PDA

View Full Version : Какво да правя??



VerryBerry
06-21-2008, 05:58
Здравейте :) Случи се така ,че по интернет се запознах с едно момче.Момче-момче-21год.Излизахме 2 пъти и по време на срещите той почти открито ми заявяваше,че искал сериозна връзка и едва ли не да станем сериозни "гаджета" след първата среща.В същото време имах проблеми и с гаджето си,който ме зарязваше заради работата си(един вид-работата преди мен) и се срещахме май само за да правим секс.Както и да е,докато излизах с "момчето от интернет" ми беше хубаво,ама тва форсиране на връзката не ми се нравеше,понеже си мислех че иска просто да си ме вкара в леглото и реших да му го призная.Писахме си по скайп тогава и помня че ми наговори куп гадости за това,че аз съм била виновна че така съм постъпила и нз си кво и ме блокира..От тогава да са минали към 2 седмици,обаче се усещам че почвам да се привързвам към него а като добавим и проблемите с гаджето-съвсем.Търпях,търпях и говорих с приятеля си и му обясних,че искам да се разделим заради безбройните обещания,че повече няма да ме зарязва и ще ми обръща внимание повече,и в крайна сметка се скарахме и се разделихме.Сега се чудя дали да потърся другото момче или да не се занимавам и с двамата?То си е ясно че гаджето се отписва,но много се колебая дали да не опитам поне да опитам да потърся онова момче.А ме е страх от личния контакт.Ние се виждаме всеки ден,защото работи точно до училище ама нещо нз..все едно се страхувам от него..нз Посъветвайте ме.И моля без ебавки :)

xaxa
06-21-2008, 07:31
mi pot1rsi go kakvo ti pre4i :)

kifli4ka__ctraxx
06-21-2008, 07:47
Еми потърси го. Опитайте може да се получи. Ако не те накара да праите секс в първия месец или вт0рия и не иска само това от теб значи няма от ккво да се приетесняваш.

babity
06-21-2008, 07:47
последно виждане с пича от нет-а и после ако не ти понася се изнасяш ;)

prettyIdeath
06-21-2008, 07:50
Дай си малко почивка между връзката която си загърбила и тази която смяташ да започваш. Може чуствата ти да са породени от това че точно отношението което си получавала от "момчето от интернет" ти е липсвало от приятела ти.

cinderella_gugutka
06-21-2008, 08:34
ем,които харесваш пове4е него ще търсиш

Mementomori
06-21-2008, 08:41
Според мен е по-добре да не се занимаваш с никого от двамата,защото са се отнесли зле с теб,дори не са се извинили-защо трябва да им сваляш звезди,отърси се от глупостите!

MostHated
06-21-2008, 08:49
тегли има майните, намери си друг!

mumun4eto
06-21-2008, 10:20
spored men ne se zanimavai pove4e s biv6iq si priqtel-nqma nikak1v smis1l ot takava vr1zka.Qvno tozi 4ovek ne d1rji na teb 6to ne ti e obr16tal vnimanie.Ako s mom4eto ot neta ti e bilo hubavo pot1rsi go moje i da izlezze ne6to

VerryBerry
06-21-2008, 11:18
Благодаря ви много за съветите,в крайна сметка реших да не се занимавам с никой, да са си почина :) Наистина благодаря,че ме разбрахте :)

vesssiii
06-21-2008, 11:28
Според мен си взела най-правилното решение :P

БЕС
06-21-2008, 11:35
:D

MonSitY
06-21-2008, 12:36
малко почивка от първата връзка и може след това да потърсиш момчето от нета още повече че не искаш личен контакт най-добре забрави за всички

NightSky
06-21-2008, 12:40
Дай си малко почивка от връзки и помисли добре какво ще правиш занапред.