PDA

View Full Version : какво да правя... ???



bibo
06-22-2008, 08:27
От 2 месеца бачкам на Слънчев бряг..Проблема е че преди 2 седмици дойде една нова колежка и много ми харесва..обаче си има приятел..не го познавам...как да постъпя като между нас хвърчат постоянно не изкри ами направо волтова дъга...гадно ли ще е ако прекараме една вечер заедно или на морето не се брои...по принцип не съм по развалянето на връзки ама точно в тоя случай направо не знам...освен това сме заедно по 12 часа на ден така че нещата стават още по сложни и много ми е трудно да се сдържам...те живеят с приятеля си заедно в момента... :(

N0_feAR
06-22-2008, 08:34
знаеш, че е обвързана, живеят заедно => е нещо сериозно. По-добре не им разваляй отношенията, освен ако не разбереш, че нещо между тях куца и тогава можеш да се намесиш с чиста съвест, че не ти ще си виновника за евентуална раздяла

partychild
06-22-2008, 08:34
ami spored men ne e redno...i to nikak..teq izkri moje samo ti da gi vijdash, za6toto ti se iskat... seriozni sa ne6tata mejdu tqh 6tom jiveqt zaedno... mojesh da q razpitash kak varvqt ne6tata s priqtelq i ii.. togava ako se oplache ne6to.. ili ne6to takova .... mojesh da deistvash ...no pak ne e mn reedno :(

MostHated
06-22-2008, 08:34
мн ше са накефя ако те пребие! къде си тикаш гагата е ?

comics
06-22-2008, 08:46
От 2 месеца бачкам на Слънчев бряг..Проблема е че преди 2 седмици дойде една нова колежка и много ми харесва..обаче си има приятел..не го познавам...как да постъпя като между нас хвърчат постоянно не изкри ами направо волтова дъга...гадно ли ще е ако прекараме една вечер заедно или на морето не се брои...по принцип не съм по развалянето на връзки ама точно в тоя случай направо не знам...освен това сме заедно по 12 часа на ден така че нещата стават още по сложни и много ми е трудно да се сдържам...те живеят с приятеля си заедно в момента... :(
само 1 дума - ЕБИ !

LipSoFAnAnGel
06-22-2008, 09:11
какво те интересува, че има връзка(каквато и да било то) Тя ако не иска ще каже не мога обвързана съм...давай пък каквото стане :)

cvetelinaaa
06-22-2008, 09:21
опита се да разбереш как върви между тях и колко сериозно е наистина. ако наистина имат някакви по сериозни проблеми дествай. аз мисля че ако и тя го иска няма нищо лошо

cinderella_gugutka
06-22-2008, 09:22
моя съвет е да се забавляваш с нея-тя ако усети 4 изпитва нещо по сериозно към тебе сама ще реши какво да прави с др си приятел.ти просто бъди до нея.

mediata
06-22-2008, 09:38
От 2 месеца бачкам на Слънчев бряг..Проблема е че преди 2 седмици дойде една нова колежка и много ми харесва..обаче си има приятел..не го познавам...как да постъпя като между нас хвърчат постоянно не изкри ами направо волтова дъга...гадно ли ще е ако прекараме една вечер заедно или на морето не се брои...по принцип не съм по развалянето на връзки ама точно в тоя случай направо не знам...освен това сме заедно по 12 часа на ден така че нещата стават още по сложни и много ми е трудно да се сдържам...те живеят с приятеля си заедно в момента... :(
За да тръгне на морето да работи без приятела си ми е ясно, колко го обича. Според мен прави това, което се иска от теб :) и успех!

mrssmith
06-22-2008, 09:54
Автор Съобщение
mediata Пуснато на: Нед Юни 22, 2008 12:38 pm Заглавие: Re: какво да правя... ???

--------------------------------------------------------------------------------

bibo написа:

За да тръгне на морето да работи без приятела си ми е ясно, колко го обича. Според мен прави това, което се иска от теб и успех!



ти пък къде видя че е без приятеля си не разбрах....
иначе нз кви са тея глупости че на морето не се брояло

MostHated Пуснато на: Нед Юни 22, 2008 11:34 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

мн ше са накефя ако те пребие! къде си тикаш гагата е ?

+1

midle
06-22-2008, 10:36
Ти лют ли си ? Там дето бачкате няма ли складове , нощем на плажа не е ли тъмно :lol: :lol: :lol: Досега трябваше всички колежки да си минал , както сам каза там не се брои така че си там за малко да не ти пука 8-)


Ааа и да не забравя в никакъв сличай не го приемай навътре!!!

w0sh
06-22-2008, 10:50
ръгай, ръгай.

mishani
06-22-2008, 11:08
ти опитай а пък тя ако не се дръпне.. ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ !!! не ти си обвързания ,а тя така ,че би трябвало тя да се чувства отговорна...а ти ? ти просто си направи кефа :-)

babity
06-22-2008, 11:14
Еми ако гаджето и разбере... какво си виновен ти, че си толкова сексапилен и тя ти се е нахвърлила?! :-o Карай ги наред и туй е! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mishani
06-22-2008, 11:20
Еми ако гаджето и разбере... какво си виновен ти, че си толкова сексапилен и тя ти се е нахвърлила?! :-o Карай ги наред и туй е! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

^напълно съпричастна към мнението ти :D

bitanem_25.05
06-22-2008, 11:52
мн ше са накефя ако те пребие! къде си тикаш гагата е ?
:wink: Точно!
Има толкова свободни момичета,а ти искаш да им развалиш сериозната връзка. #-o

MonSitY
06-22-2008, 20:11
то че не е редно ти го осъзнаваш но ако наистина има нещо пробвай се.ако тя се скара с него ти бъди приятел пък за повече ще трябва да почакаш!!