PDA

View Full Version : тои се подигра с мен



veesinka
06-21-2008, 22:55
Искам да споделя с вас моя проблем .Излизах с едно момче няколко пати и се влюбих в него ,много силно преживях страхотни нощи с него докато той започна по рядко да ми се обажда, престана да ми обращта внимание а аз все повече го обичам дали не мее използвал само, да спра ли дасе виждаме. :) :) :smt022

Blab
06-21-2008, 23:02
На колко си? А той?
Има различни хора.
Някои не обичат какъвто-и-да-било вид обвързване.
Напоследък все на такива хора попадам.
Тъпо, 'ма к'во да се прави.
Ти решаваш к'во ще правиш, но съвет - не ставай натрапчива.

remember_me
06-21-2008, 23:35
lo6o si napravila 4e si se orivarzala kam tozi 4ivek ili po to4no kam toq tip mom4eta. zanepred gledai da ne si gi izbira6 takiva.

zWezdichkaaa
06-23-2008, 23:20
по добре го питай пряко без заобикалки дали според него вашата история е минало .. ако се окаже вярно го забрави и си намери друг :? :neutral: :neutral: :( :) :)

GregoryHouse
06-23-2008, 23:31
Използвал? Може ако си била в несвяст но не и при положение че си прявила съзнателен избор...а може просто да е пропуснал да ти каже тая част...въопреки че аз винаги го казвам без значение дали е очевидно или не. ДА СЕ ЗНАЕ. Все пак говори с него може нещо да се е уплашил или да размишлява...

MonSitY
06-24-2008, 10:13
даа ти си хлътнала.само дето неразбрах дали сте правили секс или просто сте излизали.на колко си ти?а той? като разбера това ще мога да ти кажа по подробно.може да те е използвал но все пак незнам почти нищо...

cinderella_gugutka
06-24-2008, 10:45
еми трабва да го питаш закво се държи така :( :-o

angelcheeee_93
06-24-2008, 10:51
ne dava6 nikakva informaciq za tova v kakav smisal da namirame dumata -IZPOLZVAL?Sex li ste pravili? i na kolko si godini?q dai malko info,ako iska6 pove4e pomo6t

sasha_90
06-24-2008, 11:18
Говори с него и изяснете положението.

ss
06-24-2008, 11:30
Защо винаги свързвате секса с изпозване,ами не др а и момчето трябва да е виновно то да я е изпозвал?Това е физическа нужда-нз защо драматизирате...От моята гледна точка е така:
И 2мата се харесвате и сте правили секс и той е отишъл към следващата...(ако изобщо се правили)!
Др възможност е ако той се е уплашил от някое тва действие(навик)който го е отвратил или как гледаш на някои неща(бтв понякога мн важно за момчето как мисли 1 момиче)