PDA

View Full Version : Колко е нормалното?



FeelMyPain
06-22-2008, 02:21
Смятате ли за естетически красиво гаджета с разлика във височините повече от 30 см?Мислите ли, че е смешно като видите момчето да стърчи 2 глави над приятелката си?

По желание на няколко хейтърчета отварям тема.Нека всеки изкаже ИСКРЕНОТО си мнение и нека видим кой е правия в случая.

ЕДИТ: По възможност модераторите да не заключват и да не местят темата за 2 3 дена ще съм много благодарен. :)

comics
06-22-2008, 05:37
на мен не ми би направило впечатление. Е, освен ак0 не е нещо подобна на филма "Черна котка, бял котарак" :razz:

SeXyL[!]Nk@
06-22-2008, 05:51
Не! Не мисля,че е кретирий...виж ако момиче ходи с по-ниско момче е супер грозно и cмешно.Но имам една приятелка ,е тя е до подмишницата на гаджето си.И не мисля,че е тъпо.Напротив готино е според мен.Но например той да и е до рамото... :lol: то ще е супер смешно и тъпо. :lol: :lol: :lol:

VerryBerry
06-22-2008, 06:32
Правило ми е впечатление,но не го смятам за грозно

zanik
06-22-2008, 06:53
Мен ме кефи приятелката ми да е по ниска от мене :)

FeelMyPain
06-22-2008, 06:57
Мен ме кефи приятелката ми да е по ниска от мене :)

Че кой не го кефи това?
Да е по ниска с 10 20 сантиметра.
Но 30+ сантиметра....
Това е някъде между гърдите и пъпа ти.
Хората ще се чудят това гадже ли ти е или по-малката ти сестричка... :?

AnChItOoOo
06-22-2008, 07:06
Не може ръстта да определя с кого да бъдем и с кого не...за мен това е голяма глупост,но има и хора които обръщат внимание.Най-добрата ми фр ходи вече 2 години с момче 198см а тя е 155 :) Аз лично също съм ниска (158) и никога не бих била с нисичко момче!!! :? :oops:

Puky
06-22-2008, 07:06
Мен ме кефи приятелката ми да е по ниска от мене :)

Че кой не го кефи това?
Да е по ниска с 10 20 сантиметра.
Но 30+ сантиметра....
Това е някъде между гърдите и пъпа ти.
Хората ще се чудят това гадже ли ти е или по-малката ти сестричка... :?
Точно .. Ще кажеш , че и е татко или чичо или по-голям брат. Мене лично не ми харесва .Падам си по високи момчета , тъй като аз съм висока , но гледам никога да не са по-ниски от 10 см над мен .. :D Тоест трябва да са поне 10 см по-високи от мене .. :)

jotitu
06-22-2008, 07:30
не е грозно а и височината не е критерий за успяшна връзка! На мен даже ми харесва! Така мъжът доминира във връзката и момичето се чувства по-добре, а и е сладко като видиш такава двойка! Тя му е като играчка в ръцете :-D

ss
06-22-2008, 07:30
ne mislq 4e towa e ot zna4enie...

SpOrTs_GiRl
06-22-2008, 07:34
Определено прави впечатление .. Но според мен не е грозно, даже е сладко. :)

elmosGirl8
06-22-2008, 07:59
ем..прави ми впечатление но не мисля че е грозно..аз лично дори харесвам момче което е по високо от мен мм ъъ :oops: 30 см някъде имам чувството че като ме гушне отивам в някъв нов свят.. :) направо умирам (от кеф ;) ) но се пак се чудя и аз понякога : дали наистина си е нормално да имаме такава разлика или..:?

jony
06-22-2008, 11:05
Хич не е грозно, много си е добре даже.
МАцката тряя да стига или до устата или до между краката. Т'ва е критерия :D

cS_LaMeRkA
06-22-2008, 11:11
Абе чесно казано ще ми направи впечатление ако вида такива хора разлика 30+ сантима... и дори може да се изхили под претекста "крачун и малчо" :D , но после... ще погледна малко по обективно на нещата и ще си каже "е пък може да се обичт и да са щастливи, кфо им пука колко са високи" така, че изводът е :arrow: да би ми направило впечатление... но няма да го смятам за грозно и нетипично... в момента куци и сакато има гадже... па това ли ще ми се срува зле :smt110

Xtuning
06-22-2008, 11:14
Нека споделя . Темата е пусната по моя вина :lol: .. та братле никаде несме се разбирали че разликата треа да е 30+ , но щом така си го сметнал ще се съгласа .До сега , до колкото четох има 1 отрицателен отговор ( макар че тои не е точно такъв ) . Честито , остават ти да сабереш още 9 такива .

FreeSpirit
06-22-2008, 12:30
Не е грозно, ама е малко смешно като имат голяма разлика ....
На мен поне ми става смешно и казвам "я крачун и малчо" :grin: :grin: :grin:

fiama
06-22-2008, 12:35
Щом са двойка и са щастливи, няма значение кой колко е висок. Естествено, на всеки би му харесало повече високо момче и стройно момиче до него, но не може да се гледа на височината, като на нещо определящо.

Blo0dyBitch
06-22-2008, 12:37
вече не ми прави много впечатление-то по улиците има много такива двойки
малко е странно,ако разликата им е две глави,но любовта е сляпа...

dani_flirt
06-22-2008, 12:38
Щом са двойка и са щастливи, няма значение кой колко е висок. Естествено, на всеки би му харесало повече високо момче и стройно момиче до него, но не може да се гледа на височината, като на нещо определящо.

Напълно съгласна съм ! ;) Все пак щом двама души се обичат истински и им е хубаво заедно, дори да имат огромна разлика в ръста, едва ли ще им прави впечатление хорското мнение. :)

OnlyOne
06-22-2008, 12:40
тфа са супер повърхности неща..... :D

Wicked_Kid
06-22-2008, 12:53
Не е грозно, даже е мило :-)

Xtuning
06-22-2008, 15:36
Сичко стана защото приятелката мие 163 а аз 192 висок . И тоя ( който пусна темата ) почна се ебава и да избива комплексите тука . Мисля ,че му стана ясно ,че не е прав .А и да не забравяме че момичета носят токчета понякога 8) ...

FeelMyPain
06-22-2008, 15:44
Сичко стана защото приятелката мие 163 а аз 192 висок . И тоя ( който пусна темата ) почна се ебава и да избива комплексите тука . Мисля ,че му стана ясно ,че не е прав .А и да не забравяме че момичета носят токчета понякога 8) ...

Не избивам комплекси и не се дразня с теб. :)
Просто на мен не ми прави добро впечатление.Явно останалите не са на моето мнение но ... уатева.Все пак е teenproblem => средна посещаемост на сайта 14 години => среден ръст на съфорумците 1.55см, тъй че е пределно ясно, че няма да ме защитят (пък и на последък много хора ме намразиха :( ).Все пак мерси на тея, които ме подкрепиха :).

П.П. Определих 30+ като границата, защото целия спор тръгна заради една разлика от 33 сантиметра доколкото си спомням :).

Boyd
06-22-2008, 16:01
Да ви имам коментарите !!
Пита се дали е грозно, а не дали това е признак за лоша връзка или обратното!
ДА, грозно е да видя някоя дето е до пъпа на гаджето си! ДА, Грозно е. Това дали се обичат не се включва във въпроса. И въпроса не е питане дали вие бихте тръгнали с много по-висок от вас!

FeelMyPain
06-22-2008, 16:05
Да ви имам коментарите !!
Пита се дали е грозно, а не дали това е признак за лоша връзка или обратното!
ДА, грозно е да видя някоя дето е до пъпа на гаджето си! ДА, Грозно е. Това дали се обичат не се включва във въпроса. И въпроса не е питане дали вие бихте тръгнали с много по-висок от вас!

Мерси.
Ама кво ли се учудвам то едва ли някой е прочел въпроса. :?
Супер яко е наистина момИчето да стига до пъпа на момчето и да мяза на дъщеря му.Само така продължавайте в същия дух ...

Boyd
06-22-2008, 16:07
Мерси.
Ама кво ли се учудвам то едва ли някой е прочел въпроса. :?
Супер яко е наистина момчето да стига до пъпа на момчето и да мяза на дъщеря му.Само така продължавайте в същия дух ...

До колкото имам наблюдения в тоя форум пишат "хора" между 11 и 14 години, които са вече "зрели" хора и знаят какво правят, пишат, говорят и прочее. Напълно идиотски коментари, пълно е във всички теми. Не че и аз съм по-различен от тях, но поне не пиша такива неща или по-скоро мисля малко по-различно от тях и не съм на тяхната възраст, а малко по-голям с няколко години.

*berry*
06-22-2008, 16:09
Не е грозно, ама е малко смешно като имат голяма разлика ....
На мен поне ми става смешно и казвам "я крачун и малчо" :grin: :grin: :grin:

Hrdcore`Lady
06-22-2008, 19:36
Би било странно ако момичето стърчи с 30-ина см над гаджето си. Иначе не,в 21 век сме. Който обича не му пука, даже и гаджето му да е по-ниско от тревата.

Xtuning
06-22-2008, 21:01
Сичко стана защото приятелката мие 163 а аз 192 висок . И тоя ( който пусна темата ) почна се ебава и да избива комплексите тука . Мисля ,че му стана ясно ,че не е прав .А и да не забравяме че момичета носят токчета понякога 8) ...

Не избивам комплекси и не се дразня с теб. :)
Просто на мен не ми прави добро впечатление.Явно останалите не са на моето мнение но ... уатева.Все пак е teenproblem => средна посещаемост на сайта 14 години => среден ръст на съфорумците 1.55см, тъй че е пределно ясно, че няма да ме защитят (пък и на последък много хора ме намразиха :( ).Все пак мерси на тея, които ме подкрепиха :).

П.П. Определих 30+ като границата, защото целия спор тръгна заради една разлика от 33 сантиметра доколкото си спомням :).


Виж никаде не съм ти се противопоставил . Прав си ! Тука повечето ( момичета ) са на по 14-15 и ходят с 18-9-10 годишни , а както виждаш нащо поколение всичките сме некви високи . Та тея момиче които са на по 14 и 1.60 ходят с батковци 1.80-90 и е нормално да защитят моята теза .
Все пак всеки си има право на мнение , аз уважама твоето както и на всеки един и затова и не се опитвам да наложа моето ,защото от моя гледна точка може да е правилно но от тфоя не е 8)


П.П. А занамразването , ако си ме срещал в други теми няма как да не си забелязал ,че винаги съм против общия колектив защото просто не гиследвам като овца а си устоявам моето ...и съм се изпокарал с половината форум заради тая работа . Проне не им обращай внимание .

АЙДЕ НАЗДРАВЕ :smt006

ra4ence
06-22-2008, 21:04
Грозно.
Особено,ако момичето е по-високото. Но дори и в другия случай не е мн красива картинката

FeelMyPain
06-22-2008, 21:13
Ем виж сега..Аз не съм много висок, но не съм и нисък.И все пак обичам да си подхождам с приятелката си по ръст,размер,характер, а бе всичко да си пасва.Като те видят хората да си кажат: "Двойка мечта".

Ай наздраве и на тебе, че у тая жега добре, че е биричката и климатика, че иначе ще сме пукнали :smt006

SlAdKa_ShMaTkA_69
06-22-2008, 21:17
mmm ne smqtam 4e e grozno ... az li4no s moq priqtel imame razlika 24sm az sum 166 a toi 190 i 4esno kazano ne haresvam niski mom4eta :oops: niski imam predvid pod 172 :?

Xtuning
06-22-2008, 21:18
Ем виж сега..Аз не съм много висок, но не съм и нисък.И все пак обичам да си подхождам с приятелката си по ръст,размер,характер, а бе всичко да си пасва.Като те видят хората да си кажат: "Двойка мечта".

Ай наздраве и на тебе, че у тая жега добре, че е биричката и климатика, че иначе ще сме пукнали :smt006

Aз като съм 192 няма да се самоубивам я :lol: цЪкам си баскетчето , живея си с женичката (163см) , пия си биричката , климатина на макс - Добро ли ми е , добре ми е :-P :-P :-P :grin: :grin:

Lust
06-22-2008, 21:52
на мен не ми пречи
аз съм си висока 170, което за момиче си е доста добре и с приятеля ми имаме някакви 6-7 см разлика в негова полза и вс е перфе
обаче не бих тръгнала с някой висок 200+ най-малкото, че той ще се изгърби от навеждане да ме целува. непрактично е {:
а бе, на който както му е удобно, мен не ме кефи единия да стърчи прекалено много над другия, къде отиде естетиката :P

ANTIHUMAN
06-23-2008, 12:08
Не ми прави впечетление ,но все пак зависи от няколко фактора!
Не съм против не съм и за ,безразлично ми е ! :)

hahavteen
06-23-2008, 12:15
Вчера видях една такава двойка и определено ми направи впечатление но добро... Не го смятам за грозно а за сладко.

Violenza
06-23-2008, 12:21
Хората ще се чудят това гадже ли ти е или по-малката ти сестричка... :?
Точно .. Ще кажеш , че и е татко или чичо или по-голям брат.
Т.е. всички ниски момичета изглеждат по-малки?

айде не ме карайте да се смея...

SpOrTs_GiRl
06-23-2008, 12:39
Вчера видях една такава двойка и определено ми направи впечатление но добро... Не го смятам за грозно а за сладко.
Подкрепям .. Изглежда адски сладко. :)))

MakeMeLaugh
06-23-2008, 12:56
Като се харесват да са вземат бе :grin:

Важното е на тях да им е кеф, какъв съм аз, че да им казвам ;)

FeelMyPain
06-23-2008, 13:43
Вчера видях една такава двойка и определено ми направи впечатление но добро... Не го смятам за грозно а за сладко.
Подкрепям .. Изглежда адски сладко. :)))

Какво ли очаквам от 1.55 тУрбушонче :-D :-)

eveto_xx
06-23-2008, 13:54
Вчера видях една такава двойка и определено ми направи впечатление но добро... Не го смятам за грозно а за сладко.
Подкрепям .. Изглежда адски сладко. :)))

Какво ли очаквам от 1.55 тУрбушонче :-D :-)

Мърдият ми учител по математика все казваше- "Голяма жена- за парада, малката- за кревата..." Дребните сме по-подвижни, просто ,защото кокалите ни тежат по-малко, пък и някой батко към 1.85 висок как ще си носи момичето на ръце, при положение , че то е примерно 1.76, и не е някоя от онези барбита, дето само с по два кокала за крака, да речем , че приберно тежи към 68кг, което е горе-долу нормално :) Баткото ще се помъчи доста, ако примерно не е толкова здрав във ръцете...Та мисълта ми беше, че има доста предимства да си по-дребен :)

miss_ludataa
06-23-2008, 13:56
ako e obratnoto 6te e grozno,no ako mujkariq e po-visokiq ili nqq mi napravi vpe4atlenie ili 6et si kaja - LELE KOLKO SLADKA DVOIKA :oops:

Abigoria
06-23-2008, 13:57
Не може ръстта да определя с кого да бъдем и с кого не...за мен това е голяма глупост,но има и хора които обръщат внимание.Най-добрата ми фр ходи вече 2 години с момче 198см а тя е 155 :) Аз лично също съм ниска (158) и никога не бих била с нисичко момче!!! :? :oops:
Защо пък не? Момчета, дето са по- ниски от мене, надали ще се намерят, тъй че... :)

so_confused
06-23-2008, 14:20
За каква естетика говорите... в любовта всичко е позволено. Ама че критични станахте сички

FeelMyPain
06-23-2008, 14:21
За каква естетика говорите... в любовта всичко е позволено. Ама че критични станахте сички

Ще ти дам 5 лева ако ми кажеш какво значи "естетика" и познаеш.

krem4et0
06-24-2008, 12:06
Височината н е критерий, както и килограмите също, нали. Но не е хубаво да имате разлика в килата 20-30 и то в полза на момичето. Излизала съм с 1 почти 2 метра. Ами аз дори не можех да го целуна(не че и исках де). ЧБях му мако над пъпа :D Не, не е естетически много красиво. но шарен свят-хора всякакви. Разлика от 0 до 15 см е най-добре в полза на момчето ест.

hahavteen
06-24-2008, 12:47
Вчера видях една такава двойка и определено ми направи впечатление но добро... Не го смятам за грозно а за сладко.
Подкрепям .. Изглежда адски сладко. :)))

Какво ли очаквам от 1.55 тУрбушонче :-D :-)

Предполагам че говориш за другото момиче да поясня че аз съм 1,73...

bebeT00
06-24-2008, 13:05
Смятате ли за естетически красиво гаджета с разлика във височините повече от 30 см?Мислите ли, че е смешно като видите момчето да стърчи 2 глави над приятелката си?

По желание на няколко хейтърчета отварям тема.Нека всеки изкаже ИСКРЕНОТО си мнение и нека видим кой е правия в случая.

ЕДИТ: По възможност модераторите да не заключват и да не местят темата за 2 3 дена ще съм много благодарен. :)
az gledam da ne e mnogo po visok ot men nqma da se 4yvstvam konfortno ,takava razlika dosta se nabiva na pogled,no ne e 4ak tolkova grozno ne6to.

FeelMyPain
06-24-2008, 14:28
Вчера видях една такава двойка и определено ми направи впечатление но добро... Не го смятам за грозно а за сладко.
Подкрепям .. Изглежда адски сладко. :)))

Какво ли очаквам от 1.55 тУрбушонче :-D :-)

Предполагам че говориш за другото момиче да поясня че аз съм 1,73...

За Спортито говоря :).
Уж ми е най-голямата дружка пък не ме подкрепя :?

SpOrTs_GiRl
06-24-2008, 17:08
Вчера видях една такава двойка и определено ми направи впечатление но добро... Не го смятам за грозно а за сладко.
Подкрепям .. Изглежда адски сладко. :)))

Какво ли очаквам от 1.55 тУрбушонче :-D :-)

Предполагам че говориш за другото момиче да поясня че аз съм 1,73...

За Спортито говоря :).
Уж ми е най-голямата дружка пък не ме подкрепя :?
Е аз те подкрепям във всичко, но това найстина ми изглежда много сладко .. Не виждам нищо грозно в него .. но това е ЛИЧНО МНЕНИЕ !!

visok
06-25-2008, 15:46
HAHA KVO SA NQKVI SANTIMETRI PRED GOLQMATA BEZMERNA LUBOV...
a po temata az sam 197 i haresvam visoki momi4eta.
nad 170:D

baby_inloff
06-30-2008, 11:50
Opredeleno momi4eto trqq da e po nisko... az mn obi4am kat celuvam gadjeto da se nadigam na pr1stiii :P :oops:

SK0RP10N
06-30-2008, 11:52
Не ми прави особено впечатление или не го смятам за грозно.
Един приятел е висок около 1.90, а приятелката му е някъде около 1.55-1.60

L0LiPoP
06-30-2008, 12:19
Не ми прави особено впечатление или не го смятам за грозно.
Един приятел е висок около 1.90, а приятелката му е някъде около 1.55-1.60
+1

B.O.OM..
06-30-2008, 12:34
Ми чесно казано,аз и моят приятел имаме 20 см разлика :oops: :oops: той е 1.85,а аз съм 1.65 и да неестествено е,ма не ми пука чесно казано щото съм свикнала вече 3год така :P :P :P

Bubbly
06-30-2008, 12:37
На мен ми се струва не чак грозно, но определено смешно.

viruskiller
06-30-2008, 12:41
е кво Жобните момиченца да имат Жобни гаЖенца ли ми аз пък не смятам така гаЖенцето ми е точно 1 глава под мене и мисля че много си ходиме както аз така и други ... сега че нейния ген е заложено да е нисичка пък моя да съм с нормална височина какво трябва да се разделиме ли а ако искате и война може да си обявиме мен пък това ме привлича не ми трябва някой кобила де да се чуда как да я израня Имам жобно гаженце са си купя и малка колица всичко е въпрос на вкус!!! и най-важното трябва любоФ да има!!!

SpOrTs_GiRl
06-30-2008, 12:48
е кво Жобните момиченца да имат Жобни гаЖенца ли ми аз пък не смятам така гаЖенцето ми е точно 1 глава под мене и мисля че много си ходиме както аз така и други ... сега че нейния ген е заложено да е нисичка пък моя да съм с нормална височина какво трябва да се разделиме ли а ако искате и война може да си обявиме мен пък това ме привлича не ми трябва някой кобила де да се чуда как да я израня Имам жобно гаженце са си купя и малка колица всичко е въпрос на вкус!!! и най-важното трябва любоФ да има!!!
Жобни гаЖенца викаш .. ши са плацикати ф Жакузиту? (Митьо Пищова) ..

viruskiller
06-30-2008, 12:55
е кво Жобните момиченца да имат Жобни гаЖенца ли ми аз пък не смятам така гаЖенцето ми е точно 1 глава под мене и мисля че много си ходиме както аз така и други ... сега че нейния ген е заложено да е нисичка пък моя да съм с нормална височина какво трябва да се разделиме ли а ако искате и война може да си обявиме мен пък това ме привлича не ми трябва някой кобила де да се чуда как да я израня Имам жобно гаженце са си купя и малка колица всичко е въпрос на вкус!!! и най-важното трябва любоФ да има!!!
Жобни гаЖенца викаш .. ши са плацикати ф Жакузиту? (Митьо Пищова) ..
Алеее той е моя идол постоянно ходя да ям от неговия ресторант КИБАПЧИТЪ по 25 стотинки бтв само по телевизията се прай на шут иначе маса печен

Xtuning
06-30-2008, 13:23
Има и друга гледна точка от цялата раота ... ако момчето не е кой да е из града .. и 200+ да е пак се е фраш с нисички по 1:55-60 ( личен опит , само че съм 192см ) .... Затфа че стига сте дрънкали 8)

keep_smiling
06-30-2008, 14:31
... и според мене не е особено красиво :( възприемам разлика до около 30см.. по- нататъка ми изглежада странно..., но пък по- кофти е да гледаш как момичето се извисява над приятеля си :(

picha_gnida
06-30-2008, 17:37
Аз съм симпатично миньонче, но не намимрам нищо по-приятно от 2-метрови мъже. :)

FeelMyPain
06-30-2008, 18:49
Братле гледам бая народ ме е подкрепил...Бирата е от тебе :P

Xtuning
06-30-2008, 22:22
Братле гледам бая народ ме е подкрепил...Бирата е от тебе :P


Няма дерт ,спечели си чесно , а аз си държа на думата :P Айде ся кажи каде да се накъркаме :grin: :grin: :grin:

aqweR
07-01-2008, 01:50
винаги съм харесвал права свирки да прави... израстат ли над това си губят чара...

visok
07-01-2008, 08:16
http://www.kickette.com/images/uploads/matinaandpetr.jpg

Dobre tova spored vas normalno li e?

Peter Cech i jena mu...

DjuDjiTo
07-01-2008, 10:48
ае не е красиво да гледаш Крачун и Малчо... имах една приятелка... с гаджето си не знам колко см разлика имаха ама не бяха красива гледка...

JuS7^YourS
07-01-2008, 10:54
за мен лично ръстта има голямо значение, не бих тръгнала с по-ниско момче, освен ако не съм лудо влюбена в него, колкото до разликата от 30 см - не, че е ненормално, просто буди присмех понякога, а и въпроси от рода на "тези как ли правят секс, след като тя му е до под рамото".

x3eme
07-01-2008, 10:57
spored men e grozno momi4eto da stur4i nad mom4eto....glasuvah sus da

Xtuning
07-01-2008, 13:29
spored men e grozno momi4eto da stur4i nad mom4eto....glasuvah sus da

Става въпрос - момчето да стърчи над момичето ..... четете бе хора :-x

ЕPu
07-01-2008, 14:07
30 не е чак толкова фрапантна разлика във височината, даже е хубаво момчето да е по-високо..

FeelMyPain
07-01-2008, 14:10
30 санта е по надолу от гърдите му.
Кое е по-фрапантно?Да стигаш до х*я му ли .. :?

SpOrTs_GiRl
07-01-2008, 14:14
30 санта е по надолу от гърдите му.
Кое е по-фрапантно?Да стигаш до х*я му ли .. :?
Не е баш така .. С бившето имахме около 30 санта разлика и не му бях под гърдите .......

Xtuning
07-01-2008, 14:19
30 санта е по надолу от гърдите му.
Кое е по-фрапантно?Да стигаш до х*я му ли .. :?


ААААА ИЗЛЪГАААА :grin: :grin: :grin:

Иам една 30 сантова линиика , сложих си я и ми отиде на 3-4-5 санта под рамото :-P :-P :-P

FeelMyPain
07-01-2008, 14:22
30 санта е по надолу от гърдите му.
Кое е по-фрапантно?Да стигаш до х*я му ли .. :?


ААААА ИЗЛЪГАААА :grin: :grin: :grin:

Иам една 30 сантова линиика , сложих си я и ми отиде на 3-4-5 санта под рамото :-P :-P :-P

Зелката ти е много голяма :lol: :lol:
На мен ми идва малко над зърната .. :oops: (има значение и колко си висок все пак)

Xtuning
07-01-2008, 14:35
И ти си прав 8-)

prettyIdeath
07-01-2008, 14:45
Мое е малко повече от една глава над мен и си ме кефи страшно много да ми омалява врата докато го целувам или като го гушна да му хапя гърдите :D :P :grin:

silky92
07-01-2008, 15:16
Чак толкова ми се струва грозно :?

visok
07-01-2008, 16:39
jkjkj

?

ubuntu
07-01-2008, 17:38
То не че е грозно а е малко утрепано ... има много голяма празнина .. ама пък и мацката да е много висока примерно над 1.70 нещо не ме кефи особено , е ако пора е 1.98 естествено мацето и 1,79 може да е ама мен ме плашат високите момичета .... поне от тези които познавам пият адски много, напиват се докато се усетиш и вместо да ходите да се бомбите в WC-то на дискотеката
тя отлита някъде да връща ресто е след тва въобще не искам да я гледам ....... :oops: :oops: :oops:

love_shu
07-01-2008, 17:47
Не ми прави впечатление, все пак по-важни са чувствата, не външния вид. :)

Xtuning
07-01-2008, 18:03
То не че е грозно а е малко утрепано ... има много голяма празнина .. ама пък и мацката да е много висока примерно над 1.70 нещо не ме кефи особено , е ако пора е 1.98 естествено мацето и 1,79 може да е ама мен ме плашат високите момичета .... поне от тези които познавам пият адски много, напиват се докато се усетиш и вместо да ходите да се бомбите в WC-то на дискотеката
тя отлита някъде да връща ресто е след тва въобще не искам да я гледам ....... :oops: :oops: :oops:


Я кажи , кажи кво е ставало с високо момиче 8-) 8-) 8-)

x3eme
07-01-2008, 18:12
spored men e grozno momi4eto da stur4i nad mom4eto....glasuvah sus da

Става въпрос - момчето да стърчи над момичето ..... четете бе хора :-x
ne sum vidql be,ne mi se karai,selqnin takuv! :-)

Xtuning
07-01-2008, 20:39
spored men e grozno momi4eto da stur4i nad mom4eto....glasuvah sus da

Става въпрос - момчето да стърчи над момичето ..... четете бе хора :-x
ne sum vidql be,ne mi se karai,selqnin takuv! :-)

Другия път гледай - гражданче .......