PDA

View Full Version : Дойде и този момент ..



SpOrTs_GiRl
06-20-2008, 20:16
Мразя да пиша сълзливи теми .. Ма**а му .. Съжалявааааааам, явно нямам достатъчно подходящи хора около себе си, на които да кажа тези неща ..
Добре, мразя се .. Не ви карам да го четете .. Губя най-скъпия човек за себе си и може би най-скъпия, който съм имала до момента .. Не съм срещала по-подходящ човек за мен.. Не съм си и помисляла, че мога да срещна човек, който да прилича толкова много на мен .. Не съм мислила, че ще го изгубя, ценях всеки един миг с него .. Всяка една секунда ми беше ценна и не бих я заменила .. Всяка една сълза по него е била искрена и за нито една няма да съжалявам .. Няма да съжалявам, че му се отдадох изцяло, че го обичах, че го обичам и ще продължавам да го обичам..... Не знам дали някога ще обикна друг по този начин. Мислех си, че съм обичала, но явно жестоко съм се лъгала, защото онова чувство тогава не може да се сръвни по никакъв начин с чувството, което изпоитвам в момента .. Не съм човек, който си губи времето в писане на сълзливи темички, но имам нужда да споделя.. Няма начин да ми помогнете, няма да начин да ме разберете, не ви и карам .. Не за друго >> просто ситуцията е адски сложна и няма смисъл да ви пълня гавите с чужди проблеми, сигурна съм, че си имате достатъчно ваши ..
Знам как се преудолява раздяла, не ми е първа, няма и да е последна, но просто тази единствена едва ли ще мога да преглътна .. Не мога да си представи живота си без този човек, без да го прегръщам, да усещам аромата му .. А този аромат никога няма да го забравя .. И сега накъде?!

Мисля да не продължавам ............ просто няма смисъл от нищо.

SlowDead
06-20-2008, 20:22
Изживей си го .. все пак всеки минава рано или късно по този път.. помисли си с усмивка колко по-зле би било през целия си живот да не изпиташ това чувство което изпитваш в момента..
Мъката сега ще те направи по-силна за напред.. ще можеш по-лесно да разбираш другите хора в подобни ситуации. Радвай се че си успяла да вземеш най-хубавото и е добре да посъжеляваш за това че не си успяла да вземеш още от тази връзка... Но нищо не се знае .. ще мине време и 2мата ще си имате някои друг и ще си направите сметка дали сте били един за друг или не.... ако и 2мата осъзнаете че сте били един за друг съдбата си знае работата .. ако единия от 2мата осъзнае че има по-подходящ човек за него то тогава другия трябва да се радва за него а не да тъжи за себе си .. :)
Просто с 2 думи трябва да си го изживееш и не съжалявай че съжаляваш в момента :)

SpOrTs_GiRl
06-20-2008, 20:25
Изживей си го .. все пак всеки минава рано или късно по този път.. помисли си с усмивка колко по-зле би било през целия си живот да не изпиташ това чувство което изпитваш в момента..
Мъката сега ще те направи по-силна за напред.. ще можеш по-лесно да разбираш другите хора в подобни ситуации. Радвай се че си успяла да вземеш най-хубавото и е добре да посъжеляваш за това че не си успяла да вземеш още от тази връзка... Но нищо не се знае .. ще мине време и 2мата ще си имате някои друг и ще си направите сметка дали сте били един за друг или не.... ако и 2мата осъзнаете че сте били един за друг съдбата си знае работата .. ако единия от 2мата осъзнае че има по-подходящ човек за него то тогава другия трябва да се радва за него а не да тъжи за себе си .. :)
Просто с 2 думи трябва да си го изживееш и не съжалявай че съжаляваш в момента :)
Изживявала съм такива моменти .. Занимавах се с едно момче около 3 години ........ И пак това чувство тогава не може да се сравни с това, което изпитвам в момента, макар че времето, прекарано с него не е токова много ..

Lord_Of_The_Night
06-20-2008, 20:27
Разбира се че има смисал да продължиш,да ти кажа чесно и аз бях така по едно време и при мен ситуацията беше почти безнадежна,обаче живота не свършва сега в този момент,въпреки че в момента сичко ти се струва безсмислено.Както се казва трябва да продължиш,щом няма надежда да се съберете,въпреки че и това не ми се вярва,аз немога да знам какво е станало,но моя съвет е да продължиш напред,въпреки че ще ти е много трудно,ще доиде момент в които ще намериш нещо което за което си заслужава.Успех ти желая. :)

mila92
06-20-2008, 20:41
veroqtno ne ti e lesno ti ne iska6 da palni6 glavite ni s tvoite problemi az pak 6te ti kaja 4e prez celiq si jivot slu6am izpovedi pazq taini i mislq 4e e po dobre pone za teb da spodelish vsi4ko absoliutno vsi4ko ot na4alo do krai mislq 4e bi se po4uvstvala po dobre ako ne drug to pone az 6te te islu6am i mislq 4e 6te te razbera :)

Pliok0019
06-20-2008, 20:54
Съжалявам наистина много. Повярвай ми, знам какво чувстваш. Няма какъв съвет да ти дам, наистина. Няма нещо, с което бих ти помогнала. Казват, че времето лекува всичко. Може и да са прави. Дотогава остава болката. И спомена за случилото се.

Сигурна съм, че предпочиташ хубавите моменти с този човек, заедно с всичката тъжа, с много сълзи и болката пред това никога да не си го срещала. Затова просто го изживеей и след време продължи напред.

Успех!

SpOrTs_GiRl
06-20-2008, 20:59
Съжалявам наистина много. Повярвай ми, знам какво чувстваш. Няма какъв съвет да ти дам, наистина. Няма нещо, с което бих ти помогнала. Казват, че времето лекува всичко. Може и да са прави. Дотогава остава болката. И спомена за случилото се.

Сигурна съм, че предпочиташ хубавите моменти с този човек, заедно с всичката тъжа, с много сълзи и болката пред това никога да не си го срещала. Затова просто го изживеей и след време продължи напред.

Успех!
Благодаря много ..
Лошото е, че ако найстина си обичал някой винаги ще чувстваш нещо към него .. и аз съм наясно, че няма да мога да спра .. Той беше моят идеал, нещо, което съм търсила толкова много време .. Точно това !! Точно НЕГО !! .. Намерих го, беше мой .. Никога не съм ценяла нещо толкова много и не съм давала толкова много за някой/нещо .. Сега знам, че го губя и не мога да си представя живота ми оттук нататък .. Знам, че са силни думи, но ............

Liar
06-20-2008, 21:00
Ей само не се отчайвай!Сигурна съм че ако той да те обича колкото ти него ще намерите решение и ще се справите с проблемите заедно...Направи каквото можеш...Успех!И все пак ако искаш сподели :mrgreen: А и щом толкова мн го обичаш не му позволявай да си отиде!!!

mila92
06-20-2008, 21:06
да се откажеш не е решение даже никакво хората казват 4е болката не спира спита да ти пука 4е те боли може и така да е била сам в подобно на твоето положение и да ти кажа смятам 4е 6те има6 2-ри шанс да оби4а6 след всяка болка идва малка радост

Erica
06-20-2008, 21:08
От раздялата боли адски много...Но знаеш ли,понякога когато човек си мисли,че всичко е изгубено...изниква нещо,което може да промени животът ти завинаги!!!Сега те боли,страдаш и може би си задаваш въпроса Защо.Не се затваряй в себе си...и както каза някой в предните постове....говори,за да се отърсиш от нещо трябва да говориш...Недей да таиш в себе си мъката,защото ще ти е по-тежко повярвай ми...!Ако няма с кого да споделиш или по-точно ако неискаш,просто напиши всичко на един лист,всичкото което чувстваш,всичко което те измъчва...-определено ще ти олекне...
Изживей си болката,но се опитай да извлечеш от тази болка позитивните неща...не се замоизмъчвай,че вече го няма и го губиш,а си мисли за красивите ви моменти заедно...И след време като се обърнеш назад,да си спомняш с усмивка за човека...,а не да се задушаваш с въпросите "Защо го изгубих" . Не се знае нищо,може отново да си с този човек и да сте по-щастливи от всякога и да изпиташ чувства,които не си и предполагала,че можеш да изпиташ! Нали знаеш няма начин да няма начин...чудесата се случват,там където вярват в тях!!! :-)

CenCe
06-20-2008, 21:12
плачи си... не спестявай сълзи, спомени! Изпитвала съм го, знам че е тежко, но повярвай ми при мен много скоро дойде момент, в който се уморих да плача, което не означава че беше спряло да ми пука.Просто с всичкия този плач бях изкарала болката навън.И само едно нещо ще ти кажа: Радвай се че си изпитвала някога, към някого толкова силни чувтва, и обич и носталгия към миналото.Защото... има хора, които никога така и не успяват да изпитат такива емоции.Те са най-нещастни...
Ще се справиш :-)

Pliok0019
06-20-2008, 21:12
Съжалявам наистина много. Повярвай ми, знам какво чувстваш. Няма какъв съвет да ти дам, наистина. Няма нещо, с което бих ти помогнала. Казват, че времето лекува всичко. Може и да са прави. Дотогава остава болката. И спомена за случилото се.

Сигурна съм, че предпочиташ хубавите моменти с този човек, заедно с всичката тъжа, с много сълзи и болката пред това никога да не си го срещала. Затова просто го изживеей и след време продължи напред.

Успех!
Благодаря много ..
Лошото е, че ако найстина си обичал някой винаги ще чувстваш нещо към него .. и аз съм наясно, че няма да мога да спра .. Той беше моят идеал, нещо, което съм търсила толкова много време .. Точно това !! Точно НЕГО !! .. Намерих го, беше мой .. Никога не съм ценяла нещо толкова много и не съм давала толкова много за някой/нещо .. Сега знам, че го губя и не мога да си представя живота ми оттук нататък .. Знам, че са силни думи, но ............
И аз си мислех така, когато се разделих с човекът, който обичам. 3 месеца по-късно отново мисля за него. Все още го обичам.

Да забравиш някого не става туко-така. Трябва много време и още повече воля. Винаги в труден момент си казвам: "И това ще мине." Бъди сигурна, че е вярно. Ще те очакват още много хубви моменти, защото не може в живота всичко да е само болка. Ще продължаваш да го обичаш, но с времето ще свкнеш за живееш без него.

Всичко продължава :)

FeelMyPain
06-20-2008, 21:19
Аз винаги ще бъда до теб.Вече знаеш, че никога няма да останеш самичка.Винаги ще съм до теб, независимо от трудностите, които ще те застигнат.Винаги ще можеш да разчиташ на мен.Никога няма да те предам.Вярвам, че ще намериш наистина точния човек за теб и ще си най-щастливото човече на земята.Знам, че това е в стила ти.Да даряваш света с твоята усмивка и позитивизъм.Ти си ми най-голямата дружка и ще е така завинаги *хуги*....You'll never be alone.

vesssiii
06-21-2008, 12:25
Според мен трябва да излезнеш малко навън с приятели/ки и да се разведриш,колкото и да ти е трудно.Приятелят винаги те развеселява..Нали е за това..Предполагам,че ти е АДСКИ гадно,но.. :( А може би по-късно може и да се съберете отново.."Старата любов ръжда не хваща" каза ли са го..Успех и се успокой :-)

MonSitY
06-21-2008, 12:28
незнам какво да ти кажа :( незнам какво се е случило между вас но поговорете може да се оправят нещата :)