PDA

View Full Version : Имам маЛък прОблем.pLs HeLp!!



gloria_fen
06-21-2008, 12:11
Zdraveite :) Predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e.Nego poznavah dobre,no ob6tite ni priqteli mi kazvaha 4e e syper 4ovek.Toi po4na taka da kaJa da me zaRibqva..Az ne my se vr1zvah,no go opoznavah i razbirah 4e naistina na6ite priqteli sa praVi.Skoro sleD tova razbrah,4e hodi s moq priqtelka,s koqto ne sme nikak blizki sega,no predi vreme bqhme mnogo dobri priqtelki!Predi okolo sedmica toi mi spodeli,4e yjastno mn me haresva,iska da e s men i 4e kolkoto i da go otrqzvam toi nqma da se otkaJe.. :neutral: Mnogo e mil s men,postoqnno me t1rsi i mislq 4e i az po4vam da go haresvam.No tq,"priqtelkata mi" ne znae ni6ty!NE mi e dobre taka,sqka6 vsi4ko pravq zaD g1rba i(v1preki 4e ne e imalo ni6ty m/y men i negy)!Neznam kakvo da pravq :( Molq vi daite mi nqkak1v s1vet.Blagodarq preDvaritelno :)

vesssiii
06-21-2008, 12:18
Еми поговори с него за "приятелката ти" ..Ако каже,че не я харесва и ще скъса с нея,ако ти предложи тръгни с него,ако каже,че няма да къса с нея и ще я лъже или и кажи,или го зарежи..Разбирам,че не сте приятелки и според мен няма за какво да се притесняваш.Какво си виновна ти,че той харесва теб,а не нея?Успех!! :-)

MonSitY
06-21-2008, 12:23
хахаха имала съм подобна история само дето аз бях "приятелката" :D не че ми пукаше за момчето но все пак не ми стана много приятно.
по твоята тема продължавай да се занимаваш с него и поговори за приятелката какво ще прави разбери дали е готов да бъде с теб и ако е така действай :)

mArMaLaDkA
06-21-2008, 12:36
Аз с такива не се занимавам :!: Уж много те харесва,супер е мил с тебе.Е,да ама си има гадже,нали ? Замисли се.Щом сега се "зарибява" с друго момиче зад гърба на приятелката си,какво ще е ,ако стане гадже с теб ? Ти ще си на мястото на тази твоя бивша приятелка ,докато той се зарибява с някакво момиченце.Не прави това,което не искаш да ти се случи на друг !!! Такива като това момче не се променят ! Те си работят на два терена.Хем харесват някоя,хем си и имат и гадже-за по-сигурно,ако оная,дето свалят ги отреже. :? Мисли с акъла,не с хормоните си :D

gloria_fen
06-21-2008, 12:43
~*RoNi*~ , mislela s1m za tova i moje bi to4ny tova e 1 ot ne6tata,koito me spirat .. :(

NightSky
06-21-2008, 12:46
Е с приятелката ти сега нали не сте много близки? Не може да мислиш за всички. Ако толкова държиш, кажи й какво става между теб и момчето. Това не означава обаче, че трябва да се съобразяваш с нея.

mArMaLaDkA
06-21-2008, 12:49
Постави му ултиматума или ти,или тя и му виж отговора.Ако започне да увърта-бъди убедена,че съм права в предния си пост :D

cinderella_gugutka
06-21-2008, 12:50
еми кажи му истината-4е го харесваш и искаш да тръгнете,но ти е малко кофти зарад пр му

gloria_fen
06-21-2008, 13:45
cinderella_gugutka-Mi kogato sme govorili za tova s1m my kazvala,4e nqma smis1l za6toto neiskam da se karam s neq..no ne s1m my kazvala,4e zapo4vam da go haresvam.

pet_14
06-21-2008, 17:47
Еми поговори с него за "приятелката ти" ..Ако каже,че не я харесва и ще скъса с нея,ако ти предложи тръгни с него,ако каже,че няма да къса с нея и ще я лъже или и кажи,или го зарежи..Разбирам,че не сте приятелки и според мен няма за какво да се притесняваш.Какво си виновна ти,че той харесва теб,а не нея?Успех!! :-)
+1 ,напълно съм съгласен ;)

akinom
06-21-2008, 17:57
Не, нЕ, Не да не си посмяла да се вържеш на момчето, вземи поговори с приятелката си сближете се отново, та то този случей почти на всеки теен се случва и на мен така...да и аз бях фр-то но както и да е..... двоумих се, но от това което знам за момчетата и от предишните ми връзки, не моляти се на 100000000% предпочитам приятелката си, а ти дори не го харесваш.......мИла зарежи това момче! :o

gloria_fen
06-21-2008, 21:07
оХх съгласна съм с всички и още повече се обърках :-o Но все пак БЛАГОДАРЯ Ви мНого за искрените коментари :) :-)

Nefarian
06-21-2008, 21:09
само ника ти прочетох и зарязах темата

nQkFa_nIkFa
06-23-2008, 13:08
Според мен най-добре е да поговориш с него за вас ! Какво мисли да правите за по-нататък,дали ще продължава да ходи с тая твоя уЖ приятелка.. :) Можеш наистина да му поставиш условие да я зарежи и може би след известно време да тръгнете за да моЖе тЯ да го е забравила поне малко :) Сама ще си решиш :) :) УспеХ :-) :-) :-)

tedinci_
06-23-2008, 15:01
Мислиш ли че ако тя беше на твоето място щеше да се чуди...?
Това е въпроса ..... 8)

GlOrSiTy
06-24-2008, 13:00
моя съвет е да си поговориш първо с него-дали я харесва..ако ти каже че не я харесва поговори и с нея ;)
..така като че ли ще е най-добре

Brumka
06-24-2008, 13:32
Този твоят ерген защо първо не реши баш какво иска. Какво е това ходи с нея, ма нямало да се откаже от теб. Аман от такива! :)

Chefinkaaa
06-24-2008, 13:59
Говори.. нека и той да говори... само така ще се опраят нещата .. малко кофти ша и е на "приятелката" , ама тя не може да иска той да е с нея като няма чувстава :) Respect :)