PDA

View Full Version : sad but true



Lunatic-
06-20-2008, 23:39
няма по жалки същества от вас ВЛЮБЕНИТЕ
заклевам се
все едно гледам дързост и красота
като чета тия пумии дето ги пишете
14 годишни упикани деца :D

Christ
06-20-2008, 23:53
:D

Poet_Boy
06-21-2008, 00:12
Може и да е така, но бих дал всичко за да съм част от тези същества. :)

TheNewReligion
06-21-2008, 01:09
Като не си влюбен се чувстваш празен ... Коментарът преди мен :+1 :)

casanova_bg
06-21-2008, 01:26
emi misli6 taka 6tot nikoi ne ti obra6ta vnimanie i si ne6tasten po dobre si trai :smt039

MostHated
06-21-2008, 04:39
хах Cartman rlZ

VerryBerry
06-21-2008, 05:59
Когато срещтнеш някоя,дето да ти завърти главата-друга песен ще запееш

MaLkaTa_LaDy
06-21-2008, 06:19
На тази възраст много малко са влючени, просто истинското влюбване се случва само няколко пъти в живота. Дори доста хора да си мислят, че изпитват много силни чувства, то това може да се нарече силно харесване или ако говорим за влюбване, то гимназялно влюбване. Всеки път си мислиш, че си влюбен, че обичаш, но като свърши всичко, вече не гледаш през розови очила и ти идва на акъла истината.

Lunatic-
06-21-2008, 06:59
хаха
много разбирате бе осмокласници :lol:
дано не срещам любовта никога
НИКОГА :D
ама какво да обеснявам на тъпи деца :-o

Lunatic-
06-21-2008, 07:01
Като не си влюбен се чувстваш празен ... Коментарът преди мен :+1 :)
ей, ти не ми пиши в темата
чума малка :-x

skatemore
06-21-2008, 07:03
хахахаа лунатика ви напрай на пиздер :razz:

Lunatic-
06-21-2008, 07:09
хахахаа лунатика ви напрай на пиздер :razz:
те са филмирани братле
гледат латино-американските сапунки
който ги манипулират, че любовта е най важното нещо
погледни ги
всички задружно как се застъпват за нея
промитите мозъци са на лице

babity
06-21-2008, 07:33
Стига па ти бе... лунатик такъв! :D :D :D По - хуу да си осмислят живота с любовта, отколкото с дрога, не мислиш ли? 'Щото моя клас е разделен на двете крайности и тея, любовните пойче ме кефът! Деца са... к'во да ги прайш. Ти като малък не си ли воайорствал под прозореца на хубавата кака от съседния блок, в която си мислел, че си безнадеждно влюбен?!

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-21-2008, 07:39
Това беше грозно изказване. Аз пък смятам, че няма по-жалки същества от тези, които твърдо вярват, че любовта е нещо грозно и че няма да ги застигне. Но както се казва, всеки си намира майстора рано или късно - и твоят ред ще дойде. Надявам се тогава да има кой да ти покаже твоите врели-некипели от сега.
Също така ти ли ще спреш хората да си мислят, че ти просто завиждаш, че си имат някого до себе си?
И моля те, не класифицирай всички в графата си тъпи деца, защото точно в момента, със своя инат да не приемеш нещата от живота, ти също влизаш там, откъдето спорът ми с "тъпо дете" става безсмислен.

Lunatic-
06-21-2008, 07:41
Стига па ти бе... лунатик такъв! :D :D :D По - хуу да си осмислят живота с любовта, отколкото с дрога, не мислиш ли? 'Щото моя клас е разделен на двете крайности и тея, любовните пойче ме кефът! Деца са... к'во да ги прайш. Ти като малък не си ли воайорствал под прозореца на хубавата кака от съседния блок, в която си мислел, че си безнадеждно влюбен?!
яко лъскане :D
дори бях планувал сватба със съседката
но тя се ожени за друг, все пак бях 7ми клас
много години ни деляха 8-)

babity
06-21-2008, 07:41
Мила, той не е казал, че любовта е кофти нещо. (или поне не съм го прочела, защото ме мързеше да чета всички постове) Какво лошо има в това да си реалист и да си с пълното съзнание, че любовта не е всичко на тоя свят?



Стига па ти бе... лунатик такъв! :D :D :D По - хуу да си осмислят живота с любовта, отколкото с дрога, не мислиш ли? 'Щото моя клас е разделен на двете крайности и тея, любовните пойче ме кефът! Деца са... к'во да ги прайш. Ти като малък не си ли воайорствал под прозореца на хубавата кака от съседния блок, в която си мислел, че си безнадеждно влюбен?!
яко лъскане :D
дори бях планувал сватба със съседката
но тя се ожени за друг, все пак бях 7ми клас
много години ни деляха 8-)

Ха! Сигурна бях! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Lunatic-
06-21-2008, 07:44
Това беше грозно изказване. Аз пък смятам, че няма по-жалки същества от тези, които твърдо вярват, че любовта е нещо грозно и че няма да ги застигне. Но както се казва, всеки си намира майстора рано или късно - и твоят ред ще дойде. Надявам се тогава да има кой да ти покаже твоите врели-некипели от сега.
Също така ти ли ще спреш хората да си мислят, че ти просто завиждаш, че си имат някого до себе си?
И моля те, не класифицирай всички в графата си тъпи деца, защото точно в момента, със своя инат да не приемеш нещата от живота, ти също влизаш там, откъдето спорът ми с "тъпо дете" става безсмислен.
любовта няма да я приема никога
тя не съществува
всичко е временно увлечение
а вие дето казвате, че е най важното нещо в живота
сте пълна скръб
олигофрени тъпи

kifli4ka__ctraxx
06-21-2008, 07:52
Като го изпиташ сам ше си отговориш на въпроса.

Lunatic-
06-21-2008, 07:58
"Join me, or die." :smt029

Ivalinka
06-21-2008, 08:03
ако не е най-важното нещо,то е ,защото не си я изпитвал....и аз не съм,но това няма никакво значение.а това,че няма любов,много жалко,че мислиш така и още по-жалко,че си такъв циник....ама и теб ще те огрее и тогава друга песен ще запееш :) само изчакай малко

w0sh
06-21-2008, 08:15
"Join me, or die." :smt029

i join you
любовта съкс.

Lunatic-
06-21-2008, 08:18
"Join me, or die." :smt029

i join you
любовта съкс.
а така
we above all

cinderella_gugutka
06-21-2008, 08:23
аз съм на 16 :-x

Lunatic-
06-21-2008, 08:28
аз съм на 16 :-x
майната ти

w0sh
06-21-2008, 08:37
аз съм на 16 :-x

Браво, аплауз. Това че са на 16 не пречи на хората да са тъпи.

Mementomori
06-21-2008, 08:38
Като имаш такова мнение и предразсъдъци,просто не чети!Това ли да те учим!

Lunatic-
06-21-2008, 08:41
Като имаш такова мнение и предразсъдъци,просто не чети!Това ли да те учим!
абстрахирай се от темата

babity
06-21-2008, 08:58
Еееее 'ма к'ви сте гаднииии! С тая пропаганда ше докарате още няколко 14 - 15 - 16 годишни до самоубийство. Знаеш ли колко е трудно да си тийнейджър, целия свят да ти се вижда черен и да нямаш какво да си осмислиш живота? Разбирам, че сте реалисти, но не бъдете жестоки!

Lunatic-
06-21-2008, 09:44
"I feel hollow inside; vengeance is all mine." :smt019

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-21-2008, 09:47
Това беше грозно изказване. Аз пък смятам, че няма по-жалки същества от тези, които твърдо вярват, че любовта е нещо грозно и че няма да ги застигне. Но както се казва, всеки си намира майстора рано или късно - и твоят ред ще дойде. Надявам се тогава да има кой да ти покаже твоите врели-некипели от сега.
Също така ти ли ще спреш хората да си мислят, че ти просто завиждаш, че си имат някого до себе си?
И моля те, не класифицирай всички в графата си тъпи деца, защото точно в момента, със своя инат да не приемеш нещата от живота, ти също влизаш там, откъдето спорът ми с "тъпо дете" става безсмислен.
любовта няма да я приема никога
тя не съществува
всичко е временно увлечение
а вие дето казвате, че е най важното нещо в живота
сте пълна скръб
олигофрени тъпи

Друга работа ли си нямаш, че си тръгнал да обиждаш всеки и всичко наред? Някой досега да те е нарекъл директно тъп, олигофрен, чума? Я се успокой малко! А пък и се замисли, какво те кара да вървиш напред, да се усъвършенстваш или просто да си правиш кефа в живота? Любовта към самия себе си, не мислиш ли? И щом ти не приемаш тази емоция, кфо те бърка другите да го правят? Имаш си мнението, хубуу, защо обиждаш всеки на различно мнение? Все едно аз да обиждам тези, които обичат малини (аз лично не ги обичам).
А пък аз не мога да разбера как в сайтове, където не става специално дума за споделяне на мнението, веднага биват заглушавани потребители, които ругаят другите. Йохоу, модераторите, къде сте?

Lunatic-
06-21-2008, 11:41
по твоята логика
може и ти да се абстрахираш

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-21-2008, 11:44
Като не си искал ничие мнение, да не си пускал тема. А не друг, а ти започна да обиждаш.
Пак приканвам модераторите да вземат пример от други сайтове...

vesssiii
06-21-2008, 11:47
Напълно съм съгласна с т'ва,което каза MoOnLiGhT_ShAdOw :wink: ;-) Точно път хората,които не обичат са кръгла 0-ла,а не тези,които обичат :? 1-во пишеш темата (ясно е,че ще има мн мнения) после видждаш,че по-голяма част не са съласни с теб и започваш"чуми и т.н".. :-D Всеки си има мнение к'во се париш толкова..Като не обичаш еми брао недей обичай к'во обиждаш другите..Се едно,че ти не си бил на 15 :-D

Lunatic-
06-21-2008, 11:49
Като не си искал ничие мнение, да не си пускал тема. А не друг, а ти започна да обиждаш.
Пак приканвам модераторите да вземат пример от други сайтове...
е нали изказвам менение бе клоун
смешни сте
веднага модераторите
лъжа ли е нещо от това дето съм написал
кретен скапан

MonSitY
06-21-2008, 12:11
хахаха по-жалки има
ама на 14 почти никой не е истински влюбен просто харесват някой и айде немога да живея без него :razz:
когато се влюбиш друго ще викаш :D

NaNa_SladuRana
06-21-2008, 12:25
А бе любовта е за жалките неосъзнали се мижитурки,които нямат други цели в живота си.Аз съм амбициозно момиченце и животът ми си е лично мой,откъде -накъде ще давам на някъв си дришльо да се разполага с него.Имам си мечти и любовта не е срид тях,Земята се върти около 3 неща-слънцето,орбитата си и РЕАЛНОСТТА!

Deni4kaa
06-21-2008, 12:37
Когато срещтнеш някоя,дето да ти завърти главата-друга песен ще запееш +1

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-21-2008, 13:20
Като не си искал ничие мнение, да не си пускал тема. А не друг, а ти започна да обиждаш.
Пак приканвам модераторите да вземат пример от други сайтове...
е нали изказвам менение бе клоун
смешни сте
веднага модераторите
лъжа ли е нещо от това дето съм написал
кретен скапан

Ти изказа мнение, което явно не търпеше други... Аз също изказах мнение, както и тези отгоре. Ти си този, който взе да обижда другите заради мнението си - станахме чуми, клоуни, смешни, тъпи, олигофрени, кретени и пр. За такова нещо по принцип се заглушава потребител, а след като това е форум, мисля, че е е нужен поне временен бан.
И да, веднага модераторите, защото в тоя форум трябва да има малко ред и дисциплина, а не своеволие! Това им е работата, затова са на този пост! Ако не им изнася да си гледат задълженията, да отстъпят мястото на някой друг. И без това има някакъв, дето откакто са го сложили модератор, едно мнение не е написал.

paranoia
06-21-2008, 13:23
q 4akai malko we kuf si ti da kaa6 koe su6testvuva koe ne,kfo e huavo i koe ne we,aman bate aman....some people have too much free time

fc
06-21-2008, 13:41
Hhahahaah тоя как ви се смее сега...И двете страни дадоха добри тези

Lunatic-
06-21-2008, 13:46
Като не си искал ничие мнение, да не си пускал тема. А не друг, а ти започна да обиждаш.
Пак приканвам модераторите да вземат пример от други сайтове...
е нали изказвам менение бе клоун
смешни сте
веднага модераторите
лъжа ли е нещо от това дето съм написал
кретен скапан

Ти изказа мнение, което явно не търпеше други... Аз също изказах мнение, както и тези отгоре. Ти си този, който взе да обижда другите заради мнението си - станахме чуми, клоуни, смешни, тъпи, олигофрени, кретени и пр. За такова нещо по принцип се заглушава потребител, а след като това е форум, мисля, че е е нужен поне временен бан.
И да, веднага модераторите, защото в тоя форум трябва да има малко ред и дисциплина, а не своеволие! Това им е работата, затова са на този пост! Ако не им изнася да си гледат задълженията, да отстъпят мястото на някой друг. И без това има някакъв, дето откакто са го сложили модератор, едно мнение не е написал.
къв бан бе бавен
това е истинска тема за дискутиране !!!
някой да напише нещо ВЯРНО и веднага бан
аз бих ви баннал всички с лигавите си теми

Lunatic-
06-21-2008, 13:47
е тая пумия е за банн от живота
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=177934 :-x

SunShinePearl
06-21-2008, 13:51
az si mislq 4e lubov ima no rqdko se sre6ta,az li4no imam celi kam koito se stremq i za men ne vsi4ko e lubov,tq ne e glavnoto.ponqkoga mi se iska da nqma lubov,a moje bi i nqma,makar 4e sega sam vlubena,no prosto nz naistina ima li,nqma li lubov?

5StaR
06-21-2008, 13:54
е тая пумия е за банн от живота
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=177934 :-x

AHAHHAHUAHUAHAHUAHUAHUAHUAHU :D 8-) 8-) 8-) 8-)

hole
06-21-2008, 14:14
мхм. :)

kzteam
06-21-2008, 14:22
po ubavo ot chikiqta bate nema :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-x :-x :-x :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MayKyTy
06-21-2008, 15:21
Към автора: Абсолютно те подкрепям :) Само дето малко трудно ще убедиш тия дето са срещу тебе като ги храниш, за тва просто им затвори устите с живи примери ... иначе няма смисъл :P

Nefarian
06-21-2008, 15:23
"Join me, or die." :smt029

i join you
любовта съкс.
Join the dark side! We have cookies

gothic_angel
06-21-2008, 15:28
:lol:

mimz_rap
06-21-2008, 17:38
еми кат те дразнят не ги чети ... ся ти кат не си влюбен и кат не искаш да си ... твой проблем :? :x

Poet_Boy
06-21-2008, 17:54
Значи, позачетох се и направих следните изводи
NaNa_SladuRana - Феминистка.
Lunatic- и kzteam - чикиджии.
Така, сега ми е интересно как може да ми говорите за любов като сте още на чикии.Просто действията ви показват възраста ви, но ако все пак греша и не сте лапета, то тогава е просто противно да слушам дърт чикиджия, който ще ми твърди че няма любов.
А за феминистката ще кажа, че всеки си има право на позиция, ама помисли и виж кой е мижитурката, а да и Земята няма как да се върти около реалноста. :)
Приятен ден на всички. :)

NaNa_SladuRana
06-21-2008, 19:29
NaNa_SladuRana - Феминистка.


Имам си приятел от 2 години,компанията ми се състои предимно от момчета,но просто преди всичко обичам себе си и гледам реално на нещата :wink:

Nefarian
06-21-2008, 19:36
Poet_Boy - зубър-фашист

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-22-2008, 05:48
къв бан бе бавен
това е истинска тема за дискутиране !!!
някой да напише нещо ВЯРНО и веднага бан
аз бих ви баннал всички с лигавите си теми

Добре, бе, печен. Ти написа нещо, което според теб е вярно. Другите изказаха мнение, което според тях е вярно. Някой друг освен теб да е тръгнал да обижда хората, без дори да ги познава? Ако другото е лигаво, то твоето, да не приемаш чуждо мнение, е недорасло и закостеняло. Ако ти пречи "лигавото", не влизай в този раздел, мисля, на че потребителите, които влизат тук, няма да им липсват обидите ти. Емоционалните проблеми се срещат под път и над път в тийнейджърска възраст. Не може да обвиниш никого, че иска съвет, когато е объркан.
Ако толкова искаш да налагаш бан за такива хора, създай си собствен форум, обиждай влюбените, чувствителните, емоционалните, трий профила на всеки такъв, влязъл ти във форума и си живей живота.
И пак ти казвам, любов има и ти си я изпитал. Дали си обичал родителите си, дали обичаш себе си (а по мненията ти е ясно, че е така), дали е нещо друго - изпитал си я!

babity
06-22-2008, 07:01
Poet_Boy - зубър-фашист

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

Whisper_to_me
06-22-2008, 07:06
Първо пумии се пише с О --> ПОМИИ.... Пък второ, ако за теб тези хора за жалки, то за тях да си влюбен може да дава смисъл на съществуването им... ( ако си щастливо влюбен) .. А дори и да не си, за всеки има различни неща, които го правят щастлив и т.н.

NaNa_SladuRana
06-22-2008, 07:20
Whisper_to_me Няма спор в това,но на 14 да обичаш истински :shock: Не си ли чела теми от сорта "Ходим от 2 месеца,аз не мога да живея без него,а той каза,че не ме обича както преди" :-D

Lunatic-
06-22-2008, 08:12
къв бан бе бавен
това е истинска тема за дискутиране !!!
някой да напише нещо ВЯРНО и веднага бан
аз бих ви баннал всички с лигавите си теми

Добре, бе, печен. Ти написа нещо, което според теб е вярно. Другите изказаха мнение, което според тях е вярно. Някой друг освен теб да е тръгнал да обижда хората, без дори да ги познава? Ако другото е лигаво, то твоето, да не приемаш чуждо мнение, е недорасло и закостеняло. Ако ти пречи "лигавото", не влизай в този раздел, мисля, на че потребителите, които влизат тук, няма да им липсват обидите ти. Емоционалните проблеми се срещат под път и над път в тийнейджърска възраст. Не може да обвиниш никого, че иска съвет, когато е объркан.
Ако толкова искаш да налагаш бан за такива хора, създай си собствен форум, обиждай влюбените, чувствителните, емоционалните, трий профила на всеки такъв, влязъл ти във форума и си живей живота.
И пак ти казвам, любов има и ти си я изпитал. Дали си обичал родителите си, дали обичаш себе си (а по мненията ти е ясно, че е така), дали е нещо друго - изпитал си я!
обичам таратор с ракия
това любов ли е ? :-o

Lunatic-
06-22-2008, 08:13
поет бой
ти млъквай
сигурно си ми набори на първата чекия
хомоактивист долен

NaNa_SladuRana
06-22-2008, 08:45
Твърдо заставям зад Lunatic- :-P

Lunatic-
06-22-2008, 08:48
а така :)

babity
06-22-2008, 08:51
Твърдо заставaм зад Lunatic- :-P

Внимавай, баце! Тая иска да те изненада анално!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]

Poet_Boy
06-22-2008, 09:36
Ами не смятам да млъквам скоро. :)
Lunatic- може и да ти е гадно, но любовта е в теб, заложена е биологично.Дори може да си я бутилираш ако искаш, и разбира се ако разбираш от химия. :)

Lunatic-
06-22-2008, 09:49
Ами не смятам да млъквам скоро. :)
Lunatic- може и да ти е гадно, но любовта е в теб, заложена е биологично.Дори може да си я бутилираш ако искаш, и разбира се ако разбираш от химия. :)
спри халюциногените
или намали грамажа от 3 на 1
че е опасно
може да влезнеш в delirium tremens
а излизане от него няма :D

Lunatic-
06-22-2008, 09:49
Твърдо заставaм зад Lunatic- :-P

Внимавай, баце! Тая иска да те изненада анално!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]
това е опасно :D

NaNa_SladuRana
06-22-2008, 09:56
Твърдо заставaм зад Lunatic- :-P

Внимавай, баце! Тая иска да те изненада анално!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]
това е опасно :D

Жалко,че нямам с какво да атакувам :D :D :D

Poet_Boy
06-22-2008, 09:59
Повтарям, ако разбираш от химия, но явно не е така.
Фенилетиламин,допамин,окси тоцин,ендорфин - това може да се каже, че е химичният състав на любовта.Но ако искаш някой да се влюби в теб, само и фенилетиламина ти върши работа. :)

Lunatic-
06-22-2008, 10:03
Повтарям, ако разбираш от химия, но явно не е така.
Фенилетиламин,допамин,окси тоцин,ендорфин - това може да се каже, че е химичният състав на любовта.Но ако искаш някой да се влюби в теб, само и фенилетиламина ти върши работа. :)
не, не искам
искам 3 грама хавайска роза
+ чаша лимонов сок
тия неща си ги използвай ти

Poet_Boy
06-22-2008, 10:14
Повтарям, ако разбираш от химия, но явно не е така.
Фенилетиламин,допамин,окси тоцин,ендорфин - това може да се каже, че е химичният състав на любовта.Но ако искаш някой да се влюби в теб, само и фенилетиламина ти върши работа. :)
не, не искам
искам 3 грама хавайска роза
+ чаша лимонов сок
тия неща си ги използвай ти
Щом казваш.

babity
06-22-2008, 11:11
Твърдо заставaм зад Lunatic- :-P

Внимавай, баце! Тая иска да те изненада анално!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]
това е опасно :D

Жалко,че нямам с какво да атакувам :D :D :D

Човек никога не знае откъде можеш да изкараш нещо твърдо!!! :D :D :D :D :D :D :D

w0sh
06-22-2008, 11:12
нещо твърдо.
пожарогасител, примерно.

babity
06-22-2008, 11:17
Ааааааа! Ти си брутален! :lol: :lol: :lol:

mishani
06-22-2008, 11:17
бих казала че това е възможно най - ограничената тема в форума.. !!!! човек който твърди ,че никога не се е влюбвал как може да коментира изобщо чувството... прекалено ограничен си ! :smt012

maharbal
06-22-2008, 11:32
хахахаа лунатика ви напрай на пиздер :razz:
те са филмирани братле
гледат латино-американските сапунки
който ги манипулират, че любовта е най важното нещо
погледни ги
всички задружно как се застъпват за нея
промитите мозъци са на лице

hah az pyk ne gledam sapunki, dori i komedii pochti ne gledam. Gledam samo ujasi i kreminalni filmi, tam liubov nqma, samo klane... Taka che ne mi gi govorei na men tiq... Az sym syshto sym vliuben v edno momiche... i sym pochti na 16...

w0sh
06-22-2008, 11:39
хахахаа лунатика ви напрай на пиздер :razz:
те са филмирани братле
гледат латино-американските сапунки
който ги манипулират, че любовта е най важното нещо
погледни ги
всички задружно как се застъпват за нея
промитите мозъци са на лице

hah az pyk ne gledam sapunki, dori i komedii pochti ne gledam. Gledam samo ujasi i kreminalni filmi, tam liubov nqma, samo klane... Taka che ne mi gi govorei na men tiq... Az sym syshto sym vliuben v edno momiche... i sym pochti na 16...

Няма тема, където да не се похвалиш колко си мизерен и жалък нали?

Briseis
06-22-2008, 13:49
Лунатик,
ожени се за мен
:-)

GregoryHouse
06-22-2008, 13:54
Бахти тъпата тема...ОМG. Я кфо пишете тъпотий всеки да си вярва в квото иска то ясно, че без насилие няма да се убедим един други :D

NaNa_SladuRana
06-22-2008, 13:58
хахахаа лунатика ви напрай на пиздер :razz:
те са филмирани братле
гледат латино-американските сапунки
който ги манипулират, че любовта е най важното нещо
погледни ги
всички задружно как се застъпват за нея
промитите мозъци са на лице

hah az pyk ne gledam sapunki, dori i komedii pochti ne gledam. Gledam samo ujasi i kreminalni filmi, tam liubov nqma, samo klane... Taka che ne mi gi govorei na men tiq... Az sym syshto sym vliuben v edno momiche... i sym pochti na 16...

Няма тема, където да не се похвалиш колко си мизерен и жалък нали?

wosh недей така бе Пешо си е супер,какво да направи момчето,че е от друга романтична планета,където такива като нас несъществуват.

А относно пожарогасителя... :smt082 :smt082 :smt082 ...Аз си мислех за маркуч примерно :smt082 :smt082 :smt082

Lunatic-
06-22-2008, 15:23
Лунатик,
ожени се за мен
:-)
колко плащаш ? :D

fc
06-22-2008, 15:45
Да няма пълнолуние?

kindergarden
06-22-2008, 16:35
Лунатик,
ожени се за мен
:-)
колко плащаш ? :Dе тцтц нали аз щях ти давам пари бе :? :-) :lol:

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-22-2008, 17:50
обичам таратор с ракия
това любов ли е ? :-o

Не ми изкривявай думите - сещаш се за какво говоря, не се прави на смешен. Не, това не е любов, ти го знаеш, а аз не виждам защо трябва да се правиш на бавноразвиващ се (искрено се надявам, че само се правиш). А, и по същата логика (по твоята логика) аз мога да започна да изреждам колко си смешен, след като харесваш това съчетание - все пак аз не го смятам за подходящо (и да, опитвала съм).
Както каза GregoryHouse, някой вярва в едно, друг - в друго. Безсмислено е всеки да си налага мнението върху другите! Жив пример: един вярва в в Буда, друг в Мохамед и Аллах, трети в Иисус Христос и Господ. Не можеш да ги спреш, това е в тяхната ценностна система. Щом ти не вярваш, че любов съществува, хубаво. Но не обиждай тези, които имат други убеждения! Както казах веднъж, всеки си намира майстора в крайна сметка, и твоят ред ще дойде.
И в края на краищата, на колко годинки ще дойдеш?

5StaR
06-22-2008, 17:50
Днес ядох мусака. Влюбен съм в нея. Ако някой каже, че любов м/у нас двамата не съществува ще ми падне в очите.. ( мен и мусаката ^^ )

hottie
06-23-2008, 07:38
Любовта на 14 :

-Оххх сега какво да му кажа?
-Погледа ме, дали ме харесва?
-да тръгна ли с него при положение, че си говори с моята приятелка?
-По скайп се държи много мило с мен, а на живо ме отбягва.


Е не е ли сладко :D

Wrathchild
06-23-2008, 07:52
На мене са ми много сладки дечицата в 1-2 клас, които се държат за ръчичка и като порастнат ще се оженят... наистина има нещо сладко в това :-)

hottie
06-23-2008, 07:59
и аз си имах гадже 1 клас, ама не се оженихме :P държахме се за ръчичка и ме изпращаше до вкъщи(бяхме си съседчета).

babity
06-23-2008, 08:06
То вашето не е толкова романтично! Като бях втори клас всеки ден пишех любовни писма на едно момче от моя клас и ги парфюмирах и му ги оставях под чина. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wrathchild
06-23-2008, 08:06
Аз си имах едно в детската градина и едно в първи клас (с което пак бяхме в 1 група в детската... съвпадение :D ) и се държахме за ръчичка... а с това в детската градина щяхме да се оженим и да си имаме футболен отбор от деца :D

sasha_90
06-23-2008, 09:24
Като не ти харесва не си длъжен да влизаш във форума и да "цапаш" с тъпите си изказвания.И освен това този форум е именно за това-тийнейджърите да си казват проблемите,а другите да помагат.

Big_JoJo
06-23-2008, 16:20
някои не искат да се влюбват... това просто се случва....

Lunatic-
06-23-2008, 16:43
абе деца тъпи
толкова сте плиткоумни
че не разбирате какво имам предвит
the hottie и wosh разбраха мисълта ми
и още 2ма, 3ма
останалите сте толкова жалки
нямам думи просто
аре трайте

koalka
06-23-2008, 17:13
Айде, стоп с флууда.Тъпо е да слагаш всички под общ знаменател и да обиждаш всички.Но пък е вярно, че някои правят големи драми.Заключвам.