PDA

View Full Version : Изложих се като кифладжия



HYPERDICK
06-21-2008, 19:46
Днес бях на плаж с мои съученици. Станаха 2 лоши неща - изгорях много лошо и се изложих много лошо. Става дума за това, че по едно време докато си седях на шезлонга, на 2 - 3 метра от мен едно момиче си свали сутиена пред нейната приятелка (сигурно за привличане на вниманието) и започна да си върти задника в такт с музиката. Само като го видях това дупе как се клати и направо изтрещях. За нула броки се надървих и естествено ме видяха... Опитах се да се прикрия, като бегом се насочих към басейна и скочих вътре, но беше късно. Такива подигравки получих, че направо ми се дорева - като отидох до тоалетната веднага изразиха съмнение, че съм си бил чекии... Никога досега не съм бил с момиче и не знам защо така се получи. На 15 години съм.

Puky
06-21-2008, 19:50
Ми още неможеш да го контролираш тоя малкия.. :-| :-|

mishenceto92
06-21-2008, 19:55
To si e normalno ama SPOX ... a otnosno podigravkite skoro 6te otminat :)

pinki
06-21-2008, 20:06
ааа щом е била такава реакцията от твоя страна значи си нормален :-D :grin:

qazwsx
06-21-2008, 20:06
:razz: :razz: :razz: btw ne e sme6no tvoite priqteli sa pedali tva 6ti kaja :D

SomeGirl
06-21-2008, 20:10
nqma ni6to sramno, nenormalno i podigravatelno v tova. normalen si, spoko!

qazwsx
06-21-2008, 20:16
nqma ni6to sramno, nenormalno i podigravatelno v tova. normalen si, spoko!

ne go slu6ai toq moje da e 1 ot priqtelite ti... po dobre se pazi ot tqh pedali sa kazvam ti :D

kifli4ka__ctraxx
06-21-2008, 20:16
Що не им каза че на теб поне ти става за разлика от на тях и некфи такиа и в такиа случаи не се оставяй да бъдеш подиграван, а обърни това в твоя полза като ги изкраш тях смешните.По темата тва АБСОЛЮТНО НОРМАЛНО и моа да ти кажа че на гаджето ми му става само като заговориме за секс така че им еби маиката на тея нещастници. Намерили и те за кво да сде подиграват. ПУУу чак и аз се ядосах начии кви идиоти има ... :-x :-x :-x

haterkata
06-21-2008, 20:19
пф твойте приятели са олигофрени

jony
06-21-2008, 20:19
Съгласен съм педали.
(бтв я кажи къде са тия мацки със свалените сутиени) 8)

cS_LaMeRkA
06-21-2008, 20:22
:D Няма кфо да се косиш... ще ти мине... нормално си е тфа да ти се вдикна папаляшника от вида на пресни меки напърчени млекоцентралки... на 5 санта от тебе :D а това че са те видели... ае са голем срам... и онея тфойте приятели че са те базикали е ОЩЕ па по нормално... треа гавра да става.. 8-) Никой мъж не е безразличен към някоя гола мацка... е ако не е 3 възраст и неможе да вдигне знамето 8-)

kalinadelinda
06-21-2008, 20:24
Днес бях на плаж с мои съученици. Станаха 2 лоши неща - изгорях много лошо и се изложих много лошо. Става дума за това, че по едно време докато си седях на шезлонга, на 2 - 3 метра от мен едно момиче си свали сутиена пред нейната приятелка (сигурно за привличане на вниманието) и започна да си върти задника в такт с музиката. Само като го видях това дупе как се клати и направо изтрещях. За нула броки се надървих и естествено ме видяха... Опитах се да се прикрия, като бегом се насочих към басейна и скочих вътре, но беше късно. Такива подигравки получих, че направо ми се дорева - като отидох до тоалетната веднага изразиха съмнение, че съм си бил чекии... Никога досега не съм бил с момиче и не знам защо така се получи. На 15 години съм.
казваш им 4е на теб ти става защото имаш нещо там долу и че щом са го забелязали зна4и е по-голям от техните :-P 8-) гъзмет :grin:

MostHated
06-21-2008, 20:25
и сега да ти е по лесно са усра сам във форума! :D

спокойно ше мине тоя период!

BaBy_bS
06-21-2008, 20:50
като започнеш "да бъдеш с момиче/момичета" ще се радваш,че ти става.тогава пак си поговорете с тези твои приятели 8)

MakeMeLaugh
06-21-2008, 21:06
Що не им каза че на теб поне ти става за разлика от на тях и некфи такиа и в такиа случаи не се оставяй да бъдеш подиграван, а обърни това в твоя полза като ги изкраш тях смешните.По темата тва АБСОЛЮТНО НОРМАЛНО и моа да ти кажа че на гаджето ми му става само като заговориме за секс така че им еби маиката на тея нещастници. Намерили и те за кво да сде подиграват. ПУУу чак и аз се ядосах начии кви идиоти има ... :-x :-x :-x
+1

Най-добрата защита е нападението ;)

SiNiStEr
06-21-2008, 21:11
Ти се радвай,че ти е станал само на тебе.....ти тря да им се подиграваш на тях.
Споко ;)

zanik
06-21-2008, 21:13
Хаха е що да ти се подиграват :D Ний кат са саберем само момчета на плажа и кат ги видим такиа мн ясно,че ше се надървяме....
Пуснато на: Съб Юни 21, 2008 10:50 pm Заглавие:
Ми още неможеш да го контролираш тоя малкия.. Neutral Neutral
Трудно се контролира звяра кат пред тебе има някво яко момиче и,ако ги прави тия уха :D :shock: :shock:

pasii_sladuranata
06-21-2008, 21:22
сигорно още не си се научил да го контролираш ;)

Denny
06-21-2008, 21:25
Super glupava postupka ostrana na momichetata..da ti se izsmeqt sled kato zaslujavat na tqh da se smeqt..razsublichane ..i to za kurventiq..mani mani :oops: A shto se otnasq za teb..pich ne se prit..nqkoi den i na tqh shte se vurne :P

mrssmith
06-21-2008, 22:25
спр си е нормално...даже те са за подигравки,че не им става от такива неща...те са съмнителните... 8-)

randomstuff
06-21-2008, 22:25
Te kato ti sa sa izsmqli momi4etata taka, 6to ne im vikna vednaga "Kvo sa smeete we, napraih vi kompliment!" :P

angel000
06-21-2008, 22:56
Що не им каза че на теб поне ти става за разлика от на тях и некфи такиа и в такиа случаи не се оставяй да бъдеш подиграван, а обърни това в твоя полза като ги изкраш тях смешните.По темата тва АБСОЛЮТНО НОРМАЛНО и моа да ти кажа че на гаджето ми му става само като заговориме за секс така че им еби маиката на тея нещастници. Намерили и те за кво да сде подиграват. ПУУу чак и аз се ядосах начии кви идиоти има ... :-x :-x :-x
+1

Най-добрата защита е нападението ;)


Напълно съм съгласна !

Bombshell
06-21-2008, 23:00
Днес бях на плаж с мои съученици. Станаха 2 лоши неща - изгорях много лошо и се изложих много лошо. Става дума за това, че по едно време докато си седях на шезлонга, на 2 - 3 метра от мен едно момиче си свали сутиена пред нейната приятелка (сигурно за привличане на вниманието) и започна да си върти задника в такт с музиката. Само като го видях това дупе как се клати и направо изтрещях. За нула броки се надървих и естествено ме видяха... Опитах се да се прикрия, като бегом се насочих към басейна и скочих вътре, но беше късно. Такива подигравки получих, че направо ми се дорева - като отидох до тоалетната веднага изразиха съмнение, че съм си бил чекии... Никога досега не съм бил с момиче и не знам защо така се получи. На 15 години съм.
Ти се радвай, че си го надървил ;)

feelthless4o
06-21-2008, 23:30
Днес бях на плаж с мои съученици. Станаха 2 лоши неща - изгорях много лошо и се изложих много лошо. Става дума за това, че по едно време докато си седях на шезлонга, на 2 - 3 метра от мен едно момиче си свали сутиена пред нейната приятелка (сигурно за привличане на вниманието) и започна да си върти задника в такт с музиката. Само като го видях това дупе как се клати и направо изтрещях. За нула броки се надървих и естествено ме видяха... Опитах се да се прикрия, като бегом се насочих към басейна и скочих вътре, но беше късно. Такива подигравки получих, че направо ми се дорева - като отидох до тоалетната веднага изразиха съмнение, че съм си бил чекии... Никога досега не съм бил с момиче и не знам защо така се получи. На 15 години съм.
Ти се радвай, че си го надървил ;)


ЯЯЯЯяя фенче на ЛП! Хай, братко :D

Puky
06-22-2008, 07:36
Хаха е що да ти се подиграват :D Ний кат са саберем само момчета на плажа и кат ги видим такиа мн ясно,че ше се надървяме....
Пуснато на: Съб Юни 21, 2008 10:50 pm Заглавие:
Ми още неможеш да го контролираш тоя малкия.. Neutral Neutral
Трудно се контролира звяра кат пред тебе има някво яко момиче и,ако ги прави тия уха :D :shock: :shock:
Знам .. затова го казах .. :D

jilibonka_
06-22-2008, 08:13
е кво ти пука..сега може да се смеят щото им е дотам акъла...ама като пораснете още малко..да стане пак такова нещо когато ти вече си бил с момиче..да видим... :P

SpOrTs_GiRl
06-22-2008, 08:15
Според мен не си се изложил .. Просто още не можеш да си го контролираш, пък и в такава ситуация кой ще може. :D :D .. Има време .. ;)

Wrathchild
06-22-2008, 08:33
Просто започваш ТИ да им се смееш и да казваш, че поне ти става, когато видиш момиче. А не когато видиш противоположния пол.
Въобще да не ти пука, по-притеснително щеше да е ако НЕ ти ставаше при такива ситуации.

Yallama
06-22-2008, 09:58
Днес бях на плаж с мои съученици. Станаха 2 лоши неща - изгорях много лошо и се изложих много лошо. Става дума за това, че по едно време докато си седях на шезлонга, на 2 - 3 метра от мен едно момиче си свали сутиена пред нейната приятелка (сигурно за привличане на вниманието) и започна да си върти задника в такт с музиката. Само като го видях това дупе как се клати и направо изтрещях. За нула броки се надървих и естествено ме видяха... Опитах се да се прикрия, като бегом се насочих към басейна и скочих вътре, но беше късно. Такива подигравки получих, че направо ми се дорева - като отидох до тоалетната веднага изразиха съмнение, че съм си бил чекии... Никога досега не съм бил с момиче и не знам защо така се получи. На 15 години съм.ти си потентен, честито ! :D :D