PDA

View Full Version : Ейвън-качество и срок на годност на продуктите



kateto_sladkata
06-20-2008, 17:47
Здравейте!
Майка ми забеляза на един молив и един гланц от Ейвън, които преди 2 дни си поръчах и ми ги доставиха че пише 01.02.2008 и сега въпросът ми е дали това е датата на производство или до тогава е годен.Ако срокът на годност е изтекъл опасно ли е да използвам тези продукти?

п.п. мс предварително :)

didivid
06-20-2008, 17:49
Ами то ише срокът на годност ли е или е датата на производство.. чети.

dare_93
06-20-2008, 17:50
снимайй за да видим къде точно на продуктите се намират ... ако си ги взела от каталога страничките където пише до изчерпване на количеството има вероятност да са негодни

gabi_94
06-20-2008, 17:56
Оооо и аз така съм си вземама някои неща, ама това да се надяваме датата на производство.

PollyPoi
06-20-2008, 18:01
Обикновенно пишат срока на годност,но в случая незнам...

fiama
06-20-2008, 18:08
Датата на производство е! И са годни по 3 години всеки продукт.

RaI4etO
06-20-2008, 18:11
Датата на производство е! И са годни по 3 години всеки продукт. и аз така мисля

kateto_sladkata
06-20-2008, 18:18
снимайй за да видим къде точно на продуктите се намират ... ако си ги взела от каталога страничките където пише до изчерпване на количеството има вероятност да са негодни

пробвах да снимам но нищо не може да се види

sandalki_ot_mola
06-20-2008, 18:46
Според мен е датата на производство.Нензам...такав а фирма като AVON да дава продукти с минал срок,не ми се вярва. :)

sexy_sladuranka___
06-20-2008, 18:57
Казах в една тема : Поръчах продукти за 57 лв и всички бяха негодни . Без малко да ми опада косата от една маска , а и имам обрив от един душ-гел . Правете си изводите :x

SweEety
06-20-2008, 19:01
Казах в една тема : Поръчах продукти за 57 лв и всички бяха негодни . Без малко да ми опада косата от една маска , а и имам обрив от един душ-гел . Правете си изводите :x

:shock: :shock: :shock: :shock:

o0ps
06-20-2008, 19:10
Казах в една тема : Поръчах продукти за 57 лв и всички бяха негодни . Без малко да ми опада косата от една маска , а и имам обрив от един душ-гел . Правете си изводите :x

:shock: :shock: :shock: :shock:
Каква дата пишеше на продуктите, които поръча? :shock:

Qnchety
06-20-2008, 19:33
Срокът на годност обикновено е по 3 години...

TheNewReligion
06-20-2008, 20:07
Абе , на "Ейвън" нещата са абсолютни боклуци . Само дето душ геловете им са яки и ароматите. Късметлии сте , че пише нещо , защото принципно нищо не пише . Не си поръчвайте много много от там , защото ....

TheNewReligion
06-20-2008, 20:17
Абе , сега като проверих дали пише някаква дата на спрея , лосион и душ-гела с черна череша и индийско орехче пишеше отдолу : "04.08" на лосиуона и душ гела и "03.08" на спрея и аз се чудя какво означава... Ебаси , от там повече нищо няма да си поръчам ! :-x :-x :-x :-x

girl91
06-20-2008, 20:18
Абе , на "Ейвън" нещата са абсолютни боклуци . Само дето душ геловете им са яки и ароматите. Късметлии сте , че пише нещо , защото принципно нищо не пише . Не си поръчвайте много много от там , защото ....

Какво да пише - срок на годност ли? На всички продукти, които съм взимала има срок на годност! Досега сам си взимала доооста неща, нямам оплаквания, а и същто тези, които са поръчвали от мен, нямат оплаквания от нито един продукт. На някои хора им влияят зле някои от съставките явно...

sexy_sladuranka___
06-21-2008, 06:12
Абе , на "Ейвън" нещата са абсолютни боклуци . Само дето душ геловете им са яки и ароматите. Късметлии сте , че пише нещо , защото принципно нищо не пише . Не си поръчвайте много много от там , защото ....

Какво да пише - срок на годност ли? На всички продукти, които съм взимала има срок на годност! Досега сам си взимала доооста неща, нямам оплаквания, а и същто тези, които са поръчвали от мен, нямат оплаквания от нито един продукт. На някои хора им влияят зле някои от съставките явно...
А явно и продуктите са с истекъл срок на годност . Извинявай ама не си поръчвам за сефте крем за след баня , странно защо ли преди не съм имала проблем ... :?

sandalki_ot_mola
06-21-2008, 06:33
Тожа 04.08 е датата на производство-АПРИЛ 2008!Иначе на всеки продукт има едно нарисувано като кутийка и пише 12м в него.Значи годно 12 месеца...

nixx
06-21-2008, 08:32
Хах... Не може да е истина.

Първо-на опаковките на продуктите на ейвън ВИНАГИ пише датата на ПРОИЗВОДСТВО. Така че....всичко си е в срок. А срока на годност, че е 3г-така е....но само при положение, че продукта не е отворен. Онова нещо, което пише 12м в него отзад на гърба на опаковката значи, бе след отваряне може да се ползва в срок от 12м.

Ейвън спазват тези неща. Научете ги веднъж, за да не се създават такива митове как били с изтекъл срок. А това, че са некачествени и предизвикват често пъти алергии е съвсеем отделен въпрос.

t!nchety
06-21-2008, 09:40
Хах... Не може да е истина.

Първо-на опаковките на продуктите на ейвън ВИНАГИ пише датата на ПРОИЗВОДСТВО. Така че....всичко си е в срок. А срока на годност, че е 3г-така е....но само при положение, че продукта не е отворен. Онова нещо, което пише 12м в него отзад на гърба на опаковката значи, бе след отваряне може да се ползва в срок от 12м.

Ейвън спазват тези неща. Научете ги веднъж, за да не се създават такива митове как били с изтекъл срок. А това, че са некачествени и предизвикват често пъти алергии е съвсеем отделен въпрос.
+1

indecent
06-21-2008, 09:53
Датата на производство е! И са годни по 3 години всеки продукт. и аз така мисля

+1 no mai ne sa 3 godini a 2 neznam vse pak

dare_93
06-21-2008, 17:58
оффф чета тука и се ядосвам. С извинения: Тъпи ли сте?! Вземете един продукт и хууубавичко го погледнете имаа една капачка полу отворена нарисувана и число - това число са месеците които започват да текат след като разопаковаш и отвориш продукта.Толкава месеци трае продукта след отварянето му. А срока на годност е попринцип ако не си отворил продукта до кога трае.

sodomicdream
06-21-2008, 22:49
абе за качество... смело мога да кажа, че е равно на 0!
Може ли аз от два-три продукта, както писах в една тема, да заприличам да тирбушон в лицето?! Най-добрия ми приятел беше помислил, че съм попаднала на скинари :razz:
УАУ! От това качество така напатих, че... съм изхвърлила всичко на Ейвън и дори и месечните каталози не докосвам!

o0ps
06-21-2008, 23:01
Най-скапани са тези от "Color Trend". Веднъж си бях поръчала червило, което трябваше да е с телесен цвят, а дойде оранжево. Не не мерси, предпочитам да отида в магазина и да видя какво е, а не да го чакам 1 месец и накрая да си дам парите на празно. Имаше само едно много яко червило и те го спряха от производство отдавна... :?

VerryBerry
06-22-2008, 06:53
досега не съм попадала на некачествени неща от Ейвън,но винаги съм поръчвала спрейчета,гланцове,гелчета ,но никакви кремове за лице.На тях им нямам доверие

angel000
06-22-2008, 15:56
Хах... Не може да е истина.

Първо-на опаковките на продуктите на ейвън ВИНАГИ пише датата на ПРОИЗВОДСТВО. Така че....всичко си е в срок. А срока на годност, че е 3г-така е....но само при положение, че продукта не е отворен. Онова нещо, което пише 12м в него отзад на гърба на опаковката значи, бе след отваряне може да се ползва в срок от 12м.

Ейвън спазват тези неща. Научете ги веднъж, за да не се създават такива митове как били с изтекъл срок. А това, че са некачествени и предизвикват често пъти алергии е съвсеем отделен въпрос.
+1

+ 1 Аз имам много продукти на Avon и съм страшно доволна от тях !!!

divacheee
06-22-2008, 16:00
Датата на производство е! И са годни по 3 години всеки продукт.


;-)

Puky
06-22-2008, 16:00
Дано да е по 3 години , защото имам маска за лице.. Точно това ми трябва ако е минал срока .. защото ако е дадата на прозиводство добре .. :?

bebeto0o
06-22-2008, 18:46
Nali na opakovkata pi6e: srok na godnost 3 godini ot dadata na proizvodstvo - vij na opakovkata ;) spoko

ra4ence
06-22-2008, 21:01
Пълни боклуци