PDA

View Full Version : Прецакано лято :( ПОБЪРКВАМ СЕЕ!!! ПОМОЩ ПЛС ..



sladkъ_mackъ
06-20-2008, 18:56
Хора ще се опитам да съм макс кратка и ясна.Щях да ходя лятото в Испания сама,при баба и дядо,и гаджето щеше да дойде,тъй като наще не ми дават да съм с него,а баба е печена и нямаше да ни издаде.. Имам проблемни родители(майка ми най-вече),не се понасяме взаимно,гляда ме яростно,посяга ми,обижда ме и ме унижава постоянно(и по-лоши неща) иили накратко-когато е с мен или наблизо,ме мачка и срива вътрешно и се чувствам като червей..дам.. :-x :-x Та маминка оня ден ми заяви,че идва с мен в Испания(според мен не че толкова й се ходи,а защото знае,че аз не я искам и нарочно да ме дразни..)Аз не мога да го понеса това е вече прекалено.Значи на зимната ваканция никъде не ходихме и не ме пуснаха,не ми дадоха да си празнувам РД-то,ами на тоя ден си стоях затворена в нас,никога не съм ходила на лагери летни с даскало или с фр,ами сега искат да прекарам цялото лято с тях :shock: :shock: Цяла година ги гледам,от есента пак,искам да се отърва малко макар и за2/3 седмици.А те планират след Испания да ходим в Гърция и аз пак тряя с тях.Какво ше правя аз аз в Испания в компанията на некви старци(разбирайте мама,баба,дедо..) и да не виждам цяло лято мойто момче,а толкова планове си правихме,обичам го адски много и съм мн привързана към него-той към мен двойно,просто искам да съм с него и да си извивея хубаво лятото.Загубих "приятелките" си наскоро,с наще не се разбирам,а той ми е единствената упора и радост :cry: Казах им,че искам сама да ходя,че неможе се с тях винаги,не съм на 5 се пак,но не и не.Баща ми е по-разбран,говорихме и му казах,че не искам мама,но той няя глас в тая къща,не може нищо да й каже,мн е властна.. :-x Кажете какво да правя МОЛЯ ВИ увасно ми е,бях настроена за едно супер лято,а сега съм като парцал-не ми се излиза,с никой не ми се говори,одеве щях да откача от нерви не мога да се примиря с това,хода напред назад из къщи кат зомби и само се тъпча от нерви.. :? :( Толкова много ли искам а?Винаги съм била тихото и послушно дете,винаги ги разбирам и не се противопоставям на решенията им,дори да не им изнася,но вече не мога! Имам право на малко щастие и аз,кат се замисля от година насам майне съм се чувствала щастлива..Никой не ме пита какво искам -Отиваш с майка ти и тфа е :-x :-x :-x Хора няма да стане така плс дайте ми съвети,може да не ви изглежда кой знае какъв проблем,но ме убива,мн съм зле :( :( Ако не с епромени нещо обмислям 2 варианта от тъп по-тъп,но пак по-добре отколкота пътешествие с майка..Значи или ше се натрова с хапчета,щот и без тва ми е скапан живота,или ще избягам с гаджето,което ни най-малко не искам да правя,искам да сме заедно по нормален начин,но с ненормални родители няя как да стане,тряя само да се крием и да ги лъжа.. Но поне и в 2та варианта пе ги накарам да се позамислят.. Моля ви прочетете и пишете 10кс :-) :-)
П.П не стана кратко ма,няя да е моя тема ако не е дълга :D

Spider4eto
06-20-2008, 19:14
Тва с хапчетата е супер тъпо, но виж аз бих избягала, нз поговори си сериозно с майка ти, ако пак не се разберете бягай 8-)

UnaBletoLoVeU
06-20-2008, 19:17
Не си стурва да се тровиш с хапчета. Твърде далеч отиваш да рискуваш живота си само за да накараш майка си да се замисли. Помисли, всичко може да стане - дори и да изпиеш малко и на пръв поглед безвредни хапчета пак има вероятност да умреш. А не искаш, сигурна съм.
Но това да избягаш с гаджето за малко...мисля, че ще накараш майка си да се замисли наистина.
Може да й се противопоставиш за идеята й за Испания. Щом тя ти вика и те унижава...тъпо е, обаче развикай се и ти. Майка ти е, обаче гадното й поведението я отдалечава от представата за такава.
Ти най-добре я познаваш и предполагам, че знаеш слабите й места - цели се в тях.

Кой клас си и кой клас е гаджето ти?

sladkъ_mackъ
06-20-2008, 19:28
Не си стурва да се тровиш с хапчета. Твърде далеч отиваш да рискуваш живота си само за да накараш майка си да се замисли. Помисли, всичко може да стане - дори и да изпиеш малко и на пръв поглед безвредни хапчета пак има вероятност да умреш. А не искаш, сигурна съм.
Но това да избягаш с гаджето за малко...мисля, че ще накараш майка си да се замисли наистина.
Може да й се противопоставиш за идеята й за Испания. Щом тя ти вика и те унижава...тъпо е, обаче развикай се и ти. Майка ти е, обаче гадното й поведението я отдалечава от представата за такава.
Ти най-добре я познаваш и предполагам, че знаеш слабите й места - цели се в тях.

Кой клас си и кой клас е гаджето ти? Ем аз съм на 15,той на 18(са завърши) Защо?

ThinkerBell
06-20-2008, 19:29
A taka e mn gadno , verno q idi i i obqsni tva deto go napisa , nali bez gadjeto , shtom ne iskash da razbira , mislq che ako si pogovorite normalno kato horata bez krqsaci , tq moje da razbere ... Ubedi q che vse pak otivash pri baba i dqdo i nqma nishto strashno , ne si sama ...

Uspehche :)

sladkъ_mackъ
06-20-2008, 19:30
МН искам да избягам и да съм с него,но знам,че наще вместо да с епозамислят ще си изострят тотално отношението към мен и ще стане още по-непоносимо,дори за ден да избягам.. :?

sladkъ_mackъ
06-20-2008, 19:33
A taka e mn gadno , verno q idi i i obqsni tva deto go napisa , nali bez gadjeto , shtom ne iskash da razbira , mislq che ako si pogovorite normalno kato horata bez krqsaci , tq moje da razbere ... Ubedi q che vse pak otivash pri baba i dqdo i nqma nishto strashno , ne si sama ...

Uspehche :) Не мога хора разбирате ли :? С нея сме на здр и здр.. Не говоря с нея,тя е луда мн е проста(как да кажа) :oops: Смисъл няква първична такава,не изслушва само крещи,вика и гледа на кръв.. :-x :-x Абе дива работа,просто съм се отказала от сякакви разговори с нея :? Знам й реакциите..

dolce_lady94
06-20-2008, 19:48
kaji i 4e ne iskash da hodish v ispania i tq da si nameri nqkfa rabota [ ne da raboti a neshty drygo da otidat s bashtata primerno na po4ivka nqkade] i ti psoel im kazvahs 4e mn ti e mu4no za baba ti i iskash da q vidish i otivash s gadjety :P :grin: :) :-) YsPEhHh I kUsMEtTt

UnaBletoLoVeU
06-20-2008, 20:06
Не си стурва да се тровиш с хапчета. Твърде далеч отиваш да рискуваш живота си само за да накараш майка си да се замисли. Помисли, всичко може да стане - дори и да изпиеш малко и на пръв поглед безвредни хапчета пак има вероятност да умреш. А не искаш, сигурна съм.
Но това да избягаш с гаджето за малко...мисля, че ще накараш майка си да се замисли наистина.
Може да й се противопоставиш за идеята й за Испания. Щом тя ти вика и те унижава...тъпо е, обаче развикай се и ти. Майка ти е, обаче гадното й поведението я отдалечава от представата за такава.
Ти най-добре я познаваш и предполагам, че знаеш слабите й места - цели се в тях.

Кой клас си и кой клас е гаджето ти? Ем аз съм на 15,той на 18(са завърши) Защо?

Защото ако ти си на 12/13, а гаджето ти на 14/15/16 вриянта с бягането не е нищо повече от абсурд!
На 18..предполага се, че вече може да мисли разумно и да взема решенията за живота си сам. Аз те съветвам да поговориш с него, защото той и само той може да ти помогне най-много, тъй като те познава най-добре. Пък и ти зависиш от него донякъде(заради любовта).

sladkъ_mackъ
06-20-2008, 20:21
е да разбира се ние с него обсъждаме всичко и мислим и сега варианти за това..

roten
06-20-2008, 21:52
Basi razglezenite hora chestno ekskurzii ta ekskurzii i pak se oplakvate , ta vie druga rabota nqmate li si e ? Pfu da vi imam az problemite chestno kazano shtqh da si umra ot kef vie ne ste podgotveni za istinksata realnost tvyrde mnogo filmi gledate chestno :x

chocoleptic
06-21-2008, 07:42
хах нашите като не им пука за мен кво ?!
Майка ти сигурно се притеснява за теб.
Скарала ти се е един , два пъти и ти си мислиш , че те мачка.
Не гледай толкова повърхностно на нещата.
А и не си толкова голяма 15 години не е никаква възраст.
Ще имаш толкова много време на самостоятелност.
Даже ще ти омръзне.


п.п - радвай се , че имаш поне един съзнателен родител.
И на някой му пука за теб. (;

kelcie
06-21-2008, 07:52
и при мен е така, но може би това ти е грешката, че винаги си била послушна, кажи на майка ти че не искаш и тя да идва с теб или и кажи че ще ходиш с гаджето ти, или нкарай баща ти да измисли нещо ще някъде трябват да ходят заедно, ще са му подарили някъква екскурзия до франция или някъде за двама и иска да иде с майка ти и тя може да иде с него и ти пак да си в испания с гаджето ти, ако баща ти е по разбран може и да направи нещо такова дето описах от горе, не знам какво да те посаветвам, поговри и със двамата по едно и също време и вижте кво ще направите

Ollas
06-21-2008, 08:11
На 15 не можеш да напускаш страната без родител или нотариално заверено пълномощно с тяхно съгласие. Дори и с един родител да си пак се иска разрешението и на другия.

sladkъ_mackъ
06-21-2008, 09:44
хах нашите като не им пука за мен кво ?!
Майка ти сигурно се притеснява за теб.
Скарала ти се е един , два пъти и ти си мислиш , че те мачка.
Не гледай толкова повърхностно на нещата.
А и не си толкова голяма 15 години не е никаква възраст.
Ще имаш толкова много време на самостоятелност.
Даже ще ти омръзне.


п.п - радвай се , че имаш поне един съзнателен родител.
И на някой му пука за теб. (; Да бе скарала ми се един два пъти.. или откакто се помня е така.. :-x Я кат не знаеш какво ми е положението не приказвай мн мн :-x не съм няква лигла кат ми се скарат 1 път да си дигам багажа или да се самоубивам.. Ма кат с еповтаря секи ден вече е прекалено :?

БЕС
06-21-2008, 09:45
http://s.rimg.info/3763247d69d6d7c6d8671bc1a3a9bb03.gif (http://smiles.33b.ru/smile.15044.html)

БЕС
06-21-2008, 09:52
Проста си е като те тва те http://s10.rimg.info/8cd8467eb0d3e864590dbc1d6ebbdad5.gif (http://smiles.33b.ru/smile.105912.html)
8)

NightSky
06-21-2008, 13:02
Според мен малко преувеличаваш за майка си. Няма родители, които не обичат детето си. Просто твоята майка го показва по различен начин, като те контролира и се опитва да те предпазва. Радвай се, че се грижи за теб.

Щом толкова искаш да отидеш сама в Испания, седни кротко с майка си и й обясни своите доводи. Кажи й че искаш да прекараш едно хубаво лято с баба си и т.н. Може да предложиш и компромис - отиваш в Испания, стоиш там известно време и после отиваш с вашите в Гърция. Пробвай така, може и да стане ;)

gothic_angel
06-21-2008, 13:46
Лошо.Ами ако поговориш с нея..

vamp
06-21-2008, 15:20
МН искам да избягам и да съм с него,но знам,че наще вместо да с епозамислят ще си изострят тотално отношението към мен и ще стане още по-непоносимо,дори за ден да избягам.. :?

Малка си още да избягаш.Като станеш на 17 се омитай обаче.Да се тровиш няма смисъл.За Испания,недей да ходиш.Обърни оръжията на вашите срещу тях.Дразни ги и се прави,че не разбираш,побърквай ги,когато ти викат или удрят просто не реагирай.Това дразни много,повярвай ми.Дръж се като безмозъчен наркоман.Кажи им,че се страхуваш да летиш или да пътуваш и няма да ходиш в Испания,това го кажи в последния момент обаче и не се пречупвай.Друго решение на такива проблеми не мога да ти кажа.

sladkъ_mackъ
06-21-2008, 16:23
МН искам да избягам и да съм с него,но знам,че наще вместо да с епозамислят ще си изострят тотално отношението към мен и ще стане още по-непоносимо,дори за ден да избягам.. :?

Малка си още да избягаш.Като станеш на 17 се омитай обаче.Да се тровиш няма смисъл.За Испания,недей да ходиш.Обърни оръжията на вашите срещу тях.Дразни ги и се прави,че не разбираш,побърквай ги,когато ти викат или удрят просто не реагирай.Това дразни много,повярвай ми.Дръж се като безмозъчен наркоман.Кажи им,че се страхуваш да летиш или да пътуваш и няма да ходиш в Испания,това го кажи в последния момент обаче и не се пречупвай.Друго решение на такива проблеми не мога да ти кажа. лол тва е яко ма не съм такава просто не мога да го направа...

vamp
06-21-2008, 16:28
МН искам да избягам и да съм с него,но знам,че наще вместо да с епозамислят ще си изострят тотално отношението към мен и ще стане още по-непоносимо,дори за ден да избягам.. :?

Малка си още да избягаш.Като станеш на 17 се омитай обаче.Да се тровиш няма смисъл.За Испания,недей да ходиш.Обърни оръжията на вашите срещу тях.Дразни ги и се прави,че не разбираш,побърквай ги,когато ти викат или удрят просто не реагирай.Това дразни много,повярвай ми.Дръж се като безмозъчен наркоман.Кажи им,че се страхуваш да летиш или да пътуваш и няма да ходиш в Испания,това го кажи в последния момент обаче и не се пречупвай.Друго решение на такива проблеми не мога да ти кажа. лол тва е яко ма не съм такава просто не мога да го направа...

Начи не си научила,че понякога за да оцелееш правиш нещата които не ти харесват.Абе побъркай ги ваште,почвай от сега,после ще те оставят по-леснои.

chocoleptic
06-21-2008, 17:04
хах нашите като не им пука за мен кво ?!
Майка ти сигурно се притеснява за теб.
Скарала ти се е един , два пъти и ти си мислиш , че те мачка.
Не гледай толкова повърхностно на нещата.
А и не си толкова голяма 15 години не е никаква възраст.
Ще имаш толкова много време на самостоятелност.
Даже ще ти омръзне.


п.п - радвай се , че имаш поне един съзнателен родител.
И на някой му пука за теб. (; Да бе скарала ми се един два пъти.. или откакто се помня е така.. :-x Я кат не знаеш какво ми е положението не приказвай мн мн :-x не съм няква лигла кат ми се скарат 1 път да си дигам багажа или да се самоубивам.. Ма кат с еповтаря секи ден вече е прекалено :?
Пфф с почти всички е така !
Радвайте се , че някой се опитва да ви възпитава.
Да ви имам и проблемите.
Хората без родители кво да кажат !?

the_beautiful_smile
06-21-2008, 17:53
гаДнО пОложениЕ (ти си знаеш няма що да ти казвам) :D мила накарай майка ти да осъзнае че ти си целия и живот за да оцени колко си и скъпа това е начина за друго незнам (само не прави много сериозни глупости за не навредиш на себе си) :) \:D/

Pliok0019
06-22-2008, 18:10
Лигава история. Натрови се с хапчета и умри, понеже отиваш не с гаджето, а с майка си...

бтв няма и как да отидеш с него извън България без подписа на родителите ти.

Bubbly
06-22-2008, 18:54
Ех как ми се иска да отида в Испания или Гърция (пък било то и с майка ми :-o )
ПП Цял живот ще може да прекараш с гаджето си след 2-3 години. Съжалявам, но проблемът ти не ми изглежда страшен и нерешим.

sladkъ_mackъ
06-22-2008, 20:04
Ех как ми се иска да отида в Испания или Гърция (пък било то и с майка ми :-o )
ПП Цял живот ще може да прекараш с гаджето си след 2-3 години. Съжалявам, но проблемът ти не ми изглежда страшен и нерешим. Е да но като няма друг начин да се виждаме ми се ще да ида с него с епак.. Пък и ако се разбирах с майка нищо против,но като не мога да я търпа.. :shock: :shock: