PDA

View Full Version : Клиника за аборти



sw337y
06-20-2008, 19:44
1-во БЕЗ ГЛУПОСТИ !!!

Моля ви кажете ми клиника за аборти бременна съм а съм само на 14 , не знам как точно стана и ми е много неловко , ходих на гениколог в 3-тия месец съм а нашите още не знаят , Има ли възможност аборта да стане без знанието на родителите ? И моля ви препоръчайте ми добра клиника :(

т.7
krem4et0

Mirelchetoo14
06-20-2008, 19:47
За клиники не знам,но доколкото към информирана е възможно ако някой друг възрастен се навие да подпише вместо родител...някоя твоя учителка или майката на момчето примерно...За медицински аборт(с инжекция) май е късно,ще се прибегне до другия...Момчето ще даде ли парите?И не я съдете,мамка му,колкото и да се пазиш може да се случи......

best_buy
06-20-2008, 19:48
Стига бе , кво ви има ????? Като не знаеш как до го правиш , недей по дяволите :-x . Онтосно въпроса ти , клиники не знам , но не мисля че може да стане без вашите да разберат !!!

mila92
06-20-2008, 19:54
pogovori s genekologa dali moje da se napravi abort s lekarstva no nz moje i da e kasni4ko ve4e za abort :(

Sigrina
06-20-2008, 19:55
Отиди в Първа акушеро-гинекологична болница "Света София".
Ако наистина искаш аборт си приготви поне 300 - 400 лева. Успех и побървай, след третия месец е невъзможно да направиш аборт.
Ако платиш достатъчно вашите няма да разберат. Но след това 2-3 дни ще си като пребита, не е толкова лека операцията, но можеш да кажеш че си болна...

odysseus
06-20-2008, 19:58
Аз не познавам родителите ти и как стоят нещата при теб, но ако срам и притеснение е единственото което те спира да им кажеш, по-добре го направи. Подкрепата която би могла да получиш от тях, вярвам си струва "неловката" ситуация. Разбира се това е в общия случай.
Желая ти успех.

Puky
06-20-2008, 19:59
Тая тема ми се струва тоя път много сериозна :( :( За жалост аа best-buy може презервативът да се е скъсал не се знае .. :(

Mirelchetoo14
06-20-2008, 20:02
Отиди в Първа акушеро-гинекологична болница "Света София".
Ако наистина искаш аборт си приготви поне 300 - 400 лева. Успех и побървай, след третия месец е невъзможно да направиш аборт.
Ако платиш достатъчно вашите няма да разберат. Но след това 2-3 дни ще си като пребита, не е толкова лека операцията, но можеш да кажеш че си болна...

Ама тя е от Варна...аз за там не знам :( Аз казвам просто да се обърнем към някой възрастен който си избере и той да я заведе където трябва,най-вероятно ще знае.

best_buy
06-20-2008, 20:02
Ако е презерватива разбирам , но тя казва че НЕ ЗНАЕ КАК Е СТАНАЛО и малко ме съмнява да е това , дано аз да греша :(

dolce_lady94
06-20-2008, 20:02
malii kfi si gi navudila i tii... no govori s ginekologa i poburzai ako e tolkova zle govori s maika si nadqvam se da ti pomogne pone tq no edvali tq znae 4e si pravila sex nz az predlagam v kraen slu4ai da govorish s maika ti yspeh kaji posle kfo e stanalo 4e 6te te mislq tebe baq vreme

nel4eto__
06-20-2008, 20:08
Наистина първо се посъветвай с генеколога си и след това поговори с ваще ,все пак са ти родители ,и ти мислят доброто ,ще ти помогнат по всевъзможен начин ... довери им се независимо от това че те е срам и т.н.т. БЪДИ СИЛНА :smt087 :smt095 :smt090

Sigrina
06-20-2008, 20:09
Обадих се на един приятел, ще пита утре и ще ти кажа. Аз не видях, че става дума за Варна. Ще уредим нещо, но наистина трябва да имаш пари. Пиши ми на лична

TotallySexy
06-20-2008, 20:09
МОМИЧЕ!!!! Изобщо недей ходи при други хора... най-добре кажи на майка си.. не си мисли, че н знам колко е трудно! И моята не знае, че правя секс и може би наистина ако бях на 14 нямаше да искам да й кажа, но вече на 17 мога да те уверя, че няма човек на земята който да ти мисли по-доброто...! Определено ТРЯБВА да и кажеш. Тук в този фоум няма да получиш най-добрия съвет... тя може да вика да е в шок може всичко, но ще ти помогне! Така, че моя съвет е КАЖИ НА МАЙКА СИ!

UnForgiving
06-20-2008, 20:09
И как така чак в третия месец се сети, че си бременна :-o Срам, не срам отиваш при майка ти по възможно най-бързия начин и и казваш всичко преди да е станало прекалено късно, защото, ако историята ти е вярна то си чакала прекалено много. След като си на 14 аборт без разрешението на родителите си не можеш да направиш, освен ако не е на черно, но за това изобщо не си и помисляй - само ще те осакатят.

mila92
06-20-2008, 20:10
eee vav varna se trqbva da ima genekologiq nqma kak da otide tam i vse pak vzemei go tva mom4e i da si glasi nai mn 500 lv i varvete che tuka vsichi mn ni splashi i mi se struva che mn vreme shte te mislim za tva o6te utre nai k1sno sled 2-3 dena varvi che nqma vreme ne iskam da te plasha :( a i moje6 da kaje6 na maika si vqrvam che tq pone shte te razbere vqrno moje da ne e ochakvala da se izchuka6 na 14 ama vse nqkoga e shtqlo da stane ta taka de kolkoto se moje po b1rzo go napravi tos abort i posle kaji kakvo e stanalo :(

cinderella_gugutka
06-20-2008, 20:15
еми ей затва не искам да правя секс-на 16 съм :(

06-20-2008, 20:18
leleee :S gorkata ti.. :S ne ti zavijdam..ama znam 4e nai-dobroto e da kaje6 na maika ti...az kazvam dosta raboti koito me pritesnqvat.....predi 2,3 godini po BEL pisahme za maikata: i az bqh napisala... : ''maikata e hram v koito moje6 da se izpovqdash!! '' napravi go..!! :) uspexi..!! no zadyljitelno i spodeli..po-takti4no... :)

sw337y
06-20-2008, 20:19
Хора , найстина МНОГО ви благодаря на всички за съветите , не спирам да се уверявам че добри хора ИМА . Много съм мислила за това да споделя с родителите ми , не споря прави сте те винаги ви желаят най-доброто , но поставете се на мое място - на 14 бременна в 3-тия месец , а и родителите ми са много набожни , не знам как ще го понеса :? , относно парите - наложи се да продавам каквото имам - телефони , гривни и сякви глупости - имам 700лв , нз дали ще стигнат за да не разберат нашите , но да го направи човек който си знае работата . Още един път БЛАГОДАРЯ ВИ !!!

mila92
06-20-2008, 20:24
milsq 4e vsqka 1 ot nas moje da se postavi na tvoeto polojenie az sam na 15 i ako na6ite razberat 4e pravq sex krai s men no pak ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da kaja na maika si pak i e po dobre da i kaje6 za6toto abortat moje da si pri4ini kravoizlivi i da ne moje6 pove4e da ima6 deca i zatva e po dobre da kaje6 pone na maika si dalji6 i go sled kato te e otgledala i vqrvam 4e te e vazpitala mn dobre :(

DjuDjiTo
06-20-2008, 20:46
еми ей затва не искам да правя секс-на 16 съм :(

+1

дано се справиш мила..... стискам палци.... и после пиши,колкото и трудно да ти е.... и следващия път внимавай малко повече...

SeXy_BeBe
06-20-2008, 21:07
Аз съм на 20 и мога да ти кажа, юе наистина се поставям на твое място ..... Кофти е. Не съм правила аборт, но ми се случи с последния ми приятел докато правихме секс да ни се скъса презерватива......... повярвтай ми тогава просто незнаех какво да направя какво да кажа как да реагирам... добре, че той е беше по голям от мен и веднага отиде до аптеката и ми купи хапче, което веднага изпих.... и всичко се оправи. Незнам как не си разбрала........ смятам, че всяко момиче трябва да си следи цикъла и при най малкото закъснение да си направи тест да отиде на лекар и да разбере какво е. А защо приятелят ти не ти даде тези пари, а ти трябва да ги вадиш от собстшения си джоб? Не мисля, че е правилно.... ГРЕШКАТА НЕ Е САМО ТВОЯ!!!
Моля те пиши ми на лична. Искам да поговорим. По голяма съм и мога да ти дам някои съвети,ако искаш разбира се :)

SomeGirl
06-20-2008, 21:11
1-во БЕЗ ГЛУПОСТИ !!!

Моля ви кажете ми клиника за аборти бременна съм а съм само на 14 , не знам как точно стана и ми е много неловко , ходих на гениколог в 3-тия месец съм а нашите още не знаят , Има ли възможност аборта да стане без знанието на родителите ? И моля ви препоръчайте ми добра клиника :(

v 3ti mesec v bg si e mnogo trydno nqkoi da se navie da ti napravi legalen abort. nqmam ideq kolko stryva, no mislq 4e moje6 da napravi6 bez roditelite ti da znaqt ako nqkoi dryg podpi6e predpolagam ili ako prosto se plati kolkoto trqbva na lekarite. predpolagam 4e roditelite ti ako ne sa skoro 6te zabelejqt tova 4e si bremenna, primerno men ba6ta mi me zabelqza 4e korema mi e ne6to po-golqm bqx v 11ta sedmica. savetvam te da kaje6 pone na maika si, no izbora si e tvoi. nadqvam se ba6tata pone da e do teb malko ili mnogo, za6toto az neotdavna napravix abort i ne dryg a maika mi be s men togava. predpolagam 4e si izpla6ena i 6okirana, pone az li4no bqx, az ne vqrvax na testa, mislex 4e e gre6en, lo6oto e kogato minat nqkolko sedmici dokato se pita6 kakvo i kak da go napravi6 za6toto togava svikva6 s misalta 4e nosi6 nov jivot, a ot tova po-krasivo ne6to nqma, a da vzeme6 re6enie da ne dari6 tozi jivot e edno ot nai-trydnite ne6ta koito edno momi4e nqkoga pravi.

Puky
06-20-2008, 21:15
Ако е презерватива разбирам , но тя казва че НЕ ЗНАЕ КАК Е СТАНАЛО и малко ме съмнява да е това , дано аз да греша :(
Мхм.. :(

glavolomno
06-20-2008, 21:46
Аборт в 3-ти месец - ТРУДНО
Аборт (легален) на 14, без подписите и на ДВАМАТА родители - почти НЕВЪЗМОЖНО, освен ако не играят много пари и рошвети. . .
Много съжалвам, че се е получило така! Не мога да дам съвет, защото не съм попадала в такава ситуация, но МАЙКАТА е човека, на когото трябва да кажеш! Тя е човека, който ще те разбере! Тя трябва да е преди всичко твоя приятелка и след това твоя майка!
КАЖИ И!!! От веднъж, просто и го кажи, защото тя единствена ще ти помогне !!!
ПОМНИ, ти си тяхно дете и те никога няма да те оставят да страдаш! Просто, за да помогнеш на себе си - КАЖИ ИМ, поне на майка си, ако не на баща си !!!

Xtuning
06-20-2008, 22:42
Първо ! - Аборт не е нещо което може да правиш през ден ,Да си чувала ,че заради тоя аборт мойе да останеш без деца в бъдеще и шанса това да стане е доста малък .

Второ ! - Без майка или баща не може със сигурност ...нензнам другите от каде си измислиха че може :-o

kifli4ka__ctraxx
06-20-2008, 22:58
Следе третия месец аборт с хапчета НЕ МОЖЕ да се оправи. Няма да коментирам вече,че държавата ние е циганска и, че раждате деца на по 13 14 15.. Презерватива се слага лесно до колкото знам но явно за вас е прекалено трудно.. А и да намериш клиника аборта не е безплатен все пак и 300 400 лв. не знм как ще събереш. Сега ще кажете че има и за двеста лева аборт. Еми да има ама ако искаш да те осакатът и да не моеш да имаш деца повече пробвай на евтиното. До колкото родителското тяло мисля че ще ти трябват е успех с аборта и плащането май някой няма да ходи на море това лято.. :-D просто мислете за последствията преди да вършите нещо но май думите ми нямат особено влияние върху такива като теб така 4е просто ще ти кажа че ще ти трябва МНОГО късмет.

nia711
06-21-2008, 01:00
mila vs tuk sa pravi .nai dobre e da kaje6 na maika si .predi vsi4ko maikata e prav priqteli az ne bih si predstavila 4e maika mi znae 4e pravq sex osobeno kato i az gore dolu sam na tvoita vazrast samo s 1 godinka otgore.makar 4e imam seriozen priqtel i ne mislq 4e maika mi e glupava i da ne se doseti :D samo 4e o6te ne sam sabrala sili da i go kaja v o4ite.no ako ne6to takova kato v tvoqta situaciq vednaga bih i kazala iskam ne iskam i kakvito i da sa posledicite v otno6eniqta ni. no pone 6te znam 4e 6te ima 4ovek koito da me podkrepi.osven frd razbirase . :) kasmet i kaji ni posle kakvo e stanalo. :) (hug)

cool_girl_9103
06-21-2008, 07:58
ama ti ne si li sledai6 cikula 4e 4ak v 3tiq mesec si usetila 4e ne6to ne e nared :? 6tom si bremenna ne ti li e stavalo sytrin lo6o ili puk ne si li imala golqm apetit ? nz za kliniki ama kaji na maika si ... ili puk ako qko se pritesnqva6 govori s gadjeto ti i pitai nqkoi lekar da bude po - diskreten . . . .. . nz ti re6ava6 no pogovori i s gadjetoti o toq vapros nai - ve4e ! moje toi da ne iska da pravi6 abort !! abe nz !!! nqma kak da ti pomogna

nia711
06-21-2008, 08:55
nadali nqma da iska da pravi abort ako daje e po golqm ot neq i palnoleten moje bi zavisi.no tova momi4e e na 14 izvinqvai.ne mislq 4e trqbva da zapazi deteto pak i tq taka jalae. prosto nqma da ima bade6te ako zapazi deteto,vseki 6te q sadi zaradi posltapkata i pak ne tova dete trqbva da bade opsipano s griji.predstavi si kogato stane na dostata4no zrqla vazrast za da razbere 4e maika i/mu e zabremenqla na 14 .pomislete i za tova vse pak :-o a pak i ne mislq 4e mom4eto 6te se zagriji malko ili mnogo 6tom tq milata e tragnala da prodava ve6tite si za da vzeme nqkakvi pari . :? :-o

SeXy_BeBe
06-21-2008, 10:17
Хора, колкото и да ви се прави секс МОЛЯ ВИ мислете за последиците..... И какво бихте направили, как бихте постъпили в една такава ситуация.... А и не мисля, че дете ще може да гледа дете. А за бащата мисля, че е напълно безотговорен щом дори и малко не е позаинтересувал за това създание, което иска съвет от нас как да постъпи, какво да направи. Но и в двата случая тя губи супер много!! Надявам се това да е за УРОК на всички!! И да си имаме обица на ухото как, с кого и къде правим секс и с какво.
Аз съм на 20 г. и изтръпвам когато прочета или чуя по новините нещо такова!!
НЕКА НЕ БЪДЕМ КАТО МЪЖЕТЕ ДА МИСЛИМ С ДОЛНАТА СИ ГЛАВА КАКТО ТЕ ГО ПРАВЯТ, НЕКА МИСЛИМ ТРЕЗВО И КАТО ГОЛЕМИ ХОРА! НЕКА МИСЛИМ ЗА СЕБЕ СИ И ЗА РОДИТЕЛИ СИ, защото не мисля че на някой от вас ще му е приятно да отиде при родителите си (на 14, 15, 16, 17, 18 годишна възраст) и им каже - "Мамо, тате бременна съм"! Да те ще ви подкрепят, но повярвайте ми няма да им стане хубаво и донякъде ще изгубите тяхното доверие, защото те до този момент ще са ви считали за големи и трезви хора и в един момент .......... всичко продапа!!
Не си проваляйте нах- хубавите години в правене на безразборен секс!!

erma
06-21-2008, 10:24
Отиди или се обади в Майчин дом във Варна и си запиши час при д-р Яков, правят аборти и в събота .. не се притеснявай малка си но няма страшно това е един от най-добрите специалисти много е внимателен и ще ти каже какво трябва да направиш..не губи време а отивай... това е сайт на болницата има и телефони...
http://www.maichindom-varna.com/index.php

sw337y
06-21-2008, 12:02
Благодаря за съветите ви , оказахте се прави . Казах на майка ми , отначало беше в ШОК но по късно свикна с мисълта и се съгласи да не каже на баща ми . Нещата с момчето не се развиха много добре , за което много съжелявам , майка ми се свърза с тях и им каза - доколкото разбрах изгонили са го на село за цяло лято :( , но пък родителите му веднага казаха че са готови да поемат всички разходи и че много съжеляват . Относно аборта - имам записан час в Понеделник и се моля всичко да стане както трябва . Благодаря ви !

nia711
06-21-2008, 12:13
bravo mili4ka radvam se za teb . dano vs varvi po voda ot tuk natatak. a mislq 4e mom4eto ne si e polu4ilo zaslujenoto , no vse nqkoga 6te mu se varne :) uspeh4eta i drug pat si go imai kato obica na uhoto i vnimavai mnogo :-)

best_buy
06-21-2008, 13:09
НЕКА НЕ БЪДЕМ КАТО МЪЖЕТЕ ДА МИСЛИМ С ДОЛНАТА СИ ГЛАВА КАКТО ТЕ ГО ПРАВЯТ, НЕКА МИСЛИМ ТРЕЗВО И КАТО ГОЛЕМИ ХОРА! НЕКА МИСЛИМ ЗА СЕБЕ СИ И ЗА РОДИТЕЛИ СИ

Айде бе сега , много се дразня като почнете така , защо слагаш всички момчета под общ знаменател , кво , все едно да кажа ВСИЧКИ жени са некадърни шофьори !

nia711
06-21-2008, 13:13
best_buy написа : Айде бе сега , много се дразня като почнете така , защо слагаш всички момчета под общ знаменател , кво , все едно да кажа ВСИЧКИ жени са некадърни шофьори +1 .

dirtyyy
06-21-2008, 14:17
Благодаря за съветите ви , оказахте се прави . Казах на майка ми , отначало беше в ШОК но по късно свикна с мисълта и се съгласи да не каже на баща ми . Нещата с момчето не се развиха много добре , за което много съжелявам , майка ми се свърза с тях и им каза - доколкото разбрах изгонили са го на село за цяло лято :( , но пък родителите му веднага казаха че са готови да поемат всички разходи и че много съжеляват . Относно аборта - имам записан час в Понеделник и се моля всичко да стане както трябва . Благодаря ви !
:) Радвам се,че всичко се разви така

best_buy
06-21-2008, 15:30
Благодаря за съветите ви , оказахте се прави . Казах на майка ми , отначало беше в ШОК но по късно свикна с мисълта и се съгласи да не каже на баща ми . Нещата с момчето не се развиха много добре , за което много съжелявам , майка ми се свърза с тях и им каза - доколкото разбрах изгонили са го на село за цяло лято :( , но пък родителите му веднага казаха че са готови да поемат всички разходи и че много съжеляват . Относно аборта - имам записан час в Понеделник и се моля всичко да стане както трябва . Благодаря ви !

ОоО не го бях видял тоя пост , браво найстина добре си направила . Дано всичко мине както трябва ;)

SeXy_BeBe
06-21-2008, 15:42
НЕКА НЕ БЪДЕМ КАТО МЪЖЕТЕ ДА МИСЛИМ С ДОЛНАТА СИ ГЛАВА КАКТО ТЕ ГО ПРАВЯТ, НЕКА МИСЛИМ ТРЕЗВО И КАТО ГОЛЕМИ ХОРА! НЕКА МИСЛИМ ЗА СЕБЕ СИ И ЗА РОДИТЕЛИ СИ

Айде бе сега , много се дразня като почнете така , защо слагаш всички момчета под общ знаменател , кво , все едно да кажа ВСИЧКИ жени са некадърни шофьори !


хахахахахахаха добре де не го приемай лично !! не съм искала да ви обидя .....

sexita
06-21-2008, 15:43
www.antiabort.free.bg

mila92
06-22-2008, 08:50
bravo :) radvam se 4e si namerila sili da kaje6 na maika si i 4e tq go e priela dobre :) i 4e vse pak 6te napravi6 aborta

Wrathchild
06-22-2008, 09:24
Браво, че си казала на майка си. Стискам палци.

AnChItOoOo
06-22-2008, 09:28
МОМИЧЕ!!!! Изобщо недей ходи при други хора... най-добре кажи на майка си.. не си мисли, че н знам колко е трудно! И моята не знае, че правя секс и може би наистина ако бях на 14 нямаше да искам да й кажа, но вече на 17 мога да те уверя, че няма човек на земята който да ти мисли по-доброто...! Определено ТРЯБВА да и кажеш. Тук в този фоум няма да получиш най-добрия съвет... тя може да вика да е в шок може всичко, но ще ти помогне! Така, че моя съвет е КАЖИ НА МАЙКА СИ!

+1 :-s

Mirelchetoo14
06-22-2008, 11:21
Не убивай нещо живо бе :-x

Е аз убийства на умрели не съм чувала да има... :D Оставете момичето,досадници,та тя е само на 14!!!

krem4et0
06-22-2008, 11:33
www.antiabort.free.bg

За какво й е този линк? Тя е на 14. Абсурд е да износи нормално и да роди нормално. да не говорим да отгледа и възпита 1 дете. В нейния случай абортът е най-доброто решение. Добре чи си казала на майка си. Тя ще ти помогне и финансово(видях, че май няма нужда), и морално. И все пакс се замисли за последиците от ранния секс. Ти си на 14, а утре ще миаш 1 аборт зад гърба си. Това не е нормално!

BlackWings
06-22-2008, 16:14
sw337y... няма да те съдя , станалото - станало. Само мисля , че е трябвало по рано да кажеш на майка си , за да вземете заедно решението , защото колкото по рано се направи аборта - толкова по малък е риска за товето здраве.
Сега само трябва да си спокойна и да си мислиш , че всичко , което правиш е за твое добро ... и да обещаеш това да ти е за урок занапред да внимаваш ... Защото наистина абортът е сериозна крайна мярка , която оставя дълбок отпечатък на едно момиче до края на живота му...
Утре ако можеш да пишеш как е минало и как се чувстваш , аз ще ти стискам палци... и колкот и да си в шок рябва да си силна.

BeBoNcHeTo
06-23-2008, 15:51
та какво стана?

isedd
06-23-2008, 15:59
ам 1во как така няма да знаеш как е станало? Да не си Дева Мария? Съжалявам, ама подкрепям мнението, за това, че като незнаете как да правите секс, недейте да правите. А за аборт, мисля, че вече е късно. Да се нядаваме, че това няма да се повтаря.

Lady_B_
06-23-2008, 16:16
та какво стана?

Аз до сега не съм писала по тази тема, но я изчетох и ще ми бъде приятно да разбера,ч е всикчо е минало наред :) А за мнението ми вече късно важното е да си добре :)

mumiikataa
06-23-2008, 16:19
И на мен ми е интересно какво е станало...И аз се чудя как до 3-тия месец не е разбрала...

Lady_B_
06-23-2008, 16:26
И на мен ми е интересно какво е станало...И аз се чудя как до 3-тия месец не е разбрала...

най-вериятно цветна, ама и тогава е трябвало да и стане ясно, че нешо не е наред. Не знам тя все пак е на 14 а какво и да си говорим за мен сексуалната грамотност си остава на плачевно ниво :?

mumiikataa
06-23-2008, 16:33
И на мен ми е интересно какво е станало...И аз се чудя как до 3-тия месец не е разбрала...

най-вериятно цветна, ама и тогава е трябвало да и стане ясно, че нешо не е наред. Не знам тя все пак е на 14 а какво и да си говорим за мен сексуалната грамотност си остава на плачевно ниво :?
Цветна или не,пак би трябвало да се усети...Стига сме я обвинявали.На всеки може да се сллучи.А момичето да си направи изводите.И страшно много се надявам за в бъдеще да й няма нищо,защото знам какви може да последиците...

sexita
06-23-2008, 17:42
www.antiabort.free.bg

За какво й е този линк? Тя е на 14. Абсурд е да износи нормално и да роди нормално. да не говорим да отгледа и възпита 1 дете. В нейния случай абортът е най-доброто решение. Добре чи си казала на майка си. Тя ще ти помогне и финансово(видях, че май няма нужда), и морално. И все пакс се замисли за последиците от ранния секс. Ти си на 14, а утре ще миаш 1 аборт зад гърба си. Това не е нормално!

за да знае до къде е стигнала немърливоста и 8)

SK0RP10N
06-23-2008, 18:01
Може и да съм прекалено груб, ама ти си тъпо парче.
1. Ти си само на 14 години.Не си ли още малка за такива работи, които сама виждаш до къде водят ?
2. Как може 3 месеца да не си схванала, че има нещо нередно ?
Сигурно си чула, че е много яко и модерно да се чукаш и да не останеш по-назад - хайде и ти.Еми нека ти !

Ophelia
06-23-2008, 19:05
И мен ми е интересно защо не се е предпазвала като хората и защо не е разбрала... тука може много да се псува и да се обсъжда колко ни куца общата култура и т.н. Но ми е любопитно какво е станало сега след аборта.Предполагам е в депресия - нормално е!Ако не си е тогава ще ми е смешно вече!

sw337y
06-23-2008, 21:01
Ох , хора не ме питайте как съм , защото само който е минал през моето място знае как съм :( . Всичко мина ОК направихме го ( не с инжекция ) казаха ми че няма нищо увредено по организма ми и ще мога да си имам деца . Хора не ме съдете :smt022 направих го и съм си горда за мен ! И не говорете за културата ми без да ме познавате ! Нямах видими признаци в 1-вите 2 месеца , нямам представа защо се получи така , всичко започна в края на 2-рия месец , закъсняваше гадене и т.н. . Може би до извесна степен беше моя грешката че не казах по-рано на майками , най-вероятно щеше да бъде по-добре ако го бях направила 3 седмици по-рано , но така се развиха нещата . Благодаря ви !

romantika_f_13
06-23-2008, 21:03
Ох , хора не ме питайте как съм , защото само който е минал през моето място знае как съм :( . Всичко мина ОК направихме го ( не с инжекция ) казаха ми че няма нищо увредено по организма ми и ще мога да си имам деца . Хора не ме съдете :smt022 направих го и съм си горда за мен ! И не говорете за културата ми без да ме познавате ! Нямах видими признаци в 1-вите 2 месеца , нямам представа защо се получи така , всичко започна в края на 2-рия месец , закъсняваше гадене и т.н. . Може би до извесна степен беше моя грешката че не казах по-рано на майками , най-вероятно щеше да бъде по-добре ако го бях направила 3 седмици по-рано , но така се развиха нещата . Благодаря ви !радваме се за теб :-) =D> :smt001

mumiikataa
06-23-2008, 21:19
Браво.А да питам.Какво представляваше самата процедура,че ми е интересно :? Сори за въпроса,ако не искаш не отговаряй.

TigerRulZ
06-23-2008, 21:36
Хора , найстина МНОГО ви благодаря на всички за съветите , не спирам да се уверявам че добри хора ИМА . Много съм мислила за това да споделя с родителите ми , не споря прави сте те винаги ви желаят най-доброто , но поставете се на мое място - на 14 бременна в 3-тия месец , а и родителите ми са много набожни , не знам как ще го понеса :? , относно парите - наложи се да продавам каквото имам - телефони , гривни и сякви глупости - имам 700лв , нз дали ще стигнат за да не разберат нашите , но да го направи човек който си знае работата . Още един път БЛАГОДАРЯ ВИ !!!

такааа да се разберем,добри хора нема просто тия тук у форума са хора който няят ко да праят и даат съвети

иначе по темата кат си продала телефона гривните и другите глупости вашите няя ли да забележат...не съм мноо сигурен но май при 3я месец имаш леко коремче (коет ме навежда на мисълта че и аз май съм забременял О.о)

най-добрия съвет който можем да ти дадем е да кажеш на майка си .. дори и да те убият,тва ще е нищо в сравнение с тва коет можеш да си докараш от невнимание.

доколкото знам аборта боли почти колкото раждането пък ти ако наистина си на 14 че дори и по малка просто кат си предстаям ква ти е малка и недоразвита путката,не моа си предстая как ше го раждаш тва бебе...ма така е кат не мислите навреме дано поне ся да ти дойде акъла...в случай че не си некое мангалче от гетото и имаш някви чувства и майчин инстинкт болката от тва да гледаш как ш угасва живота в твойто бебе ш е дори по-силна от тва коет ш изпиташ докат го изкарат.определено не ми се иска да съм на твоето място...

за тея който казаха за презервативите и колко са надежни...ако иска с железен презерватив да го е праила тя е направила грешка че без нужните познания го е правила (както предполагам от възраста и)

1во има противозачатъчни
2ро не може просто да нахлузиш кондома и да мислиш че сичко е под контрол,тряя и малко да мислиш (при сваляне на кондома може да я е опръскал или недай си боже да го е използвал 2 пъти...)
3то въобще не е тряяло да го правиш...още си малка за такива неща.за мен човек е готов да прави секс тогава когато е готов да поеме отговорноста да бъде баща или поне да е достатъчно голям за това


п.с. поне знаеш ли кой е бащата? според мен тряя хуаво да си поговориш с него

TigerRulZ
06-23-2008, 21:37
Ох , хора не ме питайте как съм , защото само който е минал през моето място знае как съм :( . Всичко мина ОК направихме го ( не с инжекция ) казаха ми че няма нищо увредено по организма ми и ще мога да си имам деца . Хора не ме съдете :smt022 направих го и съм си горда за мен ! И не говорете за културата ми без да ме познавате ! Нямах видими признаци в 1-вите 2 месеца , нямам представа защо се получи така , всичко започна в края на 2-рия месец , закъсняваше гадене и т.н. . Може би до извесна степен беше моя грешката че не казах по-рано на майками , най-вероятно щеше да бъде по-добре ако го бях направила 3 седмици по-рано , но така се развиха нещата . Благодаря ви !

опс знаех си че тряя да прочета и мненията на последната страница...ем браво

divacheee
06-23-2008, 22:08
http://zazz.bg/play:9a0688d5 Изгледайте това клипче и се замислете ... :!:

TigerRulZ
06-23-2008, 23:26
http://zazz.bg/play:9a0688d5 Изгледайте това клипче и се замислете ... :!:

Ако сте с слаби сърца не гледайте


диваче...кат ти скиах линка викам ш изгледам таз простотия и ш си напрая некой бъзик за нея ама предстай си аз дет на телефона съм имал десетки клипове как се колят и избиват брутално,чак аз се разчуствах О.о мноо гаден клип кат си помислиш че тва са някви малки бъдещи бебета,невинни деца чийто право на живот е отнето зарад тва че майките им са тъпи умрели курви,боклуци и оръфляци и гледат само те да живеят и да си праят кефа,а кат има последствия другите да ги понесат...нищо лично към авторката на темата

Erica
06-24-2008, 09:36
http://zazz.bg/play:9a0688d5 Изгледайте това клипче и се замислете ... :!:

Ако сте с слаби сърца не гледайте


диваче...кат ти скиах линка викам ш изгледам таз простотия и ш си напрая некой бъзик за нея ама предстай си аз дет на телефона съм имал десетки клипове как се колят и избиват брутално,чак аз се разчуствах О.о мноо гаден клип кат си помислиш че тва са някви малки бъдещи бебета,невинни деца чийто право на живот е отнето зарад тва че майките им са тъпи умрели курви,боклуци и оръфляци и гледат само те да живеят и да си праят кефа,а кат има последствия другите да ги понесат...нищо лично към авторката на темата


A teq bydeshti maiki...,da ne bi vsichkite da sa zachenali sami...Kyde ostavat glavnite deistvashti lica "bydeshtite tatkovci"...

Kym avtorkata,radvam se che vsichko se e podredilo...,i che nqma opasnost i za v bydeshte shte mojesh da si imash dechica!

spooky`f
06-28-2008, 16:03
искам да ви кажа нещо на всички.аз сам на 20г. и на мен ми се случи...и добре че нямаше никой като вас около мен, че можах да го преживея!!! аз мога да си представя какво и е и спрете с упреците!!!! може и на вас да се случи НЕ ВИ ГО ПОЖЕЛАВАМ!!! миличка трябва ти много подкрепа...за инжекция ти е мн късно за жалост.По - добре не казвай на родителите си....успех миличка.ако искаш питай каквото те интересува,ще ти отговоря на всичко понеже знам какво е да няма кой да ти каже какво те очаква :(

divacheee
06-28-2008, 17:29
искам да ви кажа нещо на всички.аз сам на 20г. и на мен ми се случи...и добре че нямаше никой като вас около мен, че можах да го преживея!!! аз мога да си представя какво и е и спрете с упреците!!!! може и на вас да се случи НЕ ВИ ГО ПОЖЕЛАВАМ!!! миличка трябва ти много подкрепа...за инжекция ти е мн късно за жалост.По - добре не казвай на родителите си....успех миличка.ако искаш питай каквото те интересува,ще ти отговоря на всичко понеже знам какво е да няма кой да ти каже какво те очаква :(


Добре бе деба ... кат ша си даваш мнението поне прочети ЦЯЛАТА ТЕМА .. :-x :-x :-x

cococanamito
06-28-2008, 18:01
do 52 dena ima abort s hap4eta a v 3tiq mesec mislq che shte e s operaciq mislq che nqma kak da stane bz vashite da uznaqt no po dobre im kaji te sthe napravqt vsi4ko vyzmojno da te predpazqt vinagi trqbva da imash vqra na vashite zashtoto te vinagi shte ti pomognat USPEH TI JELAQ OT CQLOTO SI SYRCE

cococanamito
06-28-2008, 18:09
opa bravo be ti si golqma rabota znaeh si che trqa da pro4eta celiq aide uspeh za v budeshte i da vnimavash

darla
06-28-2008, 20:41
Отиди в Първа акушеро-гинекологична болница "Света София".
Ако наистина искаш аборт си приготви поне 300 - 400 лева. Успех и побървай, след третия месец е невъзможно да направиш аборт.
Ако платиш достатъчно вашите няма да разберат. Но след това 2-3 дни ще си като пребита, не е толкова лека операцията, но можеш да кажеш че си болна...
1vo-NE e vqrno,4e sled tretiq mesec e nevuzmojno da napravi6 abort!!!Prosto e adski opasno.(da ne govorim,4e spontanniq se slu4va po vsqko vreme a tq e malka i eventualno nqma da uspee da go zadurji-ima i takuv varianr)
2ro-NE e vqrno,4e 3 dni 6te e kato prebita."Operaciqta"ne e tolkova stra6na i neveroqtno otvratitelna,kakto vsi4ki q opisvat! Stiga ste se filmirali s toq i-net.Naistina pri vseki organizum se otrazqva razli4no i vseki se vazstanovqva po razl na4in ot dadeni manipulacii ama 4ak kato prebita....PLS ne presilvaite ne6tata!

darla
06-28-2008, 20:55
Bravo,momi4e,fakt e 4e si dopusnala gre6ka,no e naistina silna postupka da kaje6 na maika si ida se durji6 taka adekvatno v dadenata situaciq.
P.S.-do 20-godi6nata,koqto ti dade suvet da ne kazva6 na roditelite si-ti NAISTINA li si na 20?!?!Izob6to.....be nqmam dumi za tebe!

marilyn
06-28-2008, 23:42
На авторката мога да кажа само евала 4е си го направила и си казала на майка си. Аз съм на 15, не съм изпадала в такава ситуация, но бих постъпила като тебе.

zo_ri_to
07-04-2008, 14:06
е може ли бе на 14 с бебе и кажи на вашите а и след 12 седмица аборта е забранен демек теа е 3 месец и аборта е гадно нешто аз правих на 19 съм
вазможни са много усложнения след аборт никав секс 3 месеца

sladkish_14
07-04-2008, 14:08
Ти си едва на 14,а си готова да убиеш друг човешки живот!Не знам клиника,ДАНО успея да се запазя и никога да не науча за такава клиника!

marilyn
07-04-2008, 17:09
Ти си едва на 14,а си готова да убиеш друг човешки живот!Не знам клиника,ДАНО успея да се запазя и никога да не науча за такава клиника!

Изкара момичето убийца... На 14 да родиш по-хубаво ли е?

best_buy
07-04-2008, 18:29
Ти си едва на 14,а си готова да убиеш друг човешки живот!Не знам клиника,ДАНО успея да се запазя и никога да не науча за такава клиника!

Изкара момичето убийца... На 14 да родиш по-хубаво ли е?


+1

rakiQ
07-04-2008, 19:31
момееее кажи на майка ти или на баща ти... просто НЯМА ВРЕМЕЕЕЕЕЕЕЕЕ аборт съм чувала че с еправи до 3-я месец !!!!!!!!!!!!!!!!!!11 бързоооо + тва ти трябва родител!!!!!!!1

Spraymaster
07-04-2008, 21:51
Аз шсам кръсника! :grin: ЧЕСТИТО! ДА ви е живо и здраво :D :-D

SpOrTs_GiRl
07-04-2008, 21:58
Bravo,momi4e,fakt e 4e si dopusnala gre6ka,no e naistina silna postupka da kaje6 na maika si ida se durji6 taka adekvatno v dadenata situaciq.
P.S.-do 20-godi6nata,koqto ti dade suvet da ne kazva6 na roditelite si-ti NAISTINA li si na 20?!?!Izob6to.....be nqmam dumi za tebe!
Найстина не мисли адекватно за 20-годишна, но според мен просто не се поставя на мястото на момичето .. То е на 14, а тя на 20 - на нея не й трябва подпис от родител, тя е пълнолетна .. Не й е задължително нито да им иска подпис, нито пари, нито да им казва .. За това така е реагирала .. поне това е моето обяснение .. Не се е поставила на нейно място ..

Spraymaster
07-04-2008, 22:00
За това деца, зрелоста се достига до 18-20 години. Не щото вече имате мензис и мазга а щото можете да използвате главите си. :grin:

MixXx
12-01-2008, 06:43
Не щото вече имате мензис и мазга а щото можете да използвате главите си. :grin:

Това е постът - единствен и неповторим!

xbLaHx
12-01-2008, 13:01
Ти наред ли си :razz: направо мени памперсите на 14 и го кърми на толкова това бебе ;дд което ме подсеща,че една в мойто даскало,която е на 14 наистина е бременна,ама гледа да си крие корема :smt095

hooliganka89
12-01-2008, 13:09
Малеееееее,докъде я докарахте.
И как смееш да пишеш на темата си "БЕЗ ГЛУПОСТИ",като ти самата си направила всевъзможно най-голяма глупост.
"Не знам как е станало",аз ще ти кажа как е станало,сваляла си си гащите,на много места и сексуалната ти култура е ниска,за това сега си на тва дередже.
И можеше да напишеш в кой град живееш примерно,аз мога да ти кажа клиника в Хасково,ама ако си от София,какво те грее кника в Хасково.
И да ти кажа в третия месец,много малко доктори ще се навият да те абортират,че и без родител.

DaniFilth
12-01-2008, 13:22
За клиника да ти кажа, не знам от къде си, но отивай веднага иначе няма да можеш след по - малко от две седмици да си премахнеш грешката!Ти си на 14 и ще ти тябва подпис от родител задължително искаш или не искаш!По - добре действай и не чакай.

Erica
12-01-2008, 15:23
^
Е можехте да погледнете датата на темата...,че е от преди има няма половин година...,а пък ако бяхте си направили труда и да прочетете всички мнения,преди да пишете вашите...щеше да е приказка :wink:

LovelyGirl
12-01-2008, 16:21
^
Е можехте да погледнете датата на темата...,че е от преди има няма половин година...,а пък ако бяхте си направили труда и да прочетете всички мнения,преди да пишете вашите...щеше да е приказка :wink:

И аз така викам,ама винаги всички пишат без да гледат.

Момичето направи аборт вече..

therichbitch
12-01-2008, 20:56
1. abort se pravi do 3q mesec
2.da, moge bez znanieto ne roditelite ,no trqbva da plati6 pove4e za nelegalen

marilyn
12-01-2008, 21:05
Абе какво продължавате да давате безсмислени мнения по темата? Момичето направи аборт вече, то ако не беше вече щеше да сменя памперси... а и да я обвинявате, и да не я обвинявате живота си е нейн! Аз лично евала и правя за смелостта... всеки прави грешки, идеята е да не ги повтаря и колкото се може по-бързо да се отърве от последствията...

Rofl4e
12-02-2008, 13:49
Темата е от лятото :-D

LadyDy
12-02-2008, 14:40
Кажи на родителите си! Може и да отнесеш караници, но......КАЖИ ИМ!!

koftikysmet
01-19-2009, 15:27
С приятелката ми праивихме секс ... и презервативат се скъса . И след 12 часа тя изпи едно Ескапелле ... какво трябва да стане ... след колко време г/д трябва да и дойде мензиса ... и дали Ескапеллето действа 100% :?

saromanwife
01-19-2009, 15:53
първо има нещо като описание на това как се пие лекарството , ефекти дефекти , съставки ,кога да се пие кога да не се пие квот се сетиш и второ откъде някой би могъл да знае кога ще и дойде да не му знаеме разписанието посъветвай се с лекар ,иил поне питай в аптеката ?!?!...