PDA

View Full Version : Прави ми се на интересна май :)



desert_eagle
06-20-2008, 22:34
извинете ме приятели, леко съм пийнал :D .. :P

едно маце на 15.. абе кво да ви кажа, не беше в града.. в скайп голяма любов.. келеша имах чувството че живее за да ме види (тогава още не беше в моя град от няколко месеца живееше при баща си някъде ..) както и да е .." ще се върна само заради теб, подлудяваш ме ала бала". ем дойде си, целунах я, нямах чувства но ми липсваше. после си разменихме някой друг смс, казах и че наистина ми е липсвала.. тя не ми отговаряше. аз и писах че е ебати човека - че не е единствената и ако продължава да ми се прави на интересна ще я резна.. оная откачи някаква. Тая вечер се целува с някъф, май че ходили. аз стоях в дискотеката и се хилих :D за толкова елементарен ли ме вземаше. както и да е,. отидох при нея и ин казах че искам да поговорим ,. тя "не оставиме не искам" аз " защо бе " не не искам бе.. аз викам "успокой се, искам просто като приятели. тя не.. :x аз съм на 19.. знам ще си кажете поредния педофил.. ама не е така, просто наистина искам да съм с нея, винаги съм бил искрен с нея. мисля че проблема е че тя не го разбира... както и да е, не ми е фикс идея, но не искам да пропада и да ходи с утрепки след като може да е с мен.. тя е тук за малко, но искам за нея най доброто. тази вечер определено разбрах че няма да я имам :P .. но все пак искам 1 вечер на спокойсвтие с нея.. ИСКАМ ДА Я ИМАМ. по принцип тва не е проблем за мен ( когато искам едно момиче просто го имам ... ) но тя се отчуждава от мен или поне си го налага като цел.



та пиян и заинтригуван ви питам: как характеризирате поведението и.. искам я, не защото се дърпа, а защото винаги съм я искал. ще я искам още няколко дена и после ще ми писне да я искам... но знам че после ще съжалявам. помогнете бе гхора .. извиняавам се за състоянието си :?

kifli4ka__ctraxx
06-20-2008, 22:40
Знам, че не аз съм човекът ,които да ти определя ккво тряба з теб, но мнението ми определено е, че тя не зне какво иска и не е за теб ако е искала д е с теб да е била.

desert_eagle
06-20-2008, 22:42
vij zaio, znam che ne znae kakvo iska. SIGUREN SYM CHE NE ZNAE KVO ISKA. prosto az iskam da q nakaram da razbere che iska men :)

kifli4ka__ctraxx
06-20-2008, 22:44
Еми прави се и ти на интересн и недостъпен и набързо ще те происка нали зн, че като видиш че някой вече не ти тича подир гъза ти тръгващ след негови проваи по тоя начин като не става по друг :)

desert_eagle
06-20-2008, 22:48
хм още малко ще и лазя подир гъза :grin: да види че ми дреме и после загадачно ще се оттегля :D да я видим

kifli4ka__ctraxx
06-20-2008, 22:50
Дам определено ще забележи промяната и ще има добър резултат, а в крайна сметка и не мисля 4е губиш нещо моми4ета мн.

desert_eagle
06-20-2008, 22:52
ок, сега въпросът.. на интересна ли ми се прави... :shock: леле такива най ги мразя идва ми да им заляпя един шамар

kifli4ka__ctraxx
06-20-2008, 23:04
Еми явно се прави н а интересна или наистина не те иска има две възмовности. Коя от двете е само ти можеш да разберещ аиде успех с мацката.

PePeLePew
06-20-2008, 23:18
desert_eagle ами за да се пребориш с този нейн недостатък ще трябва да вложиш доста време ....... и най-вече нерви

Pliok0019
06-20-2008, 23:40
Ами...признай и че я обичаш. Накрай я да се чувства уникална и единствена. Според мен това в дискотеката го е направила, за да те накара да ревнуваш. Бори се за нея щом знаеш, че можеш да я имаш и знаеш, че ако не го направиш по-късно ще съжаляваш.

Като за начало я покани на кафе.

Успех!

Kaos_Urbano
06-20-2008, 23:59
Същия проблем имам само където съм момиче..

desert_eagle
06-21-2008, 03:42
хмм не искам да и вдигам акциите от друга страна.. това не е в мой стил. свикнал съм да печеля момичета на 1вата вечер.. но пък за нея може да направя едно изключение :? макар че, кой знае пък, може наиситна нещо да съм я обидил или да са и се разминали очакванията от мен.. whatever.. :)

andrea335
06-21-2008, 04:03
gledai sa az sam momi4e i 6e ti kaja moito mnenie po tfoq vapros...prodaljavai da i pra6ta6 smsi i da i zvuni6 prez 5 min :) :? 4esno kazano poe4e ot momi4eta obi4at vnimanie :razz: nekoi ot vas mom4eta tfa ne go razbirat :-P ...naistina ako q haresva6 i durji6 na neq,prosto i go napi6i v sledva6tia sms :P :D i su6to taka i kaji kak se 4ustva6 kato si s neq :grin:

kPuCkA
06-21-2008, 05:45
Това "Искам да я имам" ми звучи точно като "Искам да я изчукам и да я зарежа".....момичето пък за какво трябва да ти се връзва на акъла?

desert_eagle
06-21-2008, 07:27
ами виж, искам да я изчукам но не да я зарежа :)

see, nothing easier than that.. :D

сестра и е лекичка, не искам тя да тръгне по нейния път, а АЗ мога да и помогна ако бъде с мен... тя още няма представа за това колко лесно може да пропадне

w0sh
06-21-2008, 08:10
Напояваш я с етер и е твоя цяла нощ

Aaaaaall niiiiight looooong

cinderella_gugutka
06-21-2008, 08:27
епа въри при нея да си я искаш обратно...ако те харесва все някога ще дойде пак при теб,трябва просто да я накараш да разбере 4е наистина държиш на нея,не я оставяй,не се отказвай

MonSitY
06-21-2008, 16:17
хахааа всички 15годишни са така!!! (даже и аз
:D ) тааа какво да ти кажа за да я спечелиш тр отидеш и направо да я целунеш или пък да целуваш пред нея други да видим как е да си от др страна :D

vamp
06-21-2008, 16:26
Кво се занимаваш с лапета само да ти късат нервите.Отиди при нея и и кажи,че искаш да я чукаш,ама го направи така,че да и направиш тръпка,ако се навие навие,ако не,поне ще я шокираш и ще се окаже,че е девствена-курва,което значи,че каквото и да правиш няма да я имаш и не си струва :)

RhytmiX
06-21-2008, 16:47
avtore ot postovete ti mi staa qsno 4e ne si normalen. mojesh li da kajesh nqmam 4uvstvA kum neq no mi lipsva...i kak she q nakarash da razbere 4e iska tebe ... ? ? :shock:

AnChItOoOo
06-21-2008, 16:54
Знам, че не аз съм човекът ,които да ти определя ккво тряба з теб, но мнението ми определено е, че тя не зне какво иска и не е за теб ако е искала д е с теб да е била.

Ами как да знае момичето какво иска като е на 15 :-o :lol:

TheMaggie
06-21-2008, 16:59
Знам, че не аз съм човекът ,които да ти определя ккво тряба з теб, но мнението ми определено е, че тя не зне какво иска и не е за теб ако е искала д е с теб да е била.

Ами как да знае момичето какво иска като е на 15 :-o :lol:
Ти пък все едно знаеш.Шът да фък ъп. :lol:
По темата: Когато си трезвен си помисли хубаво к'фо ще правиш и наистина "тактиката" зарибявам - омитам се,действа... :razz:

AnChItOoOo
06-21-2008, 17:01
Знам, че не аз съм човекът ,които да ти определя ккво тряба з теб, но мнението ми определено е, че тя не зне какво иска и не е за теб ако е искала д е с теб да е била.

Ами как да знае момичето какво иска като е на 15 :-o :lol:
Ти пък все едно знаеш.Шът да фък ъп. :lol:
По темата: Когато си трезвен си помисли хубаво к'фо ще правиш и наистина "тактиката" зарибявам - омитам се,действа... :razz:

Ейш я по спокойно!!!От къде знаеш че не знам?? :-o 8)

MayKyTy
06-21-2008, 17:09
Олеее четох някъде из коментарите да си и бил признаел ... леле т'ва са пълни глупости. Не стига че достатъчно се прави на мис Недостъпна, а пък като и го кажеш т'ва вече няма да върви по земята ами на 30 см над нея... Обръщай и внимание известно после се оттегли и тя ще започне да те търси :P Успеееех !!!

TheMaggie
06-21-2008, 17:13
Знам, че не аз съм човекът ,които да ти определя ккво тряба з теб, но мнението ми определено е, че тя не зне какво иска и не е за теб ако е искала д е с теб да е била.

Ами как да знае момичето какво иска като е на 15 :-o :lol:
Ти пък все едно знаеш.Шът да фък ъп. :lol:
По темата: Когато си трезвен си помисли хубаво к'фо ще правиш и наистина "тактиката" зарибявам - омитам се,действа... :razz:

Ейш я по спокойно!!!От къде знаеш че не знам?? :-o 8)
Убедена съм,че не знаеш...Welcome to the Earth :wink:

AnChItOoOo
06-21-2008, 17:15
Знам, че не аз съм човекът ,които да ти определя ккво тряба з теб, но мнението ми определено е, че тя не зне какво иска и не е за теб ако е искала д е с теб да е била.

Ами как да знае момичето какво иска като е на 15 :-o :lol:
Ти пък все едно знаеш.Шът да фък ъп. :lol:
По темата: Когато си трезвен си помисли хубаво к'фо ще правиш и наистина "тактиката" зарибявам - омитам се,действа... :razz:

Ейш я по спокойно!!!От къде знаеш че не знам?? :-o 8)
Убедена съм,че не знаеш...Welcome to the Earth :wink:

Знам много повече от колкото си мислиш :P

desert_eagle
06-21-2008, 21:41
ЕЙ ЕЙ.. ДЕЦА.. НЕ СЕ КАРАЙТЕ ДЕ :-D ОБЪРНЕТЕ МИ ВНИМАНИЕ..

искам да пожелая на всички 15 годишни :D да си пазят дупетата и устенцата че вече май е по безопасно да близнеш мифката в обществена .. абе както и да е :-D

Still1ME1Still1HERE
06-21-2008, 22:03
Знам, че не аз съм човекът ,които да ти определя ккво тряба з теб, но мнението ми определено е, че тя не зне какво иска и не е за теб ако е искала д е с теб да е била.Дет викат тука +1 :razz:

ANTIHUMAN
06-22-2008, 00:39
Ами...признай и че я обичаш. Накрай я да се чувства уникална и единствена. Според мен това в дискотеката го е направила, за да те накара да ревнуваш. Бори се за нея щом знаеш, че можеш да я имаш и знаеш, че ако не го направиш по-късно ще съжаляваш.

Като за начало я покани на кафе.

Успех!

Ти добре ли си Pliok0019? :? Да й върви още ли след гъза? :? :x


gledai sa az sam momi4e i 6e ti kaja moito mnenie po tfoq vapros...prodaljavai da i pra6ta6 smsi i da i zvuni6 prez 5 min :) :? 4esno kazano poe4e ot momi4eta obi4at vnimanie :razz: nekoi ot vas mom4eta tfa ne go razbirat :-P ...naistina ako q haresva6 i durji6 na neq,prosto i go napi6i v sledva6tia sms :P :D i su6to taka i kaji kak se 4ustva6 kato si s neq :grin:

Ти също май не си добре andrea335? :(
Какво да се прави на елементарен! На някаква п*тка ,където върви след гъза на първата срещната коза?Момичето ще загуби интерес към него ,ако й звъни през 5 минути и ако й праща смс-и : ,,Обичам те ,мило!'' , ,,Немога без теб! :* '' , ,,Липсваш ми ! :( (hug) '' и още какви ли не простотий!!!
Я се стегни ! Остави я сега тя да ти върви след гъза! Супер ги мразя пикли незнаят какво искат! Чудят се как да се наебат с колкото се може повече момчета в рамките на 2 часа ,в тоалетните на някоя дискотека! :-x :-x
П.П. Към автора: Я не й обръщай внимание ,тя да не е принцеса? Стегни се ! Успех! :)

vamp
06-23-2008, 10:29
ЕЙ ЕЙ.. ДЕЦА.. НЕ СЕ КАРАЙТЕ ДЕ :-D ОБЪРНЕТЕ МИ ВНИМАНИЕ..

искам да пожелая на всички 15 годишни :D да си пазят дупетата и устенцата че вече май е по безопасно да близнеш мифката в обществена .. абе както и да е :-D

Е какво,тя погали ли змея?

sladur4etyYy
06-23-2008, 12:13
аз и писах че е ебати човека - че не е единствената и ако продължава да ми се прави на интересна ще я резна.. оная откачи някаква.



казал си й, че не е единствена за теб и че ако продължава така ще я резнеш :-o дааа наистина мн чудно защооо ли си е променила отношението... да ти е хрумвало, че грешката е в теб? едва ли...

tvoqta__me4ta
06-23-2008, 16:01
може па и да не те иска :D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-23-2008, 16:21
Струваш ми се несриозен.. И нея не я приемаш насериозно, щом е по - малка, донякуде е правилно, но.. Ти си мислиш, че знаеш какво иска.. Смяташ, че четеш мисли и чувства? Но не знаеш как стоят нещата.. много си самоуверен, как искаш така да я спечелиш, като един вид се имаш за нещо повече (имам предвид на акъл и години). Не я знам каква е, но не е хубаво да нахалстваш или да се натрапваш. Ако те иска, сама ще те потърси, не се впрягай.

sladoledka
06-23-2008, 20:31
Мисля, че на теб въобще на те е*е за това момиче,,,,изобщо ,,,,, 5 пари не даваш за нея ...Така ли е ?