PDA

View Full Version : Правилно ли постъпих?



VinDa
06-22-2008, 12:59
Zna4i moqta istoriq e po4ti v minaloto no iskam da mi kajete kakvo mislite!Minalata godina mi prekaraxa neta i bqx mnogo 6tastliva.Vednaga po4nax da ob6tuvam s mnogo xora i v skype se zapoznax s edno mom4e koeto e na 23 a az na 16.Tova sig e bila lubovta na jivota mi no . . . sled kato spodelix s roditelite mi mi zabranixa da izlizam s nego!vijdaxme se o6te 2 meseca taino no nqma6e smisal,za6toto takava lubov ne moje da zadovoli nikoi!Pravilno li postapix 4e se razdelix s nego vapreki 4e sega sme mn dobri priqteli? blagodarq predvaritelno :-D

т.7
krem4et0

sladur4etyYy
06-22-2008, 13:05
да

FreeSpirit
06-22-2008, 13:09
Според мен си посъпила правилно, важното е че сега сте приятели и това пак ви прави щастливи ;)
Просто разлика ви е малко голяма за пълноценна връзка :)

donkihot
06-22-2008, 13:09
напълно правилно!!!

splendour
06-22-2008, 13:15
bravo :)

SomeGirl
06-22-2008, 13:26
az p1k li4no 6te ti kaja ne znaq, za6toto nikoi ne moje da ti kaje 4e tova 4e razlikata vi e golqma ozna4ava 4e nqma da ste 6tastlivi. az primerno imax vrazka s mom4e koeto e 8g po-golqm ot men, no si bqx dobre s nego, bqx 6tastliva, roditelite mi ne znaexa, za6toto az znaex 4e nqma6e da odobrqt vraznakata mi.
strogo individualno e, zavisi kakva si ti kakav e toi, interesite vi, jelaniqta vi, moje da ste tastlivi i da imate prekrasni momenti zaedno, no moje i da e to4no obratnoto, otnositelno e.

pet_14
06-22-2008, 13:28
ДА!
разликаа в годините е голяма, така че си постъпила правилно

VinDa
06-22-2008, 13:28
az p1k li4no 6te ti kaja ne znaq, za6toto nikoi ne moje da ti kaje 4e tova 4e razlikata vi e golqma ozna4ava 4e nqma da ste 6tastlivi. az primerno imax vrazka s mom4e koeto e 8g po-golqm ot men, no si bqx dobre s nego, bqx 6tastliva, roditelite mi ne znaexa, za6toto az znaex 4e nqma6e da odobrqt vraznakata mi.
strogo individualno e, zavisi kakva si ti kakav e toi, interesite vi, jelaniqta vi, moje da ste tastlivi i da imate prekrasni momenti zaedno, no moje i da e to4no obratnoto, otnositelno e.


Ami bqxme 6tastlivi i nerazdelni,dopadnaxme si po xarakter.Ne me e karal da pravq ne6ta koito ne iskam be6e si mom4e me4ta :)

GregoryHouse
06-22-2008, 13:31
Ти си олигофрен....според мен де...не си постъпила правилно...трябвало е да слушаш собствения си вътрешен глас а не този на родителите си...а само това че питаш правилно ли постъпих ми казва че от вътре ти казва че си сгрешила...

VinDa
06-22-2008, 13:35
Ти си олигофрен....според мен де...не си постъпила правилно...трябвало е да слушаш собствения си вътрешен глас а не този на родителите си...а само това че питаш правилно ли постъпих ми казва че от вътре ти казва че си сгрешила...



Ako be6e v moeto polojenie edva li 6te6e da govori6 taka ama aide.Da ne moje6 da izleze6 na spokoino da pie6 edno kafe i vrazkata mi s nego 6e prodalji nali.Kato me vidi nqkoi poznat i kaje na roditelite mi togava kvo v nas li 6te stoq.Ai misli malko predi da pi6e6

GregoryHouse
06-22-2008, 13:46
Кфо да мисля и аз съм имал подобни проблеми...или си мислиш че си единствената? Само че аз се справих с тези си проблеми това че ти не можеш не е мой проблем...пък като не ти харесва мнението ми 1вото - да правилно си постъпила. Happy?

mishenceto92
06-22-2008, 13:54
Според мен си посъпила правилно, важното е че сега сте приятели и това пак ви прави щастливи ;)
Просто разлика ви е малко голяма за пълноценна връзка :)

VinDa
06-22-2008, 14:09
Кфо да мисля и аз съм имал подобни проблеми...или си мислиш че си единствената? Само че аз се справих с тези си проблеми това че ти не можеш не е мой проблем...пък като не ти харесва мнението ми 1вото - да правилно си постъпила. Happy?


Na kolko si godini?

GregoryHouse
06-22-2008, 14:15
19. Защо?

VinDa
06-22-2008, 14:16
19. Защо?


Prosto pitam gotin xarakter ima6 mi se struva :)

vesito13
06-22-2008, 14:21
Ami bqxme 6tastlivi i nerazdelni,dopadnaxme si po xarakter.Ne me e karal da pravq ne6ta koito ne iskam be6e si mom4e me4ta :)След като си била щастлива с този човек , според мен си сбъркала , че си се разделила с него . За теб само годините ли имаха значение и мнението на родителите ти ? Oбичала си това момче , а толкова лесно си се отказала от него . Защо не опита да се бориш за да бъдете заедно :?

MonSitY
06-22-2008, 14:32
вероятно е правилно защото разликата е голяма но това в никакъв случай не означава че нямало да бъдете щастливи щом сега сте приятели най-вероятно си постъпила правилно :)

VinDa
06-22-2008, 14:36
Ami bqxme 6tastlivi i nerazdelni,dopadnaxme si po xarakter.Ne me e karal da pravq ne6ta koito ne iskam be6e si mom4e me4ta :)След като си била щастлива с този човек , според мен си сбъркала , че си се разделила с него . За теб само годините ли имаха значение и мнението на родителите ти ? Oбичала си това момче , а толкова лесно си се отказала от него . Защо не опита да се бориш за да бъдете заедно :?



Благодаря за съвета но не разбираш ситуацията

Big_JoJo
06-22-2008, 21:24
няма правилно и грешно а само това което искаш да направиш и си направила.... твое трява да си е мнението ...

w0sh
06-22-2008, 22:03
Ми да . Хиляди пъти съм казвал,че родителите за това са родители.
Щом за два месеца не е успял да те убеди,че е човек на място, зачи те са били прави.

VinDa
06-23-2008, 14:36
[quote=VinDa]Ami bqxme 6tastlivi i nerazdelni,dopadnaxme si po xarakter.Ne me e karal da pravq ne6ta koito ne iskam be6e si mom4e me4ta :)След като си била щастлива с този човек , според мен си сбъркала , че си се разделила с него . За теб само годините ли имаха значение и мнението на родителите ти ? Oбичала си това момче , а толкова лесно си се отказала от него . Защо не опита да се бориш за да бъдете заедно :?



opitax vsi4ko ina4e nqma6e da postavqm tozi problem

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-23-2008, 15:48
Защо не опита да ги запознаеш? Да знаят къде ходиш, какво правите.. Нормално е да се притесняват за теб.. Аз не виждам нищо смущаващо в разликата ви, но родителите ти може би не мислят така. Ако не държиш достатъчно на него, значи си постъпила правилно.

angelcheeee_93
06-23-2008, 16:12
6tom ne kazva6 ,4e si go obi4ala i ste si ostanali tolkova dobri priqteli,zna4i si postapila dobre i vs e OK

vesito13
06-24-2008, 08:00
[quote=VinDa]Ami bqxme 6tastlivi i nerazdelni,dopadnaxme si po xarakter.Ne me e karal da pravq ne6ta koito ne iskam be6e si mom4e me4ta :)След като си била щастлива с този човек , според мен си сбъркала , че си се разделила с него . За теб само годините ли имаха значение и мнението на родителите ти ? Oбичала си това момче , а толкова лесно си се отказала от него . Защо не опита да се бориш за да бъдете заедно :?



opitax vsi4ko ina4e nqma6e da postavqm tozi problemСъжалявам , може би се изказах прекалено остро първия път , за което се извинявам :( Щом така са се стекли обстоятелствата и просто си нямала друг избор , може би да се разделите е бил най-правилния вариант :)

voodoodoll1
06-24-2008, 08:22
Аз пък ще ти кажа,че не си постъпила правилно.После ако искате се нахвърляйте срещу постта ми.
Аз винаги съм казвала,че няма да излизам с момчета които са доста по-голями от мен :D .Но в крайна сметка любовта е сляпа и няма значение възрастта.Познавам хора които имат разлика 13 години,но въпреки това са много щастиливи.Защото това може би е любовта на живота ти,и не трябва да я пропиляваш :) 8-)

Chefinkaaa
06-24-2008, 08:22
Da, pravilno e ... spored men ii p1k i razlikata vi e golqma.. ta priqtelstvoto vi sled tva e dobro :) ako ne iska6 da go razvali6 ;)

Pliok0019
06-24-2008, 08:37
Била съм в същата ситуация. Според мен не си постъпила правилно. И все пак - човек не бива да съжалява за миналото.

VinDa
06-24-2008, 10:02
Била съм в същата ситуация. Според мен не си постъпила правилно. И все пак - човек не бива да съжалява за миналото.



Ami az pak moje da sam s nego,toi postoqnno mi zvani i iska da sme zaedno no ne znam kakvo da pravq za6toto toi po golqm nqma zabrani a az vse o6te imam roditelski kontrol ne 4e se pla6a ot tova ama ne iskam otno6eniqta mi s roditelite da se razvalqt.kak da pravq tazi ka6a :(

dj_big_m_Si
06-26-2008, 21:32
em pravilno si postapila..pak i mislq 4e toi na 22 ti na 16 ..malko moje bi ti e golqm..mo ti si reshavash vse pak..no si postapila pravilno..