-бла-бла'...никой не му харесва да мрази...но няма как победиш едно стадо евреи за които всеки не-евреин е goyim(животно) и чиято свещенна книга Тората е призната за най расистката книга в света...или циганите за които всеки не-циганин е слуга...образовайте се малко за чуждите култури и тогва говорете кой кого мрази...когато някой ни удари няма да стоим и да чакаме да ни ударят и от другата страна..а ще им го върнем 10то кратно..единствния изход е да станем активни и да променим нещо, а не да си чешаме езиците по цел ден..14/88 !

kindergarden
06-20-2008, 18:37
Добре де като не са ви приятни циганите и гейовете не им обръщайте внимание,не общувайте с такива хора и си гледайте вашите работи.Всички сме хора и имаме право на избор как да изживеем краткия си живот.Защо трябва с излишна злоба да правим съществуването си по-сложно?Почти всички нападат с псувни и обиди,и заплахи за бой...това е нещо напълно безсмислено и тъпо :? Живейте си живота,когато някой лично ви накърни достойнството или ви попречи с нещо на живота,тогава започвайте да се разправяте.Това,че някой е гей или циганин,нищо не означава,не показва ценностите или същността му :)

Защото си правят парад...
аз не искам да им обръщам внмание, ако всички си седят спокойно, но те решават да правят парад, т.е. натикват своята същност в лицето ми, което вече е неприемливо. ;)А дали щяха да го правят ако не срещаха този негативизъм?Дали ако не им обръщаме внимание те ще спрат да се борят за някакви права?

kindergarden
06-20-2008, 18:40
Всеки път като някой чийто мозък не е промит посмее да каже нещо се почва 'Омразата не е решение' 'Make love, not war' 'бла-бла-бла'...никой не му харесва да мрази...но няма как победиш едно стадо евреи за които всеки не-евреин е goyim(животно) и чиято свещенна книга Тората е призната за най расистката книга в света...или циганите за които всеки не-циганин е слуга...образовайте се малко за чуждите култури и тогва говорете кой кого мрази...когато някой ни удари няма да стоим и да чакаме да ни ударят и от другата страна..а ще им го върнем 10то кратно..единствния изход е да станем активни и да променим нещо, а не да си чешаме езиците по цел ден..14/88 !Естествено,че ако някой ти направи нещо,ще се защитиш.Но не се ли замисляте,че се мразим,защото мислим,че другите ни мразят.Вие как се държите с тях...естествено,че ще ви отвърнат със същото

kindergarden
06-20-2008, 18:45
За какви права да се борят точно?

Я прочети темата малко повече...

Искам да ти представя една хипотетична ситуация:

Ти си мениджър в малка фирма, която има няколко служители, които са горе-долу с равни способности, но са съответно: жена, циганин, гей, мъж в предпенсионна възраст и нормален, бял мъж на малко под 30 години.
Трябва да бъде съкратен един от тях, обикновено знаеш ли кой бива уволнен и защо? :)Ми аз никъде не съм казала,че одобрявам това...според мен трябва всички да бъдем третирани като равни...все пак сме хора

_donna_
06-20-2008, 18:46
Хуу,бе,аре протестирайте си на воля в ИНТЕРНЕТ ама к'во толкова ви кефи да повтаряте едно и също.Ок,гейовете и мангалите не са ви по душа.Тва си го изяснихме.Що трябва да се казва пак и пак и пак и пак и ПАК и да се обяснява на всяко малоумно 12-годишно дето се изцепи не където трябва?!? И аз съм против тия гейщини ..дай сега да се навиваме до безкрай..мисля,че вече ви е време да хващате лопатите.

ScionOfStorm
06-20-2008, 18:47
е, ама зат'ва пък гейовете ги бият по парадите 8-) 8-)

парадът е шитня, факт, но пък хората си имат право да са каквито си щат. Две крайни реакции обаче са двойна шитня (парад + млатене по време на парада).

Изводът е, че хората съкват, нека станем тру блек метъл мизантропи.
:grin:

kindergarden
06-20-2008, 19:03
За какви права да се борят точно?

Я прочети темата малко повече...

Искам да ти представя една хипотетична ситуация:

Ти си мениджър в малка фирма, която има няколко служители, които са горе-долу с равни способности, но са съответно: жена, циганин, гей, мъж в предпенсионна възраст и нормален, бял мъж на малко под 30 години.
Трябва да бъде съкратен един от тях, обикновено знаеш ли кой бива уволнен и защо? :)Ми аз никъде не съм казала,че одобрявам това...според мен трябва всички да бъдем третирани като равни...все пак сме хора

преди малко каза, че те се борят за някакви права, а реално имат не само равни с нас права, но и малко отгоре... ;)да борят се,попитах дали ако се държим с тях като с нормални хора няма да спрат да го правят...и мен ме дразни желанието им да са повече от нас...но вина имат и двете страни...не само едната :)

get_high
06-20-2008, 19:07
ебете се всичките,като не ви оттърва бягайте в гората :smt075 там с никой няма да ви се налага да се съобразявате

NH3
06-20-2008, 19:51
тия дето "толерират" циганите , резняците , гейовете и всякаква такава измет, що не одите да живеете с мангалите по гетата или да се движите в гей среда а ? като сте толкоз отворени и като и те "били хора"


да ви ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКИ ТОЛЕРАНТНИ ЛАЙНЕТА !

С такива мнения, само злепоставяш нашата позиция и даваш сила на "толерантността". Трябва и малко акъл да се вложи в тази работа...


ок че трябва акъл трябва ма като прочетох купищата "толерантни мнения" не се здържах .

hahavteen
06-20-2008, 19:52
попитах дали ако се държим с тях като с нормални хора няма да спрат да го правят...

Как да се държиш с някой като с нормален човек след като той непрекъснато ти повтаря и показва че Е различен и ПАРАДИРА с това?
В една част на моя град се движат разни съмнителни индивиди които изглеждат винаги изключително мръсни, носят разни странни дрехи, имат супер гадни и странни прически и са винаги с бира в ръка а ако някой се осмели да ги изгледа веднага налитат на бой. Човек като ги види се плаши, мисли че ще му направят нещо, гледа с неодобрение а те претендират че и те са хора и не искат да се държат с тях различно... Е как да стане след като те самите се опитват да се отличават с държанието си? Няма начин! Или се държеш както е прието или ставаш обект на подигравки и дискриминация... :-o

Sashakiss
06-20-2008, 20:29
"България е обетована земя на хейтърството"

NH3
06-20-2008, 20:30
^ поредния "толерантен " нещастник

Canis_Dirus
06-20-2008, 20:41
^ пънкари са нали? 8-)
Яко тениски на Експлойтед и надписи Анти-Фа. Пият Oettinger и просят. Утайка!

Но за масите са "пънкари". Кво да правиш?

Mementomori
06-20-2008, 20:57
И с каква цел авторът е пуснах тази тема?За да направи омразата си явна?Или да обиди,колкото се може повече хора?Определено успя,дано ликува!

Christ
06-20-2008, 20:57
Толерантност... хах

techCandy
06-20-2008, 21:13
Защото си правят парад...
аз не искам да им обръщам внмание, ако всички си седят спокойно, но те решават да правят парад, т.е. натикват своята същност в лицето ми, което вече е неприемливо. ;)
Добре де, аз имам един въпрос, кой си седи спокойно?
Като се кача в автобуса, ако съм без слушалки, често се налага да слушам чалгата/рапа или друга гадост пусната от телефона на някакви си пубери, които се кефят. Гледам скиновете на Ариана, пиейки бира и пр. Не е нужно да изброявам, нали? Те по този начин не натикват ли същността си в моето лице?

Christ
06-20-2008, 21:17
Защото си правят парад...
аз не искам да им обръщам внмание, ако всички си седят спокойно, но те решават да правят парад, т.е. натикват своята същност в лицето ми, което вече е неприемливо. ;)
Добре де, аз имам един въпрос, кой си седи спокойно?
Като се кача в автобуса, ако съм без слушалки, често се налага да слушам чалгата/рапа или друга гадост пусната от телефона на някакви си пубери, които се кефят. Гледам скиновете на Ариана, пиейки бира и пр. Не е нужно да изброявам, нали? Те по този начин не натикват ли същността си в моето лице?

Скиновете правят ли паради? Не. Просто си седят на Арианата и си пият бирата.

Ако скиновете се събират със знамена на НДК и след това направят едно шествие... Абе куките ще ги счупят от бой... (Да, куките са повече от скиновете и са по-добре въоражени. :D)

SiegHeil
06-20-2008, 21:18
Естествено,че ако някой ти направи нещо,ще се защитиш.Но не се ли замисляте,че се мразим,защото мислим,че другите ни мразят.Вие как се държите с тях...естествено,че ще ви отвърнат със същото
Не мразя никого заради цвета на кожата и никога не съм се държал лошо с някой ако не ми е доказал че е боклук, има цигани и евреи които не са били възпитавани в тяхната култура и са точни пичове...а за това че те ни мразят има тонове доказателства..при това стотици години преди нацистка Германия..

SiegHeil
06-20-2008, 21:23
Искам да ти представя една хипотетична ситуация:

Ти си мениджър в малка фирма, която има няколко служители, които са горе-долу с равни способности, но са съответно: жена, циганин, гей, мъж в предпенсионна възраст и нормален, бял мъж на малко под 30 години.
Трябва да бъде съкратен един от тях, обикновено знаеш ли кой бива уволнен и защо? :)
Трябва да бъде уволнен най ниско образования и можещия...можеш ли да познаеш кой е това...(препратка: от циганите точно 3% имат висше образование)..
А напоследък ако го направиш веднага ще ти се нахвърлят понеже нямаш право да уволниш смърдящия немит мангал понеже е 'расистко'...

get_high
06-20-2008, 22:55
това си е тъпизъм... никаква толерантност към другите...ама към вас трябва да има... зле сте, никаква толерантност и за вас !](*,)

techCandy
06-20-2008, 23:14
Защото си правят парад...
аз не искам да им обръщам внмание, ако всички си седят спокойно, но те решават да правят парад, т.е. натикват своята същност в лицето ми, което вече е неприемливо. ;)
Добре де, аз имам един въпрос, кой си седи спокойно?
Като се кача в автобуса, ако съм без слушалки, често се налага да слушам чалгата/рапа или друга гадост пусната от телефона на някакви си пубери, които се кефят. Гледам скиновете на Ариана, пиейки бира и пр. Не е нужно да изброявам, нали? Те по този начин не натикват ли същността си в моето лице?

еми аз пък казвам на пуберите да си заврат телефоните някъде, защото ме дразни... ;)

а на Ариана вече няма скинове... има езерце и щастливи хора :)

Знам ;) и добре че....
Дадох го за пример, знаеш за какво говоря/ пиша.... 8)

TheNewReligion
06-20-2008, 23:18
Да , добре ! :lol:

b0Nb0n
06-21-2008, 14:24
Ние се държим с тях като с нормални хора, но те не го искат това. Искат да се държим с тях като с различни и това им е винаги лайтмотива, че са различни.
emi vij sq te iskat da se darjim s tqh kakto s ,,obiknovenite'' hora pak v sy6toto vreme kazvat 4e sa razli4nii trqbva da se darjim s tqh rali4no 6tot sa rali4ni az nemgoa da razbera kvo iskat a dali te znaqt kvo iskat ili prosto iskat ne6to az priemam tva 4e sa pedali ebat s maje dobre se mi e taq ima pove4e jeni za men qko ko ma 6to trqbva da doide i da mi kaje v o4ite az sym gei men kvo ma barka badi si gei

OtherDimension
06-21-2008, 14:26
колко от вас, дупета, ще отиде да се удари по някоя тръба в главата на някой гей, колко от вас ще счупят краката на някой мангал?

измислени ентусиасти :o

Lunatic-
06-21-2008, 14:28
колко от вас, дупета, ще отиде да се удари по някоя тръба в главата на някой гей, колко от вас ще счупят краката на някой мангал?

измислени ентусиасти :o
аз

Canis_Dirus
06-21-2008, 14:31
колко от вас, дупета, ще отиде да се удари по някоя тръба в главата на някой гей, колко от вас ще счупят краката на някой мангал?

измислени ентусиасти :o
Ако обществото го приеме и го толерира - ще го направят стотици!

OtherDimension
06-21-2008, 14:36
ехее ... :-D

NH3
06-21-2008, 18:55
^ ти 100% няма да го направиш така ,че няма кво да коментираш

SiegHeil
06-21-2008, 18:58
колко от вас ще счупят краката на някой мангал?

измислени ентусиасти :o
Аз, аз :)
Имам си специално едно строително длето ако стане тежка ситуацията и се наложи...може да ти счупи и черепа..

Saymon90
06-21-2008, 19:05
Love is in the air :D

Canis_Dirus
06-21-2008, 19:33
Love is in the air :D
Случва се. Когато сфинктера е разхлабен :D

Saymon90
06-21-2008, 19:36
Love is in the air :D
Случва се. Когато сфинктера е разхлабен :D
lol

Canis_Dirus
06-21-2008, 19:45
Love is in the air :D
Случва се. Когато сфинктера е разхлабен :D
lol
Love is in the air again.

Кофти е така. Също като чесъна. миеш зъби, ама вонята идва дълбоко от гърлото! :)

Saymon90
06-21-2008, 19:52
Ти знаеш какво ще говоря, аз знам какво ще говориш... за това стига и Love is in the air.

Alcohooligan
06-21-2008, 20:08
колко от вас, дупета, ще отиде да се удари по някоя тръба в главата на някой гей, колко от вас ще счупят краката на някой мангал?

измислени ентусиасти :o

когато един започне дадено начинание ще го последват още много. естествено пробелема е да се намери този първия...

специално за циганите - пробемите с тях могат да се решат само с бой, много бой. ще дам пример за едно малко градче. на една улица, която води към циганския квартал има едно училище. там когато се стъмни се събират 17-18 годишни момчета със скутери и дебнат мангали. носят и бухалки. когато се появи някой циганин си слагат каските и му пръскат черната муцуна от бой. след няколко такива сеанса тази улица вече е изчистена и мангал не минава.

колкото до толерантността - човек, който е толерантен към цигани и педали е едно мизерно същество.