PDA

View Full Version : Наказание преместване в друго училище?!



mrysnika
06-20-2008, 22:23
Така изхърлиха един пич от класа ми, тая година отиде в друга гимназия,обаче на негово място дойде една нова ученичка,сега сме 28 с нея и се чудя дали догодина,макар че сме 28 ще го върнат и него пак в нашия клас,тва наказване за преместване в друга гимназия за година ли важи или? Догодина сме 12 клас.

Presli
06-20-2008, 22:42
До колкото знам наказанието си важи за винаги в смисъл, че повече този ученик не може да постъпи, като ученик на тази гимназия :)
Така трябва да е ако не се лъжа нещо :)
Аз съм имал такова наказание, но никога не са ме премествали, все съм се оправял някак си :)

Mementomori
06-20-2008, 22:54
Не мисля,че ще го преместят отново в твоя клас,наказанието не се отменя,то си е вид изключване!

kifli4ka__ctraxx
06-20-2008, 23:30
Няма да го върнат нали затова е наказание. Той добре се е оредил 1 година преди завършване явно не го инт. мн па ти си седнал да го мислиш ходи ти при него той няма как да се върне.

skatemore
06-21-2008, 07:04
Така изхърлиха един пич от класа ми, тая година отиде в друга гимназия,обаче на негово място дойде една нова ученичка,сега сме 28 с нея и се чудя дали догодина,макар че сме 28 ще го върнат и него пак в нашия клас,тва наказване за преместване в друга гимназия за година ли важи или? Догодина сме 12 клас.


да за една година важи след което се връща обратно в стария клас там ако иска нещо такова иначе е за една година

Boyd
06-21-2008, 11:12
Така изхърлиха един пич от класа ми, тая година отиде в друга гимназия,обаче на негово място дойде една нова ученичка,сега сме 28 с нея и се чудя дали догодина,макар че сме 28 ще го върнат и него пак в нашия клас,тва наказване за преместване в друга гимназия за година ли важи или? Догодина сме 12 клас.

Ами това е наказание - изключване.

Не, няма да можеш да се върнеш в стария си клас.