PDA

View Full Version : съдбата ме срещна с нея,а сега иска да ни раздели...



pet_14
06-22-2008, 10:53
Не знам как да започна,но все някак трябва...
Преди няколко дена писах една тема..как се зарибявах в скайп с едно момиче(дори и не сме се виждали),как отидох на село, в дискотека как се срещнах с друго момиче...
Така по същество след като вече се получи тръпка между мен и нея,сега нещата загрубяха...
в смисъл аз определено твърдо мога да кажа , че я обичам...Обичам я и това е най-лошото...
Привързах се изключително много към нея,бяхме заедно само някакви си 3-4 часа,но за това врема разбрах ,че тя е човека който винаги съм търсил...Тя е момичето което искам....Няма да ви обяснявам колко е добра,красива,умна,забавна и такива...Просто ще кажа ,че всичко което искам от едно момиче тя го притежава...
А сега става трудната част....Тя е от един град,учи в друг.....Аз я обичам,а тя е готова да пробваме...тя изпитва някви чувства към мен,има я тръпката...всичко е добре,но....РАЗСТОЯНИЕТО....
Тези киломентри са най-голямата пречка....
Лятото не се знае дали ще се видим,аз ще ходя в Испания,тя ще ходи в Гърция,след това Полша...после като се върне ще ходи с техните на море във Варна....вероятно ще се видим,но за 2-3 дена май ще е максимума...
Дълга и широка...и най-лошото е че аз се влюбих в нея...Би било толкова лесно ако не изпитвах нищо към нея,но аз я обичам...
Болно ми е,чувствам се гадно,тежко ми е...искам да съм с нея всеки час,всяка минута...искам да я прегръщам всеки един миг,а не мога..не мога защото шибаните километри са пречка...
Страх ме е,че може момичето което искам да си тръгне..в смисъл това което е в нея да угасне,да изчезне....От това най-много ме е страх...аз знам ,че ще я обичам,но ....не знам колко време тя ще изпитва това усещане...
не знам дали някой изобщо ще го прочете , не знам нищо...
Единственото нещо което искам е да съм с нея,а....

mishani
06-22-2008, 10:57
никой неможе да ти помогне.. опитай се да се съвземеш др едвали може да се каже :?

w0sh
06-22-2008, 10:58
Кажи ми коя е като мине през Варна да изпробвам верността и.

Пич,
1-во не си се бил влюбил, просто сам се убеждаваш,1е си влюбен, което е признак на някакъв тип самоубийствен акт.
2-ро бас ловя,че момичето хич не е толкова умно, красиво,забавно и т.н.
Ти просто си бил пиян, а и да не си, си бил загорял.
3-то съдба няма.

pet_14
06-22-2008, 10:59
знам че никой не може да ми помогне,просто исках да си излея мъката...

pet_14
06-22-2008, 11:03
Кажи ми коя е като мине през Варна да изпробвам верността и.

Пич,
1-во не си се бил влюбил, просто сам се убеждаваш,1е си влюбен, което е признак на някакъв тип самоубийствен акт.
2-ро бас ловя,че момичето хич не е толкова умно, красиво,забавно и т.н.
Ти просто си бил пиян, а и да не си, си бил загорял.
3-то съдба няма.
само ще ти кажа ,че не бях пиян ;)
влюбен съм определено,просто целувката с нея беше невероятна....просто всичко което се случи онази нощ беше прекрасно и определено бяхме трезви...всичко което се случи беше истинско....просто беше всичко плод на...не знам на какво ,но знам че се случи и знам ,че и 2мата го искахме

w0sh
06-22-2008, 11:05
изчука ли я поне?

mishani
06-22-2008, 11:05
Кажи ми коя е като мине през Варна да изпробвам верността и.

Пич,
1-во не си се бил влюбил, просто сам се убеждаваш,1е си влюбен, което е признак на някакъв тип самоубийствен акт.
2-ро бас ловя,че момичето хич не е толкова умно, красиво,забавно и т.н.
Ти просто си бил пиян, а и да не си, си бил загорял.
3-то съдба няма.
само ще ти кажа ,че не бях пиян ;)
влюбен съм определено,просто целувката с нея беше невероятна....просто всичко което се случи онази нощ беше прекрасно и определено бяхме трезви...всичко което се случи беше истинско....просто беше всичко плод на...не знам на какво ,но знам че се случи и знам ,че и 2мата го искахме

май си доста замаян :D от това момиче.. че тези романи.. ! карай я полеко може пък да лъжеш себе си с тези чувства :?

pet_14
06-22-2008, 11:09
изчука ли я поне?
:shock: :shock: :shock:
не съм,просто защото любовта за мен е над всичко....не всичко опира до е****то
а относно другия
май си доста замаян Very Happy от това момиче.. че тези романи.. ! карай я полеко може пък да лъжеш себе си с тези чувства Confused
Знам,че съм замаян....се пак тя ми завъртя главата....дадох й сърцето си....

w0sh
06-22-2008, 11:10
аха ето изводите до които стигнах.
1-во девствен си
2-ро бил си под влиянието ан някое момиче, което ти е набило в главата как требе да се държиш като путьо.
3-то изглежда си станал путьо след като дори не мислиш за секс на тея години.

mishani
06-22-2008, 11:12
изчука ли я поне?
:shock: :shock: :shock:
не съм,просто защото любовта за мен е над всичко....не всичко опира до е****то
а относно другия
май си доста замаян Very Happy от това момиче.. че тези романи.. ! карай я полеко може пък да лъжеш себе си с тези чувства Confused
Знам,че съм замаян....се пак тя ми завъртя главата....дадох й сърцето си....

лелееее я се оправи малко.. "дадох и сърцето си" ! това не е някой пиеса на Шекспир така че по добре приеми реалноста такава каквато е и недей толкова много да се задълбочаваш в това.. ако го направиш ,ще се разочароваш !

pet_14
06-22-2008, 11:14
аха ето изводите до които стигнах.
1-во девствен си
2-ро бил си под влиянието ан някое момиче, което ти е набило в главата как требе да се държиш като путьо.
3-то изглежда си станал путьо след като дори не мислиш за секс на тея години.
хех :D
всичко стана от само себе си.....пък и на тея години мисля за секс,ама...
за теб секса най-важното нещо в живота ли е ???
Аз говоря за любов,а не секс....
нали знаеш,че любовта е съвкупност от чувства....всички хубави неща на куп,е има и лошо,ама много хубаво не е на хубаво...

лелееее я се оправи малко.. "дадох и сърцето си" ! това не е някой пиеса на Шекспир така че по добре приеми реалноста такава каквато е и недей толкова много да се задълбочаваш в това.. ако го направиш ,ще се разочароваш !
еми...случи се...не мога да променя това което чувствам....за жалост... :(

mishani
06-22-2008, 11:19
аха ето изводите до които стигнах.
1-во девствен си
2-ро бил си под влиянието ан някое момиче, което ти е набило в главата как требе да се държиш като путьо.
3-то изглежда си станал путьо след като дори не мислиш за секс на тея години.
хех :D
всичко стана от само себе си.....пък и на тея години мисля за секс,ама...
за теб секса най-важното нещо в живота ли е ???
Аз говоря за любов,а не секс....
нали знаеш,че любовта е съвкупност от чувства....всички хубави неща на куп,е има и лошо,ама много хубаво не е на хубаво...

лелееее я се оправи малко.. "дадох и сърцето си" ! това не е някой пиеса на Шекспир така че по добре приеми реалноста такава каквато е и недей толкова много да се задълбочаваш в това.. ако го направиш ,ще се разочароваш !
еми...случи се...не мога да променя това което чувствам....за жалост... :(

почти на 100% мога да ти гарантирам ,че не си влюбен !!!

w0sh
06-22-2008, 11:21
Нека се изкажа така. Смисълът на живота е секса. Всички видове се размножават и живеят да се размножават- това става само със секс.

Иначе и животните щях да се влюбват, което май в последно време взе да се случва като ги гледам тея тийнове с АйКю на попова лъжичка.

pet_14
06-22-2008, 11:22
аха ето изводите до които стигнах.
1-во девствен си
2-ро бил си под влиянието ан някое момиче, което ти е набило в главата как требе да се държиш като путьо.
3-то изглежда си станал путьо след като дори не мислиш за секс на тея години.
хех :D
всичко стана от само себе си.....пък и на тея години мисля за секс,ама...
за теб секса най-важното нещо в живота ли е ???
Аз говоря за любов,а не секс....
нали знаеш,че любовта е съвкупност от чувства....всички хубави неща на куп,е има и лошо,ама много хубаво не е на хубаво...

лелееее я се оправи малко.. "дадох и сърцето си" ! това не е някой пиеса на Шекспир така че по добре приеми реалноста такава каквато е и недей толкова много да се задълбочаваш в това.. ако го направиш ,ще се разочароваш !
еми...случи се...не мога да променя това което чувствам....за жалост... :(

почти на 100% мога да ти гарантирам ,че не си влюбен !!!
Дано,ама....абе пич,тва момиче ми е постоянно в съсзанието....
Знам,че ще претърпя доста подгравки,но тя ме вдъхновява...в смъсл от няколко месеца 3-4 пиша някви стихчета,песнички...от тази род и когато се сетя за нея просто ми идва от вътре,римите сами се нареждат.....
леле ся трябва да си приготвя за голям срам....

babity
06-22-2008, 11:24
Алоооу? Има ли пилот в самолета? Ти добре ли си бе? :lol: :lol: :lol: :lol: Няколко часа... Какво са няколко часа? Аз няколко часа мога да бъда толкова различна, защото ситуацията го е налагала. За 3 - 4 часа неможеш да опознаеш един човек, невъзможно е! Явно много ти се иска да си влюбен и си решил да хлътваш по всяка, която ти обърне повече внимание. Съжалявам ако изказването ми е жестоко, просто... онази от скайпа ти пратила целувка и ти си се почувствал по - така... сега пък тая кифла те цунала и край - вече си си дал сърцето. На един мъж не му приляга да бгъде толкова достъпен и влюбчив. Порадвай се на времето, което сега можеш да имаш с това момиче. После, след като останеш сам си преосмисли приоритетите. Помисли както искаш от едно момиче и сложи една летва, която сваляй само в изключителни случаи. Дори и за момче не е приемливо да е толкова "лесно". Стегни се! С това, което правиш показваш само колко си неуверен и уязвим, това не е хубаво!

Wrathchild
06-22-2008, 11:25
Я стига си втълпява глупости, били сте заедно някакви си 3-4 часа... Казвам ти, за тях не можеш да разбереш нищо за нея. Имаше един, преди време... запознахме се и решихме да се вземем, така да се каже... мислех го за невероятен, за прекрасен, че имаме тооолкова много общо... Да бе, мина малко време и разбрах, че може да имаме общи неща, но като цяло сме твърде различни и надали би излязло нещо. Не можеш да кажеш за толкова кратко време, че е прекрасен човек и че я обичаш...

pet_14
06-22-2008, 11:25
Нека се изкажа така. Смисълът на живота е секса. Всички видове се размножават и живеят да се размножават- това става само със секс.

Иначе и животните щях да се влюбват, което май в последно време взе да се случва като ги гледам тея тийнове с АйКю на попова лъжичка.
.........биологита ми куца....
много добре знаеш ,че любовта ни прави щастливи,весели,замсяни..... ткакто я срещнах аз съм такъв....
оф сичко е супер трудно да се опише....

w0sh
06-22-2008, 11:27
Нека се изкажа така. Смисълът на живота е секса. Всички видове се размножават и живеят да се размножават- това става само със секс.

Иначе и животните щях да се влюбват, което май в последно време взе да се случва като ги гледам тея тийнове с АйКю на попова лъжичка.
.........биологита ми куца....
много добре знаеш ,че любовта ни прави щастливи,весели,замсяни..... ткакто я срещнах аз съм такъв....
оф сичко е супер трудно да се опише....

Мога да ти кажа ,че не любовта те прави щастлив а притокът на химически вещества, пептиди и ензими към мозъка ти, заради внушенията,които ис правиш , и защото мозъкът ти предвкусва секс.

mishani
06-22-2008, 11:29
аха ето изводите до които стигнах.
1-во девствен си
2-ро бил си под влиянието ан някое момиче, което ти е набило в главата как требе да се държиш като путьо.
3-то изглежда си станал путьо след като дори не мислиш за секс на тея години.
хех :D
всичко стана от само себе си.....пък и на тея години мисля за секс,ама...
за теб секса най-важното нещо в живота ли е ???
Аз говоря за любов,а не секс....
нали знаеш,че любовта е съвкупност от чувства....всички хубави неща на куп,е има и лошо,ама много хубаво не е на хубаво...

лелееее я се оправи малко.. "дадох и сърцето си" ! това не е някой пиеса на Шекспир така че по добре приеми реалноста такава каквато е и недей толкова много да се задълбочаваш в това.. ако го направиш ,ще се разочароваш !
еми...случи се...не мога да променя това което чувствам....за жалост... :(

почти на 100% мога да ти гарантирам ,че не си влюбен !!!
Дано,ама....абе пич,тва момиче ми е постоянно в съсзанието....
Знам,че ще претърпя доста подгравки,но тя ме вдъхновява...в смъсл от няколко месеца 3-4 пиша някви стихчета,песнички...от тази род и когато се сетя за нея просто ми идва от вътре,римите сами се нареждат.....
леле ся трябва да си приготвя за голям срам....

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
не се сърди ама подозирам ,че си психопат чието его е стъпкано в някой канал !
принципно имал ли си си мн приятелки ? :? :-o

pet_14
06-22-2008, 11:31
Абе знам ,че това е супер необяснимо,но....
по принцип при мен всички хубави неща са се случвали ей така,когато най-малко очаквам....и пак казвам ВСИЧКИ НЕЩА....
а иначе ние с нея се познавахме отдавно,но не се бяхме виждали доста време няколко годинки 3-4....
с w0sh няма какво да споря....той...на квато и тема да разговаряш с него,той може да те убеди че става дума за СЕКС :D

принципно имал ли си си мн приятелки ? Confused Surprised
знам,че изглежда супер страноо....имал съм....няколко 2-3-4-5....
абе сичко тва дето се случва е супер странно....и аз не мога да разбера какво става с мен :(

Wrathchild
06-22-2008, 11:32
За Бога, та ти дори не си наясно със себе си! Не си наясно какво искаш от тази връзка, не си наясно как по-точно искаш да се развият нещата... не мисля, че си дорасъл за да обичаш.

pet_14
06-22-2008, 11:33
За Бога, та ти дори не си наясно със себе си! Не си наясно какво искаш от тази връзка, не си наясно как по-точно искаш да се развият нещата... не мисля, че си дорасъл за да обичаш.
ИСКАМ НЕЯ....тва май е достатъчно ясно....

w0sh
06-22-2008, 11:37
всъщност не искаш нея, а това, което олицетворява за тебе- щастие, и всичко, от което имаш нужда.
всяко момиче, което ти ги достави може да е на нейно място.

Wrathchild
06-22-2008, 11:39
За Бога, та ти дори не си наясно със себе си! Не си наясно какво искаш от тази връзка, не си наясно как по-точно искаш да се развият нещата... не мисля, че си дорасъл за да обичаш.
ИСКАМ НЕЯ....тва май е достатъчно ясно....Не, не е. Ти не знаеш какво можеш да направиш за тази връзка, не знаеш до къде искаш да стигнете, ТИ ДОРИ НЕ ЗНАЕШ ДАЛИ ТАЗИ ВРЪЗКА ИМА НЯКАКВО БЪДЕЩЕ!

pet_14
06-22-2008, 11:41
всъщност не искаш нея, а това, което олицетворява за тебе- щастие, и всичко, от което имаш нужда.
всяко момиче, което ти ги достави може да е на нейно място.
да но не всяко момиче ми е доставяла това... :?
пък и...твърде трудно е да се обясни това което стана и все още става между нас.....
писах ти лично ;)

Wrathchild
06-22-2008, 11:43
Аз се отказвам. След време сам ще разбереш.

babity
06-22-2008, 11:46
Ей, пич, пак ти казвам, вземи се в ръце и стига с тая любов за 3 - 4 часа, моля те! Изглежда жалко отстрани!

Al3ksandra
06-22-2008, 11:47
Това любовта е хубаво чувство. След време ще разбереш дали любовта ти е вечна или не, дали е истина или лъжа... Не го винете, той е от хората които са с по различно мислене.. ;) И все пак стегни се малко :) не се отпускай напълно защото непрятностите дебнат на всеки ъгъл :( :lol:

pet_14
06-22-2008, 11:51
Ей, пич, пак ти казвам, вземи се в ръце и стига с тая любов за 3 - 4 часа, моля те! Изглежда жалко отстрани!
както казах преди това се познавахме ,но не бяхме се виждали няколко години 3-4.....

Wrathchild
06-22-2008, 12:07
Ей, пич, пак ти казвам, вземи се в ръце и стига с тая любов за 3 - 4 часа, моля те! Изглежда жалко отстрани!
както казах преди това се познавахме ,но не бяхме се виждали няколко години 3-4.....А за едни 3-4 години знаеш ли колко се променят хората?

pet_14
06-22-2008, 12:17
Ей, пич, пак ти казвам, вземи се в ръце и стига с тая любов за 3 - 4 часа, моля те! Изглежда жалко отстрани!
както казах преди това се познавахме ,но не бяхме се виждали няколко години 3-4.....А за едни 3-4 години знаеш ли колко се променят хората?
Вълка козината си мени,но нрава не !!! :D леле с вас мога да споря доста

Wrathchild
06-22-2008, 12:27
Ей, пич, пак ти казвам, вземи се в ръце и стига с тая любов за 3 - 4 часа, моля те! Изглежда жалко отстрани!
както казах преди това се познавахме ,но не бяхме се виждали няколко години 3-4.....А за едни 3-4 години знаеш ли колко се променят хората?
Вълка козината си мени,но нрава не !!! :D леле с вас мога да споря достаНе е задължително. Човек се променя, факт. Ти например преди 4 години същият ли беше какъвто си сега?

pet_14
06-22-2008, 12:30
Ей, пич, пак ти казвам, вземи се в ръце и стига с тая любов за 3 - 4 часа, моля те! Изглежда жалко отстрани!
както казах преди това се познавахме ,но не бяхме се виждали няколко години 3-4.....А за едни 3-4 години знаеш ли колко се променят хората?
Вълка козината си мени,но нрава не !!! :D леле с вас мога да споря достаНе е задължително. Човек се променя, факт. Ти например преди 4 години същият ли беше какъвто си сега?
Зависи....не мога да преценя дали точно,по принцип не,но тогава бях дете,а малко или много все пак съм порастнал малко...
абе...всеки има собствено мнение,така че.....

Wrathchild
06-22-2008, 12:39
Би било много интересно примерно ако съм на 30, а още съм каквато съм била на 15 примерно...

pet_14
06-22-2008, 12:42
Би било много интересно примерно ако съм на 30, а още съм каквато съм била на 15 примерно...
:-D да но на 15 вече имаш изградени някви принципи,нрави....ииии на 30 примерно няма да си се променила коренно ,така че....

gPa3HuTeJl
06-22-2008, 12:52
На колко 14 години си ?

sladur4etyYy
06-22-2008, 12:53
ако съдя по ник-а ти си на 14, а ако съдя по начина, по който разсъждаваш, си на 10 :-o след макс 2 месеца ще пускаш нови теми за други момичета, на които си ''дарил сърцето си'' или нещо от сорта. смешен си, стига писа простотии

pet_14
06-22-2008, 13:08
ако съдя по ник-а ти си на 14, а ако съдя по начина, по който разсъждаваш, си на 10 :-o след макс 2 месеца ще пускаш нови теми за други момичета, на които си ''дарил сърцето си'' или нещо от сорта. смешен си, стига писа простотии
:D :D :D :D за жалост малко си ме надценил/надценила... на 8 съм :-D

VinDa
06-22-2008, 13:08
Shtom si q opoznal i mislich 4e tq e momi4eto za teb kvo 4aka6,trqbva da bade6 s neq i ne propuskai tazi vazmojnost za6toto ima mnogo xora koito ne mogat da namerqt istinskata lubov ili pone sa q namerili no ne6to gi razdelq.Taka 4e ne se zamislqi mnogo!kasmet :P

sladur4etyYy
06-22-2008, 13:11
ако съдя по ник-а ти си на 14, а ако съдя по начина, по който разсъждаваш, си на 10 :-o след макс 2 месеца ще пускаш нови теми за други момичета, на които си ''дарил сърцето си'' или нещо от сорта. смешен си, стига писа простотии
:D :D :D :D за жалост малко си ме надценил/надценила... на 8 съм :-D

умствено или в действителност? и смятам, че ник-а ми достатъчно ясно говори за това, че съм момиче :D

pet_14
06-22-2008, 13:14
ако съдя по ник-а ти си на 14, а ако съдя по начина, по който разсъждаваш, си на 10 :-o след макс 2 месеца ще пускаш нови теми за други момичета, на които си ''дарил сърцето си'' или нещо от сорта. смешен си, стига писа простотии
:D :D :D :D за жалост малко си ме надценил/надценила... на 8 съм :-D

умствено или в действителност? и смятам, че ник-а ми достатъчно ясно говори за това, че съм момиче :D
тооо...ако гледахме само всичко което ни се набиа на пръв поглед,....докъде ли щяхме да стигнем ....
:razz:

sladur4etyYy
06-22-2008, 13:17
ъхъ :-o

NaNa_SladuRana
06-22-2008, 14:53
СЪДБА-такова животно няма!Човек сам управлява живота си :)

MonSitY
06-22-2008, 15:22
ем доста кофти незнам какво да ти кажа ако наистина се харесвате много ще издържите 2 месеца един без друг ;)

jenanadqvola
06-23-2008, 13:47
Моят съвет-не търси отговора на въпроса "какво да правиш" в сайта,а в сърцето,ума и душата си!