PDA

View Full Version : Нова версия?



teenkopele
06-21-2008, 07:31
От бая време... не бях влизал и чета някакви раборти за нови версия на форума, ала-бала...някой може ли да ме светне за какво става въпрос ? :-o

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 07:34
Имаше за 2 дни новата версия 3....но понеже много забиваше и побираше само кам 300 човека я махнаха....и си върнаха пак тази докато не намерят нова качествена.

alex
06-21-2008, 07:39
Точно така :)

teenkopele
06-21-2008, 07:47
Благодаря за информацията. :)

Някакви екстри да са добавяни към тази версия, от края на Май месец насам?

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 07:49
Благодаря за информацията. :)

Някакви екстри да са добавяни към тази версия, от края на Май месец насам?
Ами имаше някакви екстри....но ми се губят от паметта... :)

alex
06-21-2008, 07:52
Не, няма нови екстри защото така и преминаването не бе успешно но до месец ще пуснем много нови екстри а след 2 месеца една бая голяма :)

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 07:57
Не, няма нови екстри защото така и преминаването не бе успешно но до месец ще пуснем много нови екстри а след 2 месеца една бая голяма :)
Браво.... :smt041 \:D/ сайта ви е супер..благодаря,че го има..много е готин. \:D/ Само тази 'кофа',където много пречи...и дразни....но вие си рашавате дали ще я махнете или пък не...
от една страна е добре да я има,защото само там спамят почти..
но от друга...много дразни... :)

teenkopele
06-21-2008, 08:06
Не, няма нови екстри защото така и преминаването не бе успешно но до месец ще пуснем много нови екстри а след 2 месеца една бая голяма :)

Изплюй някое камъче де...не ни дръж в пълно неведение. :-o

alex
06-21-2008, 08:25
Ммммммм да кажа ли да не кажа ли... ммм... не мога да кажа все още. Мога обаче да ви обещая че най-активните потребители ще бъдат поканени за да тестват новите услуги преди да сме ги пуснали - това урежда ли ви :) Само някой хора с по-голяма история във форума и съответен брой мнения ще имат достъп до нея няколко седмици по-рано. Ако искате дайте идеи какви да са критериите по които да изберем най-активните (реални а не спамери)

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 08:41
Ммммммм да кажа ли да не кажа ли... ммм... не мога да кажа все още. Мога обаче да ви обещая че най-активните потребители ще бъдат поканени за да тестват новите услуги преди да сме ги пуснали - това урежда ли ви :) Само някой хора с по-голяма история във форума и съответен брой мнения ще имат достъп до нея няколко седмици по-рано. Ако искате дайте идеи какви да са критериите по които да изберем най-активните (реални а не спамери)

Ми една от критериите e ,да има добри мнения така да се каже...и да няма спам!! :)
Поне според мене....

Spider4eto
06-21-2008, 09:37
... Ами, трябва да се изберат потребители, които са доказали, че могат да помагат, а не само да плюят по нечий адрес

hahavteen
06-21-2008, 11:37
Такива които влизат активно от поне година, дават добри съвети, не водят безмислени спорове, не обиждат другите потребители...

xaxa
06-21-2008, 14:15
Такива които влизат активно от поне година, дават добри съвети, не водят безмислени спорове, не обиждат другите потребители...
pod aktivno vlizane kakvo da razbiram?

SeXyL[!]Nk@
06-21-2008, 14:18
Такива които влизат активно от поне година, дават добри съвети, не водят безмислени спорове, не обиждат другите потребители...
pod aktivno vlizane kakvo da razbiram?
Да влизаш примерно секи ден...да даваш полезни съвети и да помагаш,да не се заяждаш и да не псуваш...да не нарушаваш правилата на форума... :)

Mu7k0
06-23-2008, 04:21
Пхахахаха махнете кофата бя от юзърите няя ги има :razz:

SeXyL[!]Nk@
06-23-2008, 06:00
Да..доста добре ще да бъда,ако махнат кофата. =;
Само ''буклук'' събира и цапа... 8-)

FeelMyPain
06-23-2008, 06:36
Пхахахаха махнете кофата бя от юзърите няя ги има :razz:

Кофата сте 5 човека на кръст, които са негативно настроени към всеки, който иска да се присъедини към тях(визирам кифла,dark_sw и предполагам още много).Вие си мислите, че кофата е ваша и може да правите квото си искате, затова ще е добре да ви махнат "подслона".
Помня един пост на Bombshell срещу swords1010, в който толкова яко го нахрани мислейки, че е в кофата, че чак на мен ми стана неудобно.А всъщност темата беше от тея където можеш да влизаш от всички раздели.Ако бях аз на мястото на swords...моментален бан.
Както и да е, за съжаление не съм модератор, и по-добре, че щяха да хвърчат БАНани, защото има много заслужили си ги.

Lucho
06-23-2008, 10:13
Nk@]Да..доста добре ще да бъда,ако махнат кофата. =;
Само ''буклук'' събира и цапа... 8-) (
Неможе да се махне ! Вие какво очаквате ? Може ли къща без кофа ? Неможе...То форума ще стане спамотия от всякъде...така поне се ограничава малко спама във форума...
Ситга сте говорили глупости !

hahavteen
06-23-2008, 11:59
Такива които влизат активно от поне година, дават добри съвети, не водят безмислени спорове, не обиждат другите потребители...
pod aktivno vlizane kakvo da razbiram?

Ами да влизаш често във форума и да пишеш смислени мнения а не просто да разглеждаш темите и ако си на кеф да изпусваш или да се подиграеш на някой...

hahavteen
06-23-2008, 12:00
Nk@]Да..доста добре ще да бъда,ако махнат кофата. =;
Само ''буклук'' събира и цапа... 8-) (
Неможе да се махне ! Вие какво очаквате ? Може ли къща без кофа ? Неможе...То форума ще стане спамотия от всякъде...така поне се ограничава малко спама във форума...
Ситга сте говорили глупости !

Точно! Те или не знаят или са забравили какво беше преди да е появи "Кофата"... :?

Lucho
06-23-2008, 12:28
Nk@]Да..доста добре ще да бъда,ако махнат кофата. =;
Само ''буклук'' събира и цапа... 8-)
Ти си от ония ден тук,новачка,а пък даваш щедри акъли...Спамил съм в кофата,когато ми се е спамило,но това беше в началото..сега вече не спамя а карам по същество във форума...когато имаш боклук в теб е хубаво да го изхвърлиш във кофата,а не из цялата къща...надявам се ме разибраш...и друго тоносно тебе: Голяма доносничка си,и от тебе нищо не става...само клюкариш на модераторите другите потребители...не си мисли че не те забелязвам...с каква цел го правиш ? Дошла си преди 2 дена във форума а се правиш на най-голямата....само да си знаеш,затова ти го казвам - мразя доносниците,лизгарите и подмазвачите като теб :-x ,страшно много ме дразниш в последно време,казвам ти го !!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Шибана тъпа подмазвачка ! :-x :-x :-x :-x

SeXyL[!]Nk@
06-23-2008, 12:32
Nk@]Да..доста добре ще да бъда,ако махнат кофата. =;
Само ''буклук'' събира и цапа... 8-)
Ти си от ония ден тук,новачка,а пък даваш щедри акъли...Спамил съм в кофата,когато ми се е спамило,но това беше в началото..сега вече не спамя а карам по същество във форума...когато имаш боклук в теб е хубаво да го изхвърлиш във кофата,а не из цялата къща...надявам се ме разибраш...и друго тоносно тебе: Голяма доносничка си,и от тебе нищо не става...само клюкариш на модераторите другите потребители...не си мисли че не те забелязвам...с каква цел го правиш ? Дошла си преди 2 дена във форума а се правиш на най-голямата....само да си знаеш,затова ти го казвам - мразя доносниците,лизгарите и подмазвачите като теб :-x ,страшно много ме дразниш в последно време,казвам ти го !!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Шибана тъпа подмазвачка ! :-x :-x :-x :-x

Я не ми дръж такъв тон!
Ти качели не си новак айдеее :x
ГЛЕДАЙ СИ РАБОТАТА!!!! :-x :x :x :x

Lucho
06-23-2008, 12:59
Официално ти си в този форум от началото на месеца...това че рега ти е от преди 5 месеца незначи че ти си във форума от тогава,за разлика от мен....аз от датата на рега всеки ден пиша...така че не ми се хвали,а и имам 3 пъти по-вече мнения от теб,което значи че съм по-опитен...А на кой ще държа тон,и на кой не си е моя работа...Мразя тъпи доноснички и лигли ! Млъкни щото ми писна от тебе ! :? :? :-x :-x :-x :-x и ако ще ми връщаш отговор - нека е по ЛС,за да не ни гледа сеира целият форум :-x :-x :-x

SeXyL[!]Nk@
06-23-2008, 13:09
Официално ти си в този форум от началото на месеца...това че рега ти е от преди 5 месеца незначи че ти си във форума от тогава,за разлика от мен....аз от датата на рега всеки ден пиша...така че не ми се хвали,а и имам 3 пъти по-вече мнения от теб,което значи че съм по-опитен...А на кой ще държа тон,и на кой не си е моя работа...Мразя тъпи доноснички и лигли ! Млъкни щото ми писна от тебе ! :? :? :-x :-x :-x :-x и ако ще ми връщаш отговор - нека е по ЛС,за да не ни гледа сеира целият форум :-x :-x :-x

Не е важно количеството а качеството нали знаеш.... ;) ...пък и ти почна да се заяждаш ...така че чао...аз с простаци не се занимавам...
където искам ще ти връщам отговора това си е моя работа!!
Пък като ти е писнало с мен не се занимавай с мен!
Аре чупката.

Lucho
06-23-2008, 14:22
ЦЕНЗУРА!

.: machoka :.