PDA

View Full Version : Целуна ме.. и после нищо :\



bUbInkA__
06-22-2008, 12:47
Миналата вечер се целунах с бившия си приятел.Няма да ви занимавам с подробности как и защо.Просто така стана.И на следващия ден нито ми се обади да ми каже нещо нито ми писа.И незнам какво по точно става и за какво беше целувката :?

gPa3HuTeJl
06-22-2008, 12:48
...к'во учакваш сега от нас?
Да гадаем за к'во е била целувката или защо не ти се обажда?

VinDa
06-22-2008, 13:03
Spored men prosto e iskal da se vazpolzva ot tova 4e si mu dala da te celune.Koga edno mom4e 6te propusne?

donkihot
06-22-2008, 13:11
Spored men prosto e iskal da se vazpolzva ot tova 4e si mu dala da te celune.Koga edno mom4e 6te propusne?


+1..мъжка му работа..а може би е било просто за момента..откажи се-бивш е!

cvetelinaaa
06-22-2008, 13:12
мисля че за да преценим и за да можем да ти дадем съвет трябва да ни кажеш нещата по подробно

JaDnI_UsTnI4kI_{P}
06-22-2008, 13:25
А ти какво искаш да ти каже?

GregoryHouse
06-22-2008, 13:32
Spored men prosto e iskal da se vazpolzva ot tova 4e si mu dala da te celune.Koga edno mom4e 6te propusne?

Ще пропусна ако не ми харесва момичето...баси плиткото мислене имаш брато...или сестро 8-)

macipisana
06-22-2008, 13:33
това мога да ти кажа аз,много такива целувки ще имаш,които не могат д ати дадат отговор .. но кво ти пука .. това са мъжете импулцивни и залагащи на хормони и моментни изживявания[!] :o 8)

Briseis
06-22-2008, 13:42
е какво...
било е просто целувка, защо го приемаш толкова навътре?

NaNa_SladuRana
06-22-2008, 13:45
Запомни: НИЩО БИВШЕ НЕ ВАЖИ!
Ако наистина сте били "родени един за друг" щяхте да сте заедно.Дори и пак да се съберете,разбери нищо няма да е както преди.Много ми е чудно бе хора защо повтаряте едни и съща грешки :-o

pet_14
06-22-2008, 13:52
Spored men prosto e iskal da se vazpolzva ot tova 4e si mu dala da te celune.Koga edno mom4e 6te propusne?

Ще пропусна ако не ми харесва момичето...баси плиткото мислене имаш брато...или сестро 8-)
+1

girl_in_black
06-22-2008, 14:03
А ти какво очакваш? Целувам се с бившето си гадже просто защото той стана най-добрия ми приятел, но и двамата сме наясно, че тези целувки не означават нищо

MonSitY
06-22-2008, 15:26
ми и аз кат него ще ти кажа нищо :D :D :D

crazy_girl96
06-22-2008, 16:42
Spored men prosto e iskal da se vazpolzva ot tova 4e si mu dala da te celune.Koga edno mom4e 6te propusne? :? :? :?

moon_flower
06-22-2008, 16:45
Ами моя отговор е че мъжете не можеш да ги разбереш. :D
Па не се коркай толкова...аз един път се видях с едно момче,което познавах от скайп...писахме си 2 дена.. :D и уж да се запознаем,а тоя ме целуна и фукна нанякъде.Така че ти казвам,че момчетата не можеш да ги разбереш. :D

pampers
06-22-2008, 16:52
просто импулс :-P

keep_smiling
06-22-2008, 16:52
нали е било хубаво? радвай се на момента! а и е бивш... :) това дали ще ти се обади и какво ще стане никой не може да ти кже, нито пък защо се е случило и какво си е мислил през това време!

w0sh
06-22-2008, 17:05
Очакваме тема "отвори ме и после нищо"

5StaR
06-22-2008, 17:18
Spored men prosto e iskal da se vazpolzva ot tova 4e si mu dala da te celune.Koga edno mom4e 6te propusne?

Ще пропусна ако не ми харесва момичето...баси плиткото мислене имаш брато...или сестро 8-)
+1

couldn't agree with you more mr. House

Mementomori
06-22-2008, 18:31
Явно е било емоция и носталгия по отминалите времена,сигурно ще го определите като "момент на слабост",щом не ти се е обадил или нещо подобно,значи не иска отново да се съберете или преосмисля случилото се и се чуди какво да прави!Ти го познаваш,така че прецени кое от двете е по-вероятно,за да знаеш какво да правиш.Ако той няма съмнения,то тогава няма смисъл да го търсиш,но ако иска да се съберете,трябва да поговорите!Успех!

babity
06-22-2008, 20:02
Миналата вечер се целунах с бившия си приятел.Няма да ви занимавам с подробности как и защо.Просто така стана.И на следващия ден нито ми се обади да ми каже нещо нито ми писа.И незнам какво по точно става и за какво беше целувката :?

Ами ти какво очакваш? Една целувка... какво толкова? Хората се ебът след като са скъсали и пак нищо не значи, пък ти за една целувка правиш проблеми...

prettyIdeath
06-22-2008, 20:06
...к'во учакваш сега от нас?
Да гадаем за к'во е била целувката или защо не ти се обажда?
:D май да...

pasii_sladuranata
06-22-2008, 20:49
искай обяснение :-x :razz:

Diva4e
06-22-2008, 20:53
просто импулс :-P и аз мисля,че се дължи точно на импулс целувката ви

Chess
06-22-2008, 22:20
Очакваме тема "отвори ме и после нищо"

MiMcHeToOo
06-22-2008, 23:26
Spored men prosto e iskal da se vazpolzva ot tova 4e si mu dala da te celune.Koga edno mom4e 6te propusne?

Ще пропусна ако не ми харесва момичето...баси плиткото мислене имаш брато...или сестро 8-)

Да бе, братче. Вече почвам да се чудя... "Кога едно момче ще пропусне", ебаси логиката. Айде представи си, че си момче и ти дойде една "мацка" 3 пъти по-огромна от тебе, потна, с немита коса и т.н.. ПРИМЕРНО! Е айде да видим дали няма да пропусне!? Стига сте мислили за всички мъже като за някакви изроди/олигофрени/женкари/нещастници и т.н, защото айде представете си живота на една жена без един мъж до себе си?! Да му писне на човек бе, ей... По темата - Ми обади се ти бе, моме! Да не мислиш, че цял живот някой ще ти търчи по гъза. Понякога се налага и ти да поемеш нещата в свой ръце а не да чакаш се наготово...

258
06-23-2008, 20:09
Тва е била една нищо незначеща целувка :)

NaNa_SladuRana
06-23-2008, 22:09
Мен един приятел с когото ходим заедно на уроци и не сме нищо повече от приятели ме целуна неочаквано,дойде ми като гръм от ясно небе и го попитах на какво се дължи това.Той каза (цитирам :D ) "Не знам,извинявай,Нане, просто мн сладко си беше изцапала устните с ванилия,а аз...Оф,не знам какво ми става,покрай тея изпити откачам,извинявай!" аз му казах,че няма нищо,че и аз съм много изнервена и продължихме да хапваме сладоледи :)

GregoryHouse
06-23-2008, 22:10
Мен един приятел с когото ходим заедно на уроци и не сме нищо повече от приятели ме целуна неочаквано,дойде ми като гръм от ясно небе и го попитах на какво се дължи това.Той каза (цитирам :D ) "Не знам,извинявай,Нане, просто мн сладко си беше изцапала устните с ванилия,а аз...Оф,не знам какво ми става,покрай тея изпити откачам,извинявай!" аз му казах,че няма нищо,че и аз съм много изнервена и продължихме да хапваме сладоледи :)

Детска ви работа :D

NaNa_SladuRana
06-23-2008, 22:21
Мен един приятел с когото ходим заедно на уроци и не сме нищо повече от приятели ме целуна неочаквано,дойде ми като гръм от ясно небе и го попитах на какво се дължи това.Той каза (цитирам :D ) "Не знам,извинявай,Нане, просто мн сладко си беше изцапала устните с ванилия,а аз...Оф,не знам какво ми става,покрай тея изпити откачам,извинявай!" аз му казах,че няма нищо,че и аз съм много изнервена и продължихме да хапваме сладоледи :)

Детска ви работа :D
шарени бонбонки :D

soul1199
06-24-2008, 06:43
искай обяснение :-x :razz: :D :D :D :razz: :razz: +1 :razz: :razz: :)