PDA

View Full Version : Tatoo



^__MiLkY__^
06-20-2008, 16:41
Не знам дали има такава тема, ако има, няма проблем да махнете тази.

Пиша защото мисля да си правя татуировка обаче искам да попитам един доста банален въпрос БОЛИ ЛИ? Аз мисля да си направя на прасеца на десния крак. Там болезнено ли е? Един приятел, който си е правил татуировка там, където и аз искам, каза че едвам не е припаднал от болка и аз малко се стреснах.

Освен това полагат ли се някакви грижи за татуировката след като се направи, през първите дни?? С какво да я мажа? Мога ли да я мокря? Ако се инфектира какво да правя?

Lunatic-
06-20-2008, 17:13
Не знам дали има такава тема, ако има, няма проблем да махнете тази.

Пиша защото мисля да си правя татуировка обаче искам да попитам един доста банален въпрос БОЛИ ЛИ? Аз мисля да си направя на прасеца на десния крак. Там болезнено ли е? Един приятел, който си е правил татуировка там, където и аз искам, каза че едвам не е припаднал от болка и аз малко се стреснах.

Освен това полагат ли се някакви грижи за татуировката след като се направи, през първите дни?? С какво да я мажа? Мога ли да я мокря? Ако се инфектира какво да правя?
ако се инфектира ти ампутират кракът и ти слагат протеза
на нея също може да си направиш татус
даже може и да се лакира отгоре
за да седи по ефектно :)

EJI4eTy
06-20-2008, 17:32
Освен това полагат ли се някакви грижи за татуировката след като се направи, през първите дни?? --- нее

С какво да я мажа?--- с 1 000 000 неща

Мога ли да я мокря?--- не и през първите няколко години

Ако се инфектира какво да правя?---отрежи си крака

^__MiLkY__^
06-20-2008, 17:47
Оф аз ви питам като човек, вие кво ми се правите на интересни?! Добре, схванах намека. Моля админите да изтрият тази тема и толкоз. Съжалявам, че съм ви отнела от времето да я четете и да пишете в нея! :x

fake
06-20-2008, 17:52
тъпа ли си? 5 теми под твойта има абсолютно същата тема, пусната 40 минути преди твоята

^__MiLkY__^
06-20-2008, 18:04
Ти май си тъпата/тъпия! Не виждаш ли че съм написала: "Не знам дали има такава тема, ако има, няма проблем да махнете тази. "

Видях дригети теми чак като пуснах моята и вече не мога да я изтрия! Само админа може, ако иска да я трие!

EJI4eTy
06-20-2008, 18:04
Оф аз ви питам като човек, вие кво ми се правите на интересни?! Добре, схванах намека. Моля админите да изтрият тази тема и толкоз. Съжалявам, че съм ви отнела от времето да я четете и да пишете в нея! :x

ами ти на колко си ... какви са тея безсмислени въпроси ... разбира се че боли

Felis_Dirus
06-20-2008, 22:17
Не знам дали има такава тема, ако има, няма проблем да махнете тази.

Пиша защото мисля да си правя татуировка обаче искам да попитам един доста банален въпрос БОЛИ ЛИ? Аз мисля да си направя на прасеца на десния крак. Там болезнено ли е? Един приятел, който си е правил татуировка там, където и аз искам, каза че едвам не е припаднал от болка и аз малко се стреснах.

Освен това полагат ли се някакви грижи за татуировката след като се направи, през първите дни?? С какво да я мажа? Мога ли да я мокря? Ако се инфектира какво да правя?


Болката е търпима, не се мре, нито се припада, това са путьовски истории.

Полагат се грижи, разбира се, но пичът, който ще те рисува, ще ти обясни всичко.
Накратко - маже се с вазелин, миеш я с вода и сапун много често (не боли, не щипе и съответно после пак мажеш с вазелин), не трябва да изсъхва, да хваща коричка и т.н. След като я намажеш, слагаш някакъв найлон отгоре най-малкото, за да не се цапаш.
Доколкото знам (от този, който ме татуира), не трябва първият един месец да я излагаш на слънце. Тоест никви басейни, морета, плажове..

Това е общо взето. :)

Felis_Dirus
06-20-2008, 22:17
Оф аз ви питам като човек, вие кво ми се правите на интересни?! Добре, схванах намека. Моля админите да изтрият тази тема и толкоз. Съжалявам, че съм ви отнела от времето да я четете и да пишете в нея! :x

ами ти на колко си ... какви са тея безсмислени въпроси ... разбира се че боли

Повече боли, когато ми дойде...

bulgarcheto
06-20-2008, 22:21
Да, боли, на прасеца адски много. Ако се инфектира ще чакаш някой друг месец за да ти зарастне напълно и ще си оправяш грозотията на крака ;)

rakiQ
06-21-2008, 06:22
абе на секъде си боли но зависи от човека и мен ме болеше но не ми беше чак до припадъци седях нормално даже си пеех и разни е такива работи .. докато някой доста се стягат

приятеля ми има на прасеца и аз като го видях как се изпоти напрао тръгна д ами бели очите (не искам да те плаша ) и аз се стреснах и кат го хванах,.... щях да го пребия
но издържа след тва ще трябва да се грижиш и то не 2-3 дни а повече от 2-3 дни..

bulgarcheto
06-21-2008, 07:02
~egoistiC, ти не знаеш за каква болка става дума. После говорих с приятел, понеже и той има там и казва...много си боли. От вътрешната страна е страшно. Изтръпва ти всичко и се качва към слабините.

rakiQ
06-21-2008, 07:11
~egoistiC, ти не знаеш за каква болка става дума. После говорих с приятел, понеже и той има там и казва...много си боли. От вътрешната страна е страшно. Изтръпва ти всичко и се качва към слабините.малее ... ми аз се стреснах и ..
иначе аз мн искам ей на тва място
http://prikachi.com/files/206007A.jpg

:D :D ( ще ми се ебе майката значи )

Shadow_Walker
06-21-2008, 07:13
вземете се научете, че се пише с две t-та ....

rakiQ
06-21-2008, 07:16
вземете се научете, че се пише с две t-та .... айде сега и претенций ! важното е че разбрахме за кфо става дума

Shadow_Walker
06-21-2008, 07:22
вземете се научете, че се пише с две t-та .... айде сега и претенций ! важното е че разбрахме за кфо става думабъди така мила да си гледаш работата.мен пък ме дразни като виждам разни, които се правят на големите разбирачи,а даже думата не я пишат като хората :?

rakiQ
06-21-2008, 07:35
вземете се научете, че се пише с две t-та .... айде сега и претенций ! важното е че разбрахме за кфо става думабъди така мила да си гледаш работата.мен пък ме дразни като виждам разни, които се правят на големите разбирачи,а даже думата не я пишат като хората :?
пф за голямата разбирачка ли се мислиш :D .. :D и кфо като в изпуснал едно Т важното е че го разбрахме

ето сега например четох в една тема от друг форим как една жена е женена за татУист и обясняваше че мъжа и е бил "татоист" и "татоира" мн добре пфф извиняяй ма мъжа ти е татуист и ти да.. пф..

Shadow_Walker
06-21-2008, 07:44
вземете се научете, че се пише с две t-та .... айде сега и претенций ! важното е че разбрахме за кфо става думабъди така мила да си гледаш работата.мен пък ме дразни като виждам разни, които се правят на големите разбирачи,а даже думата не я пишат като хората :?
пф за голямата разбирачка ли се мислиш :D .. :D и кфо като в изпуснал едно Т важното е че го разбрахме

ето сега например четох в една тема от друг форим как една жена е женена за татУист и обясняваше че мъжа и е бил "татоист" и "татоира" мн добре пфф извиняяй ма мъжа ти е татуист и ти да.. пф..не се мисля за разбираЧ
ми дай да вземем да пишем къл, каща и рака и т.н. щот си се разбира за какво става дума, нали...

rakiQ
06-21-2008, 07:58
вземете се научете, че се пише с две t-та .... айде сега и претенций ! важното е че разбрахме за кфо става думабъди така мила да си гледаш работата.мен пък ме дразни като виждам разни, които се правят на големите разбирачи,а даже думата не я пишат като хората :?
пф за голямата разбирачка ли се мислиш :D .. :D и кфо като в изпуснал едно Т важното е че го разбрахме

ето сега например четох в една тема от друг форим как една жена е женена за татУист и обясняваше че мъжа и е бил "татоист" и "татоира" мн добре пфф извиняяй ма мъжа ти е татуист и ти да.. пф..не се мисля за разбираЧ
ми дай да вземем да пишем къл, каща и рака и т.н. щот си се разбира за какво става дума, нали...
е да ама едно е да напишеш "къл" друго е да изпуснеш една буква може без да иска примерно.. както и да е нека да ен прецакваме темата :)

Presli
06-21-2008, 08:34
Че си наболва си наболва, ама чак да припаднеш от болка това вече е тъпо :)
Боли, но не е болка за умиране особено на крака :) :P