PDA

View Full Version : И той такова и после тя такова.. абе, ужс!



AFT
06-21-2008, 22:20
Скучно ми е и мисля да си го изкарам на онова примамващо шише бира в хладилника.
Вие как сте?

evil_angel69
06-21-2008, 22:24
леко ни е тъпо 8-)

Mementomori
06-21-2008, 22:25
Сдухани......... :D

258
06-21-2008, 22:28
Горещо ми е :(

AFT
06-21-2008, 22:30
Факта, че има и по-зле от мен май трябваше да ме развесели, ама не стана. Плюс тва дават няква умряла анимация по БТВ. Да, те малките деца стоят до 1 часа, за да я гледат, моля ви се. Пък цяла сутрин, когато хлапетата наистина са будни, дават новини. :-o

crazyhair
06-21-2008, 22:32
ei sr 4e ne sa otnasqm po temata ama sam kele64e na 14 i pitam kak da provqra kolko to4ki iam na ispita e 4e ne6y ne staa v 4upeniq sait na mon

Mementomori
06-21-2008, 22:32
Е,това е "умно" решение...........(говоря за БТВ)

BeautifulWorld
06-21-2008, 22:32
Тази тема не е ли за Кофата?

crazyhair
06-21-2008, 22:33
i e to4no za lubov na li?!?

Mementomori
06-21-2008, 22:33
Хора,ще ни "набият" заради спама! :D

AFT
06-21-2008, 22:34
Чадо, има раздел "Училище и приятели" (така ли беше о.О ) и там сигурно има милион теми за тея изпити, така че питай там. =)
Темата е тук, щот ми е най на сърцето тоя раздел. =)

crazyhair
06-21-2008, 22:34
:D ko ti puka :D

AFT
06-21-2008, 22:36
Изчаквайте се, де. :-)

strangezone
06-21-2008, 22:37
В момента ям некаф боб от кутийка щото ме марзи да си сготвя ама иначе бтв са мн по-зле от нова:)...(говоря свързано иначе)добре че джуджетата иван и андрей напраиха мюзик айдъл че да бият нова по нещо и сериалите и всичко им е по-зле...

AFT
06-21-2008, 22:39
Верно са по-зле. И всяка година едни и същи филми дават. Да не говорим, че по цял ден дават сапунки + 1 час новини. -.-

Blab
06-21-2008, 22:41
дръннн...
Кахъря се... не искам да ходя на редовен изпит, но не съм сигурна дали т'ва 5 ще ме "оправи".

strangezone
06-21-2008, 22:42
дам и др хаус го даваха 2 седмици след примиерата му по фокс говоря за най-новия епизод тоя 16 ли каф беше и бтв се купуват долнопробните сапунки които дори баба ми не гледа(гледа дързост и красота все пак си е запазена марка :))Най-лошото е че са с самочувствие и викат "най-добрата медия в българия" ауе варете се скриите нескопосници такива...не ставатееее.... :? :-x

Mementomori
06-21-2008, 22:43
Би тру,ти с литература и история ли кандидатстваш?Тъй и тъй не спим,поне да си полафим..... :D

strangezone
06-21-2008, 22:44
дръннн...
Кахъря се... не искам да ходя на редовен изпит, но не съм сигурна дали т'ва 5 ще ме "оправи".
е вари нищо не губиш

Blab
06-21-2008, 22:45
Би тру,ти с литература и история ли кандидатстваш?Тъй и тъй не спим,поне да си полафим..... :D
О, не 8-) Опазил ме Бог.
Журналистика напъвам.

едит: Нищо, нищо, друг път... на море ми се ходи през юли. :)

AFT
06-21-2008, 22:45
дам и др хаус го даваха 2 седмици след примиерата му по фокс говоря за най-новия епизод тоя 16 ли каф беше и бтв се купуват долнопробните сапунки които дори баба ми не гледа(гледа дързост и красота все пак си е запазена марка :))Най-лошото е че са с самочувствие и викат "най-добрата медия в българия" ауе варете се скриите нескопосници такива...не ставатееее.... :? :-x


Продължавай в същия дух, стана ми смешно. :Д Мен тая Ани Салич ме дразни, както и мизерния и' съпруг. То май само Шоуто на Слави се гледа по БТВ :Д Ама той след "Пей с мен" нищо чудно да отиде в Нова. =)

Mementomori
06-21-2008, 22:46
Би тру,ти с литература и история ли кандидатстваш?Тъй и тъй не спим,поне да си полафим..... :D
О, не 8-) Опазил ме Бог.
Журналистика напъвам.
Браво,браво!Успех!Е,то по журналистика писмен има ли предварителен?

strangezone
06-21-2008, 22:46
Би тру,ти с литература и история ли кандидатстваш?Тъй и тъй не спим,поне да си полафим..... :D
О, не 8-) Опазил ме Бог.
Журналистика напъвам.
ама да не въриш в бтв щото много ме нервят тия ей!

AFT
06-21-2008, 22:46
Би_тру, т'ва в подписа ти да не е част от текста на една песен на Nirvana? :-o

Blab
06-21-2008, 22:47
Да, т'ва е първият предварителен в СУ. :)
БТВ са злееее. Т'ва не е телевизия.
Бареков, Ани На-Бареков...

едит: Нирвана, Нирвана, че и линкче има у подписО ми :D

Mementomori
06-21-2008, 22:49
Не знаех,сорка!А журналистиката устен какво включва,ако не е тайна? :D

strangezone
06-21-2008, 22:49
дам и др хаус го даваха 2 седмици след примиерата му по фокс говоря за най-новия епизод тоя 16 ли каф беше и бтв се купуват долнопробните сапунки които дори баба ми не гледа(гледа дързост и красота все пак си е запазена марка :))Най-лошото е че са с самочувствие и викат "най-добрата медия в българия" ауе варете се скриите нескопосници такива...не ставатееее.... :? :-x


Продължавай в същия дух, стана ми смешно. :Д Мен тая Ани Салич ме дразни, както и мизерния и' съпруг. То май само Шоуто на Слави се гледа по БТВ :Д Ама той след "Пей с мен" нищо чудно да отиде в Нова. =)
Мале тая салич македонката и недъгава с оня баст*н турски направо издишат оня се едно си му служил носа на наковалнята,земал си 1 чук и си удрял,удрял,удрял...а тия от търси се като ги видя направо ми иде да се гръмна то бива да си тъп ама толкова направо си е престъпление абе пародия(нешо сега сам на хейтърски вълни :))

angel_love_
06-21-2008, 22:50
МмМм Ба Вие сте мн по ОК от мене ... аз съм пияна и умирам от скука 8-) сичко живо е легналоо и спи сладко сладко :D пък аз сунанбула му обикалямм и немоа си опрая крачката :D

Blab
06-21-2008, 22:52
Не знаех,сорка!А журналистиката устен какво включва,ако не е тайна? :D
устни сеанси :D
3 въпроса/задължителни 3, отделно - к'вото им хрумне/ - вътрешна, външна политика + няк'ъв развлекателен такъв./пример: Колко тъп е Иван от "Мюзик Айдъл"?/

AFT
06-21-2008, 22:55
Мале тая салич македонката и недъгава с оня баст*н турски направо издишат оня се едно си му служил носа на наковалнята,земал си 1 чук и си удрял,удрял,удрял...а тия от търси се като ги видя направо ми иде да се гръмна то бива да си тъп ама толкова направо си е престъпление абе пародия(нешо сега сам на хейтърски вълни :))


По-спокойно, че събудих сестрата от смях :Д Мен Юксел Кадриев (специално проверих дали се казва така ;Д) не ме дразни толкова, ама като почне да дишаа,като някъв кон :Д не знам дали сте забелязали, ама говори,говори и изведнъж *ахх* :lol: Ама то щом и 'Искрено и лично' отидоха в НТВ ... пък ся и Биг Брадър Някоя-си-част ще правят и БТВ въобще няма да се гледа. :Д

Би тру, не съм забелязала, че има линк. :oops:

angel_love_, мен питаш ли ме като бях болна и в хапчетата ми имаше кофеин 8-)

Blab
06-21-2008, 22:58
:D
На дишането царица е дУвойката на рекламката отдясно - НелиТУ :-D
Уникална е като си поема въздух. Пълни ми душата.
Искам тееее *ъъъъъх*, но те искам завинагииии *ъъъъъъх* 8-)

angel_love_
06-21-2008, 22:59
AFT на три кафета съм само за последния час ... водка с кафе :D тва е др въпрос поне събудих един фр та го накарах да седне на шибания комп да си лафя с някой :D малко съм гадна ама кво да се прай :oops:

strangezone
06-21-2008, 22:59
продължавам... :) И тая Наталия Симеонова като трагнала по господари на ефира...ма какво правиш бре момиче и вика имаме дупки по улицата...УЛИЦАТА!!!Абе каква улица в манастирски ливади(дето живея аз)то остави че нема дупки то нема улица там в оня квартал забраих му името се събрали мутраците дет окрали държавата па ся държавата и улицата да им оправи(дето я има на всичкото отгоре...)нагледци и нахалници ее няма да се оправи тая мафиотска държава тц тц...

AFT
06-21-2008, 23:12
:lol: Като говорим за дебили, вчера видях Преслава на центъра и сега съм полу-богиня. 8-)
Стрейндж, мани, аз като им видях хубавите къщи и щях да падна :Д пък пред блока ми има такива дупки, че не знам как някоя кола не е заседнала в тях :Д