PDA

View Full Version : Най-противното и грубо нещо казано или извършено по време..



Yallama
06-20-2008, 17:18
... на половия акт ?
Дайте да видим сега колко груб може да бъде един сексуален партньор ?
...въобръжение ще има със сигурност :)

dirtyyy
06-20-2008, 17:20
Примерно да те напсува на китайскии 8-) 8-)

GregoryHouse
06-20-2008, 17:34
Да тръгне да се качва отгоре ти (смисъл да ти седне един вид)и да се изцвъка върху теб...

Yallama
06-20-2008, 17:41
Да тръгне да се качва отгоре ти (смисъл да ти седне един вид)и да се изцвъка върху теб...очаквах нещо по-брутално от теб, вземайки предвид изказването ти по темата "най-милото нещо бла бла..." :razz: :razz: :D :D :D

GregoryHouse
06-20-2008, 18:08
Ти кфо искаш да мине с танк през ташаците ти ли?

blackfate
06-20-2008, 18:12
ми в момента въображението ми роди следното:

Точно мацката свършва ... и той изтърсва - "искам да скъсаме" ....
определено ще е адски грубо и брутално

cS_LaMeRkA
06-20-2008, 18:18
Клецат си се... и по едно време.. свършват 2-та и след 1-2 мин 1 от партньорите се изпърдява като копеле и замирисва на лучец :lol: 8-)

babity
06-20-2008, 18:18
Аааа може и да е по - зле. Качва се за ездачката и той се изпищява: Аааааа, мани са с тоя дебел гъз, ма, сплеска ми хуя! :D :D :D

silence93
06-20-2008, 18:20
едно от гадните и крайно неподходящи неща, които могат да ти се случат е нещо като: на партньора ти му звъни телефона и след като очевидно са го питали "какво правиш?" той да отговори "амииии нищо, седя тука". да не останете с впечатление, че искам да кажа, че отговора трябва да е "правя секс" (и etc)

babity
06-20-2008, 18:22
едно от гадните и крайно неподходящи неща, които могат да ти се случат е нещо като: на партньора ти му звъни телефона и след като очевидно са го питали "какво правиш?" той да отговори "амииии нищо, седя тука". да не останете с впечатление, че искам да кажа, че отговора трябва да е "правя секс" (и etc)

Аз съм звъняла на най - добрия ми приятел докато клецаше най - добрата ми приятелка, защото спешно ми трябваше помощ (загубих се в собствения си град). Ако знаете колко ме псуваха на другия ден в даскало. :D :D :D :D

06-20-2008, 18:33
pravqt analen i neq q hvane razstroistfo :-D :lol: :grin: :grin: :grin:

silence93
06-20-2008, 18:40
babity, ти си била в трудна ситуация, ама си е странно :D

xaxa
06-20-2008, 18:47
mesto da ti metnat sperma na gardite ti ti mqtat laina po korema

jony
06-20-2008, 19:11
-Скъпи телефона ти звъни
-Не, скъпа няма такова нещо!
-Ама нещо вибрира
-Е, са...нема само ти да се кефиш, я!

Sigrina
06-20-2008, 19:13
Брутално е да правиш секс с някой и през това време да си мислиш за някой друг и да си представяш него, или патньора ти да го прави. Мен много би ме заболяло...

xaxa
06-20-2008, 19:13
Сестра пита брат си който излиза навън:
- Бате, къде отиваш?
- Отивам да свалям гаджета - отвръща братът.
- Ама за какво ти са гаджета като можеш да правиш секс и с мен?
Брат й се съгласил и я подхванал и когато свършили сестрата рекла:
- Боже, бате, та ти си по-добър и от баща ни!
- И мама така казва.

Abigoria
06-20-2008, 19:18
Сестра пита брат си който излиза навън:
- Бате, къде отиваш?
- Отивам да свалям гаджета - отвръща братът.
- Ама за какво ти са гаджета като можеш да правиш секс и с мен?
Брат й се съгласил и я подхванал и когато свършили сестрата рекла:
- Боже, бате, та ти си по-добър и от баща ни!
- И мама така казва. :razz:

sladkъ_mackъ
06-20-2008, 19:19
Ти кфо искаш да мине с танк през ташаците ти ли? ОМГ ти ме разбиваш :D :D :lol: 8-) хахахах.. :razz:

Mirelchetoo14
06-20-2008, 19:57
Сестра пита брат си който излиза навън:
- Бате, къде отиваш?
- Отивам да свалям гаджета - отвръща братът.
- Ама за какво ти са гаджета като можеш да правиш секс и с мен?
Брат й се съгласил и я подхванал и когато свършили сестрата рекла:
- Боже, бате, та ти си по-добър и от баща ни!
- И мама така казва. :razz:

НННЕЕЕЕ нееее ахахахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

babity
06-20-2008, 20:17
babity, ти си била в трудна ситуация, ама си е странно :D

пффф да бе, аз даже не бях забелязала, че се клецат :D :D :D

DjuDjiTo
06-20-2008, 21:05
Сестра пита брат си който излиза навън:
- Бате, къде отиваш?
- Отивам да свалям гаджета - отвръща братът.
- Ама за какво ти са гаджета като можеш да правиш секс и с мен?
Брат й се съгласил и я подхванал и когато свършили сестрата рекла:
- Боже, бате, та ти си по-добър и от баща ни!
- И мама така казва.

хахахахахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: смятай.....

nia711
06-21-2008, 01:51
awe nai gnusnoto e ako dokato macka mu prai svirka i toi da zeme da se izpardi ama qko :razz: :razz: tva e ebahti brutalnoto ili da zeme da ima 4oveka redko 6tastiq i da se pooizpusne :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :razz: :razz: :razz:

MostHated
06-21-2008, 04:49
той да и прави шпакла и тя да заспи! :D :razz:

jotitu
06-21-2008, 05:03
докато правят анален тя да не се удържи и да си изака капачката от дезедорант, която и е заседнала докато маструбира..

абе най-гадно си е той да свърши малко преди тебе и да не може да продължи :D

SINDEL
06-21-2008, 05:33
Брутално е да правиш секс с някой и през това време да си мислиш за някой друг и да си представяш него, или патньора ти да го прави. Мен много би ме заболяло...

Да, това е гадно :?

RAWRRR
06-21-2008, 06:12
Моите изцепки са доста,но не ги правя наро4но

"Ами не знам..2 пъти да не става,мисля 4е трябва да се прегледаш"

"Онова,което търсиш се намира пет сантиметра наляво"

shoon
06-21-2008, 06:36
Един път ми се допуши :D тя беше отгоре, и аз си извадих една цигара запалих си я и... нали се сещате се как се почуства :-D но е много яко, незнам много се кефех с цигарата трябваше да я завъртя май отзад :D :D :D

dirtyyy
06-21-2008, 10:33
-Скъпи телефона ти звъни
-Не, скъпа няма такова нещо!
-Ама нещо вибрира
-Е, са...нема само ти да се кефиш, я!
:shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

Yallama
06-21-2008, 10:38
Ти кфо искаш да мине с танк през ташаците ти ли?тва е доста по добре :D :D

jony
06-21-2008, 10:45
той да и прави шпакла и тя да заспи! :D :razz:

Aaaaaaaaaaaaaa t'va mu se slu4i na edin priqtel i ottogava mu vikame syn4o. Male kakva gavra padaaa...
(sorry, 4e pi6a na maimunica, ama ne6to kirilicata mi prai nomera) :lol: :shock: 8-)

NiddHogg
06-21-2008, 12:09
Трите думи който могат да убият мъжкото его.
- Вътре ли е ?!

nia711
06-21-2008, 12:17
:razz: :razz:
NiddHogg написа :
Трите думи който могат да убият мъжкото его.
- Вътре ли е ?!
tva me utepa :razz: :D 8-)

Yallama
06-21-2008, 17:17
"бааааааааа ква голяма пъпка имаш на носа, искаш ли да ти я изцуркам?" :D

fake
06-21-2008, 17:48
"Онова,което търсиш се намира пет сантиметра наляво"

колко много пъти ми се е искало да го кажа, не е истина....

L0LiPoP
06-21-2008, 17:50
Трите думи който могат да убият мъжкото его.
- Вътре ли е ?!
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

RhytmiX
06-21-2008, 17:53
chalga po vreme na sex nemoga si predstavq neshto po brutalno ot tva osven SKAT

So unbelievable love..
06-21-2008, 17:54
Трите думи който могат да убият мъжкото его.
- Вътре ли е ?!
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


ужас :razz: :razz:

L0LiPoP
06-21-2008, 17:57
Трите думи който могат да убият мъжкото его.
- Вътре ли е ?!
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


ужас :razz: :razz:
Между другото сега се сетих, че веднъж това съм го казвала! По-точно: "Ама, влезна ли?!" 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Dreammy
06-21-2008, 19:16
Сестра пита брат си който излиза навън:
- Бате, къде отиваш?
- Отивам да свалям гаджета - отвръща братът.
- Ама за какво ти са гаджета като можеш да правиш секс и с мен?
Брат й се съгласил и я подхванал и когато свършили сестрата рекла:
- Боже, бате, та ти си по-добър и от баща ни!
- И мама така казва.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DevilWish
06-21-2008, 19:28
-Скъпи телефона ти звъни
-Не, скъпа няма такова нещо!
-Ама нещо вибрира
-Е, са...нема само ти да се кефиш, я!
Pahhxahyxhyahyxhyahyayhxahyxyhhyyah :D yakooo :D :D :-D :D :grin: :shock: :lol:

DevilWish
06-21-2008, 19:38
"Онова,което търсиш се намира пет сантиметра наляво"

колко много пъти ми се е искало да го кажа, не е истина....
I az s16to ,ama s1m dobra i vse si m1l4a..
samo na edin mu kazah - togava si pomogni s r1ce ako ti e trudno..... :D i na edin kazah - nee ,ne mi pravi nova dupka imam si :D

Escarina
06-22-2008, 01:46
Мръдни малко, не виждм монитора. :D

krem4et0
06-22-2008, 06:06
Аз съм си имала сексуални изцепки, както и такива, които не са по време на секс, но са със сексуална основа. И все пак най-отвратителното е когато сме у тях(обикновено събота следобед), а приятелите се обаждат да се разберем за вечерта. Обикновено докато се уговорим минават 30 минути и са навъртяни най-малко 10 разговора. Ей това ти убива всякакво желание за секс. А да им кажа в прав текст, че ни прекъсват-не става.

jony
06-22-2008, 11:14
Аз съм си имала сексуални изцепки, както и такива, които не са по време на секс, но са със сексуална основа. И все пак най-отвратителното е когато сме у тях(обикновено събота следобед), а приятелите се обаждат да се разберем за вечерта. Обикновено докато се уговорим минават 30 минути и са навъртяни най-малко 10 разговора. Ей това ти убива всякакво желание за секс. А да им кажа в прав текст, че ни прекъсват-не става.
Еми не дигаш телефона! Ще изчакат да си направиш кефа, я!
И на мене ми е звънял телефона, ама винаги му тегла майната.
А ся се сещам, че тя веднъж ме накара да спра и да го дигна (телефона), че наще ми звънят с една особено възбуждаща мелодия (Ние сме на всеки километър) :razz: :razz: :razz: :razz:

krem4et0
06-22-2008, 11:35
Аз съм си имала сексуални изцепки, както и такива, които не са по време на секс, но са със сексуална основа. И все пак най-отвратителното е когато сме у тях(обикновено събота следобед), а приятелите се обаждат да се разберем за вечерта. Обикновено докато се уговорим минават 30 минути и са навъртяни най-малко 10 разговора. Ей това ти убива всякакво желание за секс. А да им кажа в прав текст, че ни прекъсват-не става.
Еми не дигаш телефона! Ще изчакат да си направиш кефа, я!
И на мене ми е звънял телефона, ама винаги му тегла майната.
А ся се сещам, че тя веднъж ме накара да спра и да го дигна (телефона), че наще ми звънят с една особено възбуждаща мелодия (Ние сме на всеки километър) :razz: :razz: :razz: :razz:

Говорим за стационарен телефон....Там е трудно да не дигнеш, да откажеш, да спреш звука...Все пак може да се обажат и за нещо важно.

jony
06-22-2008, 11:44
Аааа, еми важи поговорката:
"На който му трябвам ще ме намери"
Какво спешно? Някой да е умрял? И да разбереш по-късно няма да е нито по-умрял, нито по-жив. А ако е чак толкова спешно ще те потърсят на мобилния.
Аз не бих вдигнал просто...

mishani
06-22-2008, 11:45
Ами то същност се случи вчера и беше преди половия акт:
"Аа няма такива.Ше ме лижеш или шъ ти скъсам хуя..."

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

krem4et0
06-22-2008, 11:51
Аааа, еми важи поговорката:
"На който му трябвам ще ме намери"
Какво спешно? Някой да е умрял? И да разбереш по-късно няма да е нито по-умрял, нито по-жив. А ако е чак толкова спешно ще те потърсят на мобилния.
Аз не бих вдигнал просто...

Все пак той си е у тях. Той си преценява. Аз на-много да го подгрявам докато си свърши разговора, за да продължим наново....

jony
06-22-2008, 11:56
Ама той ли го вдига? :shock: :shock:
Иначе т'ва за подгряването е много добра идея, само, че разговора, ще е много интересен:
"ООООООООо да... да бе в 7 на Попа Хххххххх.... да да ще дойдем... WOW.... ти се обади на...Mммм...останалите....Айде. ..чао..." 8)

krem4et0
06-22-2008, 13:08
От Свищов съм...еми след като са се разбрали да се чуят.....какво да правим. 1-2 пъти намекнах, че ни прекъсват, ама и те са двойка и понякога ние сме ги прекъсвали. Случват се такива неща.

gPa3HuTeJl
06-22-2008, 13:11
ааа гнусни сте.. :shock:

jony
06-22-2008, 13:40
Don't worry be ГНУСИ 8)

PlAmSsSsS
06-22-2008, 15:31
едно от гадните и крайно неподходящи неща, които могат да ти се случат е нещо като: на партньора ти му звъни телефона и след като очевидно са го питали "какво правиш?" той да отговори "амииии нищо, седя тука". да не останете с впечатление, че искам да кажа, че отговора трябва да е "правя секс"

i na men puk mi se e slu4valo dokato se sexame s moq i da mu zvunne tela i dokato me opuva si vdiga tela, kudeto otse6ta e maika mu (koqto az ne poznavam vse o6te) i tq kato go pita ''kvo pravi6?'' i toi vika:'' ami ko da praq, eba Plamito" :oops: prosto nz kak sum se 4uvstvala...jenata koi znae kvo si misli za men :oops: :oops: :oops:

MonSitY
06-22-2008, 15:50
лелелеле много смях с тия коментари просто ме разбихте :D :D :D :D

RyAn
06-22-2008, 20:55
:grin: milo ela ti otgore 4e se izmorih :lol:

just_a_girl_z
06-22-2008, 23:09
а на някого да му се е случвало, точно когато ви е най-кеф и нз къде се намирате от въздуда, да звънне телефона и да се окаже че звъни бившата му приятелка? :grin: :grin:

hforce
06-22-2008, 23:16
az kvo sum vinoven 4e mi zvunna?

redovnite iscepki pri mene sa
alo, kvo prai6?
mi ni6to, ti?

Mu7k0
06-22-2008, 23:47
... на половия акт ?
Дайте да видим сега колко груб може да бъде един сексуален партньор ?
...въобръжение ще има със сигурност :) onaq mu osira uq, a toi q opikava cqlata.. i sled tva drujno pardqt pod nebeto :razz:

06-23-2008, 06:53
Малките, хотелски легла от който ти стърчат краката. Тя отгоре изведнъж се обръща настрани и се чува "БЛЯЯЯЯЯЯЯЯ" и "Повърнах от водката" :shock: