PDA

View Full Version : Онлайн уроци и тестове за шофьорски курсове



mrysnika
06-20-2008, 19:11
ми трябват. Къде има?

miminia
06-20-2008, 19:16
Купи си листовките на Труд уеее

http://mucunki.com/kat/?

ету тука некфи

mrssmith
06-20-2008, 19:27
http://www.svetofar.com/index.php Тук има ;)

miminia
06-20-2008, 19:38
http://www.svetofar.com/index.php Тук има ;)


ОМГ Едни и същи са като тези ,които аз съм му дала ](*,)

mrssmith
06-21-2008, 19:07
Ами те едва ли може да са кой знае колко различни

Christ
06-21-2008, 19:11
Пич, онлайн нема да се научиш. Купуваш си листовки и ги почваш.

hamilcar
06-21-2008, 21:35
Пич, онлайн нема да се научиш. Купуваш си листовки и ги почваш.

НЕ.

Купува си правилника за движение по пътищата и почва.

Първо прочети 2-3 пъти правилника и след това листовките. В листовките няма всичко, а и има няколко грешки.

jony
06-21-2008, 21:42
Зимаш правилника и почваш листовките. Като имаш проблеми гледаш правилника и за 40 и не знам колко си листовки ще научиш сичко.
Тия от нета са грешни 8)

Christ
06-21-2008, 22:35
Пич, онлайн нема да се научиш. Купуваш си листовки и ги почваш.

НЕ.

Купува си правилника за движение по пътищата и почва.

Първо прочети 2-3 пъти правилника и след това листовките. В листовките няма всичко, а и има няколко грешки. Правилника ... мани го него. За да минеш листовките, листовките учиш. Правилника по-натам. Пък и инструктора за к'во е до тебе в колата? За да те учи докато се движите. Е, все пак трябва да имаш някакви прости познания. Знаци и тн...

hamilcar
06-22-2008, 06:32
Правилника му е майката. Знаеш ли правилника листовките са безпроблемни. Но в листовките липсват някои неща, други са грешни. Като отидеш на изпита, оп няколко грешки защото си притеснен примерно, хоп още няколко защото грешно ги знаеш. Моя инструктор ми каза прочети правилника 2-3 пъти понаучи го и чак след това листовките. Минах без проблем.

Но все пак всеки си знае неговото :).

Christ
06-22-2008, 12:44
Правилника му е майката. Знаеш ли правилника листовките са безпроблемни. Но в листовките липсват някои неща, други са грешни. Като отидеш на изпита, оп няколко грешки защото си притеснен примерно, хоп още няколко защото грешно ги знаеш. Моя инструктор ми каза прочети правилника 2-3 пъти понаучи го и чак след това листовките. Минах без проблем.

Но все пак всеки си знае неговото :).

E, да.. :) Не знам дали в листовките има грешки, но си ги минах от втория път. :-D Сега и кормуването тряя да го мина от втория път.. направих тъпа грешка да спра за бабичка на зелено.

hamilcar
06-22-2008, 13:24
Те и пешеходците са едни. Аз им викам като пресичат неправилно, а и на мене си викам когато отнема предимство. Ако се спазва повече правилника за движение както от водачите на МПС така и от пешеходците ще бъде много добре.

XceSS
06-22-2008, 17:12
Те и пешеходците са едни. Аз им викам като пресичат неправилно, а и на мене си викам когато отнема предимство. Ако се спазва повече правилника за движение както от водачите на МПС така и от пешеходците ще бъде много добре.

Щях да кача днес една бабичка на капака, от неспазване на правилата за пешеходец :x

По темата: Купи си едни листовки и правилник, има два-три сайта с листовки, но има и малко грешни въпроси.Спомням си инструктора ми казваше ако решавам от интернет да решавам тук
http://www.zelena.info/mototest/ - били най-верни. :)

coteto
08-12-2008, 10:46
Аз септември ще започвам курсовете ще си купувам правилника.Листовки също ще си купя (няма начин) но ? ми е че на мен ми е по лесно в интернет да решавам защото когато сбъркам грешката ми се изписва и така си научавам грешката на момента по лесно ми е така (поне на мен де) докато на листовките (не в нета) там си решаваш и после трябва да се връщаш и да си гледаш грешката.
(кво ли ще си речета тая пък решава без оше да е прочела правилника ама нищо просто някой неша съм ги научила вече и като няма какво да правя решавам ) :-D
Ами това си е моето мнениее де

Всъщност и аз забелязах че в някой интернет-листовки има грешки
не че ? е зададен по различен начин ами си имаше грешка.в 1 сайт а) беше верен,а в др сайт б) беше верен на едни и същи ? и едни и същи отговори :oops:

Успех на Всички :grin: :grin: :grin: