PDA

View Full Version : отново за първия път....



alex_91
06-22-2008, 10:13
Здравейте,пиша тук по една от вечните теми,която интересува мн млади хора,защото не знам какво точно да мисля и правя....така...имам приятел от няколко месеца,обсъждали сме много пъти темата"секс",каза,че не ме притиска,когато се чувствам готова тогава да го направя,също така ми каза,ако не съм сигурна,че искам да бъде 1-вият мъж в живота ми,просто да не го правя....Мисля,че едва ли ще срещтна по-подходящо момче,чувствам се готова за секс,но има неща,които ме притесняват:
1. Ужасявам се само при мисълта,че ще ме види гола (срам ме е,а дори не знам от какво точно)
2. Притеснява ме болката
3. Кръвта...в момента на отварянето,какво точно ще бъде

Puky
06-22-2008, 10:23
1.Не вярвам да си нещо по-особено от другите (всичките сме се родили голи все пак
2.ще боли , да - МНОГО , даже и следващите няколко пъти - поне така знам
3.при някои тече по-малко , при други повечко , най-добре в басейн

П.С. при всеки е различно , но ако го обичаш давай - после ще ти е кеф :)

Ти пък едва ли ще боли много ..
А това за басейна хич не е добра идея ..
Пийни една вдока за подгрявка и хич няма да ти пука , че ще те види гола .. Все пак едва ли си първата която вижда гола

jotitu
06-22-2008, 10:24
!омг не го лсушай тоя отгоре!

1во какво като те види гола само ще се сближите повече

2ро не боли много поносимо е даже ако е о-внимателен няма да те боли почтиизобщо

3то при мен дори нямаше кръв! много рядко има и ако има не е много! сми според мене ако си земеш една салфетка да попиеш ако случайно има няма да е проблем.. а колкото до басейна.. сподер мен такова място е крайно нехигиенично дори и във вана ми се струва мръсно... все пшак влизате целите там :Р

alex_91
06-22-2008, 10:30
последният път,когато говорихме за това и споделих част от притесненията си,каза"спокойно,слънце,ще те пазя много",което прозвуча супер мило,но притесненията така или иначе си ги има....

kotence_91
06-22-2008, 10:37
последният път,когато говорихме за това и споделих част от притесненията си,каза"спокойно,слънце,ще те пазя много",което прозвуча супер мило,но притесненията така или иначе си ги има....

Щом сте го обсидили и той е казала такова нещо, което е доста окурожаващо, нищо няма да загубиш според мен :) Но недей да пиеш водка за загряване :P

alex_91
06-22-2008, 10:40
последният път,когато говорихме за това и споделих част от притесненията си,каза"спокойно,слънце,ще те пазя много",което прозвуча супер мило,но притесненията така или иначе си ги има....

Щом сте го обсидили и той е казала такова нещо, което е доста окурожаващо, нищо няма да загубиш според мен :) Но недей да пиеш водка за загряване :P

btw това с водката съм си го мислела :D А иначе ме е страх най-много от болката и от това да не се "изложа"

kotence_91
06-22-2008, 10:47
Какво излагане ... не знам на него за кой път му е, но има такива, които се мислят за много опитни, а пък като се стигне до секса, са гола вода, така че ... това да ти е последната грижа. А за това, че те е срам да се съблечеш ... да не ти пука, едвали ще ти се изхили :)

n0Lcho
06-22-2008, 10:52
Спокойно..няма да се изложиш!!!притеснението е единственото нещо,което трябва да преодолееш сама и от там нататък всичко е ок...както ти казаха вече кръвта наистина или я няма, или е много малко...

котенце_91, да й се изхили ли???доколкото разбрах са от доста време заедно /няколко месеца/ и не вярвам да направи такова нещо, а най-малкото щом й говори за секс значи харесва тялото й и самата нея..

Айде,мила,успех и не се притеснявай!Ако го направите всичко ще е наред =]

kotence_91
06-22-2008, 10:56
KyK/\a`Ha`KoHцu, аз написах, че едвали ще й се изхили на тялото й, даже обратното, ще му стане хубаво :P

alex_91
06-22-2008, 10:56
Какво излагане ... не знам на него за кой път му е, но има такива, които се мислят за много опитни, а пък като се стигне до секса, са гола вода, така че ... това да ти е последната грижа. А за това, че те е срам да се съблечеш ... да не ти пука, едвали ще ти се изхили :)

за 4 ще му е,определено не се мисли за Бог,определено се съобразява с това,което искам във всичко,сигурна съм,че ще бъде така и в секса....говорили сме и за "духане",казах,че едва ли ще се навия точно за това,отговори ми"определено е хубаво,но аз няма да те насилвам,целта е и на двамата да изпитваме удоволствие,а щом за теб няма да е,не искам да го правиш"....като цяло ме е страх от това "непознатото"

jony
06-22-2008, 10:57
1. Направете го на тъмно, така ще си най-спокойна.
2. ПОчти на 100 процента зависи от момчето дали ще те боли. Дали ще си възбудена достатъчно, достатъчно влажна и.т.н. Като гледам как пишеш, ще си доста притеснена и може и да не се получи много интересно като цяло преживяването, но трябва да се мине през него и после всичко е наред. Най-добрия съвет, който можеш да получиш е да се отпуснеш и успокоиш и това е.
3. За кръвта не се притеснявай- става дума за няколко капки най-много по завивките или най-много по члена на приятеля ти (препоръчително е да е по презерватива ;=) )
Желателно е да си сигурна в това, което искаш и да си уверена, че той е точния човек.
А клишираната фраза "спокойно мило, аз ще те пазя" ще ти я каже всеки, който иска да те вкара в леглото. ТИ трябва да прецениш дали е искрен. Не думите, а действията имат значение :)

kotence_91
06-22-2008, 11:05
ЕеЕ, jony, то е много лесно отстрани да кажеш на някого да се отпусне и успокоиш :P Няма ли да стане по-хубаво, ако вместо веднага да започвате със секса, да вземете се погушкате малко, погалите и такива :D :) Казвали са ми, че така на човек му е по-лесно да се отпусне ... а и както написа jony, и обстановката има значение :)

jony
06-22-2008, 11:08
Е к'во да и кажа?
"стягаш краката и му казваш: "аре пич да те видим колко си силен?""
И за да не е изцяло офтопик мнението можете да добавите свещи, музика и.т.н. Преди това вечеря и прочие.
А и е много важно да сте сигурни в терена, а не да се прибере някое родителско тяло и да ви завари на кълбета. Е тогава вече може и да се заклещи и да се ходи до лекаря в ритъма на валса :razz:

kotence_91
06-22-2008, 11:14
Е к'во да и кажа?
"стягаш краката и му казваш: "аре пич да те видим колко си силен?""
И за да не е изцяло офтопик мнението можете да добавите свещи, музика и.т.н. Преди това вечеря и прочие.
А и е много важно да сте сигурни в терена, а не да се прибере някое родителско тяло и да ви завари на кълбета. Е тогава вече може и да се заклещи и да се ходи до лекаря в ритъма на валса :razz:

Това пък как го измисли :razz: :razz: :razz: :razz:

alex_91
06-22-2008, 11:15
1. Направете го на тъмно, така ще си най-спокойна.
2. ПОчти на 100 процента зависи от момчето дали ще те боли. Дали ще си възбудена достатъчно, достатъчно влажна и.т.н. Като гледам как пишеш, ще си доста притеснена и може и да не се получи много интересно като цяло преживяването, но трябва да се мине през него и после всичко е наред. Най-добрия съвет, който можеш да получиш е да се отпуснеш и успокоиш и това е.
3. За кръвта не се притеснявай- става дума за няколко капки най-много по завивките или най-много по члена на приятеля ти (препоръчително е да е по презерватива ;=) )
Желателно е да си сигурна в това, което искаш и да си уверена, че той е точния човек.
А клишираната фраза "спокойно мило, аз ще те пазя" ще ти я каже всеки, който иска да те вкара в леглото. ТИ трябва да прецениш дали е искрен. Не думите, а действията имат значение :)

В искреността на думите съм сигурна,знам,че това е човекът,както казах по-горе притеснявам се от самото преживяване

jony
06-22-2008, 11:17
Еми преживяването не е страшно. Страшно е какво може да си внушиш. Ако стане някоя издънка я посрещнете с хумор, а не да се сдухате, на момчето да му спадне и.т.н.
Първия път винаги е незабравимо преживяване. Зависи от вас дали ще е в добрия или лошия смисъл. Най-кофти е като не го напрайш с точния човек. Ако е той, начи няма проблеми и всеки селедващ път ще е по-добре 8)

cS_LaMeRkA
06-22-2008, 11:38
Да както сама каза.. това е една от вечните теми в този сайт... от което може да съдиш че има 79387375379 и 878 такива ТЕМИ... да по лесно е да пуснеш тема да чакаш отговори... но за да си спестиш нападките и обидите и тук таме някое добро мнение... фани разрови из форума има толкова много теми дори има и ВАЖНА ТЕМАв началото на подраздела която обяснява за ВСИЧКО което е свързано с "първия път" "бременост" и т.н.

alex_91
06-22-2008, 11:39
Да както сама каза.. това е една от вечните теми в този сайт... от което може да съдиш че има 79387375379 и 878 такива ТЕМИ... да по лесно е да пуснеш тема да чакаш отговори... но за да си спестиш нападките и обидите и тук таме някое добро мнение... фани разрови из форума има толкова много теми дори има и ВАЖНА ТЕМАв началото на подраздела която обяснява за ВСИЧКО което е свързано с "първия път" "бременост" и т.н.

да,потърсих,но не намерих отговор на всичките си въпроси

lostsoul92
06-22-2008, 11:41
Мацка спокоино няма да се притесняваш ако продължаваш така до никъде няма да стигнеш :) Съвсем нормално е да те е срам малко да се саблечеш пред фр ти но с времето ще свикнеш и аз бях по същия на1ин а и за болката боли но не много трябва да си напълно отпусната и също така за кръвта тва ти е най малкия проблем :P

donkihot
06-22-2008, 11:44
и на мен ще ми трябват тези отговори..относно голотата ти...аз му признах,4е ми е неудобно,4е не съм перфектна,4е може да не ме хареса и въобще вси4коо,което ми тежеше в тва отношение и той ме успокой! Излей си душата пред приятеля ти...той ще ти помогне! За другите въпроси не мога да ти помогна,защото нямам опит,но пък съм сигурна,4е това е нещо хубаво..затова,ако се оби4ате вси4ко ще е идеално

krem4et0
06-22-2008, 11:46
Аз бих ти дала 1 съвет, за да се оттървате и двамата от срам, задръжки и разни неща. Съблечете се голи и просто легнете 1 до друг. Гледайте се, докосвайте се, но не правете секс. Дръжте се така, сякаш да сте голи е най-естественото нещо на света. Поради 1 или друга причина, планираният първи път с мъжа се провали(болка, страх и прочие). Но се видяхме голи, докосвахме се, пипахме се и много се отпуснахме. Сега като сме сами из тях си се разхождаме голи, стоим така с часове и изобщо не се притесняваме от това.

Колкото до болката-тя е секунди. Кръвта пък може съвсем да я няма. Не го прави сред или под вода. не пий алкохол, защото изсушава лигавицата!

sladkъ_mackъ
06-22-2008, 12:20
Абе напийте се и 2та и така няя те е срам че ще те види гола,пък той ако има нещо в теб,няя да го забележи или няя му обърне внимание :D

cS_LaMeRkA
06-22-2008, 12:24
Да както сама каза.. това е една от вечните теми в този сайт... от което може да съдиш че има 79387375379 и 878 такива ТЕМИ... да по лесно е да пуснеш тема да чакаш отговори... но за да си спестиш нападките и обидите и тук таме някое добро мнение... фани разрови из форума има толкова много теми дори има и ВАЖНА ТЕМАв началото на подраздела която обяснява за ВСИЧКО което е свързано с "първия път" "бременост" и т.н.

да,потърсих,но не намерих отговор на всичките си въпроси

:shock: Aха... тогава ти се извинявам... :)

purple__love
06-22-2008, 15:47
za da ne su6testvuva problema sus srama....trqbvalo purvo toi da opoznae tqloto ti i ti negovoto...sled kato te e sram...kolktoo do drugoto....stiskai zubi!

Mandy_123
06-22-2008, 17:39
и аз много се притеснявах да ме види гола, когато правихме секс, а ние го правихме на светло и ме беше доста срам, но всъщност в момента, в който ме видя гола и ме гледаше все едно съм най-красивото момича...нормално е да се притесняваш за болката, защото има болка, особено ако не си мастурбирала или не си ползвала тампон, мен ме болеше адски много точно поради тези причини, а и защото може би не бях достатъчно възбудена, затова наистина най-важното е предиграта...1вите няколко пъти изобщо не са като по филмите, трябва да мине време, за да почнете да правите наистина хубав секс, затова се приготви...но после ще си спомняш с усмивка за тези моменти, поне при мен е така..(:

dani_flirt
06-22-2008, 18:03
Другите са те посъветвали много добре. Не знам какво да добавя освен- ПАЗЕТЕ СЕ... и първия и следващите пъти ;) А това за болката, не знам при теб как ще е, зависи много и от момчето и от това дали ще си спокойна и отпусната. Преживяването си заслужава! :) Кръвта (ако избощо я има) ще е много малко. А притеснението от голотата ще се изпари след първия ти път ;) Все пак щом се обичате ще си простите по някой и друг недостатък, защото няма идеални хора. Успехи, мила и да пишеш как е минало ;) (ако не ти се струва прекалено лично де )

huligankata
06-22-2008, 19:57
Ако толкова те е срам от това да се покажеш гола пред него няма как трябва да го превъзмогнеш, но за по лесно наистина направете го на тъмно стига да имате тази възможност. За болката не се притеснявай - да има я, но при всеки е различна, а и от нея не се умира. Освен това той ще е внимателен ако те заболи много спирате и толкова. А за кръста спокойно и аз си представях, че едва ли не ще шурне като река и ще омаца всичко наоколо - няма такава опасност. Има но не е толкова много после се измиваш и готово. Успех! ;)

6okolad4e
06-22-2008, 20:01
zna4i kolkoto i da te e sram nastoqvai da se e pogrijil dobre za teb smisal dobre da te vazbudi i da e nejen zadaljitelno togava nqma ti puka za bolkata pak i nqma da te boli mn mn badi sigurna ;) za golotata sa6to ne se pritesnqvai vs mom4e se radva na golo tqlo a i ne vqrvam da si Kvazimodo :) i treto kravta.. razli4no e pri vsi4ki ako se pritesnqvate za 4ar6afite moje da si slojite edna karpa otdolo tova 6te pomogne i zadaljitelno izpolzvaite prezervativ
USPEH :)

Hrdcore`Lady
06-22-2008, 20:19
Спри да мислиш и всичко ще е ок. Ще те боли за мн кратко време, после още ще ти е странно, но яко. Кръвта хич няма да я усетиш, ако въшбще има. Първо пробвайте френска(не е гадно...)и отново- НЕ МИСЛИ!(това само ще те побърква през цялото време.

eveto_xx
06-23-2008, 10:35
Здравейте,пиша тук по една от вечните теми,която интересува мн млади хора,защото не знам какво точно да мисля и правя....така...имам приятел от няколко месеца,обсъждали сме много пъти темата"секс",каза,че не ме притиска,когато се чувствам готова тогава да го направя,също така ми каза,ако не съм сигурна,че искам да бъде 1-вият мъж в живота ми,просто да не го правя....Мисля,че едва ли ще срещтна по-подходящо момче,чувствам се готова за секс,но има неща,които ме притесняват:
1. Ужасявам се само при мисълта,че ще ме види гола (срам ме е,а дори не знам от какво точно)
2. Притеснява ме болката
3. Кръвта...в момента на отварянето,какво точно ще бъде

1.Опитайте на тъмно, и мен си ме беше малко срам от краката, но после се осъзнах , че това са глупости...
2.Боли повече, ако си много тясна...И продължава да те боли след това,поради тази причина.
3.При мен лично кръв имаше чак като се прибра у нас, като ходих да пишкам , и не беше много :oops:

alex_91
06-23-2008, 16:46
Здравейте,пиша тук по една от вечните теми,която интересува мн млади хора,защото не знам какво точно да мисля и правя....така...имам приятел от няколко месеца,обсъждали сме много пъти темата"секс",каза,че не ме притиска,когато се чувствам готова тогава да го направя,също така ми каза,ако не съм сигурна,че искам да бъде 1-вият мъж в живота ми,просто да не го правя....Мисля,че едва ли ще срещтна по-подходящо момче,чувствам се готова за секс,но има неща,които ме притесняват:
1. Ужасявам се само при мисълта,че ще ме види гола (срам ме е,а дори не знам от какво точно)
2. Притеснява ме болката
3. Кръвта...в момента на отварянето,какво точно ще бъде

1.Опитайте на тъмно, и мен си ме беше малко срам от краката, но после се осъзнах , че това са глупости...
2.Боли повече, ако си много тясна...И продължава да те боли след това,поради тази причина.
3.При мен лично кръв имаше чак като се прибра у нас, като ходих да пишкам , и не беше много :oops:

извинявам се за изключително тъпия въпрос,но как да разбера,зали съм тясна

Blo0dyBitch
06-23-2008, 16:50
абе не сме ли всички тесни преди да почнем да правим секс?
все-пак един тампон или 1-2 пръста не биха ме разширили кой знае колко...

eveto_xx
06-23-2008, 17:04
Дам, само че някой сме по-тесни заради самата структура на тялото ни, и не се оправяме и след 10тия път....

alex_91
06-23-2008, 17:10
Дам, само че някой сме по-тесни заради самата структура на тялото ни, и не се оправяме и след 10тия път....

аз пак да попитам....сега мога ли да разбера някак,дали съм тясна или не....btw има ли значение слабата фигура?

eveto_xx
06-23-2008, 17:15
Ами всички са тесни преди да правят секс, след това вече можеш да разбереш дали си повече, или по-малко ;)

Care_me_away
06-24-2008, 22:29
I az sum v sa6toto polojenie . I me e sram da se sableka pred nego moje biza6toto kogato si obezkosmqvam triagalnika i posle zapo4vat da mi rastat kosmite podkojno i stava kato pap4ici , kak da gi predotvratq ?

eveto_xx
06-24-2008, 22:32
I az sum v sa6toto polojenie . I me e sram da se sableka pred nego moje biza6toto kogato si obezkosmqvam triagalnika i posle zapo4vat da mi rastat kosmite podkojno i stava kato pap4ici , kak da gi predotvratq ?
Ами не ги бръсни, ходи на козметикда ти ги скубнат...Първите пъти боли, но свикваш после :)

aqweR
06-24-2008, 22:37
"стягаш краката и му казваш: "аре пич да те видим колко си силен?""

this thread delivers.

по темата:

Прекалено много мислиш. Ако си решила да го направиш... ок... но дотук с мисленето

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СПРИ ДА МИСЛИШ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ако мислиш по време на акта... от това не само ще те боли повече ами и целия кеф ще си отиде на вятъра...

за това много момичета казват, че кефа започва след няколко пъти... защото мислят излишно

"ох... дали ми забеляза подкожните косъмчета" "ох дано ми се обади утре" " ох да не ме мисли за курва" бла-бла-бла-бла...
докато ви минат всичките тези неща през главата и цялата история е свършила...


повярвай ми... ако не му е за стотни път... пича ще се радва, че е с момиче и въобще няма да му мисли за косъмчета.... ДА ще ти се обади(винаги искаме още).... НЕ не те мисли за курва....

отдай се на момента!!!

RyAn
07-02-2008, 09:42
xaxa i kato te vidi gola kfo ? ti si edinstvenata i nepovtorima gola jena ... :razz:

OtherDimension
07-02-2008, 09:44
3. Кръвта...в момента на отварянето,какво точно ще бъде
червена

Rosenrot_f
07-02-2008, 10:37
Здравейте,пиша тук по една от вечните теми,която интересува мн млади хора,защото не знам какво точно да мисля и правя....така...имам приятел от няколко месеца,обсъждали сме много пъти темата"секс",каза,че не ме притиска,когато се чувствам готова тогава да го направя,също така ми каза,ако не съм сигурна,че искам да бъде 1-вият мъж в живота ми,просто да не го правя....Мисля,че едва ли ще срещтна по-подходящо момче,чувствам се готова за секс,но има неща,които ме притесняват:
1. Ужасявам се само при мисълта,че ще ме види гола (срам ме е,а дори не знам от какво точно)
2. Притеснява ме болката
3. Кръвта...в момента на отварянето,какво точно ще бъде


Mila ne se pritesnqvai....
1-vo nqma kakvo da te pritesnqva golotata,vseki e minal prez tova..taka moje da se sblijite oshte poveche (primerno) ;)
2-ro nqma kak da ne boli,no pri vseki e razlichno...nqkoi gi boli poveche drugi po malko...turpi se spokoino i shte ti mine burzo :)
i 3-to kruuvta teche sled tova i moje da e dve kapki ili puk se edno ti e doshlo...zavisi kakto veche kazah i ne samo az pri vseki e razlichno... ;)
No ne e bolka za ymirane...ako ti e tolko pritesneno ydari edno malko ili golqmo :P i deistvai...prosto se otpusni..sama kazvash che edva li shte sreshtnesh po-podhodqshto momche ;) Samo trqbva da se otpusnesh i da mu imash doverie..drugoto ostavi na nego :P:) Aide yspeh :))

alex_91
07-02-2008, 16:15
"стягаш краката и му казваш: "аре пич да те видим колко си силен?""

this thread delivers.

по темата:

Прекалено много мислиш. Ако си решила да го направиш... ок... но дотук с мисленето

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СПРИ ДА МИСЛИШ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ако мислиш по време на акта... от това не само ще те боли повече ами и целия кеф ще си отиде на вятъра...

за това много момичета казват, че кефа започва след няколко пъти... защото мислят излишно

"ох... дали ми забеляза подкожните косъмчета" "ох дано ми се обади утре" " ох да не ме мисли за курва" бла-бла-бла-бла...
докато ви минат всичките тези неща през главата и цялата история е свършила...


повярвай ми... ако не му е за стотни път... пича ще се радва, че е с момиче и въобще няма да му мисли за косъмчета.... ДА ще ти се обади(винаги искаме още).... НЕ не те мисли за курва....

отдай се на момента!!!



хех,отговорът ти ми хареса,особено последната част :)

П.С. Благодаря на всички за изчерпателната инфо :-D