PDA

View Full Version : Как да ги махна..



neboise
06-21-2008, 17:17
Значи реших аз да си обръсна интимното место :D
ноо нестана със електрическата ми бръсначка вместо да ги мани тя са напълни с косми(небяха мнооъ мнооъ дълги ама все пак повечко от сантиметър ;() ама и без това немаше да стани с нея щеше наболи да ги остави..

Въпроса ми е как да премахна космите на топките и над тях мястото ама без обикновен бръснач щото не съм използвал нямам пък и съм чувал че лесно се порязваш там.
Кола маска не ми се копува пък и тя за топките нестава,нито епилатор мисля че ще стане(ако има некои дет е пробвал да кажи дали ще стани :С)

Остава само крем депилатор ама съм чувал че нестава за генитали защото кожата е тънка нежна и после можела да изгори.

Напрау незнам ко да прая ;(

LadyCarameL
06-21-2008, 17:20
Защо кола маска да не става?Става,разбира се. ;)

Tazadar
06-21-2008, 17:37
Защо кола маска да не става?Става,разбира се. ;) Момиче ли си? Защо мислиш, че става с кола маска :?

Kassu
06-21-2008, 18:00
Oo как ще боли на топките тцтц

neboise
06-21-2008, 18:08
Кола маската нестава за топките ве се едно да си напраиш кола маска на миглите на очите божееее

splendour
06-21-2008, 18:13
mi br1sni sa ko tolkoz spok nq gi otreje6

mrssmith
06-21-2008, 18:17
с епилатора мн се лъжеш ако мислиш,че ще боли по-малко...и той ги отскубва от корен,както кола маската ;)

06-21-2008, 18:19
abe po temata...az nali si gi maham redovno sys samobrysna4ka...ama neshty..polu4avat mi se gadni pyp4ici.. :X :shock: maja gi s obiknovenno krem4e kolkoto da ne me nervqt 4ak tolkoz..ii pootminavat maalllkooo...ama iskah da probvam s krem4ence depilator...moje li da se izpozva za genitaaliiite...toi kaza 4e e 4uval 4e ne....ama se pak ...q kajete vie...syforumnici :-D :-)

preichetoy
06-21-2008, 18:19
Абе не знам дали на топките ще боли повече от колкото на срамните устни... хораа, кола маската е спасението

mrssmith
06-21-2008, 18:32
Аз още съм в шок след вчерашната (първа за мен) кола маска...Явно съм прекалееено чувствителна там..Не знам дали бих се подложила за 2ри път на такова нещо. :? 8-) :D

tItEufFf
06-21-2008, 18:34
bebka1936, кремовете не стават за гениталиите!!! ..А това, че ти стават пъпчици - на сухо ли се бръснеш? Аз взимам от пяната на брат ми и нямам никакви проблеми :-D

Naughty_
06-21-2008, 18:58
Защо кола маска да не става?Става,разбира се. ;) Момиче ли си? Защо мислиш, че става с кола маска :?
ахахах ти луд ли сииии :razz: как ще има топки и ще е момиче бе малееее :lol: :razz: :razz: :razz:

Kassu
06-21-2008, 18:59
Няма ли нещо да им стане на топките с кола маска? Някой опитвал ли е? :razz:

preichetoy
06-21-2008, 19:08
Нищо няма да им стане, но трябва да е при професионалист.

LadyCarameL
06-21-2008, 19:12
Нищо няма да им стане, но трябва да е при професионалист.
Точно 8-) Тцтцтц..откъде знам ли?Из форума бол такива теми .. :?

Liar
06-21-2008, 19:44
Има крем-депилатоари специално за интимните зони.Потърси такъв не обикновен.

neboise
06-21-2008, 19:51
Има крем-депилатоари специално за интимните зони.Потърси такъв не обикновен.

Liar ако ми кажеш име ще те разцелувам :-)

mirelS
06-21-2008, 19:52
Mii az izpolzvam krem za obezkosmqvaneto,koito e prednaznachen tochno za genitalite... kosumchetata zpaochvat da raztat sled 5-6 dena,obache rastat mn bavno .. pone pri mene :) Moje da probvash s lentichkite na veet .. tova ot men :)

Liar
06-21-2008, 20:21
Има крем-депилатоари специално за интимните зони.Потърси такъв не обикновен.

Liar ако ми кажеш име ще те разцелувам :-)
Оу ми не знам!Просто отиди в някоя аптека питай какви депилатоари имат за интимните зони те ще ти предложат няколко марки ти само трябва да си избереш :)

06-21-2008, 22:11
Chr!sSie ne se brysna na suxo.. :D tfa she mi naprai intimnite 4asti lesh be.,. :D ..ponqkoga i az polzvam na brat mi krema tam za brysnene..ili pyk sys sypun za intimni..(imam takyv koito mnogo se peni) mersi na durgite..shte popitam v aptekite :-) :-) :-)

Beb4e__to
06-22-2008, 14:17
bebka 1936 айде плс ако намери6 не6ту ефикасно против тия пъп4ици драскай тука 4е и аз иам съ6ото проблем4е ужасну е :(

preichetoy
06-22-2008, 14:30
neboise, ленти за интимни части мисля, че ще са най-ефикасни.

angel000
06-22-2008, 15:25
Относно пъпчиците на Beb4e__to и bebka1936 преди когато използвах самобръсначка (защото сега ползва епилатор ) и на мен ми излизаха , само че не ми ставаха на интимните части , ами под мишниците (незнам дали ще ви помогне ) след време използвах малко от афтършейфа не баща ми и спряха да ми излизат , да знаете че много щипе .

УСПЕХ !!! Дано да съм помогнала ! :) :) :)

Tazadar
06-28-2008, 14:54
Защо кола маска да не става?Става,разбира се. ;) Момиче ли си? Защо мислиш, че става с кола маска :?
ахахах ти луд ли сииии :razz: как ще има топки и ще е момиче бе малееее :lol: :razz: :razz: :razz:Как ше мисли, че мое да си обезкосмяваш ташаците с кола маска и ше е момче :D

pasii_sladuranata
06-28-2008, 15:02
махни ги със самобрасначка НЕЖНО!!! с епилатора еплатора и колата маска боли а с депилатора мястото там е много деликатно...абе незнам ако издържаш на бола вземи с епилатор или кола маска ама аз едвам на краката ги трая а за там незнам ... :S

AmeLia
07-05-2008, 19:56
Аз още съм в шок след вчерашната (първа за мен) кола маска...Явно съм прекалееено чувствителна там..Не знам дали бих се подложила за 2ри път на такова нещо. :? 8-) :D

хе-хеее, парче :) и аз така си мислех след като ползвах за пръв път епилатор при подмишниците, въпреки че преди ги бях махала с кола маска :) иначе кола маска за интимните зони е най-доброто решение, но аз не бих се престрашила, не за друго, ами няккси ми е неудобно пред козметичката :oops: а относно депилатоарите: при всеки е различно, трябва да се пробва кой ти действа най-добре. При мен лично идеална работа ми върши крема на Стреп. Ползвала съм пяна и крем на Таки, обаааче пари и е няккво :shock: кофтЕе, чувала съм да се оплакват от такива разни дискомфорти или от нулев ефект от продукти на които се сетиш депилатоари на пазара Veet, Strep, Taky, ELea, Дева, Licia .. просто трябва да се пробва, то си има специални деликатни за тия интимни зони пък и отделно си пише да си направиш проба, не да хванеш тубата/флакона и да се наклепаш, после да се чудиш кво да правиш като се изприщиш и не можеш да си намериш място от болки, смадене и парене :D айде, стига толкова, успех с одисеята по обезкосмяването ;)

mimsssssss
07-05-2008, 20:00
Абе не знам дали на топките ще боли повече от колкото на срамните устни... хораа, кола маската е спасението
вярно е.може да боли,да ти текне кръв от някое подкожно косъмче,дори да ти се притирие кожата от дърпане ама накрая ефекта е мн добър и след често използване уредяват мн.