PDA

View Full Version : има ли място за притеснение??



rusoto_baby_f
06-21-2008, 12:25
Значи....на 16 трябваше да ми дойде, но не ми дойде....Два дни след това правих секс, презервативът се скъса, но той не свърши в мен....На следващия ден си купих тест за бременост (от една страна защото ми закъсняваше, от друга защото презерватива се скъса....и исках да проверя....Бях се панирала...Слава богу тестът беше отрицателен...)..но въпреки това още не ми е дошло....Та,,, въпросът ми е от какво може да се получи....Знам, че и времето понякога оказва влияние...

ПП... :-x Моля да пишат хора със сериозно отношение към темата....

jony
06-21-2008, 12:44
Времето, лекарства ако си пила, притеснението и.т.н.
ТАка, до колкото ми е известно тест се прави 7 дена след акта най-рано.
Малак е шанса да си забременяла, щом не е свършил в теб и на мен ми се е случвало да се скъса и просто го сменям и продължавам.
Все пак изчакай по-компетентни хора от мен да се изкарат, като кремчето например, тя много знае по темата, но мисля, че няма от какво да се плашиш. :)

haterkata
06-21-2008, 13:16
нз..ако ти е било за първи път е нормално да ти закъснява...ако ли не не знам от кво може да е ама още един тест няя навреди...да по сигорно все пак,и ако има нещо пий ескапел ;-)

xoEyelinerWhore
06-21-2008, 14:16
-,-' купи си отново тест...тъй като в първите дни не винаги показва вярно

SeXy_BeBe
06-21-2008, 15:39
А ти от къде си толкова сигурна, че наистина нищо няма и не си бременна...... а за теста наистина как ти казаха се прави най - рано 1 седмица след това. А за по сигурно пий ескапел за да ти дойде.... Иначе от всичко може да ти закъснее..... време, смяна на климата, притеснения, хапчета (антибиотици) и т.н.

MidnightCreep
06-21-2008, 18:22
Не давай съвети да пие хапчета.На всеки действат различно.

Винаги когато ти закъснява/при положение,че ти е редовно/има място за притеснение.

rusoto_baby_f
06-21-2008, 18:49
1во Благодаря на всички писали по темата
2ро не смятам да вземам хапчета при положение, че тестът е отрицателен...Но смятам да ви послушам и да направя още един тест пък да видим какво ще покаже....

ПП..то по принцип ми закъснява с по 2-3 дни ...ама нз...

fall_out_girl
06-21-2008, 19:21
Дано всичко да е наред...

rusoto_baby_f
06-22-2008, 20:07
...И вторият тест беше отрицателен...и сега какво....На какво може да се дължи тва закъснение ....Вече 1 седмица ми закъснява...

fiama
06-22-2008, 20:17
Тест се прави най-рано 7-8 дна след рисковия полов акт, така че на направения от тебе не можеш да разчиташ. От друга страна, щом не е свършвал в тебе няма начин да си бременна. Може да ти закъснява от много неща- стрес, диета, промяна на времето- спокойно.

mumiikataa
06-22-2008, 20:20
Спри да се впрягаш.Може да е от времето,от напрежение,ядове и т.н.Спокойно няма къде да ходи,ще ти дойде ;)

rusoto_baby_f
06-22-2008, 20:22
fiama, ЕкЗеКуТоPкаТа благодаря ви за бързите отговори...и..Не!Не е свършил в мен....Може наистина да е от времето..незнам...

fiama
06-23-2008, 19:21
Щом и двата теста за отрицателни, не се тревожи - не си бременна. Но ако закъснее повече от 2-3 седмиц, добре е да идеш на лекар, може да се окаже хормонален проблем. Късмет!