PDA

View Full Version : Плс Помогнете :П



FightBackk
06-21-2008, 13:02
зна4и искам да ми помогнете..искам да правя секс с едно моми4е не моята възраст 15 годишни.. тя е умееща в тези работи и като съм и намеквал 4е искам да правя секс с нея тя ми казва директно 4е и тя иска... само ме е срам като я викна в дома уш да гледаме (филм) как да подходя към работите да запо4на плз помогнете и мерси предварително :П

mArMaLaDkA
06-21-2008, 13:14
Пич,объркал си раздела

MayKyTy
06-21-2008, 13:18
Пич,объркал си раздела
+1

salama
06-21-2008, 13:19
Emi vikniq uj da gledate film... :-D :-D :-D i po nqkoe vreme na filma zapo4ni da q celyvash po ystata vrata i she stane rabotata shom tq iska uspeh ;)

maybelline
06-21-2008, 15:04
Първо порасни. Момичетата не са ходещи вагини. Ако все още ги виждаш по този начин, още ти е рано да се забиваш с когото и да било. Няколко неща ще ти подскажат, че си психически готов да правиш секс с момиче (независимо дали досега си правил или не):
:arrow: Не гледаш/харесваш момичето само защото има къде да си навреш оная работа. Интересуваш се от нея като човек, харесваш характера й, изпитваш нещо много повече от сексуално желание (без да я познаваш).
:arrow: Когато разбереш какво чувстват момичетата по време на секс и понаучиш малко женска психология. За момчетата секса може да е само физически. Момичетата го приемат и емоционално.
:arrow: Когато започне да ти пука за това как ще се чувства момичето ако спиш с нея и я оставиш после.

Абе момчета и момичета, започнете да се целувате и обичате и то не само по време на секс! Може ли така да гледате на интимните отношения?!

Поздрави и опитай първо да си намериш гадже, пък тогава мисли за секс.

cinderella_gugutka
06-21-2008, 15:10
ами като гледате филма по4вате с натискането,обарването,съб ли4ането и нататъка се сещаш :D
бъди мн нежен и не бързай...

kifli4ka__ctraxx
06-21-2008, 15:26
Във всички раздели ли смяташ да я пуснеш тая тема. Спх не е объркал раздела има я и в секс идиот.

MaLkaTa_LaDy
06-21-2008, 15:30
Първо порасни. Момичетата не са ходещи вагини. Ако все още ги виждаш по този начин, още ти е рано да се забиваш с когото и да било. Няколко неща ще ти подскажат, че си психически готов да правиш секс с момиче (независимо дали досега си правил или не):
:arrow: Не гледаш/харесваш момичето само защото има къде да си навреш оная работа. Интересуваш се от нея като човек, харесваш характера й, изпитваш нещо много повече от сексуално желание (без да я познаваш).
:arrow: Когато разбереш какво чувстват момичетата по време на секс и понаучиш малко женска психология. За момчетата секса може да е само физически. Момичетата го приемат и емоционално.
:arrow: Когато започне да ти пука за това как ще се чувства момичето ако спиш с нея и я оставиш после.

Абе момчета и момичета, започнете да се целувате и обичате и то не само по време на секс! Може ли така да гледате на интимните отношения?!

Поздрави и опитай първо да си намериш гадже, пък тогава мисли за секс.
Не съм веща в занаята, но това мнение е най-точното от всички пуснати до сега.

gothic_angel
06-21-2008, 15:30
Пич,объркал си раздела
+2

MonSitY
06-21-2008, 16:02
аа ти сигурно се базикаш щот аз не вярвам че си на 15 че ти се прави секс добре ама че си намерил и 15годишна която също иска.аз те съветвам да порастнеш още 3години и чак тогава да си играеш.незнам доста ме очудихте.... :?

extazytu
06-21-2008, 17:54
Пич,объркал си раздела
+2


+3 8-)


ама са по темата ми гледаи филма да е скучен и да и писне и да прави всичко друго,но не и да го гледа :razz: по средата на филма вече почти като е заспала я опани докато спи само леко да нея сабудиш :D :lol: :razz:

Diam0nD
06-21-2008, 18:03
Първо порасни. Момичетата не са ходещи вагини. Ако все още ги виждаш по този начин, още ти е рано да се забиваш с когото и да било. Няколко неща ще ти подскажат, че си психически готов да правиш секс с момиче (независимо дали досега си правил или не):
:arrow: Не гледаш/харесваш момичето само защото има къде да си навреш оная работа. Интересуваш се от нея като човек, харесваш характера й, изпитваш нещо много повече от сексуално желание (без да я познаваш).
:arrow: Когато разбереш какво чувстват момичетата по време на секс и понаучиш малко женска психология. За момчетата секса може да е само физически. Момичетата го приемат и емоционално.
:arrow: Когато започне да ти пука за това как ще се чувства момичето ако спиш с нея и я оставиш после.

Абе момчета и момичета, започнете да се целувате и обичате и то не само по време на секс! Може ли така да гледате на интимните отношения?!

Поздрави и опитай първо да си намериш гадже, пък тогава мисли за секс.Ами права си ... хах само като си представя ,че допреди 5-6 месеца аз не възприемах нещата така ... :smt085 и от мен едно : ако обичаш някой целта ти е не да спиш с него ... а по темата : а бе какво ти става О>о на 15 сте бе ... още не знаете кое за какво служи секс ще ми правите ... :D :D

Liar
06-21-2008, 18:24
Оная е на 15 и е веща в занаята...Майкооо

Nefarian
06-21-2008, 19:33
Офф, ти ако не можеш да я предразположиш, по-добре не се хващай.Блъсни 1 мазна за нейно здраве и да се оправя.

Still1ME1Still1HERE
06-21-2008, 20:38
Момичетата не са ходещи вагини.

От кога това- нещо съм проспал последните няколко години,явно светът се е променил :D :D :D :D :D



:arrow: Не гледаш/харесваш момичето само защото има къде да си навреш оная работа. Интересуваш се от нея като човек, харесваш характера й, изпитваш нещо много повече от сексуално желание (без да я познаваш).


Ти май не разбра,че просто им се прави секс и на двамата,а?

:arrow: Когато разбереш какво чувстват момичетата по време на секс и понаучиш малко женска психология. За момчетата секса може да е само физически. Момичетата го приемат и емоционално.

Разправя ги тея на някой друг.Момчетата са също толкова емоционални,колкото и момичетата.Ама явно не ги познаваш такива.Това не пречи да има и такива,които го правят за спорта,но не ми казвай,че за нас е само физическа нужда-недей,моля те.А и си противоречиш с предишната стрелка...


:arrow: Когато започне да ти пука за това как ще се чувства момичето ако спиш с нея и я оставиш после.

Ако искаш ми вярвай,но момичетата,които заебават момчетата след секс са повече...



Абе момчета и момичета, започнете да се целувате и обичате и то не само по време на секс! Може ли така да гледате на интимните отношения?!

Очеизбодно-явно може.Колкото момчетата трябва да си задовляват от време на време нуждите със скес,толкова и момичетата.Ако няма с кой си посягат сами.И не съм срещал човек,който да си гали ръката и да я целува след като я е използвал за задоволяване.Не че няма,но това са сексуални извращения(медицински термин)


По темата каняш я на тъп филм и ръгаш ПРЕДИ да е стигнал до половината,защото може да си тръгне иначе-никой не е длъжен да търпи таква тъпотии :lol:

kuklichka_bg
06-22-2008, 20:26
na 15 xaxhahxahxahh i q bivalo xahxha x xex ex e xe x e FILMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Big_JoJo
06-22-2008, 20:39
става все по хубаво и хубаво....