PDA

View Full Version : объркан съм,самопрецаках се,срамът ми ме погуби



sabaku_no_gaara
06-20-2008, 17:24
Значи,историята ми е доста дълга,ще съм благодарен ако някой я прочете цялата,също така и ако не пишете тъпи коментари,защото не съм много в настроение...


Значи,момче съм,тази година бях седми клас и последните 1-2 седмици имахме свободни часове(също така да отбележа и че съм от София) и с приятелите се мотахме като имахме свободни.Един ден се събрахме 4 човека и тръгнахме с метрото към мола,на втората спирка на метрото се качиха две момичета,ако не се лъжа на моята възраст,най-много с 1-2 години разлика да е имало,но е малко вероятно.Та аз докато си говорех с приятелите те ми казаха,че момичетата са ме оглеждали мене и още един от компанията(Петър,и по-нататъка ще го споменавам).
И така,оказа се че и те са към мола,няколко пъти се пресрещахме с тях,но без да ги заговаряме,аз умирах от срам :x .И след като си затръгвахме аз помолих Петър да останеме двамата с него още малко и евентуално да ги заговориме.Почнахме да ги следиме,ама аз Петър го разпитвах непрекъснато как ще ги заговориме и т.н. и в крайна сметка ги изгубихме,защото аз се срамувах и така....
И днес,след изпита отидохме с Петър в мола пак и по някаква случайност,аз тъкмо ги бях позабравил,защото ми беше страшно кофти,че прецаках ситуацията,та по някаква случайност срещнахме тая която аз си бях харесал с още някаква нейна приятелка.И днеска през цялото време ги следихме,тоест половината време те нас ни следиха и нещо си намигахме и т.н.,а миналия път едната е намигнала на Петър няколко пъти.Та със всичкото това следене и намигане аз реших,че и те имат някакви симпатии към нас(тоест едната,другата я нямаше) и с Петър си бяхме взели бонбони.Чудихме се,чудихме се и накрая за да ги заговориме се уговорихме той да ги пита дали искат бонбони а аз да я питам тая дето си я харесах как се казва и т.н.И както си вървят,а ние зад тях (и то излезна,че се въртиме в кръг,и те ни следяха половината време аз останах с впечатлението,че и те имат симпатии към нас,та ние с Петър се бяхме влюбили от пръв поглед едва ли не) и Петър отиде и я пита тая дето си я харесах аз "искаш ли бонбони",тя каза "не" и той на висок глас пред нея ми каза "айде ти си",при което аз тотално се панирах и изключих,след 1-2 секунди "новата" й приятелка(или поне новата за нас) се изсмя супер брутално и ние си тръгнахме,та то пак не стана нищо,освен че Петър е на ръба да ми се разсърди,защото провалих всичко.

Та причината за тая тема е:
1Искам да ви попитам за някакви идеи на каква тема да заговоря непознато момиче
2Според вас,дали са/е ни/ме е харесали/харесала или просто всичкото това на майтап
3Ако са го направили цялото това на майтап,може ли да са толкова брутални момичетата,ние след първата ни среща обикаляхме няколко дни наред с Петър с надеждата пак да ги срещнеме.Плюс това ние с него,хм..ами ние слушаме метъл,какъв е шанса да са ни харесали?(и то само поради каква причина..)

Liar
06-20-2008, 17:38
И закво Петър ще ти се сърди???Ти нямаш никаква вина!Той е виновен,защото те е поставил в неполвка ситуация.Да кажеш "айде,ти си "е супер тъпо...
По разказа ти разбирам,че са те харесали!И щом това момиче,към което ти имаш симпатии не се е изсмяла,значи имаш шанс с нея.

Freeminded
06-20-2008, 17:39
Ми как, импровизирай, пич! Въпросните момичета най-вероятно ще очакват да бъдат заговорени, в крайна сметка, все пак доста дълго сте ги наблюдавали, едва ли не са забелязали интереса от ваша страна. Така че с каквото и да ги заговорите ще е все едно, дори да питаш "Струваш ми се позната, от къде си?" - така определено ще се върже разговор и Нататък също така е подходящо да питаш"От кое даскало си?". Колкото до срамежливостта - забрави за нея, толкова е лесно. Отпускаш се и се лигавиш свободно - все едно, че ти е безразлично. Пък все пак дори да не стане работата, я ги видиш пак, я не. Няма нужда от притеснения!
Успех и кажи какво се е случило после!

SiNiStEr
06-20-2008, 17:41
Хвания когато е сама и й кажи,че е мн красива и би се радвал някой ден да отидете на кафе да се опознаете,можете да размените скайп или телефон.
Не се срамувай,така можеш да прецакаш работата.

sabaku_no_gaara
06-20-2008, 17:44
1.Еми да,ту ние ги следяхме,ту те нас.
2.Петър не го знам,не ми е сърдит
3.Да,много ми се ще да ги заговоря,но едва ли ще ги срещна пак,макар,че са от моя квартал,попринцип аз живея близо до станция Сливница,но първия път се качихме 4мата на Люлин,а те двете на Западен парк тоест и трите спирки се водат в кв. Люлин
Дано я срещна пак,ще я заговоря някакси

Благодаря на всички!
И все пак,не бих отказал още съвети :oops:

А има ли вариант те просто да са си играли с нас на преструвки,и ако има,какъв е шанса да е така?

bokoboko
06-20-2008, 18:12
1.Еми да,ту ние ги следяхме,ту те нас.
2.Петър не го знам,не ми е сърдит
3.Да,много ми се ще да ги заговоря,но едва ли ще ги срещна пак,макар,че са от моя квартал,попринцип аз живея близо до станция Сливница,но първия път се качихме 4мата на Люлин,а те двете на Западен парк тоест и трите спирки се водат в кв. Люлин
Дано я срещна пак,ще я заговоря някакси

Благодаря на всички!
И все пак,не бих отказал още съвети :oops:

А има ли вариант те просто да са си играли с нас на преструвки,и ако има,какъв е шанса да е така?

Има шанс, но следващия път я заговори и ако случайно се окаже, че са се ебавали и тегли една МНОГО ака майна и да не ти пука от нищо!А иначе можеш да я попиташ как се казва на колко години е къде учи и т.н.Да я поканиш на кафе да си даде скайпа и тем подобни, действай, нищо не губиш ;)

vesssiii
06-20-2008, 18:19
Хм според мен не са си играли с вас..От разказа разбирам,че са проявили доста голям интерес..И на мен ми се е случвало да ми допадне така момче и според мен не е майтап,а просто сте им харесали..Не знам заговаряйте ги ,закачайте се с тях..

FreeSpirit
06-20-2008, 18:19
Не се срамувай и я заприказвай е момче...
Отиди при нея, питай за нещо(тема от която разбираш,ама се направи малко будала ;) )
После като завържете един път разговор, всичко др е въпрос на това дали си допадате по характер ;)
Според мен имаш шанс :grin:

ANTIHUMAN
06-20-2008, 18:20
1.Еми да,ту ние ги следяхме,ту те нас.
2.Петър не го знам,не ми е сърдит
3.Да,много ми се ще да ги заговоря,но едва ли ще ги срещна пак,макар,че са от моя квартал,попринцип аз живея близо до станция Сливница,но първия път се качихме 4мата на Люлин,а те двете на Западен парк тоест и трите спирки се водат в кв. Люлин
Дано я срещна пак,ще я заговоря някакси

Благодаря на всички!
И все пак,не бих отказал още съвети :oops:

А има ли вариант те просто да са си играли с нас на преструвки,и ако има,какъв е шанса да е така?

Има вероятност просто да са си играли с вас!
Отиваш при въпросното момиче и й казваш ,,Здрасти !Как си ? '' и т.н. !

AddictedToTrance
06-20-2008, 18:37
Не се срамувай и я заприказвай е момче...
Отиди при нея, питай за нещо(тема от която разбираш,ама се направи малко будала ;) )
После като завържете един път разговор, всичко др е въпрос на това дали си допадате по характер ;)
Според мен имаш шанс :grin:
Много добър съвет, пробвал съм с една симпатична съученичка от другия клас, в едно м/д часи е, то беше вторник и часовете са с 10мин намаление, и отивам при момичето и се правя на будала и я питам днеска по колко минути са часовете, отговаря ми, и рекъх благодаря и дръгнах с да си ходя, направих 2-3 крачки и се върнах и се осмихнах, и, и казах, че съм забравил нещо.... Как се казваш?
Много ме беше срам, но по добре да кажа някоя простотия отколкото нищо да не кажа и да се подминаваме дни след дни... 8-)

sabaku_no_gaara
06-20-2008, 19:33
И сега,понеже вече съм по-подготвен,шансът да я срещна отново намаля доста.

Е,все пак искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички които си направиха труда да прочетат и да помогнат.Е,ако не друго,то поне ще съм готов за следващия път

Nefarian
06-20-2008, 19:57
Това с метъла няма никакво значение дюд, стига да не се обличаш като 80 годишен фен на Мейдън(нищо против групата, даже мн ги уважавам) или да не слушаш Линкин Парк

cinderella_gugutka
06-20-2008, 20:06
еми-виновните в слу4ая са срамът на мом4етата и надутостта на моми4етата :?

sabaku_no_gaara
06-20-2008, 21:09
Това с метъла няма никакво значение дюд, стига да не се обличаш като 80 годишен фен на Мейдън(нищо против групата, даже мн ги уважавам) или да не слушаш Линкин Парк
хах нито едното не важи за мен :D

just_m3
06-20-2008, 21:31
1.kak se obli4ash ili kakav stil myzika slu6a6 nqma po4ti nikakvo zna4enie (da ne kaja nikakvo) ;-) ) 2.6tom ste si namigali i takiva zna4i imat nqkakvi simpatii :) i 3.dr pat se upitai da ne se sramyvash tolkova ... kakvoto e pisano da stane she stane .. spokoino ;-) 8-) =;

just_m3
06-20-2008, 21:32
1.kak se obli4ash ili kakav stil myzika slu6a6 nqma po4ti nikakvo zna4enie (da ne kaja nikakvo) ;-) ) 2.6tom ste si namigali i takiva zna4i imat nqkakvi simpatii :) i 3.dr pat se upitai da ne se sramyvash tolkova ... kakvoto e pisano da stane she stane .. spokoino ;-) 8-) =;

just_m3
06-20-2008, 21:32
1.kak se obli4ash ili kakav stil myzika slu6a6 nqma po4ti nikakvo zna4enie (da ne kaja nikakvo) ;-) ) 2.6tom ste si namigali i takiva zna4i imat nqkakvi simpatii :) i 3.dr pat se upitai da ne se sramyvash tolkova ... kakvoto e pisano da stane she stane .. spokoino ;-) 8-) =;

sabaku_no_gaara
06-21-2008, 10:14
Еми ще пиша ако я срещна някога пак макар,че вече не вярвам в такива неща,срещнах я втори път,имал съм късмет или каквото и да е,ама се съмнявам,че ще се повтори.Все тая,нали аз губя..

Ivalinka
06-21-2008, 11:39
да преследват момчета,които не харесват.е малко тъпо :) не знам ,но вероятно имат някакви симпатии към вас :)

MonSitY
06-21-2008, 12:17
твоя Петър е гаден защото е казал айде ти си :D това е много тъпо ии няма право да ти се сърди сигурно му е станало гадно че неговото момиче го няма но никой не е виновен в тази ситуация...
момичето може и да те харесва но да е стеснително немога да съм исгурна но според мен е така....
как да я заговориш ли-ами това с бонбоните е малко тъпичко по добре да си сам и да я питаш нещо от сорта на знаете ли къде е ..... :D и тя да те заведе гледай да кажеш някое момичешко място (макар че ще изглежда малко странно :D )
Успех!!! ии с изпитите :)

sabaku_no_gaara
06-21-2008, 15:09
твоя Петър е гаден защото е казал айде ти си :D това е много тъпо ии няма право да ти се сърди сигурно му е станало гадно че неговото момиче го няма но никой не е виновен в тази ситуация...
момичето може и да те харесва но да е стеснително немога да съм исгурна но според мен е така....
как да я заговориш ли-ами това с бонбоните е малко тъпичко по добре да си сам и да я питаш нещо от сорта на знаете ли къде е ..... :D и тя да те заведе гледай да кажеш някое момичешко място (макар че ще изглежда малко странно :D )
Успех!!! ии с изпитите :)
такаа...да я заговора докато съм сам,кой ходи сам в мола 8-)

GlOrSiTy
06-24-2008, 13:28
о боже..почти нищо не разбрах :D

5StaR
06-24-2008, 14:30
"айде ти си" хахахах тва е било мн яко

dimanushka
06-24-2008, 16:52
oleeee ti kazva6 4e slu6a6 "метъл".. dori janra na lubimata si muzika ne moje6 da napi6e6 pravilno.. pi6e se "метал"....