PDA

View Full Version : Може ли да се образуват стрии от...



girl91
06-22-2008, 13:20
Може ли да се появят стрии от тесни в ханша дънки?
Аз имам стрии и не мога да разбера от какво са се получили. Аз до колкото знам се получават, когато си бил примерно слаб и надебелееш или обратното, а аз не сам била никога дебела.
:(

sweatkiss
06-22-2008, 13:22
Еми мисля,че не... :)

Puky
06-22-2008, 13:26
Може да се получат и от бързия растеж .. :(

girl91
06-22-2008, 13:33
Може да се получат и от бързия растеж .. :(

Не сам пораснала въобще от миналата година.
Миналата година септември месец си купих едни дънки, които бяха мн тесни в талията.. мислех, че ще се разширят, но не се разшриха. След като ги носех забелязах, че има стрии... не е възможно да ги имам от преди, защото все щях да забележа... особено като ходих на море.

Puky
06-22-2008, 13:34
Не мисля , че от дънките биха се получили .. Но за растежа съм сигурна , че могат да се получат .. :)

Puky
06-22-2008, 13:36
Нямам предвит само на височина ... а и кокалите и ако примерно около ханша си качила някво кило или си свалила рязко , се образува.. :)

girl91
06-22-2008, 13:40
Около ханша не съм качила някое кило.. а и казах, че нито съм надебелявала, нито съм отслабвала, от няколко години си седя на едни и същи килограми.

cvetelinaaa
06-22-2008, 13:48
ами освен от рязко качване или смъкване на кг може да се получат и от много разпъжане на кожата, но не мисля че може от тесните дънки да са.... :?

girl91
06-22-2008, 13:50
ами освен от рязко качване или смъкване на кг може да се получат и от много разпъжане на кожата, но не мисля че може от тесните дънки да са.... :?

От какво може да се получи това разтягане на кожата освен качване на килограми?

paradiso
06-22-2008, 13:53
ами освен от рязко качване или смъкване на кг може да се получат и от много разпъжане на кожата, но не мисля че може от тесните дънки да са.... :?

От какво може да се получи това разтягане на кожата освен качване на килограми? am to si e do samata koja moji da ne si napalnqvala ili otaslabvala prosto kojata ti da ne e dostat1chno stegnata i se poluchavat strii men mi se poluchiha 6toto sfalih dosta no i predi da sfalq pak si imah po g1rba i mi kazaha (dermatolog che e ot barziq raztej ) gadnoito e 4e ne se mahat mn kofti ne6to sa az f nachaloto mn stradah 4e imam ama ve4e ne im obrashtam mn vnimanie 6toto supp3r mn hora imat

girl91
06-22-2008, 13:59
Знам, че много хора имат, но не се успокоявам с това. Взех си едно крем4е и един масажор, но маи с тях няма да се махнат. Интересно ми е колко пари струва да се премахнат с лазер или с нещо друго.

Puky
06-22-2008, 14:12
Знам, че много хора имат, но не се успокоявам с това. Взех си едно крем4е и един масажор, но маи с тях няма да се махнат. Интересно ми е колко пари струва да се премахнат с лазер или с нещо друго.
Недей с такива технологии .. пробвай с крем няколко месеца може да се премахнат ..

rashito0o
06-22-2008, 23:59
кфа е тас болка от тес стрий бе нищо няма ти стане и да ги имаш не си единствена:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x не си 1ва нит последна баси хората и аз имам ама с кфот и да мажа няма са махнат даже момчета имат

PoLiToOo
06-23-2008, 00:19
стриите представляват нацепена кожа... така че драгааа, помисли малко деее...аааа и още една информацийка ще ти дам..стриите избледняват с времето няма смисъл от лазери..амааа все пак ти си преценяш 8) 8)

donkihot
06-23-2008, 04:52
стриите представляват нацепена кожа... така че драгааа, помисли малко деее...аааа и още една информацийка ще ти дам..стриите избледняват с времето няма смисъл от лазери..амааа все пак ти си преценяш 8) 8)



molq??? striite se lekuvat! ako gi ostavish taka..nqma da izbledneqt,a shte se vloshat!!

po temata...kazaha ti veche i wse pak nqma zna4enie ot kakvo sa izleznali,prosto zapo4ni da izpolzvash nqkakyv krem za tova ne6to

hottie
06-23-2008, 07:47
Не знам дали е причина. Със сигурно се получава целулит от много тесни дрехи, а за стрии не знам.. има някаква логика може би. Но със сигърност пий много вода и се мажи с крем за да не ти се изсушава кожата и да не се стига до стрии!