PDA

View Full Version : Не ми дава да взема лаптопа! :O



LovePoisoned
06-21-2008, 14:43
Значи.. баща ми за РД-то ми купи лаптоп (миналата година към края). :)
Аз това лято (както винаги) ще прекарам повечето от времето си в село. Е, не е някакво супермалко и ограничено от света, дори е градче, но аз съм свикнала да му казвам село. ;) Та за мен ще е много трудно да пребивавам там без комп, там нямам приятели (край нас са все нек'ви тъпи лапетии). И сега, когато имам лаптоп, се надявах да мога да го взема на село и да си включа нет там за 2 месеца (има!). Баща ми обаче казва НЕ, НЕ и НЕ. :-x Вика, че щели да ми свият лаптопа (вилата е пълна с туристи). Казвах му: "Ако трябва, ще стоя вкъщи цял ден и няма да излизам само за да го пазя! А и имам ключ!", но той пааак не е съгласен. |-( Не ми се ходи в тъпата вечно заета зала. Как да го убедя?! Ако трябва, ще заравям лаптопа в земята само и само мир да има и да е на безопасно място.

splendour
06-21-2008, 15:25
pone ima zala a az na selo det e na 30 min p1t s laptopa si xodq ama sq drygata mi baba dadi v d4 da ma zima da xodin v xlevene [to e do love4]i s s1mnqvam 4e maika 6e mi dade da go zema.nai malko 4e dotam smenqme vlakove avtobysi................. mn kofti e tva.za tvowe yspokoenie 1 fr mi kaza 4e si e slojila skype na tela verno zima pari ama pone e ne6to

Spider4eto
06-21-2008, 15:55
pone ima zala a az na selo det e na 30 min p1t s laptopa si xodq ama sq drygata mi baba dadi v d4 da ma zima da xodin v xlevene [to e do love4]i s s1mnqvam 4e maika 6e mi dade da go zema.nai malko 4e dotam smenqme vlakove avtobysi................. mn kofti e tva.za tvowe yspokoenie 1 fr mi kaza 4e si e slojila skype na tela verno zima pari ama pone e ne6to скайпа на телефона е преебана работа, и аз преди имах, но не ми хареса и го изтрих. По темата, поговори си сериозно с баща ти и му кажи , че просто няма какво друго да правиш и ще изтъпееш

LovePoisoned
06-21-2008, 16:06
^ Той точно от това се притеснява. :D Че съм щяла да кисна все на компа, да не си преместя з**ника от там и накрая да окьоравея. :shock: Блааах.

Бе кат' гледам явно ежеседмично ще се прехвърлям по линията град-село. :oops: xS

shweppsy
06-23-2008, 18:03
застраховай си го бре ..
аз . къде ли не го мъкна ..
даже имам нет и в тоалетната вече

hgfh
06-25-2008, 02:28
maleeeeeeeeeeee nqma da ymresh bez laptopa :-D dishala si vse pak predi da ti go kupi bashtati sega pak shte dishash nali ti kazah nqma da ymresh :D

prettyIdeath
06-25-2008, 05:32
Пф голяма работа че ще си без лаптоп. Вместо да се ровиш из нета няколко дена, вземи и прочети нещо което ще ти трябва за другата година ;)

4eere6ka_kiss
06-25-2008, 19:43
:D

zero
06-26-2008, 11:14
@my baby love
Да неби да се казваш Яница ?
Май те познавам (ако на снимката си ти де...)

Bubbly
06-27-2008, 15:04
Да ти имам проблемите,честно!
няма да умреш 10 дена без интернет

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-29-2008, 04:09
хммм според мен по добре книжка си вземи .. малко да се поизолираш от света да останеш на саме с мислите си .. винаги съм искала да отида така някъде както се казва "на село" .. без комп без нищо за известно време .. ;) не е кои знае какво без лаптопа.. ако толкова ти е зор говори с него и му кажи че щом ти го е подарил значи си е твои ... и да не се притеснява няма да седиш много ... абе аз не съм добра в тези неща .. само да кажа нещо (особено на тати) и веднага ме реже :D :-D

_showy_
06-29-2008, 09:56
Кофти..
Опитай се да му обясниш, че няма какво да правиш там и без това, и че компа е едно от малкото забавления там.
Пък ако не успееш си вземи някоя интересна книжка.. :)