PDA

View Full Version : Не издържам вече ...



coteto
06-20-2008, 20:33
вече незнам какво става м/у нас
като сме само 2 някаде почти няма за какво да си говорим мълчим си .
постоянно се караме
на ръба на нервна криза съм а да не говорим че почти всеки ден изпадам в депресия
няма на кого да се оплача (на него ама сякаш той не ме разбира)
от 1 страна искам да оставя а от др страна постоянно се опитвам да се справя с всичко.
защото искам всичко в любовта в живота в училище да ми е наред вкъщи
направо се ](*,)
постоянно аз му угаждам аз се примирявам със всичко
повечето биха казали да го зарежа но помислете не може при всеки проблем и да се разделяме а може би това понякога помага (той няколко пъти е късал с мен и после сме се събирали)
къде изчезна тръпкатаа къде отиде любовтаа
заендо сме от 4 5 години вече и аз нзз
8-[

NH3
06-20-2008, 20:53
хахахахах нервна криза и всеки ден изпадам в депресия това ме разби :lol:

Pliok0019
06-20-2008, 20:56
Откажи се. Така само си губиш времето сместо да изживееш нещо силно и интересно. Може и да изгубиш, ако наистина го обичаш. Ти реши дали риска си струва.

haterkata
06-20-2008, 21:04
тии да не си някоя фешанка?

Poet_Boy
06-20-2008, 21:06
Ами ти явно си от по-кротките момичета, щом само ти правиш компромиси.Но връзката се основава на взаимна подкрепа и разбирателство, щом от него не виждаш такова, сама си направи изводите. :)

PoLiToOo
06-20-2008, 21:11
ами малка почивка един от друг ще е от полза :-o

Erica
06-20-2008, 21:13
Явно имате нужда от време...,за да разберете дали любовта е жива или всичко е просто навик...Дайте си това време,починете си малко един от друг,за да си изясните какво точно се случва със връзката ви!
Пожелавам ти след това да се искате по-силно от преди,а не да се окаже,че сте били заедно по навик!
Успех!

coteto
06-20-2008, 22:07
Явно имате нужда от време...,за да разберете дали любовта е жива или всичко е просто навик...Дайте си това време,починете си малко един от друг,за да си изясните какво точно се случва със връзката ви!
Пожелавам ти след това да се искате по-силно от преди,а не да се окаже,че сте били заедно по навик!
Успех!
blagodarq ti i az si mislq 4e taka bi bilo nai dobre no me e strax da go napravq ami ako tozi pat (ako se razdelim)i po ve4e ne se saberem ???
strax mee prosto :(

kifli4ka__ctraxx
06-20-2008, 22:12
Ами след 4 5 години е нормално,но в такива случай най-добра е почивката един от друг. Или просто смяна на партниора. Знам,че не е лесно, но е единствения възможен изход, въпреки че щом сте се рзделяли явно не помага мн мн.. Трябва да опитате за повече време

Erica
06-20-2008, 22:16
Явно имате нужда от време...,за да разберете дали любовта е жива или всичко е просто навик...Дайте си това време,починете си малко един от друг,за да си изясните какво точно се случва със връзката ви!
Пожелавам ти след това да се искате по-силно от преди,а не да се окаже,че сте били заедно по навик!
Успех!
blagodarq ti i az si mislq 4e taka bi bilo nai dobre no me e strax da go napravq ami ako tozi pat (ako se razdelim)i po ve4e ne se saberem ???
strax mee prosto :(

Не мислиш ли,че дори и това да е развъзката е по-добре рано отколкото след време...,когато наистина ще си пречите...и ще се дразните сами само от присъствието си...
Не е нужно да се разделяте,просто поговорете сериозно...,и си дайте време...без да се виждате,без да се чувате...,за да видите дали си липсвате...Нормално да те е страх,но ако продължавате така,едва ли нещата ще се нормализират от само себе си...
Но аз лично съм на принципа,"по-добре сама и да знам защо ми е гадно,отколкото да съм с някой да ми е гадно и да не знам защо..."!

coteto
06-20-2008, 22:17
Явно имате нужда от време...,за да разберете дали любовта е жива или всичко е просто навик...Дайте си това време,починете си малко един от друг,за да си изясните какво точно се случва със връзката ви!
Пожелавам ти след това да се искате по-силно от преди,а не да се окаже,че сте били заедно по навик!
Успех!
blagodarq ti i az si mislq 4e taka bi bilo nai dobre no me e strax da go napravq ami ako tozi pat (ako se razdelim)i po ve4e ne se saberem ???
strax mee prosto :(

Не мислиш ли,че дори и това да е развъзката е по-добре рано отколкото след време...,когато наистина ще си пречите...и ще се дразните сами само от присъствието си...
Не е нужно да се разделяте,просто поговорете сериозно...,и си дайте време...без да се виждате,без да се чувате...,за да видите дали си липсвате...Нормално да те е страх,но ако продължавате така,едва ли нещата ще се нормализират от само себе си...
Но аз лично съм на принципа,"по-добре сама и да знам защо ми е гадно,отколкото да съм с някой да ми е гадно и да не знам защо..."!
adski prava sii :shock:

coteto
06-20-2008, 22:18
ot poslednata ni razdqla sa 8 meseca i ...

Erica
06-20-2008, 22:27
Явно имате нужда от време...,за да разберете дали любовта е жива или всичко е просто навик...Дайте си това време,починете си малко един от друг,за да си изясните какво точно се случва със връзката ви!
Пожелавам ти след това да се искате по-силно от преди,а не да се окаже,че сте били заедно по навик!
Успех!
blagodarq ti i az si mislq 4e taka bi bilo nai dobre no me e strax da go napravq ami ako tozi pat (ako se razdelim)i po ve4e ne se saberem ???
strax mee prosto :(

Не мислиш ли,че дори и това да е развъзката е по-добре рано отколкото след време...,когато наистина ще си пречите...и ще се дразните сами само от присъствието си...
Не е нужно да се разделяте,просто поговорете сериозно...,и си дайте време...без да се виждате,без да се чувате...,за да видите дали си липсвате...Нормално да те е страх,но ако продължавате така,едва ли нещата ще се нормализират от само себе си...
Но аз лично съм на принципа,"по-добре сама и да знам защо ми е гадно,отколкото да съм с някой да ми е гадно и да не знам защо..."!
adski prava sii :shock:

Минала съм по-този път и затова те разбирам доста добре.Само че при мен не бяха 4-5 години,а две години и половина.И при мен равръзката беше - навик.Но нещата при нас бяха много сложни - минахме през всичко,много чувства - любов,омраза,страст,ненави т и всичко това гарнирано със адски много лъжи къде дребни,къде много сериозни,първоначално само от едната страна в последствие и от двете.Сега той е с друга и по-всичко изглежда че е щастлив с нея.Единственото което правя е да се радвам за неговото щастие и че е намерил в друга това,което неможах да му дам аз!И най-вече ако не друго,поне той се научи,че ако иска да има нещо истинско и да го запази - трябва да е искрен със човека до себе си!Понякога съжалявам,защо неможах да преглътна всичко и да съм с него,понякога се самообвинявам и намирам вината изцяло в себе си...но животът продължава Така е трябвало да стане!

Така,че преодолей си страха,седнете извадете всички карти на масата и преценете кое е по-доброто решение за вас двамата...

MonSitY
06-21-2008, 16:22
ооо 4-5 години май сте си омръзнали (по - скоро той) почивка и стига си правила компромиси трябва и той да направи...

MiMcHeToOo
06-21-2008, 17:13
Интересно... Как може да изпадаш в депресия всеки ДЕН ...

akinom
06-21-2008, 18:07
оОофФф...Ми какВо да ти КажА?!? трЪпката на моМчетАта твърде бързо отлита, затова някои се правят на 'дръж ми дъвката'' и не искат да имат много общо с момичето с което са били повечко години, а ние се страдаме, това да нямате обща тема е невъзможно винаги има нещО което да обсъждатЕ, но кактО сЕ е вИдяЛ0 заРежи го, дА не тИ пука щОм не те разбира... нАмери си друг 8-) 8-)

miminkaa
06-25-2008, 18:43
Ми аз мисля че не трябва да касате защото във враската има и лоши моменти.. По добре поговорете :)

pechena_praskova
06-25-2008, 22:21
и аз бях така с моя приятел,ходихме 3 години,но напоследък много се карахме и се разделихме.. имам чувства към него още,но като знам че пак ще бъде същото .. не искам ..