PDA

View Full Version : Закъснявва ми над 2 седмици



Tan4itu
06-22-2008, 11:25
Zdraveite az sum na 17 godini i ot 1 god i polovina vodq polov jivot, v momenta imam seriozen priqtel i dva puti po seriozen problem.Cikalut mi zakusnqva s okolo 15-16 dena, pravih si dva testa (Shure Chek) za bremennost i rezultatite bqha otricatelni no vupreki tova cikala mi ne idva. Posuvetvaite me kakvo da pravq! Nadejni li sa testovete ili vupreki tqh se nalaga lekarska namesa? Vuzmojno li e ako dulgo reme ne si pravil sex organizma ti da se obarka i datata na cikula su6to ..

т.7
krem4et0

krem4et0
06-22-2008, 11:27
2 седмици не е нормално закъснение и е повод за притеснение във всеки случай. Бих те посъветвала да отидеш на гинеколог, защото може да имаш здравословни проблеми. Няма какво повоче да чакаш. Той и само той може да ти каже със сигурност какво ти е!

Puky
06-22-2008, 11:31
Може и от бързото сменяне на климата да се получи .. аз имах пък 20 дена цикъл :shock: Ама свръши и после дойде с 10 дни закъснение .. и пак стана редовен .. Но тъй като водиш полов жисто по - добре иди на гинеколог.. :)

SpOrTs_GiRl
06-22-2008, 12:07
2 седмици не е нормално закъснение и е повод за притеснение във всеки случай. Бих те посъветвала да отидеш на гинеколог, защото може да имаш здравословни проблеми. Няма какво повоче да чакаш. Той и само той може да ти каже със сигурност какво ти е!
Подкрепям .. Ние не можем да ти помогнем. ;)

fiama
06-22-2008, 12:18
Кога направи тестовете - в смисъл колко време след последния ти полов акт? Ако са минали поне 10-тина дена, надали си бременна. Може да е оказало влияние промяната на времето, или нещо друго- стрес, диета... Но може да имаш и здраволсовен проблем - изчакай още няколко дена, и ако не ти дойде, иди на лекар. Късмет!

dani_flirt
06-22-2008, 12:48
2 седмици не е нормално закъснение и е повод за притеснение във всеки случай. Бих те посъветвала да отидеш на гинеколог, защото може да имаш здравословни проблеми. Няма какво повоче да чакаш. Той и само той може да ти каже със сигурност какво ти е!

Подкрепям ;)

mishaaaaa
06-22-2008, 13:01
Моят въпрос е има ли нужда от притеснение?С какви предпазни мерки правите секс и изобщо такива използвате ли?По-добре върви на гинеколог, защото ние не можем да ти помогнем.Успех :)

Tan4itu
06-22-2008, 19:15
ami spored priqtelq mi nqma povod za pritesnenie no az iskam da popitam spermatozoidite kolko vreme sled izhvarlqneto jiveqt i ima li opasnost ot tqh ako sled kato toi e svar6il da as ostana li po penisa ???

Imaginar4e
06-22-2008, 19:28
Отивай на лекар...цикъла може да закъснее и не само защото си бременна...има много други заболявания, които може да причинят закъснение дори пропускане...примерно кистите са много често срещани...наистина отиди на лекар - гинеколог, така няма да се притесняваш.Верно не е най-приятното изживяване на света, но с тва не бива шега работа...

didi_baby
06-22-2008, 19:29
миличка гинеколог-тва е решението

kifli4ka__ctraxx
06-22-2008, 19:34
Попринцип на мен ми е закъснявало и с месец и пак нищо ми е нямало.Причинта за закъснението може да се дължи на много неща, но за да не гадаеш отиди на лекар. А долкото теста тои показва резултат 4 дни след закъснението на цикала ти, щом ти е показал отрицателно явно не си бременна но понякога дори да не си е хубаво да се преглеждаш на лекар.Просто профилактика.

kifli4ka__ctraxx
06-22-2008, 19:36
Отивай на лекар...цикъла може да закъснее и не само защото си бременна...има много други заболявания, които може да причинят закъснение дори пропускане...примерно кистите са много често срещани...наистина отиди на лекар - гинеколог, така няма да се притесняваш.Верно не е най-приятното изживяване на света, но с тва не бива шега работа...

Ако не си го е измил е нормално да са останали освен това прес цялото време на половия акт изтича предекулационна течност от която също им шансове за бременност която се здържа на кура му. Ако не си гу е измил значу още е там и си тече. :D :D :D

deathproof
06-22-2008, 19:53
ГЕНЕКОЛОГ! И нищо да ти няма вече си голяма, правиш секс и е хубаво да си правиш изследвания поне веднъж в годината. Не е нужно и ваще да разбират, че си ходила. Прегледа не боли, трае по- кратко от зъболекар и въобще няма нищо страшно. :)

mumiikataa
06-22-2008, 20:45
ЛЕКАР

DeVoi4eTo
06-22-2008, 20:49
и аз бях така...сега юни ми закъсня 17 дни запазих си час и докато отида то ми дойде,ама аз си го имам проблема със закъсненията и каза че противозачатъчни ще ми изпише.Но преди да ми дойде и аз си правих тестове 2 на брой и бяха отрицателни,така че споко.Но въпреки всичко иди на гинеколог

RyAn
06-23-2008, 20:25
em gadno ama idi na ginekolog kakto te posavetvaha po gore :|

TigerRulZ
06-23-2008, 20:46
аз пък ш кажа иди на зъболекар за да се различи поста ми от тия с гинеколога... (бтв гИнеколог или гЕнеколог ... ген?от гени ли произлиза?)

иначе не си чак толкоз малка няя лошо да си напраиш 1 тест за бременност...ей така по между другото...
иначе на лекар задължително.

SK0RP10N
06-23-2008, 20:48
Нправи си тест.
Ако си бременна - аборт.

bebeT00
06-23-2008, 20:58
ne e zadaljitelno da si bremenna,no moje da ti ima ne6to drygo kakto vsi4ki kazaxa i az 6te kaja lekar

_crazy_baby_
06-24-2008, 14:02
и на мен ми закъснява и на мн мои приятелки им закъснява имам чувството че нещо от времето пък и спр мн спекох презерватива се скъса тои не е свършвал изобщо и сега само за това мисля.... според мен си направи тест за да се успокоиш
п.с. някои да каже нещо по моя проблем има ли вероятност

al_bundy316
06-24-2008, 20:56
След около 9 месеца някой май ще има рожден ден :D :D

DevilWish
06-24-2008, 22:11
Нправи си тест.
Ако си бременна - аборт.
4ete6 li hi4 temata?


Mislya ,4e tryabva da ide6 na lekar naistina ;) ama 2 testa ,mislya 4e nyama kak da izlezat i dvata gre6ni ; )

B.O.OM..
06-25-2008, 11:17
Цикълът ти може да закъснее не само от това че може да си бременна,може да имаш др проблени,а най-често става от голямо притеснение,така че спри да се притесняваш и ако за 2 дни не ти дойде,просто иди на гинеколог :-o