PDA

View Full Version : Проблеми със съня



SweEety
06-20-2008, 18:37
Така значи от отдавна не бях писала във тоя форум но сега искам да ви попитам какво да правя за да заспивам по-лесно напоследък се чувствам много уморена но въпреки това не мога да заспя.Предпочитам да не взимам успокоителни,приспивателн или каквито и да са други хапчета тъй като съм само на 14 и смятам че това изобщо не е полезно за организма ми.Ако се сетите за нещо по-просто моля кажете ми го плс :(

LeVski_fen
06-20-2008, 19:01
Пробвай изпитания стар метод с броенето на оФци :smt117 8-)

Water_lili
06-20-2008, 19:08
пробвай с чай от маточина, действа успокойтелно на нервите и няма никаква химия вътре

EnNsYy
06-20-2008, 19:11
Аз също съм на 14 и имам същия проблем.Родителите ми са лекари и когато ги попитах ми казаха, че няма определена причина, просто се дължало на прекаленото превъзбуждане през деня, на многото неща, за които мислим и правим планове като си легнем и още много причини които не ни позволяват да заспим.А по отношение на хапчетата и аз мисля, че няма нужда от тях.След определено време на постоянна употреба /приблизително 3-4 месеца/ те започват да не действат защото организмът привиква.

06-20-2008, 19:25
mm i az sym imala takiva momenti..minaliq den imah izpit..a predi tfa cql den imah strahotni izjivqvaniq..i cqla veer mislih za tqh...ii za po-nataty6noto im razvitie..i na drugiq den zaspah na izpita za malko.. poonesoh se..ii edin syu4enik me butna za da prepi6e nqkakyv vypros tam..i az se stresnah taka... i kvestorkata me izgleda kat zombie.. :D :D beshe golqm smqh... :D ..i drug pyt mi se e slu4valo..i naistina e ot prevyzbuda...ama spox..ve4er kato legnesh...prosto ne misli za nishto..pusni tiho muzikata....zatvori ochi...i NE MISLI za nishto...!! i bi trqbvalo da zaspish sladko sladko :-P PRIQTNI SYNISHTA!! ;D :P 8-) :)

dolce_lady94
06-20-2008, 19:37
probvai da po4nesh da y4ish garantiram ti 4e na 2-ta minuta 6te si out :D pri men taka se polu4ava :D :D :D :D :D :D :grin: :grin:

batkodoki
06-20-2008, 19:38
Така значи от отдавна не бях писала във тоя форум но сега искам да ви попитам какво да правя за да заспивам по-лесно напоследък се чувствам много уморена но въпреки това не мога да заспя.Предпочитам да не взимам успокоителни,приспивателн или каквито и да са други хапчета тъй като съм само на 14 и смятам че това изобщо не е полезно за организма ми.Ако се сетите за нещо по-просто моля кажете ми го плс :(

мента+глог+валериан. хап

или ако си толкова предубедена - чай от същите